چگونه بیشترین وزن ممکن را کم کنیم
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سلامتی-->>> چگونه بیشترین وزن ممکن را کم کنیم

چگونه بیشترین وزن ممکن را کم کنیم

 • زمان درج : 60 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-05-01 00:00:00
 • تعداد بازدید : 3998
  بازدید ماه:2819
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

ما در مجله شیثار تا به حال برای شما دوستان راه های زیادی برای لاغری رو برای شما دوستان داشته ایم و ماروز راه تازه ای رو براتون داریم

اگر دنبال راهی هستید که بتوانید یک رژیم موفق را شروع و برنامه غذایی خود را اصلاح نمایید و وزن تان را کاهش دهید، می توانید از رژیم کاهش وزن سریع دو هفته ای دکتر اوز استفاده نمایید. این رژیم بر پایه غذاهای سالم مثل سبزیجات کم قند و مقدار کم پروتئین بنا شده است. شما با این رژیم می توانید یک شروع خوب برای یک سال با غذای سالم داشته باشید، چرا که این رژیم غذایی به شما کمک می کند به هوس خود غلبه نمایید. علاوه بر این درست کردن غذاهای این رژیم وقت کمی از شما خواهد گرفت. بعد از دستور رژیم توصیه هایی برای بهتر نتیجه گرفتن از آن در بقیه طول سال را خواهید خواند.

عجله ننمایید

تا جایی که می توانید وعده های غذایی خود را کنترل نمایید. با کمی جدیت می توانید غذا خوردن درست را به یک عادت تبدیل نمایید. برای این کار کافی است در روزهای اول وعده غذایی خود را کمی زودتر میل نمایید. این کار باعث می شود از خوردن غذاهای آماده و پر کالری سریع جلوگیری شود و همیشه از پیش بدانید باید چه بخورید و برای آماده کردن غذای سالم وقت داشته باشید.

از مصرف چربی های سالم لذت ببرید

غذاهایی که با چربی های سالم تهیه می شوند مثل روغن زیتون، ماهی آزاد و گردو باعث می شوند شما احساس رضایت بیشتری از غذایی که می خورید داشته باشید. بهتر است به جای هر میان وعده دیگری از آجیل ها استفاده نمایید. در ضمن این کار باعث می شود سیر بمانید. بهتر است از آجیل بدون نمک استفاده نمایید.

وعده ها را حذف ننمایید

بدترین نوع رژیم غذایی آن است که وعده ای در آن حذف شود. این کار باعث می شود بدن در حالت گرسنگی قرار بگیرد و شروع به ذخیره چربی های دریافتی کند. وقتی بدن چربی ذخیره می کند، سوزاندن کالری مشکل تر خواهد شد بنابراین همیشه پیش بینی نمایید و اگر وقت کافی برای غذا خوردن ندارید، چیزی همراه خود برای خوردن داشته باشید.

مهم نیست کدام وعده را با کدام جایگزین می نمایید، هیچ وقت وعده ای را حذف نمایید. مطمئن باشید این کار باعث لاغر شدن شما نخواهد شد.

هوشمند خرید نمایید

وقتی می خواهید به خرید بروید حتماً لیست همراه داشته باشید و با وقت محدود به خرید بروید. فروشگاه ها معمولاً تعداد زیادی خوراکی هوس انگیز در دسترس شما قرار می دهند و شما آنها را می خرید. غذاهای آماده و اسنک های مضر از آن دسته غذاهایی هستند که نباید اصلاً بخرید چون وقتی در خانه وجود دارند آنها را می خورید اما اگر نباشند بدون زحمت آنها را مصرف نمی نمایید بنابراین بهتر است حتماً با لیست به خرید بروید تا بتوانید فقط چیزهای ضروری را بخرید.

