هوالرزاق


اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید

اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید

گاهی مشکلات کوچک ممکن است که شما عصبی شوید و البته در پی آن اشتهای خود را نیز از دست بدهید

شخصی که غذا خوردنش خوبست زمان ی که یک ناراحتی کوچکی برایش رخ می دهد و یا به هر علتی دچار ناراحتی اعصاب می شود باعث می شود اشتهایی به غذا خوردن نداشته باشد و حتی با شنیدن خبر ناراحت کننده علاوه بر بی اشتهایی دچار حالت تهوع هم می شود دچار بیماری ناراحتی اعصاب معده شده می باشد به همین دلیل می باشد که زمان ی بیماری با مشکل گوارشی به ما مراجعه کند حتما شرایط روحی و روانی او را جویا می‌شویم و زمان ی هم ثابت شود فرد مضطرب یا پراسترس باشد، بخشی از درمان را به کنترل تنش عصبی اختصاص می‌دهیم، اما پیشنهاد مفید، عملی و ساده‌ای که تقریبا برای تمام مبتلایان به بیماری گوارشی عصبی وجود دارد، خوردن فالوده سیب است.


سیب باعث تقویت دستگاه گوارش می‌شود ولی بعضی از افراد با خوردن سیب دچار نفخ می‌شوند، برای پیشگیری از نفخ پیشنهاد می‌کنیم سیب زرد بزرگی را پوست بگیرید، رنده و با 2 قاشق غذاخوری گلاب مخلوط كنید تا خاصیت نفاخی آن از بین برود.

فالوده سیب باید پیش از خواب میل شود. اثر فالوده سیب روی سیستم گوارشی یک‌شبه ایجاد نمی‌شود و بیماران باید حداقل 2 هفته به طور مداوم از آن استفاده کنند. نکته دیگری که طب سنتی به آن اعتقاد دارد، بوییدن سیب خوشبو است. ثابت شده رایحه سیب در انسان‌ها آرامش ایجاد می‎کند. اگر فردی فالوده سیب دوست ندارد، می‌تواند خورش سیب یا به درست کند.


اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید

برچسب های
اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 1,947
تعداد بازدید ماه جاری : 1,947
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید