هوالرزاق
ads


جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه

جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه

اکنون که به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم زمان آن رسیده تا عادت های نادرست را نیز در همین سال کهنه جا بگذاریم و به سال جدید سلام کنیم. سیگار کشیدن نیز یکی از همین عادت های نادرستی است که بهتر است هر چه زودتر از شر آن خلاص شوید.

ترک سیگار

درست است که ترک سیگار کار چندان ساده ای نیست. اما کافی است اراده نمایید و اطرافیانتان کمی هوایتان را داشته باشند. باید مقابله با نگرانی ناشی از سندرم ترک را یاد بگیرید. خیلی از سیگاری ها برای ترک این عادت بد به سراغ شیوه های متعددی می روند. هر شیوه ای که انتخاب کرده باشید احتیاج به شیوه های تکمیلی نیز خواهید داشت. شیوه هایی برای فراموشی کامل سیگار و کم شدن علائم سندرم ترک. در این مطلب شما را با یک نوشیدنی ساده و طبیعی آشنا می کنیم که از سبزیجات معطر و میوه ها تهیه می شود و شما را در جهت ترک سیگار یاری می رساند. لطفاً با ما همراه باشید.


3 قانون اساسی ترک سیگار
احتمالاً تاکنون تلاش زیادی برای ترک سیگار کرده اید اما بی نتیجه بوده است. واقعیت این است که اگر آگاهی کافی نسبت به ترک و مراحل بعد از آن نداشته باشید تلاشتان بی ثمر خواهد بود. بهترین کار این است که در خصوص مراحل ترک سیگار و قوانین آن زیادتر آشنا شوید:


تمرکزتان را روی روزهای اول بگذارید
بهترین شیوه ی موفقیت با مدت زمان کوتاه شروع می شود. یعنی این که تصمیم بگیرید در 24 ساعت بعدی لب به سیگار نزنید. سپس آرام آرام پیش روید. تمرکزتان را روی «اکنون و اینجا» بگذارید. یعنی همین حالا و همین امروز سیگار نکشید. برنامه ی اصلی ترک کامل سیگار است بنابراین روی هدف های کوتاه مدت تمرکز نمایید.


محرک ها را تحت کنترل بگیرید
هر آنچه شما را به سمت آتش زدن سیگار می کشاند را کنترل نمایید. برخی مواقع در طول روز میل به سیگار رشد می یابد شبیه صبح بعد از بیدار شدن، حین قهوه خوردن، در طول زمان استراحت محیط کار و زمان ی که در کنار مردم سیگاری دیگر هستید. در واقع دومین قانون ترک سیگار این است که خود شما را از فاکتور های محرک دور نگه دارید.


این نوشیدنی شامل لیموترش و پرتقال است که جزو مرکبات سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان ها هستند و به تصفیه و پاکسازی بدن و به خصوص پاکسازی دستگاه تنفسی یاری می کنند. این مواد غذایی در دفع نیکوتین از بدن و بهبود آسیب های ناشی از دود سیگار مؤثر هستند.


در زمان اوج ترک مراقب خود باشید
بین 3 تا 5 روز طول می کشد تا نیکوتن از بدن محو شود. در طول این مدت است که جدال با ترک زیاد مشکل و نفس گیر می شود. لازم است که در طول روز با استرس و بدخلقی و بی حوصلگی مقابله نمایید. نیکوتین مقدار سروتونین مغز را کنترل کرده و عامل آرامش می شود. زمان ی که از این ماده ی خارجی که به آن عادت کرده اید بی بهره می شوید فاز عصبانیت و بی طاقتی شروع می شود. بنابراین لازم است که از شروع این فاز آگاه باشید و قدرت مقابله با آن را کسب نمایید.


یک نوشیدنی طبیعی برای ترک سیگار
این نوشیدنی خوب برای ترک سیگار شامل عناصر طبیعی با خصوصیات فوق العاده است که برای مقابله با علائم سندرم ترک خوب است. با استفاده این نوشیدنی همینطور می توانید بدن را از شر نیکوتین خلاص نمایید و کمبود ویتامین و مواد معدنی ناشی از استفاده سیگار را کم شدن دهید. در واقع این نوشیدنی در هفته های نخست یاری زیادی به مقابله با علائم سندرم ترک می کند.


