هوالرزاق


با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!

با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!

اگر سرتان به کار و خرید و مهیا شدن برای عید گرم است و نمی توانید غذای کامل تهیه و میل نمایید به فکر استفادهمیان وعده های سالم غذاییباشید. چون زمانی که به سختی کار می نمایید بدنتان خسته شده و احتیاجبه کسب انرژی لازم دارد. اجازه ندهید شکمتان گرسنه بماند و به سراغ چیپس و هله هوله ها هم نروید.

میان وعده

روزهای آخر سال با خرید و کارهای خانه، روزهای شلوغ و خسته کننده ای است. متأسفانه در این ایام شلوغ نیز خیلی ها یادشان می رود که بایستغذای درستی داشته باشند و غذا بخورند. اگر سرتان به کار و خرید و مهیا شدن برای عید گرم است و نمی توانید غذای کامل تهیه و میل نمایید به فکر استفادهمیان وعده های سالم غذاییباشید. چون زمانی که به سختی کار می نمایید بدنتان خسته شده و احتیاجبه کسب انرژی لازم دارد. اجازه ندهید شکمتان گرسنه بماند و به سراغ چیپس و هله هوله ها هم نروید. در این مطلب چند میان وعده  ی سالم معرفی می کنیم.


میوه های خشک؛ سیرکننده و مقوی
میوه های خشک بهترین گزینه برای جایگزینی هله هوله های شیرین، پرکالری و بدون اهمیت خوراکیهستند. سیب خشک، خرما، زردآلوی خشک، انجیر، گونههایمیوه های خشک مانند آلبالو خشک و غیره جزو بهترین میان وعده های ترش و شیرین هستند که به راحتی شما را سیر می کنند و انرژی می دهند. انجیر خشک یک ماده ی خوراکیلبریزاز قند طبیعی است که به شما یاریمی کند ساعت ها بدون گرسنگی به کارهایتان برسید. تمام این میوه های خشک بخصوص زردآلوی خشک و خرما انرژی و ویتامین و مواد معدنی خوبی به بدنتان می رسانند. درنتیجهاگر زمانبرای صرف یک غذای کامل ندارید حتماً این میوه های خشک را دم دستتان قرار داده و میل نمایید.


موز؛ میان وعده ای فوق العاده
موز یک ماده ی خوراکیغذاییاست که می تواند یک میان وعده سالم و طبیعی باشد. استفادهآن زیادساده است و شما در هر مکان و هر وقتمی توانید از این میوه مصرفنمایید. پیشنهاد می کنیم اگر به خرید می روید حتماً موز در کیفتان داشته باشید. این میوه لبریزاز قندهای طبیعی بوده و انرژی زا است. اگر در منزل هستید می توانید کمی کره ی بادام زمینی به آن زده و میل نمایید. اگر در چنین روزهایی هوس بستنی می نمایید می توانید به موز یخ زده نیز فکر نمایید. چون یک جایگزین خوببرای بستنی های لبریزاز قند است.
موز یک ماده ی خوراکیغذاییاست که می تواند یک میان وعده سالم و طبیعی باشد. استفادهآن زیادساده است و شما در هر مکان و هر وقتمی توانید از این میوه مصرفنمایید

نارگیل: پرفایدهو انرژی بخش
نارگیل به دارا بودن خصوصیات انرژی زا محبویتفراوانی دارد. ورزشکاران قبل از شروع ورزش از شیر نارگیل مصرفمی کنند تا از الکترولیت ها و قندهای این میوه بهره مند شود. اگر عادت دارید که از بیرون شیر نارگیل تهیه نمایید حواستان باشد که از گونههایبدون قند افزوده خریداری نمایید. چون خیلی از مردمعادت دارند به این نوشیدنی قند اضافه می کنند تا نوشیدنی خوش طعمی دست مشتری بدهند. استفادهگوشت این میوه نیز زیادسیر کننده است و یک میان وعده ی کامل و سالم محسوب می شود.


تخمه ی آفتابگردان: سرگرمی و انرژی
درست است که خیلی از ما تخمه را وقتتماشای فیلم استفادهمی کنیم. اما در این روزهای شلوغ گاهی دست از کار بکشید و یک مشت تخمه بشنمایید. تخمه ی آفتابگردان به راحتی شما را سیر می کند و انرژی زیادی برایتان به همراه دارد. این تخمه ها شاملچربی های سالم و آنتی اکسیدان های زیادی هستند. در واقع می توان تخمه ی آفتابگردان را منشاچربی های اشباع نشده بدانید. البته خوبتراست از تخمه های کم نمک مصرفنمایید.


