هوالرزاق


با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!

با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!

عید و تعطیلات نزدیک است و احتیاجبه بدنی سالم و قبراق دارید تا تفریح نمایید و خوش بگذرانید. برای همین لازم است که روزتان را با انرژی و شاداب شروع نمایید. برای این کار می توانید چند نوشیدنی خیلی ساده و طبیعی برای خودتان مهیا کرده و به صورت ناشتا میل نمایید. این کار باعث می شود از دیدروحی و جسمی شاد و سرحال باشید.

نوشیدنی های پرانرژی

در این مطلب شما را با چند نوشیدنی ساده برای شروع روزی پرنشاط بیشتر آشنا می کنیم. فقط یادتان باشد که این نوشیدنی ها را بایستناشتا میل نمایید.


آب با لیموترش همیشگی
ترکیب آب و آب لیموترش محبویتزیادی دارد و زیادیاز مردمبرای تصفیه ی بدن و حتی لاغری صبح خود را با این نوشیدنی آغاز می کنند. پیشنهاد می شود این نوشیدنی هم به صورت ناشتا و هم بین غذا و قبل از خواب استفادهشود. لیموترش یک ماده ی خوراکیدرمانی فوق العاده است که لبریزاز ویتامین C بوده و بدن را از شر توکسین ها یا همان سموم خلاص و به دفع چربی های اضافه یاریمی کند. علاوه بر این لیموترش باعث افزایش سیستم دفاعی بدن می شود و به بهبود عملکرد کبد و روده ها یاریزیادی می کند.


اگر لیموترش مصرفی تان ارگانیک باشد می توانید از پوست آن نیز مصرفنمایید. در این صورت می توانید لیموترش را با گوشت و آب آن میکس نمایید و مطمئن باشید که با یک منشامناسبمواد غذاییو انرژی زا طرف هستید. اگر نمی توانید به صورت ناشتا مخلوط آب و آب لیموترش را بنوشید می توانید اندکی عسل نیز به آن اضافه نمایید.
دارچین به تنظیم قند خون یاریزیادی کرده و هر غذا یا نوشیدنی را معطر و باب میل می کند. استویا نیز که به صورت برگ خشک یا عصاره به فشیوه می رسد یکی از شیرین کننده های طبیعی فوق العاده است. این شیرین کننده بهترین جایگزین قند برای مردمیمحسوب می شود که بی قرارقند خون و تناسب اندام خود هستند

چای سبز
از خصوصیات چای سبز هر چه بگوییم کم است. این چای سودمند یکی از چای های معروف و خوشبختانه پراستفادهدر دنیا است و خصوصیات فوق العاده ای برای بدن دارد. اما خوبتراست که همیشه این چای را خارج از وعده های خوراکیمیل نمایید تا خوبترجذب بدن شود. از آنجایی که چای سبز اندکی فایدهمحرکی دارد انرژی بدن را در ساعات اولیه صبح چند برابر می کند. این چای پرفایدهلبریزاز آنتی اکسیدان ها است و خصوصیات دیورتیک دارد و برای مردمیکه صبح ها با صورت و چشمانی پف کرده از خواب بیدار می شوند ایده آل است. در واقع با استفادهچای سبز فعالیت کلیه ها را تحریک می نمایید. علاوه بر این یک نوشیدنی ضدسرطان قوی و یک محافظ طبیعی دندان ها استفادهمی نمایید.


دمنوش زنجبیل و عسل
زنجبیل و عسل به تنهایی هر کدامشان منشاخصوصیات فوق العاده اند. ترکیب این دو به صورت دمنوش نیز بدن را پر از انرژی می کند. در واقع دمنوش زنجبیل و عسل باعث فعال شدن متابولیسم بدن می شود و انرژی زیادی تولید می کند. درنتیجهاگر شما جزو مردمیهستید که همیشه از خستگی شکایت دارند یا بی اشتها، سرمایی و بی حس و حال هستید می توانید از این دمنوش برای رفع مشکل خود مصرفنمایید.


این ها را ناشتا بنوشید
زنجبیل یک ادویه ی پراستفادهو تند است که با خود احساس گرما به همراه دارد. این ادویه ی پرفایدهباعث بهبود عملکرد کبد می شود و به علت خصوصیات ضدالتهابی که دارد دردها را تسکین می دهد.
می توانید از زنجبیل تازه مصرفنمایید. برای این کار 3 برش نازک زنجبیل تازه یا مقداری پودر زنجبیل را با یک فنجان بزرگ آب به مدت 10 دقیقه دم بدهید. کمی عسل به آن اضافه نمایید. خوبتراست از عسل های ارگانیک مصرفنمایید. چون عسل های دیگر شاملمواد نگهدارنده هستند و برای اینکه مانند شهد باشند گرمای زیادی تحمل کرده اند.


دمنوش دارچین و استویا
این دمنوش خوشمزه و شیرین مانند بمب انرژی است. شما می توانید علاوه بر افزایش انرژی خود یاریزیادی به بهبود عملکرد پانکراس بنمایید. حتماً می دانید که این عضو بدن در تنظیم قند خون نقش بااهمیتی دارد. این نوشیدنی برای مردمیخوباست که نمی خواهند قند خونشان بالا برود. در عین حال برای تمام مردمینیز خوباست که طرفدار نوشیدنی ها و مواد خوراکیشیرین هستند و یا مدام ریزه خواری می کنند. دارچین به تنظیم قند خون یاریزیادی کرده و هر غذا یا نوشیدنی را معطر و باب میل می کند.


استویا نیز که به صورت برگ خشک یا عصاره به فشیوه می رسد یکی از شیرین کننده های طبیعی فوق العاده است. این شیرین کننده بهترین جایگزین قند برای مردمیمحسوب می شود که بی قرارقند خون و تناسب اندام خود هستند. چون کالری ندارد و قند خون را افزایش نمی دهد. می توانید برای خود چای دارچینی تهیه کرده و با عصاره ی استویا شیرین نمایید.


شما می توانید از هر یک از این نوشیدنی ها به عنوان اولین نوشیدنی روزتان مصرفنمایید و از خصوصیات آن ها بهره مند شوید. پیشنهاد می کنیم این نوشیدنی ها را به صورت ناشتا و محدودهنیم ساعت قبل از صبحانه میل نمایید. البته در طول روز نیز می توانید از این نوشیدنی ها بهره مند شوید اما شتابجذب موادسودمند آن ها به صورت ناشتا بیشتر خواهد بود.

تبیان


با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!

برچسب های
با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 708
تعداد بازدید ماه جاری : 708
تعداد بازدید در هفته جاری : 6
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!


مطالب مرتبط با با سلامتی چند نوشیدنی خیلی ساده برای پرانرژی بودن!