مواد نوشیدنی ضد سیگار
لیموترش        1 عدد
پرتقال            1 عدد
هویج             1 عدد
پودر زنجبیل    1 قاشق چای خوری
جینسینگ      1 قاشق چای خوری
کشمش        15 دانه
آب                1 لیتر
یخ                3 قالب


خصوصیات مواد این نوشیدنی برای ترک سیگار
این نوشیدنی شامل لیموترش و پرتقال است که جزو مرکبات سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان ها هستند و به تصفیه و پاکسازی بدن و به خصوص پاکسازی دستگاه تنفسی یاری می کنند. این مواد غذایی در دفع نیکوتین از بدن و بهبود آسیب های ناشی از دود سیگار مؤثر هستند.


شما می توانید به این نوشیدن هویج نیز اضافه نمایید تا اثر ات ضدالتهابی و تصفیه کنندگی آن را رشد دهد. این نوشیدنی همینطور به کم شدن حالت اسیدی بدن یاری کرده و مقدار گلبول های قرمز خون را رشد می دهد که این کار برای همه ی سیگاری ها و سیگاری های سابق اهمیت زیادی دارد. اعتیاد به نیکوتین عامل خلق آسیب های جدی به سلول ها و ارگان های بدن می شود.


باید بدانید که استفاده منظم کشمش برای احیای بدن و بهبود بافت ها مؤثر است. چون شامل آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و رسوراتول ها می باشد.


علاوه بر این استفاده منظم جینسینگ عامل کنترل دوپامین مغز شده و با احتیاج و میل به سیگار مقابله می کند. حتماً می دانید که دوپامین یک ناقل عصبی است و با رشد اعتیاد به موادی شبیه سیگار در رابطه است.
این نوشیدنی طبیعی همینطور شامل مقدار کمی زنجبیل نیز می باشد. این ریشه ی درمانی با سندرم ترک مقابله می کند و عامل تحریک گوارش و کم شدن اضطراب، حالت تهوع، استفراغ و غیره می شود.

شیوه تهیه و استفاده
ابتدا آب پرتقال و آب لیموترش را بگیرید. پوست لیموترش را بگیرید و آن را کاملاً شسته و خرد نمایید. سپس آب هویج را بگیرید. داخل همزن آب پرتقال، آب لیموترش، آب هویج، جینسینگ، زنجبیل و کشمش را میکس نمایید. یک لیتر آب را افزوده و هم بزنید تا مواد کاملاً مخلوط شوند.
این نوشیدنی خوشمزه و خوش طعم است و در کم شدن مضرات اولیه ی ترک سیگار به شما یاری می کند. می توانید پوست لیموترش و یخ را نیز به نوشیدنی تان اضافه نمایید.
اگر در طول روز از این نوشیدنی درمانگر میل نمایید بدنتان زودتر احیا شده و مجاری تنفسی تان پاکسازی می شوند. علاوه بر این راحت تر می توانید با سندرم ترک مقابله نمایید. در واقع نوشیدنی مورددید یک مکمل ساده و طبیعی برای ترک سیگار محسوب می شود.

تبیان


جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه

برچسب های
جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1394/12/08-33 ماه قبل
کل بازدید : 904
تعداد بازدید ماه جاری : 904
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه


