هوالرزاق


مطلبی تازه درباره  پیاز  خصوصیات  درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!!

مطلبی تازه درباره پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!!

پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع پرکار ی و کم کاری تیروئید دارد با میکروب زدایی قوی اثر ات مثبت زیادی روی تندرستی مردم استفاده کننده میگذارد اگر به عارضه های متفاوت در تیروئید دچار هستید پیاز استفاده نمایید.

خصوصیات پیاز 

پیاز یکی از قدیمی ترین سبزیجات شناخته شده مورد مصرف آدم است و پیاز می تواند به عنوان یک معالجه طبیعی برای زیادی از بیمار ها و حفظ تندرستی بدن مصرف شود.


د راین ماده خوراکی مواد غذایی کربوهیدرات، پروتئین های گیاهی و اندکی چربی به وفور دیده می شود. اما علت واقعی خوردن پیاز آن است که پیاز منبع غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است که آن را به یک گنج غذا تبدیل کرده است.


زیادی از ویتامین ها، مواد معدنی،عناصر کمیاب و هورمونهای گیاهی در پیاز یافت می شوند از جمله این ویتامین ها و مواد معدنی میتوان پتاسیم، گوگرد، ویتامین های K ,C,B1,B2  و بتا کاروتن را نام برد همینطور پیاز در بدن شبیه انسولین عمل می کند.


این سبزی به علت فایده ضد میکروبی قوی میتواند به منظور پاک سازی پوست از باکتری ها مورد مصرف قرار گیرد. در داخل پیاز اسید فسفریک هست که موجب بهبود گردش جریان خون می شود به همین علت یک معالجه سنتی فوق العاده عالی برای معالجه غده تیروئید است.


شب ها قبل از رفتن به رختخواب، یک پیاز قرمز را از وسط دو نصفه نمایید به طوری که آب پیاز از هر نیمه آن خارج شود. با مصرف نیمی از پیاز با انجام حرکات دایره ای در ناحیه غده تیروئید گردن خود را ماساژ دهید.


پس از ماساژ گردن با پیاز بدون شستن گردن خود به رختخواب بروید به طوری که آب پیاز در تمام طول شب بر روی گردن شما باقی بماند که این امر عامل تحریک و بهبود عملکرد غده تیروئید به طور طبیعی شود.

دکتر سلام


مطلبی تازه درباره  پیاز  خصوصیات  درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!!

برچسب های
مطلبی تازه درباره پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!! - - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 685
تعداد بازدید ماه جاری : 685
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به مطلبی تازه درباره پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به مطلبی تازه درباره پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!!


مطالب مرتبط با مطلبی تازه درباره پیاز خصوصیات درمانی مفیدی برای رفع این مشکلات دارد!!