همیشه آب بنوشید

خیلی از افراد گرسنگی را با تشنگی قاطی می کنند. اشتباه ننمایید. خیلی وقت ها هنگامی که وقت سیری در یخچال را باز می نمایید بدون اینکه بدانید در واقع به دنبال آب هستید نه غذا. برای اینکه این موضوع به شما ثابت شود کافی است در اینگونه موارد یک لیوان آب بنوشید، حس گرسنگی شما به سرعت از بین خواهد رفت. سعی نمایید همیشه یک بطری آب کنار دست تان داشته باشید و مدام آب بنوشید. سیراب بودن در طول روز بدن شما را سالم تر نگه می دارد.

در برابر وسوسه رستوران مقاومت نمایید

سعی نمایید تا جایی که می توانید به رستوران نروید. اگرچه ممکن است قبل از رستوران رفتن از آن خوشحال باشید اما مطمئن باشید که بعد از آن عذاب وجدان خواهید گرفت. به همین خاطر پیشنهاد رستوران را با سینما یا تفریح کم کالری تری جایگزین نمایید اما اگر رستوران رفتید هم بهتر است وسوسه را مهار نمایید. هیچ گاه سیب زمینی سرخ شده یا سالادهایی به همراه سس با غذای تان سفارش ندهید. همیشه تاکیدتان را روی غذاهایی که پنیر ندارند و سرخ شده نیستند، بگذارید. مطمئن باشید شما به اندازه کافی از رستوران رفتن لذت خواهید برد حتی اگر غذاهای چاق کننده نخورید.

پیاده روی قبل از غذا

قبل از ناهار یا شام یک پیاده روی سریع انجام دهید. می توانید برای خرید بیرون بروید و سریع باز گردید. این کار نه تنها باعث می شود به هر حال ورزش کرده باشید و علاوه بر سوزاندن کالری سالم بمانید بلکه باعث می شود اشتهای کمتری داشته باشید و به خوردن خوراکی های ناسالم تمایل کمتری نشان دهید.

برای خودتان بسته اورژانسی بسازید

یک بسته خوراکی با غذاهای سالم برای خودتان آماده نمایید و همیشه همراه داشته باشید. این بسته را می توانید با خوراکی هایی مثل آجیل، ساقه کرفس، هویج، کاهو و سبزی های دیگر خرد شده، میوه های خرد شده و خوراکی هایی از این دست پر نمایید. همراه داشتن این بسته باعث می شود از خوردن خوراکی هایی مثل بیسکویت در وقت گرسنگی در امان بمانید و کالری های مضر این گونه خوراکی ها را دریافت ننمایید.

فلفل مصرف نمایید

روی غذای تان تکه های فلفل قرمز بریزید. ثابت شده هنگامی که اوایل روز همراه با غذای تان فلفل قرمز مصرف نمایید، باعث می شود در بقیه زمان روز کمتر غذا بخورید.

بشقاب کوچک بردارید

متخصصان تغذیه معتقدند بشقاب غذای شما باید تنها ۲۰ سانتی متر قطر داشته باشد. در این صورت شما کمتر غذا بر می دارید و ناخودآگاه کمتر می خورید. پیشنهاد ما استفاده از پیش دستی به جای بشقاب است. اگر بتوانید از چنگال به جای قاشق استفاده نمایید هم بهتر است زیرا لقمه های کوچکتر بر می دارید و غذا خوردن تان بیشتر طول خواهد کشید.

موقع غذا حرف بزنید

وقتی سریع غذا می خورید نمی فهمید کی سیر شده اید و همیشه وقتی به خود می آیید که بیش از حد غذا خورده اید و احساس سنگینی می نمایید به همین دلیل بهتر است تنها غذا نخورید و هنگام غذا با همراهان تان یک مکالمه آرام را شکل دهید. این کار باعث می شود آرام تر غذا بخورید. پزشکان توصیه می کنند غذای تان را ۲۰ دقیقه طول دهید. این زمانی است که مغز می تواند پیغام سیری را درست منتقل کند.