مطالب مرتبط با جدید یک نوشیدنی ساده و طبیعی برای ترک سیگار + شیوه تهیه

 • بهترین موادغذایی برای افراد سیگاریبهترین موادغذایی برای افراد سیگاری
  واقعا کشیدن سیگار چقدر لذت دارد؟بر اساس امار بدست آمده آمریکا کشیدن سیگار در هر سال جان400000نفر را در هر سال میگیرد.اما مصرف نکردن سیکار باعث میشود که بیماری هایی از قبیل سکته و سرطان ریه کم شود و اینکه در کنار آن تغذیه مناسب و رژیم غذایی مناسبی داشته باشید به بیمارهای کمتری مبتلا میشوید.  
 • ضرر تنهایی، بدتر از مضرات سیگار استضرر تنهایی، بدتر از مضرات سیگار است
  بنابر اعلام محققان، تخمین‌زده شده است که ۴۰ درصد از ما انسان‌ها زمانی در زندگی‌مان دچار درد جانکاه تنهایی می‌شویم. با این حال تعداد کمی از ما می‌دانیم که این موضوع چه اثری روی ما می‌گذارد. بر این اساس درباره تنهایی چند حقیقت بیان شده است:
 • یک نوشیدنی فوق‌العاده برای سیگاری‌هایک نوشیدنی فوق‌العاده برای سیگاری‌ها
  تاکنون به وضعیت ریه‌هایمان در این حجم وسیع آلودگی هوا فکر کرده‌اید؟ حالا ترکیبات سمی که از طریق سیگار کشیدن وارد این اعضای بینوا می‌شوند را نیز به این وضعیت اسفبار اضافه کنید. بله متأسفانه حال ریه‌های سیگاری‌ها هیچ‌وقت خوب نبوده و نیست.
 • مشکل ازدواج با فرد سیگاریمشکل ازدواج با فرد سیگاری

  افراد سیگاری فکر میکنند که سیگار جزء مواد اعتیاد آور نیست و عده ای هم فکر میکنند که میشه با افراد سیگاری به راحتی زندگی کرد  و مشکی درمیان نیست

