هوالرزاق


درمان کمر درد با گیاهان دارویی

درمان کمر درد با گیاهان دارویی

کمر درد جز بیماری های شایع و پر تعدادی است که میشه گفت هر از گاهی بسیاری از ما به اون دچار میشیم و یا اون رو در خودمون احساس میکنیم ،کمر درد دلیل های بیشماری میتونه داشته باشه و در این زندگی ماشینی که این روزها همه ما با اون هستیم تعداد کسانی که به اون دچار میشوند زیاد و زیادتر میشه .

جدای دلایل فراوانی که میشه برای کمر درد شمرد امروز براتون تعدادی گیاه دارویی رو آوردیم که با مصرف اون ها و مصرف روزانه و یا دوره ای آن ها میتونین کمتر دچار کمر درد و مشکلات اون بشید.

اولین گیاهی که براتون داریم بابونه است که برای اون دوستانی که درد سیاتیک دارن میتونه مناسب باشه البته توصیه میشه اون رو به صورت روزانه مصرف کنند و در 3 وعده .30 گرم بابونه خشک رو در 1لیتر آب باید دم کنند و در سه نوبتی که بهش اشاره شد میل کنند ، این دم نوش میتونه مسکن خوبی برای درد کمر این دوستان باشه.

خرما، خرما هم میتونه برای مسکن خوبی برای درمان درد کمرتون باشه، و البته میتونین خرمای بدون هسته رو به همراه دنبه و زنجبیل و مقداری روغن کنجد مخلوطی درست کنید و اون رو بر روی کمرتون و ناحیه ای که درد میکنه قرار بدید تا تسکینی باشه برای درد کمر شما دوستان.

پسته هم میتونه مسکن خوبی برای کمر درد باشه مخصوصا سستی کمر، میتونین مغز پسته رو کمی برشته کنید تا رنگش عوض بشه و به سمت قهوه ای بره و بعد گودی کمرتون رو با مغز پسته ای که برشته شده بمالید و صبر کنید تا این روغن تهیه شده جذب کمرتون بشه .

زنجبیل این گیاه جادویی برای دردهای عضله و مفصل ها که میتونه همانند معجزه ای برای دردها باشه، زنجبیل نه تنها در خوش مزه کردن غذا ها و مزه غذاها به کار میره که میتونه در طب سنتی و درمان دردها نیز مفید باشه مخصوصا درهای کمر درد و...

عصاره این گیاه خاص میتونه مسکل درد های مفصلی باشه و اون ها رو به خوبی تسکین بده و از بروز التهاب هم پیشگری میکنه

دمنوش زنجبیل هم میتونه مسکل خوبی برای درد هاتون باشه و انواع درد های رو تسکین مناسبی باشه علاوه بر اینکه برای کم خوبی و بی اشتهایی نیز مفید است ، البته باید این نکته رو هم گفت که نباید در مصرف اون زیاده روی کرد چون ممکن ضرر های خودش رو هم براتون داشته باشه


درمان کمر درد با گیاهان دارویی

برچسب های
درمان کمر درد با گیاهان دارویی - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 1,813
تعداد بازدید ماه جاری : 1,813
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به درمان کمر درد با گیاهان دارویی داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به درمان کمر درد با گیاهان دارویی


مطالب مرتبط با درمان کمر درد با گیاهان دارویی