هوالرزاق


غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2)

غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2)

ضعف نیروی جنسی مردان:

خوراک میگو و سیر-خاویار-خوراک ماهی و شوید-خوراک گنجشک با ادویه گرم-گلاب و گوشت خروس-پستان گاو-آبگوشت-خوراک گوشت کبوتر و جعفری-خوراک زبان با سبزی های معطر-آب هویج-کنجد-تخم کدو و آفتابگردان-مرزه-مربای شقاقل-مربای شکوفه درخت سیب-انجیر-پیاز-دارچین- پسته-عسل-بادام-فندق-جوانه گندم-انار-مارچوبه-روغن زیتون-کرفس-شربت مویز-انبه-موز-نخوداب-تخم مرغ محلی عسلی با زنجبیل-شیر محلی گاو نافع است.

سیلان منی و انزال زودرس:

برای مدتی از جماع بپرهیزید.با آب تقریبا سرد استحمام کنید.خوردن کندر-انزروت-اسپند-آب انار-چای ترش-تخم کاهو و برگ کاهو-شیر خشت با آب هندوانه-دوغ محلی تازه-دم کرده نیلوفر آبی-آش تمر گجرات-سماق-آبغوره-سوپ جو-آلبالو-هلو-ریواس-عرق کاسنی-کره به همراه عسل-تمرهندی-دم کرده گشنیز-شربت عناب و خرفه نافع است.

ضعف نیروی جنسی زنان:

علاوه بر موارد ذکر شده در ضعف نیروی جنسی مردان خوردن و بوئیدن شکوفه سنجد در افزایش نیروی زنان بی نظیر است.

عفونت رحم و خارش فرج:

خاکشیر با آب گرم-شربت عناب-شربت لعاب تودری-لعاب اسفرزه-جوشانده بابونه و شاهتره-آب پرتقال-دم کرده سنبل ختایی به همراه مریم گلی و برگ تمشک و همچنین مغز گردو میل نمایید.از شیرینی های مصنوعی-چای و سرخ کردنی بپرهیزید.

خونریزی بیش از حد قاعدگی:

آب هویج و عسل-جوشانده گل بابونه-سنجد-شربت به-دم کرده آویشن-تونیک ترکیبی صمغ عربی و گلنار و رب به یا سیب و گل ارمنی و میوه بلوط نافع است.در دوران قاعدگی از مصرف سیر و پیاز و غذاهای سرد مزاج بپرهیزید.

قطع قاعدگی:

عرق رازیانه-شربت تمشک-دم کرده ریشه آفتابگردان-دم کرده آویشن و بومادران و گل بابونه-جوشانده ترکیبی افسنطین و ابهل و نعناع-قاووت ترکیبی انغوزه و تخم هویج و رازیانه-دم کرده ترکیبی گل بابونه و ترخون خشک و مشک طرامشیع مفید است.


غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2)

برچسب های
غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2) - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 3,088
تعداد بازدید ماه جاری : 2,806
تعداد بازدید در هفته جاری : 7
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2) داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به غذاهای مفید دربرخی بیماریها(2)