آب مروارید چگونه اتفاق می افتد؟ آب مروارید چگونه اتفاق می افتد؟
بیماری های مربوط به چشم به دلیل آنکه می تواند از درصد بینایی ما بکاهد باید هرچه سریع تر پیگیری شوند. این بیماری ها در برخی از موارد آنقدر شایع می شوند که باید برای آنها چاره ای اندیشیده شود. برخی از محققان عقیده دارند که شاید ژنتیک در ابتلا به برخی از بیماری ها نقش داشته باشد. هپاتیت ب و ملتهب شدن کبد هپاتیت ب و ملتهب شدن کبد
ملتهب شدن کبد یا هپاتیت ب توسط چند ویروس انجام خواهد شد ، از بین ویروس ها می توان به مهم ترین و شایع ترین آنها یعنی نوع A و B اشاره داشت. معرفی بیماری و علائم مربوط به هپاتیت A معرفی بیماری و علائم مربوط به هپاتیت A
هپاتیت A نوعی بیماری مربوط به آب و غذا خواهد بود ، در بیماری هپاتیت بررسی ها نشان می دهد که متاسفانه درمان دارویی تأثیر زیادی نخواهد داشت. بیماری آبله مرغان در کودکان بیماری آبله مرغان در کودکان
آبله مرغان یا بیماری chicken pox در زمره ی بیماری هایی قرار دارد که بسیار مسری بوده و در کمترین زمان توسط تماس از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. راه های کنترل و درمان آلرژی فصلی راه های کنترل و درمان آلرژی فصلی
بسیاری از ما با تغییر فصل شروع فصل جدید و تغییرات آب و هوایی دچار مشکلات آلرژی فصلی می شود سرفه آبریزش یکی از مهمترین مشکلات شایعه این بیماری می باشد میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟ میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟
میخچه نوعی بیماری بر روی نقاط فشاری بدن بخصوص در پاها می باشد که حالت پینه بسته شدن پوست بوده و معمولا به صورت خودبه خودی از بین خواهد رفت. بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!! بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!!
متأسفانه بیماری کبد چرب با علائم هشدار دهنده خاصی همراه نیست و زمانی تشخیص داده می شود که دیگر کار از کار گذشته و آسیب جدی به کبد وارد  کرده است. آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی
غذا خوردن میتونه یکی از لذت های زندگی هر فردی باشه  است اما برای خیلی ها مهم است که چه غذایی استفاده بکنند و چی کار بکنند که انرژی بیشتری به بدن فرد جذب بشه و به قولی بتونین بمب انرژی غذایی داشته باشند چیزی که خیلی ها از ورزشکار گرفته تا دانشجو و.. دنبالش هستند مختصری در مورد هیدروسل مختصری در مورد هیدروسل
هیدروسل به نام لاتین Hydrocele به بیماری تجمع مایع در داخل اسکروتوم یا داخل بخش بیضه است در اصطلاح عادی به آن آب آوردن بیضه گفته میشود خواص درمانی میوه ی زرشک خواص درمانی میوه ی زرشک
زرشک میوه ای است که نه تنها به صورت خام بلکه در غذا هم می توانید از طعم خوشمزه آن استفاده کنید ، زرشک پلو یکی از معروف ترین غذاهایی است که با استفاده از آن طبخ می شود.
نوشیدنی ای برای پاکسازی بدن و چربی سوزی نوشیدنی ای برای پاکسازی بدن و چربی سوزی
در این مطلب شما را با طرز تهیه ی لیمونادی خوشمزه آشنا می کنیم و خواص ترکیبات آن در چربی سوزی را توضیح می دهیم. به کمک این لیموناد می توانید بدنتان را پاکسازی کرده، انرژی تان را بیشتر کنید و مهم تر از همه این که چربی ها را بسوزانید و لاغر شوید. چه عادت های غذایی می تواند موجب ایجاد آروغ شوند؟! چه عادت های غذایی می تواند موجب ایجاد آروغ شوند؟!
چه عادت های غذایی می تواند موجب ایجاد بادگلو شوند آروغ زدن ما ناشی از چه کارها و اعمال خوراکی است چه تغییرات رفتاری در نحوه غذاخوردنمان لازم است انجام دهیم توصیه های مناسب در این زمینه کدامند؟ پانزده راه حل موثرتغذیه ای برای کم کردن وزن و تناسب اندام پانزده راه حل موثرتغذیه ای برای کم کردن وزن و تناسب اندام
می خواهیم به پانزده راه حل موثر برای کم کردن وزن شما اشاره کنیم اگر دوست دارید سریعا نتیجه بگیرید و به وزن دلخواه برسید بهتر است از روش ها و توصیه های زیر پیروی کنید با ما در ادامه مطلب همراه باشید عادت هایی که معده را خراب می کند! عادت هایی که معده را خراب می کند!
متأسفانه همه ما عادت هایی داریم که به بدن آسیب می زند و معده نیز از این آسیب ها در امان نیست. این عادت ها باعث بالا آمدن اسید معده، دل درد، زخم معده، سرطان و غیره می شود. اما می شود با تغییر عادت های بد از بسیاری از این مشکلات در امان بود. با اثرات درمانی کرفس آشنا شوید! با اثرات درمانی کرفس آشنا شوید!
کرفس چه تاثیرات مفیدی روی بدن ما می تواند بگذارد استفاده از آن چه فوایدی برای بدن ما دارد خواص درمانی این نوع سبزیجات چگونه است می خواهیم در این زمینه به اطلاعاتتان بیافزاییم با ما همراه باشید. آشنایی با ارزش غذایی بسیار بالای زیتون! آشنایی با ارزش غذایی بسیار بالای زیتون!
زیتون علاوه بر اینکه لذت غذا خوردن را چندین برابر می کند، از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است که حفظ سلامتی انسان را در برابر برخی ناخوشی ها تضمین می کند. کمبود این مواد مغذی شما را افسرده می کند! کمبود این مواد مغذی شما را افسرده می کند!
در این مطلب شما را با چند کمبود ماده ی مغذی آشنا می کنیم که امکان افسرده شدن را بالا می برند و احتمال دارد که بی دلیل و خیلی زود سرما بخورید و یا در معرض عفونت قرار بگیرید. لطفاً با ما همراه باشید. ایرادات و مضرات چند گانه فست فودها ایرادات و مضرات چند گانه فست فودها
آیا می دانستید مصرف فست فود تهدیدی جدی برای سلامت شما محسوب می شود و بهتر است بخاطر مراقبت از آن هم که شده کمتر از این قبیل خوراکی ها میل کنید سوسیس و کالباس عامل اصلی سرطان شناخته شده اند. چه مواد غذایی به مغز آسیب می رسانند و کدام یک از مغز مراقبت می کنند؟! چه مواد غذایی به مغز آسیب می رسانند و کدام یک از مغز مراقبت می کنند؟!
چه مواد غذایی می توانند به سلامتی بدن ما آسیب وارد کنند و باعث ایجاد انواع عارضه های مغزی در بدن ما شوند تغذیه چه میزان در این زمینه نقش دارد و تا چه حد باید مراقب این مسئله بود چگونه باید از مغزمان مراقبت کنیم. مصرف پوست مرغ چه عوارضی دارد؟! مصرف پوست مرغ چه عوارضی دارد؟!
شما چه میزان از پوست مرغ استفاده می کنید آیا آن را از گوشت مرغ جدا نمی کنید کسانی که به بیماری قلبی دچار هستند بهتر است از مصرف گوشت مرغ بهمراه پوست آن اجتناب کنند.