آنچه باید در زمان رژیم بخورید

ـ روزتان را اینگونه شروع نمایید: به محض بیدار شدن از خواب نصف لیموترش را در یک فنجان آب داغ بچکانید و بنوشید.

ـ صبحانه: با میوه های فصل و یک فنجان شیر یک اسموتی درست نمایید و هر روز صبح میل نمایید. ـ

چای سبز: چند بار در روز به صورت ارگانیک بنوشید.

ـ پروتئین روزانه: روزی ۲۰۰ گرم گوشت مرغ، بوقلمون یا ماهی را به طور کبابی میل نمایید.

کربوهیدرات: روزی نصف فنجان برنج قهوه ای میل نمایید.

چربی ها: به حد تعادل می توانید از چربی های خوب مثل روغن زیتون و آووکادو استفاده نمایید.

لبنیات: هر روز یک فنجان ماست حداکثر ۲ درصد چربی مصرف نمایید.

سبزیجات: مصرف سبزیجات بدون قند مثل کلم، بروکلی، بادمجان، کرفس، پیاز، کدو، گوجه، کاهو و... در این رژیم آزاد است.

میان وعده: می توانید برای میان وعده از هوموس، خیارشور و روزی ۲ مشت آجیل استفاده نمایید. (توجه نمایید در این رژیم تمام شیرین کننده های مصنوعی، شکر سفید، نوشابه ها و کافئین حذب شده اند.)

این توصیه ها را جدی بگیرید

ـ بین ساعت ۸ عصر تا ۸ صبح هیچ غذایی نباید مصرف شود.

ـ می توانید از محصولات لبنی پروبیوتیک استفاده نمایید.

ـ بهتر است مولتی ویتامین مصرف نمایید. در این دوره من به بیمارانم نصف قرص در صبح و نصف قرص در شب تجویز می کنم.

ـ می توانید از مواد غذایی سم زدا مثل کرفس، بلوبری، تمشک، جعفری، زنجبیل و... استفاده نمایید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 21:00:02
  • درمورد قاعدگی خانم ها بیشتر بدانید

   قاعدگی ، پریود و عادت ماهیانه نام چرخه ای است که هر ماه برای خانم ها رخ می دهد. در بانوان بارور به منظور تولید مثل جنسی قاعدگی رخ می‌ دهد و در جریان این مسئله هر ماه یک تخمک بالغ شده در زنان آمادهٔ پروردن جنین می‌ گردد.
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 09:00:02
  • با گیاهان دارویی به درمان زود انزالی برویم

   طب سنتی یکی از شیوه های درمانی است که قدمتی هزاران ساله دارد. در ایران و چین و هند که از قدیمی ترین کشورها در این زمینه هستند بسیاری از بیماری از طریق همین شیوه درمانی ، درمان می شوند. از آن جاییکه کشور ما ایران از قدیمی ترین کشورها در زمینه طب سنتی است
  • 3 هفته قبل
  • 2019-05-03 21:00:04
  • لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند

   چیزی درباره چند نمونه خوراکی انرژی زا طبیعی شنیده‌اید؟ حتما با شنیدن اسم خوراکی انرژی زا یاد ردبول افتاده‌اید! اما منظور ما خوراکی های پرقند و مصنوعی نیست. منظور ما خوراکی های انرژی زای طبیعی است که شادابی و نشاط و انرژی از دست رفته را به شما برمی‌گرداندچیزی درباره چند نمونه
  • 3 هفته قبل
  • 2019-04-29 09:00:02
  • چرا موهای جلوی سر جوان ها میریزد

   ریزش مو در مردم تا یک میزان طبیعی و عادی می باشد ولی زیادتر از آن مقدار ضروری است توسط دکتر پیگیری شود.

   امروزه جوانان بیش از گذشته به ظاهر خود ارزش می دهند. جوانان به ظاهر خود زیادتر رسیدگی می کنند و می خواهند به مناسبترین شکل خودشان دیده شوند. مو ها از جمله بخش هایی محسوب م
  • 4 هفته قبل
  • 2019-04-23 09:00:02
  • چجوری با چند عادت ساده بدنمون رو سم زدایی کنیم

   با ساده ترین روش های سم زدایی روزانه بدن آشنا شده و برای سلامتی خود آنها را انجام دهید.بدن ما به طور منظم در طول روز با غذایی که می خوریم، آبی که می نوشیم، هوایی که نفس می کشیم و محصولات آرایشی و بهداشتی که مصرف می کنیم، از سموم مختلف انباشته می شود. مصرف نگهدارنده ها و افزودنی ها
  • 4 هفته قبل
  • 2019-04-20 09:00:03
  • چرا آقایان بیشتر دچار درد قفسه سینه میشوند

   ناراحتی قلبی یکی از مشکلاتی است که افراد در زندگی امکان دارد به آن دچار شوند. یک فوق تخصص جراحی قفسه سینه ، آقایان را به خاطر ویژگی‌ های جسمی بیشترین مبتلایان به درد قفسه سینه ناشی از ناراحتی قلبی دانست و اعلام کرد : پرخوری و بد غذا خوردن از علت های مهم این درد می باشد. حمله قلب
  • 4 هفته قبل
  • 2019-04-21 09:00:01
  • نگاهی به شیوع بیماری روماتیسم در بالغان

   بیماری روماتیسم ستون فقرات یک مشکل زنتیکی است و در اکثر موارد با دیسک کمر اشتباه گرفته می شود.امروز می خواهیم درباره یک بیماری صعب العلاج و خطرناک صحبت کنیم که گفته می شود در مردان ۵برابر بیشتر از زنان دیده می شود. بیماری روماتیسم ستون فقرات بیماری است که در ادامه در نیک صالحی
  • 4 هفته قبل
  • 2019-04-20 21:00:01
  • چوب صندل قرمز چه فوایدی برای پوست و زیبایی دارد

   افرادی که دارای پوست خشک هستند و از پوسته پوسته شدن پوست شان رنج می برند می توانند از این گیاه همراه با شیر استفاده کنند .صندل قرمز نام گیاهی است که در کشور هندوستان بیشتر وجود دارد و در طب سنتی کاربردهای فراوانی دارد
  • 22 ماه قبل
  • 2017-07-12 00:00:00
  • دلیل سیخ شدن موی سر

   14همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر
  • 57 ماه قبل
  • 2014-08-23 00:00:00
  • آشنایی با اصطلاحات پزشکی- تنگی مری

   14تا حالا شده آزمایش یا سونوگرافی یا اندوسکوپی و....... بدی یه سری از اصطلاحات پزشکیو ندونی چی میشن.توی این سری از این نوشته ها تا جایی  که بتونم براتون بعضی از این علامت های مخفف شده را به طور کامل براتون توضیح میدم پس با ما و سایت شیثار همراه باشید و نظر هم یادتون نره
  • 56 ماه قبل
  • 2014-08-26 00:00:00
  • چای بخورید تا 10 کیلو در سال چاق شوید!!!!

   14امروز مطلب متفاوتی داریم که فکرککنم از خواندن عنوان اونم همه شما دوستان متعجب شده باشید، بله چای بخورید تا چاق شوید ،نه اشتباه نکنین خود چای شمارو چاق نمیکنه ولی مگه شما چای رو خالی میخورید؟؟؟
  • 2 ماه قبل
  • 2019-03-11 09:00:03
  • چه ماسکی میتواند تیرگی پوست را از بین ببرد

   14حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در برهه ای از وقت پوست تان کدر و تیره می شود. در این وقت ها مصرف ماسک های طبیعی و خانگی برای برطرف کردن تیرگی پوست خیلی اثربخش است. امروز میخواهیم ماسک هایی به شما معرفی کنیم برای برطرف کردن تیرگی پوست . با شیثار همراه باشید
  • 60 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • توجه به گیر کردن غذا در گلو

   14

   برای همه ما پیش می آید که غذا در گلو های ما گیر کند اما بعضی اوقات ممکن است این گیر کردن غذا جدی تر از اونی باشه که ما فکر می کنیم و باید به اون توجه بیشتری نمایید

  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-24 00:00:00
  • مواد غذایی: سدی در برابر اشعه‌های ماورای بنفش

   چین و چروک پوستی دیر یا زود روی پوست همه‌ ما نقش می‌بندد. تنها کاری که از دست ما برمی‌آید این است که با مصرف آب کافی و مواد غذایی مناسب، پوست خود را در برابر اشعه‌های خورشید قوی‌تر کرده و پیدایش این چین و چروک را به تعویق بیندازیم. با ما همراه باشید...
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-19 00:00:00
  • گوشت شترمرغ در آینه طب سنتی

   مصرف گوشت شترمرغ مدتی است که به دلایل مختلف افزایش زیادی یافته و حتماً از خواص آن بسیار شنیده‌اید اما خوب است این نکات را هم از نظر طب ایرانی بدانید...
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-17 00:00:00
  • غذا خوردن آخر شب تقاضای مغز شماست!

   محققان دانشگاه بریگامیانگ اطلاعات جدیدی برای علت تمایل شما، دوستانتان، همسایگان و اكثر كسانی كه می‌شناسید به غذا خوردن شبانه یافته‌اند. برخی از قسمت‌های مغز دریافت همان میزان «مواد غذایی زیاد» را در عصر درک نمی‌کنند.
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-24 00:00:00
  • پنج نوشیدنی برای کاهش کلسترول بد

   اگر شما با مشکل افزایش کلسترول خون مواجه باشید بدون شک دنبال خوردنی‌ها و نوشیدنی‌هایی می‌گردید که برای مقابله با چربی خونتان مناسب باشد. در این مطلب 5 نوشیدنی را معرفی می‌کنیم. لطفاً با ما همراه باشید.
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-17 00:00:00
  • ماهی بخورید و با آرتریت روماتوئید مقابله کنید

   افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید (RA) التهاب و درد دارند برخی از غذاها ممکن است التهاب بدن را کاهش داده و درد کمتر شود. و این مواد غذایی شامل میوه ها و سبزیجات، غلات کامل، روغن زیتون و مهمترین آنها ماهی است.
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-24 00:00:00
  • کنترل دیابت با طب سنتی

   به بیماران دیابتی توصیه می‌شود سوپ گشنیز، سوپ سبزیجات، ماهی، آبگوشت، خوراک ماهیچه و آلوبخارا، خورشت سیب درختی، کته گشنیز و شوید، شربت آبغوره و رب انار را در برنامه غذایی خود بگنجانند.
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-17 00:00:00
  • مواد غذایی برای اینکه بدنتان بدبو نباشد

   بوی بد بدن یکی مشکلات رایج فصل گرما است. منبع این بوی بد از درون بدن یعنی از غدد مولد عرق و باکتری‌ها است. بنابراین خالی کردن عطر، اسپری و استفاده‌ی بی‌رویه از دئودورانت‌ها نمی‌تواند به‌طور کامل شما را از شر بوی بدن خلاص کند.
  • 48 ماه قبل
  • 2015-05-24 00:00:00
  • ٩ روش تأمین آهن در بارداری

   آهن یک ماده‌ی معدنی لازم برای بدن است که در دوره‌ی بارداری نیز نیاز به آن بیشتر می‌شود. زمانی که نیاز بدن در طول هفته‌ها به آن بیشتر می‌شود بدن متأسفانه نمی‌تواند آن را تولید کند اما قادر به ذخیره‌سازی آن می‌باشد. با ما همراه باشید.
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید