هوالرزاق


سبزی جات سیر کننده با کالری کم

سبزی جات سیر کننده با کالری کم

امروز تعدادی از سبزی جات رو براتون داریم که برای شما هم کالری کمی رو دارند و هم میتونین با استقاده از اونا احساس سیری در خودتون رو داشته باشید

استفاده زیاد از میوه‌ها و سبزیجات یک شیوه آسان و سالم می باشد که سبب کاهش استفاده از کالری روزانه می‌شود؛ برای سالم ماندن خیلی خوب می باشد که در هر وعده غذایی یا میان وعده‌ها از این سبزیجات مصرف کنیم.


خیار:
نصف خیار حدود 20 کالری دارد و 98 درصد آن آب است، خیار حاوی فیبر، پروتئین، ویتامین A، C، K، امگا3، امگا6، B5، کلسیم، منیزیم، فسفر، پتاسیم، منگنز و فیتواسترول است.
خیار خصوصیات ضد سرطانی دارد، بوی بد دهان را از بین می‌برد، برای پوست، مو و ناخن سودمند است، باعث کم شدن کلسترول، بهبود دیابت و نقرس می‌شود، ادرار آور است، به کم شدن وزن کمک می‌کند و چربی سوز خوبی است.


گوجه فرنگی:
یک گوجه فرنگی متوسط دارای 25 کالری می باشد و سرشار از آب و فیبر است، گرسنگی را کم شدن می‌دهد و می‌توان به صورت پخته و خام خورد.
گوجه فرنگی از سکته مغزی پیشگیری می‌کند، برای پوست، پروستات، تسکین دردهای عصبی، رفع بی‌اشتهایی، درمان یبوست، تورم دهان، درد مفاصل، روماتیسم، تصفیه خون و بیماری‌های عفونی سودمند است؛ آب گوجه فرنگی ادرار آور می باشد و به هضم غذا و مواد نشاسته‌ای کمک می‌کند.
گوجه فرنگی دارای ویتامین A، B، C، و K است، مواد معدنی مانند کلسیم ، فسفر و آهن دارد و انرژی بدن را تأمین می‌کند.


کرفس:
هر شاخه کرفس یک تا 2 کالری دارد، تمیز کننده کلیه و مثانه است، مانع سنگ کلیه یا آلودگی میکروبی و درد می‌شود، ضمن اینکه بوی بد دهان را از بین می‌برد.
کرفس تقویت کننده معده و اعصاب می باشد و به سوختن چربی و کم شدن وزن نیز کمک می‌کند.


کاهو:
کاهو انواع متفاوت دارد، هر برگ کاهو دارای 2 کالری می باشد و غنی از ویتامین ث، پتاسیم و فیبر است، ضمن اینکه این گیاه خواب آور و ضد نفخ است.


تربچه:
10 عدد تربچه دارای 7 کالری است، غنی از مواد معدنی است، طعم آن کمی تند است، باعث هضم غذا شده و موجب لاغری می‌شود.
تربچه خصوصیات دارویی دارد، برای درمان یرقان، نقرس و روماتیسم سودمند می باشد و باعث دفع سنگ‌های صفراوی می‌شود، ضمن اینکه برای از بین رفتن نفخ معده سودمند است؛ تربچه درد را تسکین می‌دهد، معده را پاک می‌کند و ادرارآور است.

دکترمن


سبزی جات سیر کننده با کالری کم

برچسب های
سبزی جات سیر کننده با کالری کم - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 2,029
تعداد بازدید ماه جاری : 2,029
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به سبزی جات سیر کننده با کالری کم داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به سبزی جات سیر کننده با کالری کم