افزایش قیمت جهانی طلا
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> اقتصادی-->>> افزایش قیمت جهانی طلا

افزایش قیمت جهانی طلا

 • زمان درج : 60 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-05-01 00:00:00
 • تعداد بازدید : 2881
  بازدید ماه:2347
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

با توجه به تحولات روزهای اخیر دوباره قیمت جهانی طلا افزایش یافته است

هر اونس طلا برای تحویل در ژوئن در بازار کامکس نیویورک ۰.۸ درصد افزایش یافت و به ۱۲۹۰ دلار رسید. قیمت طلا از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون، ۷.۴ درصد صعود کرده است.

گروه بانکی ANZ در گزارشی اعلام کرد شاخص تقاضای این بانک اواخر ماه گذشته در چین که بزرگترین خریدار طلای جهان به شمار می‌رود، ‌افزایش یافته است.

دورنمای تعدیل تدابیر محرک اقتصادی آمریکا و هزینه‌های بالاتر برای استقراض، بهای معاملات طلا در روز سه شنبه را به پایین‌ترین سطح در هفت هفته گذشته رسانده بود. طلا در پنج روز معامله گذشته با کاهش قیمت روبرو شد که طولانی‌ترین روند نزولی برای این فلز از ۱۳ نوامبر به این سو بود.

قیمت طلا سال گذشته با صعود بازارهای سهام در آمریکا و پایین ماندن نرخ تورم در این کشور ۲۸ درصد سقوط کرد. جانت یلن، رییس بانک مرکزی آمریکا در ۱۹ مارس اظهار کرد که این بانک ممکن می باشد به برنامه خرید اوراق در پاییز امسال پایان دهد و هزینه‌های استقراض شش ماه پس از آن افزایش پیدا کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، طلا در فاصله دسامبر سال ۲۰۰۸ تا ژوئن سال ۲۰۱۱ در نتیجه اجرای برنامه خرید اوراق از سوی بانک مرکزی آمریکا و تزریق بیش از دو تریلیون دلار به سیستم مالی این کشور و کاهش نرخ‌های بهره به رکورد اندک به منظور تقویت اقتصاد، ۷۰ درصد جهش کرده بود.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها
طلا - قیمت طلا -
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید