هوالرزاق


خرید یا فروش طلا؟؟

خرید یا فروش طلا؟؟

سئوالی که الان برای بسیاری از سرمایه گزارانی که طلا میخرند مطرح است این است که الان و با وضعیت موجود طلا بخرند یا خیر

کارشناسان اقتصادی بر این باورند که در صورت شکسته شدن سطح حمایتی 1280 دلاری در کوتاه مدت بهترین وقت برای خرید طلا خواهد بود.

بر اساس این گزارش سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در شرایط فعلی 1300 دلار می باشد ولی اگر قیمت طلا نتواند این سطح مقاومتی را بشکند بهترین فرصت برای فروش ذخایر طلا خواهد بود. به نظر می رسد در صورت شکسته شدن سطح مقاومتی 1300 دلاری قیمت طلا می تواند به زودی به سطح 1320 و حتی 1350 دلاری نیز دست یابد.

در صورتی که سطح حمایتی 1280 دلاری نیز از بین برود قیمت طلا به زودی به کمتر از 1240 و یا حتی 1200 دلار نیز کاهش خواهد یافت.

-طلای زیر 1300 دلار بهترین فرصت برای خرید می باشد

همچنین تحلیلگر ارشد موسسه مالی اچ اس بی سی تاکید کرد، کاهش قیمت طلا به زیر 1300 دلار در هر اونس فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران بین المللی می باشد تا برای خرید طلا اقدام کنند. نگرانی ها نسبت به وضعیت اقتصادی چین و بحران اوکراین و کریمه تاثیر زیادی بر افزایش قیمت طلا در هفته های گذشته داشته ولی با بهبود وضعیت اقتصادی آمریکا و کاهش تنش در روابط روسیه و غرب قیمت طلا بار دیگر کاهش یافته است.

جیمز استیل کارشناس ارشد اچ اس بی سی تاکید کرد، افت قیمت طلا به زیر 1300 دلار سطح حساس و تعیین کننده ای برای سرمایه گذاران است. افت قیمت طلا به زیر 1300 دلار می تواند بار دیگر سرمایه گذاران بین المللی را برای خرید تشویق کند.

-طلای خود را قبل از 1280 دلار بفروشید

از سوی دیگر تحلیلگران اینوستینگ ضمن اشاره به روند نزولی قیمت طلا در روزهای اخیر به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کردند تا پیش از رسیدن قیمت طلا به 1280 دلار ذخایر طلای خود را بفروشند.

بر اساس این گزارش افزایش ارزش دلار و کاهش تنش در روابط روسیه و غرب بر سر بحران اوکراین تاثیر زیادی بر کاهش قیمت طلا داشته و به نظر می رسد این روند در کوتاه مدت ادامه خواهد یافت. کارشناسان اقتصادی اینوستینگ بر این باورند که چشم انداز قیمت طلا در کوتاه مدت چندان امیدوار کننده نخواهد بود.

 


خرید یا فروش طلا؟؟

برچسب های
خرید یا فروش طلا؟؟ - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 3,363
تعداد بازدید ماه جاری : 2,494
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به خرید یا فروش طلا؟؟ داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به خرید یا فروش طلا؟؟