هوالرزاق


دید سلامتی میان نوبت هایی برای کم شدن وزن!

اگر در حال تلاش برای از کم کردن وزن خود هستید، بایست تا حد امکان پذیر از میل کردن بعضی کربوهیدرات ها به ویژه گونه های تنقلات، پرهیز نمایید. در حالی که بعضی کربوهیدرات های خالص، نظیر شیرینی و تارت، مرتب کردن قند خون را به هم می ریزد و شما را از هدف کم شدن وزنتان دور می کند، بدنتان به منابع سالمی از این کربوهیدرات ها نیز احتیاج دارد. نظیر غلات سبوس دار، میوه ها و سبزیجات.

میان نوبت

کربوهیدرات ها لبریز از فیبر هستند که برای تولید انرژی به ویژه زمان ورزش لازم اند. حذف کربوهیدرات ها از برنامه رژیم خوراکی برای دراز مدت به کم شدن وزن یاری می کند.اما در نهایت اشتیاق جسم به آن ها سبب می شود تا مجدد شروع به میل کردن بیش از اندازه آن ها نمایید.


غلات:
غلات ماده ی خوراکی کامل با سیری زیاد مدت است که قبل از انجام تمرینات در سالن ورزشی می توان استفاده نمود و لازم نیست خودتان را از آن محروم نمایید.


ذرت بو داده:
هر فنجان ذرت بو داده ۳۰% کالری دارد و به دلیل دارا بودن فیبر بالا به عنوان یک میان نوبت بازدارنده اشتها مصرف می شود.
 
موز سبز:
موز سبز نسبت به موز رسیده دارای نشاسته مقاوم تری است که این گونه نسبت به نشاسته خالص و قند خالص در موز رسیده دیرتر هضم می شود.
 
نخود بو داده:
این گونه نخود لذیذ تر و مورد پسند تر است. اما نظیر گونه های دیگر حبوبات چون عدس و لوبیا غنی از فیبر کربوهیدرات و پروتئین است و برخلاف چیپس دارای کالری پایین، بدون قند و چربی اضافه است.
 
سیب زمینی پخته با کلم بروکلی :
سیب زمینی پخته با پنیر فرآوری شده کم چرب و کلم بروکلی یک عصرانه محسوب می شود. فیبر سیب زمینی و کلم به علاوه پروتئین پنیر سبب می شود تا شما انرژی لازم را از یک کربوهیدرات گرفتن نمایید و دیگر به یک نوشابه قوی بعد از خوراکی نیازی نخواهید داشت.

پزشک سلام


برچسب های
دید سلامتی میان نوبت هایی برای کم شدن وزن! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 795
تعداد بازدید ماه جاری : 795
تعداد بازدید در هفته جاری : 7
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به دید سلامتی میان نوبت هایی برای کم شدن وزن! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به دید سلامتی میان نوبت هایی برای کم شدن وزن!


مطالب مرتبط با دید سلامتی میان نوبت هایی برای کم شدن وزن!