هوالرزاق


یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست!

یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست!

لیموترش اگر با پوست مصرف شود بسیار پرخاصیت تر و پرفایده تر خواهد بود اما چگونه و با چه شیوهی می توان اینکار را انجام داد شیوه سودمند و موثر برای مصرف لیمو با پوستش را در ادامه بخوانید.

مصرف لیموترش با پوست

لیموترش اگر با پوست مصرف شود بسیار پرخاصیت تر و پرفایده تر خواهد بود اما چگونه و با چه شیوهی می توان اینکار را انجام داد شیوه سودمند و موثر برای مصرف لیمو با پوستش را در ادامه بخوانید.


مطالعه‌ای جنظرحاکی از آن است که باید لیموترش را پیش از استفاده فریز کنیم تا از این طریق بیشتر از خصوصیات موجود در آن استفاده کنیم.


اکثر افراد می‌گویند که لیمو باید درسته مصرف شود و هیچ قسمتی از آن دور ریخته نشود تا هم خصوصیات سودمند آن برای تندرستی به بدن برسد و هم از طعم بی‌نظیر آن لذت برده شود. اما چگونه می‌شود یک لیموی درسته را با پوست و هسته‌اش خورد؟


یک لیموی ارگانیک را بردارید، آن را بشویید و در فریزر بگذارید. به محض اینکه یخ زد، بدون آنکه پوست آن را بنمایید آن را رنده نمایید. بعد از این کار می‌توانید آن را روی بسیاری از مواد غذایی همچین سالاد، بستنی، سس، سوپ یا هر خوراکی دیگر بریزید و استفاده نمایید. با این کار طعمی را تجربه خواهید کرد که قبلا هیچ زمان آن را نچشیده‌اید.

باشگاه خبرنگاران


یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست!

برچسب های
یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست! - - - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 965
تعداد بازدید ماه جاری : 965
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست!


مطالب مرتبط با یک ترفند برای مصرف لیمو ترش با پوست!