عکس های جدید از الهام چرخنده در جشنواره فیلم دانشجویی عکس های جدید از الهام چرخنده در جشنواره فیلم دانشجویی
امروز براتون عکس های تازه ای از خانم چرخده رو داریم عکس هایی از الهام چرخنده در جشنواره فیلم دانشجویی
آیا در شب عروسی میتوان تیمم کرد آیا در شب عروسی میتوان تیمم کرد
خیلی از عرس ها برای نماز خواندن در شب عروسی و با توجه به آرایشی که دارندن مشکلاتی دارند و البته این سوال در ذهنشون هست که میشه در شب عروسی تمیمم کرد یا خیر
دستور تهیه مربای تمشک دستور تهیه مربای تمشک
امروز باز با یک دستور العمل خانه داری دیگه با شما ودستانیم وبراتون امروز دستور تهیه مربای تمشک رو داریم که فکرکنم باب میل و خوش آیند شما دوستان باشه
عکس هایی از افتتاخیه جام ملت ها آسیا عکس هایی از افتتاخیه جام ملت ها آسیا
امروز عکس هایی از  افتتاحیه جام ملت های آسیا ر وبراتون داریم
جسیکا آلبا و قیمت لباس هایش جسیکا آلبا و قیمت لباس هایش
آیا جسیکا آلبا رو دوست دارید و سعی کردید تا حالا از او الگو بردارید  و بخواین لباس پوشیدنتون شبیه او باشه یا نه؟ اگر جسیکا آلبا مورد توجه و علاقه شما است امروز آماری از لباس های او و البته مبلغ هر کدوم رو براتون داریم
افسردگی در یکی از همسران و نحوه برخورد با آن افسردگی در یکی از همسران و نحوه برخورد با آن
مشکلات زندگی مشترک مربوط به هر دو میشه ،از مشکلات کوچیک گرفته تا مشکلات مالی و البته مشکلات روحی و... از آن جمله مشکل افسردگی که ممکنه یکی از زوج ها رو دچار کنه و...
گلایه های زوج بازیگر ریما رامین فر و امیر جعفری گلایه های زوج بازیگر ریما رامین فر و امیر جعفری
امیر جعفری و ریما رامین فر در برنامه تلویزیونی هفته این هفته شرکت کردنن و گلایه های خود را از دنیای کاری وبازیگری خود را به زبان آورده اند که خواندنی و البته شنیدنی است که اگر این برنامه رو ندیدید ما خلاصه این حرف ها رو امروز برای شما ودستان داریم
اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید اگر با این مشکل روبرو هستید فالوده سیب بخورید
گاهی مشکلات کوچک ممکن است که شما عصبی شوید و البته در پی آن اشتهای خود را نیز از دست بدهید
رویا های شبانه مان را چگونه به یاد بیاریم رویا های شبانه مان را چگونه به یاد بیاریم
رویا های شبانه چه تلخ و چه شیرین اما همیشه دوست داشتنی و جذاب هستند و کسی نیست که دوست نداشته باشه رویا های شبانه خودش رو به یاد بیاره اما کار خیلی ساده ای نیست و خیلی از رویا های شبانه از یاد آدم میره
چه روغنی را کی و چقدر بخوریم چه روغنی را کی و چقدر بخوریم
هر روغنی فواید خودش را دارد و البته فوایدی که بهتر است با زمان مصرف اون ها آشنا باشیم تا بتوانیم هر چه بیشتر از این روغن ها بهره ببریم
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو