هوالرزاق


آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو

آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو

آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو

اگرچه در چند هفته اخیر مسوولان متفاوت به ویژه سخنگوی دولت بارها هرگونه افزایش قیمت خودرو را تکذیب کرده‌اند اما در مقابل رییس شورای رقابت در سخنان جدید خود تلویحا از احتمال افزایش قیمت‌ها خبر داده است.

در این شرایط اظهارنظرهای مختلف از سوی مسوولان متفاوت درباره تعیین قیمت خودرو باعث بلاتکلیفی خریداران و فروشندگان این محصولات در بازار آزاد شده است.

این وضعیت در حالی می باشد که به گفته فعالان بازار خودرو در صورت هرگونه افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها، قیمت این محصولات در بازار آزاد نیز به همان میزان افزایش خواهد یافت.

یکی از فعالان بازار خودرو در این زمینه می‌گوید: هم‌اکنون بازار در گیجی به سر می‌برد زیرا تا یکی از مسوولان خبر از افزایش قیمت می‌دهد مسوول دیگری آن‌را تکذیب می‌کند.

وی با بیان این‌که هم مصرف‌کنندگان و هم فروشندگان خودرو منتظرند تا ببینند تکلیف قیمت‌ها چه می‌شود، خاطرنشان می‌کند: قیمت رسمی خودروها به هر میزان افزایش یابد قیمت این محصولات در بازار آزاد نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

این فعال بازار خودرو تصریح می‌کند: خودروسازان عرضه کافی به صورت فروش نقدی و تحویل فوری ندارند و همین موضوع باعث افزایش قیمت‌ها در بازار آزاد خواهد شد.

 


آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو

برچسب های
آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,281
تعداد بازدید ماه جاری : 1,563
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به آشفتگی قیمت ها در بازار خودرو