توت فرنگی: خوش آب و رنگ و انرژی بخش
امروزه در هر فصلی می توانید توت فرنگی خریداری کرده و میل نمایید. این میوه قرمز و خوشرنگ ترش و شیرین شاملفیبرهای محلول در آب است و با استفادهچند عدد از آن به خوبی احساس سیری خواهید کرد. توت فرنگی علاوه بر فیبر شاملمواد غذاییزیادی نیز هست. قندهای طبیعی موجود در این میوه طعم شیرینی به این میوه می دهد.


کرفس و کره ی بادام زمینی
کرفس یک ماده ی خوراکیکم کالری و در عین حال سیر کننده است. می توانید این سبزی پرفایدهرا خرد کرده و روی میز قرار دهید و میل نمایید. می توانید روی کرفس تان کمی کره ی بادام زمینی بزنید تا طعم جدیدی پیدا کند. ترکیب آن با کشمش نیز انرژی بیشتری به شما خواهد داد. کره ی بادام زمینی لبریزاز روغن انرژی زا است که خستگی بعد از ظهر را از بین می برد.


ماست یک میان وعده ی سالم و بی نظیر
کافی است یکبار امتحان نمایید. ماست یک میان وعده ی فوق العاده است. البته خوبتراست مقداری خیار یا کمی نعنای خشک داخل آن ریخته و میل نمایید. خوبتراست ماست یونانی انتخاب نمایید. این ماست شاملمقدارزیادی پروتئین است که شما را به مدت طولانی سیر نگه می دارد.
ماست و نعنا


سبزیجات و هوموس
هوموس یک اسنک خوشمزه و سالم است که خوشبختانه در حال محبویتگرفتن است. هوموس از ترکیب نخود، کنجد و ادویه ها تشکیل می شود. حتماً می دانید که نخود لبریزاز فیبرهای محلول در آب، کربوهیدرات ها و پروتئین ها است. نصف فنجان هوموس محدوده6 گرم پروتئین به بدن می رساند و با استفادهآن 200 کالری نصیبتان می شود. پیشنهاد می کنیم هوموس را با سبزیجات میل نمایید. سبزیجاتی مانند فلفل دلمه ای قرمز که لبریزاز قند و فیبر گیاهی است به همراه این میان وعده انرژی خوبی به شما خواهند داد.


هندوانه: دوستدار بدن و سلامتی
این روزها هندوانه نیز مانند توت فرنگی زیاد در بازار میوه و تره بار دیده می شود. این میوه ی خوشمزه و پرطرفدار لبریزاز آب و همینطورفیبرهای خوراکیاست که به خوبی آب بدن را تأمین کرده و شما را مدت وقتطولانی سیر نگه می دارد. هندوانه لبریزاز قندهای طبیعی است که انرژی زیادی به بدن می دهند و شما را سرحال می آورند. اگر زمانتهیه ی غذا را ندارید می توانید از هندوانه به عنوان میان وعده مصرفنمایید. می توانید کمی آب لیموترش یا زنجبیل به آن زده و طعم جدیدی را تجربه نمایید. همینطورمی توانید مقداری از آن را در جایخی قرار دهید تا بستنی هندوانه ای داشته باشید.

تبیان


با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!

برچسب های
با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 612
تعداد بازدید ماه جاری : 612
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!


مطالب مرتبط با با سلامتی استفادهمیان وعده های سالم مغذی!

معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی
زودانزالی مشکلی است که کم و بیش خیلی ها با اون درگیر هستند و میشه گفت مشکلی تقریبا فراگیر است و خب راه حل های متفاوتی دارد که یکی از این را حل ها استفاده از قرص های تاخیری است که خب راه حلی سریع و زود بازده است قند خون چیست قند خون چیست
کلا قند خون به معنای معیاری جهانی است برای اندازه گیری غلطت مولی است و این میزان غلظت برای بررسی های بیماری که به عنوان قند خون شناخته شده است استفاده میگردد، اون عناونی که همه ما به عنوان قند خون شنیده ایم و میشناسیم منظور بالا بودن میزان غلظت مولی است در فرد بیمار. آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است
هزینه از بین بردن مو با روش لیزر چقدر است؟ آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست
بواسیر یکی از انواع بیماری هاست که به دلیل اینکه نشانه های فراوان و البته نمایان اون به راحتی قابل تشخیص توسط خود فرد نیز میباشد و شما میتونین با کمی مطالعه و تحقیق قبل از مراجعه به دکتر متخصص خودتون متوجه این بشید که به بیماری بواسیر دچار شدین یا دارین میشین و بنابر این پیشگیری رو شروع کنید نگاه به پرسش گیاه خواری چیست نگاه به پرسش گیاه خواری چیست
اگر شما هم مثل من به درستی نمیدونین گیاه خواری چیست و به چه کسانی با چه مشخصاتی گیاه خوار میگن و به طور کلی گیاه خواران چه کارهایی رو انجام میدن امروز رو با ما و با این مطلب همراه باشید تا مطلبی درمورد گیاه خواری رو با هم مرور کنیم و نگاهی بندازیم به این بحث دلیل سیخ شدن موی سر دلیل سیخ شدن موی سر
همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن
سیخ شدن موی بدن تجربه همگانی که امروز نگاهی گذرا به این اتفاق داریم خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز! خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز!
مصرف انگور قرمز فایده های زیادی برای سلامتی مان به همراه دارد می تواند موجب می تواند موجب کاهش فشارخون بالا , درمان یبوست , بیماری آلزایمر و پیشگیری از سرطان شود . از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد! از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد!
کارها و وظایف مهمی در بدن انسان برعهده کبد است و کبد یکی از اعضای مهم بدن انسان میباشد.به همین منظور نیاز است که انسان زندگی اش را طوری مدیریت کند که به کبدش آسیب نرسد و در عوض کبدش را بهبود ببخشد.خوراکی هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها میتوانید کمک زیادی به سلامت کبدتان کنید و در واقع خواهید توانست کبدتان را از هر مضراتی دور نگه دارید. از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند! از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند!
برخی مواد تغذیه ای می توانند در افزایش کلسترول خون شما تاثیرگذار باشند و عوارضی همچون بیماری های قلبی و دیابت را در بر داشته باشند می خواهیم به بررسی برخی عوارض افزایش کلسترول و همچنین روش های درمانی کلسترول خون بالا اشاره کنیم سعی کنید مانع ازدیاد رسوب چربی در عروق خود شوید .
دلیل های درد زیر شکم خانم ها دلیل های درد زیر شکم خانم ها
کیست های بزرگ ممکن است تمامی مشکلی باشد که  شما دارید و درد زیر شکم و تکرر ادرار برای شما دوستان به همراه داشته است آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید آیا میدانید چگونه صورت را بخور دهید
بخور دادن خیلی خیلی خوب است اما آیا شما دوستان میدونید که چجوری باید صورت خودتون رو بخور بدید و بخور دادن خوب رو به خوبی بلد هستید علت و درمان شب ادراری در کودکان علت و درمان شب ادراری در کودکان
به طور حتم در دوستان و آشنایان کودکی را سراغ دارید که با وجود بزرگ شدن هنوز مشکل شب ادراری دارد و شب ها رختخواب خود را خیس کرده و مورد سرزنش والدین خود قرار می گیرد علت ناباروری در مردان علت ناباروری در مردان
به طور حتم بیشتر خانم ها و آقایان از این قضیه به  خوبی آگاهی دارند که نزدیکی کردن بطور مرتب باعث کاهش اسپرم مردانه می شود تغذیه چه تاثیری بر قاعدگی دارد؟ تغذیه چه تاثیری بر قاعدگی دارد؟
گاهی وقتها این حرف مطرح می شود که تغییرات آب و هوا,تغذیه و... بر قاعدگی خانم ها تاثیرات منفی می گذارد درمان زخم معده با داروهای گیاهی درمان زخم معده با داروهای گیاهی
بیشتر افراد جامعه به بیماری های معده دچار می باشند و عمده این بیماری ها زخم معده است که همراه با این بیماری بیماری های دیگری به سراغ انسان می آید غذا خوردن با لب روژ دار هرگز!!!! غذا خوردن با لب روژ دار هرگز!!!!
سعی کنید تا اونجا که میتونید با لب رژ دار غذا نخورید مراقب راه رفتن پا برهنه باشید مراقب راه رفتن پا برهنه باشید
اگر عادت دارید یا دوست دارید پا برهنه راه برید باید مراقب پا های خودتون باشید چون مشکلاتی مثل خشکی پا در کمین شماست فواید گذاشتن ریش برای آقایان فواید گذاشتن ریش برای آقایان
معمولا خانم ها از ریش گذاشتن شوهرانشان حس خوبی ندارند و همیشه به شوهرانشان توصیه می کنند که ریش خود را بتراشند دلیل مضر بودن لنزهای رنگی دلیل مضر بودن لنزهای رنگی
در زیر مطلب بسیار مفیدی در مورد لنزهای رنگی برای جوانان عزیز به خصوص خانم های جوان که تمایل زیادی به زیبا شدن در جشن ها و مهمانی ها دارند گذاشتم


