هوالرزاق


با سلامتی  خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند!

با سلامتی خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند!

اگر مراقب استفاده برخی غذا ها نباشید به استفاده دائم آن ها اعتیاد پیدا می نمایید پیشنهاد می کنیم از عوارض آن ها جلوگیری نمایید چون باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند و می توانند برایتان مشکل ساز باشند.

چاقی و اضافه وزن

زیاده روی در استفاده برخی مواد غذا عوارض زیادی برای بدن به وجود می آورند.

نان سفید
یکی از بااهمیت ترین عناصر در میان مواد غذایی، نان است ولی دقت داشته باشید که نان‌های سفید مانند انواع نان‌های باگت یا لواش، بدترین نان‌هایی هستند که می‌توان از آن مصرف کرد. این نوع نان از آرد فرآوری شده بدون سبوس پخته می‌شود. همچنین، هیچ ماده غذایی برای بدن در آن‌ها دیده نمی‌شود. برای داشتن بدنی سالم‌تر بهتر است نان سنگک و سایر نان های سبوس دار را جایگزین نان سفید نمایید.


ماکارونی
ماکارونی یکی از اعتیادآورترین خوراکی‌هایی است که در سبد غذا ما وجود دارد. با تمام خصوصیات و فواید ی که می‌توان در این غذا پیدا کرد، اما زیاده‌روی در آن باعث چاق شدن و اضافه وزن می‌شود. همچنین اعتیاد به ماکارونی چربی‌های بد بدن را افزایش می‌دهد.


چیپس
یکی از خوشمزه‌ترین تنقلات دنیا که سرشار از چربی و نمک است، چیپس سیب‌زمینی نام دارد. با همه مشکلات، چیپس باز هم طرفداران بسیاری دارد و البته سالانه انسان‌های فراوانی را معتاد خود می‌کند. بسیاری از پزشکان، اعتیاد به چیپس را حتی از اعتیاد به سیگار برای بدن مضر تر می‌دانند.


بستنی
بستنی یکی از خوشمزه ترین خوراکی‌ها است اما این نکته را در یاد داشته باشید که بستنی نیز می‌تواند اعتیادآور باشد. اگر روزانه در خیابان‌ها گام می‌زنید و همیشه بستنی می‌خورید، مراقب معتاد شدن خود باشید. بستنی بدن را خنک می‌کند و قند خون را بالا می‌برد اما از طرفی دیگر در ناحیه شکم شما چربی‌های بسیاری بوجود می‌آورد که از بین بردن آن‌ها کار مشکلی است.

دکتر سلام


با سلامتی  خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند!

برچسب های
با سلامتی خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 835
تعداد بازدید ماه جاری : 835
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به با سلامتی خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با سلامتی خوراکی‌هایی که باعث چاقی و اضافه وزن شما می شوند!