هوالرزاق


بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو

بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو

ریزش مو یکی از مشکلات شایع است مخصوصا برای پسرها، اما میشه با روش ها و مراقبت هایی جلوی ریزش مو رو نیز گرفت

افزایش خونرسانی به سر فرد می‌تواند ریزش مو را در وی درمان کند.

خلیل صداقت پیشه، کارشناس پوست و مو گفت: ریزش مو بیشتر به علت ارثی و ژنتیک در فرد می‌افتد،درمان قطعی این بیماری تنها کاشت مو برای فرد است.

وی افزود: روش‌های دیگری چون استفاده از دارو و مزوتراپی نیز برای درمان ریزش موی فرد وجود دارد. داروهای متفاوت به صورت مالیدنی برای پیشگیری از این مسئله استفاده می‌شود همچنین داروهایی که به صورت خوراکی و تزریقی برای درمان این بیماری به ‌کار می‌رود.

این کارشناس پوست و مو ادامه داد: داروهای ریزش مو خون رسانی را در پوست افزایش می‌دهد، بروز این بیماری در اثر اشکال در خون رسانی به پوست سر افراد رخ می‌دهد و با افزایش خونرسانی به این عضو از بدن می‌توان ریزش مو را درمان کرد.

صداقت پیشه اظهار داشت: آندروژن‌های مردانه که سبب آسیب رسانی به موی فرد می‌شود به صورت ماساژ و تزریقی بر روی سر فرد قرار می‌گیرد این مسئله تا حدودی ریزش موی فرد را متوقف می‌کند.

وی با اشاره به علت ارثی در ریزش مو عنوان کرد: در صورتی که ریزش موی فرد به علل ارثی ایجاد می‌شود تا زمان یکه فرد از داروهای ریزش موی فرد به علل ارثی ایجاد می‌شود تا زمان یکه فرد از داروهای ریزش مو استفاده می‌کند از ریزش موی وی پیشگیری می‌شود این مسئله تا زمان تصمیم گیری فرد برای کاشت مو باید ادامه یابد.

این کارشناس پوست و مو خاطر نشان کرد: در صورتیکه ریزش مو برای فرد اهمیت چندانی نداشته باشد استفاده از داروهای ریزش مو را متوقف می‌کند.


بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو

برچسب های
بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 1,740
تعداد بازدید ماه جاری : 1,740
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو


مطالب مرتبط با بهترین روش برای پیشگیری از ریزش مو