متفاوت متفاوت:  شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی! متفاوت متفاوت: شیوه تهیه گونه های شیرهای گیاهی!
اگر از نوشیدن شیر متنفر هستید توصیه می کنیم از انواع شیرهای گیاهی استفاده کنید در ادامه روش تهیه آن ها را به شما آموزش خواهیم داد.
با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم! با سلامتی با چه شیوه هایی می توانیم از بروز نفخ جلوگیری کنیم!
برخی افراد پس از بازکردن روزه شان و صرف میوه دچار نفخ می شوند علل مهم برای ایجاد این عارضه چیست و با چه روش هایی می توانیم از بروز نفخ پیشگیری کنیم.
گردآوری از با خاصیت های بسیار میوه انگور آشنا شوید! گردآوری از با خاصیت های بسیار میوه انگور آشنا شوید!
انگور فایده های زیادی برای درمان انواع مشکلات بدن ما دارد می تواند در درمان لاغری به ما کمک کند این میوه در این فصل به وفور یافت می شود.
تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد! تازه ترین مطلب افطار و نکات باارزشی که در مورد آن وجود دارد!
بهتر است در وعده افطارتان زیاده روی نکنید و مراقب باشید با این کار به دستگاه گوارشتان آسیب وارد نشود و در ابتدای افطار از غذاهای سبک شروع کنید.
از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع! از نگاه سلامت مرتب کردن هورمون های آقایانه با یاری مواد غذا چنوع!
تنظیم هورمون ها با کمک مواد خوراکی چگونه امکانپذیر است توصیه های تغذیه ای مناسبی برای آقایان داریم و برای ایجاد تعادل در هورمون هایشان شیوه ها و راه حل های غذایی مناسبی آورده ایم.
دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه! دید سلامتی خاصیت ها بی شمار گیاه خرفه!
خرفه از جمله مفید ترین سبزی های خوراکی به شمار میرود که می تواند در زمینه های زیادی باعث درمان مشکلات مختلف بدن شود در ماه رمضان از این سبزی در وعده های سحری و افطار بیشتر مصرف کنید.
از نگاه سلامت راه های آلوده شدن شیر چیست؟! از نگاه سلامت راه های آلوده شدن شیر چیست؟!
شیر به دو طریق آلوده می گردد: یکی از طریق بیماریهای دام و دیگری از طریق عدم رعایت بهداشتی قبل و بعد از دوشیدن شیر.
متفاوت متفاوت: از استفاده کله پاچه برای سحری تان پرهیز نمایید! متفاوت متفاوت: از استفاده کله پاچه برای سحری تان پرهیز نمایید!
از مصرف کله پاچه برای سحری تان پرهیز کنید چون موجب تشنگی بیشترتان می شود این غذای قوی و خوش طعم و پرطرفدار برای افرادی که چربی خون دارند مضر است.
از نگاه سلامت پیامد و ضرر های دراثر استفاده سوسیس! از نگاه سلامت پیامد و ضرر های دراثر استفاده سوسیس!
سوسیس و فست فود از مهمترین خوراکی هایی هستند که طرفداران زیادی به خود جذب کرده اند اما مصرف کنندگان از مواد تشکیل دهنده آنها هیچ اطلاعی ندارند.
از سلامتی غذا هایی که برای سفر زیان آور هستند! از سلامتی غذا هایی که برای سفر زیان آور هستند!
اگر در این فصل قصد سفر دارید بهتر است از همراه بردن برخی خوراکی های مضر خوداری کنید و با توجه به گرمای هوا از این قبیل خوراکی ها که مستعد فاسدشدن هستند استفاده نکنید.
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو