هوالرزاق


گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا

گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا

امروز گزارش دیگری براتون داریم از خانه ای لوکس و رویایی دیگری که اینبار این خانه در فلوریدای آمریکاست که امیدوارم از دین عکس های محدودی که از اون داریم لذت ببرید

عمارت های لوکس دنیا موارد اندکی نیستند و در سراسر دنیا وجود دارند. این عمارت ها تنها از لوازم لوکس استفاده نکرده اند بلکه طراحی فوق العاده و استفاده از رنگ آمیزی متنوع و شاد ساختمان خود را برجسته کرده اند. استفاده از رنگ های سورمه ای، آبی، سبز، کاغذ دیواری های رنگی و طرح گل و استفاده از کریدورهایی با رنگ سفید این عمارت را به فضایی دلنشین و آرامش بخش تبدیل کرده است. این عمارت دو طبقه بوده و در میان باغی بزرگ ساخته شده است.

<strong>خانه</strong> لوکس

موقعیت: ایالت فلوریدا ، آمریکا
مساحت:680 متر مربع
اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی: 4 اتاق خواب و 6 حمام

قیمت: 8.350.000 دلار حدود ، 25 میلیارد تومان
عمارت فلوریدا خانه ای لوکس و دلباز بوده که با سبکی فرانسوی طراحی شده است. این عمارت زیبا در زمینی به مساحت تقریبی نیم هکتار در فلوریدا واقع گردیده است. این ویلای دیدنی در سال 2012 توسط معمار یوجین ای مارتین طراحی و ساخته شده است.
زندگی لوکس در فضایی با متراژ 600 متر مربع شامل: فضای پذیرایی با غالب بودن رنگ آبی و سورمه ای در رنگ آمیزی و فرنیش، فضای ناهار خوری با کاغذ دیواری هایی با طرح گل و رنگ کهربایی، 4 اتاق خواب با کفِ آبی رنگ و دیوارهایی صورتی که هرکدام حمامی مجزا دارد، سالن انتظار با راه پله هایی با دسترسی به کلیه طبقات ، فضای پذیرایی با غلب بودن رنگ سبز و فرنیشی با طرح گل ، اتاق های رسمی، کتابخانه ، اتاق کار با فرنیش قهوه ای، آشپزخانه ای جزیره ای شکل، اتاق صبحانه، پارکینگ با ظرفیت پارک هفت خودرو و شاید هم بیشتر. نکته جالب توجه در این عمارت امکانات فضای باز آن می باشد.

<strong>خانه</strong> لوکس

تراس هایی که در فضای رو به استخر طراحی شده اند و دارای فضای نشیمن (این فضا در صورت سرد شدن هوا مجهز به شومینه می باشد)، فضایی باربکیو و آشپزخانه می باشند.


گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا

برچسب های
گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,748
تعداد بازدید ماه جاری : 2,687
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 1
تعداد 1رای به گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 100 %
نظر شما راجع به گزارشی از خانه رویایی دیگر اینبار فلوریدا