هوالرزاق


با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه

با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه

تره فرنگی باعث افزایش قدرت باروری خانم ها شده، قلب را محافظت کرده و با خستگی و نگرانیمقاومتمی کند. در این مطلب بیشتر در خصوص این سبزی سودمند صحبت خواهیم کرد. لطفاً با ما همراه باشید.

تره فرنگی

اگر رژیم لاغری گرفته اید و می خواهید بدنتان از سموم خالی شود می توانید به تره فرنگی اعتماد نمایید. طعم تره فرنگی در مقایسه با سیر دلچسب تر بوده و قدرت آنتی اکسیدانی بالایی دارد. شاید ندانید که از دوره ی باستان این سبزی را یار تندرستی می دانند و به خصوص برای تندرستی خانم ها پیشنهاد می کنند. در متون قدیمی باقی مانده از یونانی ها و رومی ها آمده است که تره فرنگی باعث افزایش قدرت باروری خانم ها شده، قلب را محافظت کرده و با خستگی و نگرانیمقاومتمی کند. در این مطلب بیشتر در خصوص این سبزی سودمند صحبت خواهیم کرد. لطفاً با ما همراه باشید.


تره فرنگی منشامناسبمواد مغذی
تره فرنگی شاملآنتی اکسیدان ها به ویژه فلاوونوئیدها است که با التهاب های بدن مقاومتکرده و خطرات و ضررهای رادیکال های آزاد را خنثی می کند. بایستبدانید که تره فرنگی شاملمقدارچشمگیری ویتامین C و ویتامین A هست که این دو ترکیب برای از بین بردن سموم بدن، مقاومتبا التهاب ها و آلکانیزه کردن بدن لازم و ضروری هستند.


تره فرنگی کم کالری است
تره فرنگی رفیق بی ادعای مردمیاست که می خواهند وزن کم کنند. هر 100 گرم از این سبزی پرفایدهفقط 61 کالری وارد بدن می کند.


تره فرنگی لبریزاز فیبر است
تره فرنگی یکی از منابع فیبرهای محلول و غیره محلول در آب است. اگر به طور مرتب از این سبزی استفادهنمایید می توانید با آشفتگی ات و مسائلمزمن روده ای مانند یبوست خداحافظی نمایید.تره فرنگی از مقدارزیادی آب تشکیل شده است. درنتیجهدیورتیک است. یعنی حجم ادرار را افزایش داده و باعث دفع توکسین ها یا همان سموم از بدن می شود. این قدرت دفع کنندگی یکی از بااهمیتترین و شناخته شده ترین خصوصیات تره فرنگی است

تره فرنگی منشاویتامین و مواد معدنی
تره فرنگی منشاگونههایویتامین ها و مواد معدنی مانند زینک، آهن، پتاسیم و منیزیم است که برای تندرستی لازم و ضروری هستند. اگر به دنبال جذب اسید فولیک بیشتر هستید نیز می توانید به این سبزی اعتماد نمایید.
تره فرنگی یک آنتی بیوتیک طبیعی
تره فرنگی به اندازه ی سیر آلیسین ندارد اما این سبزی نیز یک آنتی بیوتیک طبیعی محسوب می شود. نتایج بعضیپژوهش ها نشان می دهند که آلیسین موجود در سیر و تره فرنگی می تواند باعث کم شدن کلسترول بد خون در رگ ها شود. چون این ترکیب با آنزیم های ضرررسانی که باعث تجمع چربی در کبد می شوند مقاومتمی کند.


تره فرنگی دوست قلب شما
در انتهای مطلب یک نوشیدنی دارویی تهیه شده از تره فرنگی یادتان می دهیم که برای تندرستی قلب و عروقتان فوق العاده است. استفادهمنظم این سبزی باعث آزاد شدن اکسید نیتریک در بافت رگ های خونی می شود. این تأثیر باعث می شود که خون خوبتردر رگ ها جریان داشته باشد و از تشکیل لخته های خونی پیشگیری شود.


تره فرنگی برای پاکسازی بدن
تره فرنگی از مقدارزیادی آب تشکیل شده است. درنتیجهدیورتیک است. یعنی حجم ادرار را افزایش داده و باعث دفع توکسین ها یا همان سموم از بدن می شود. این قدرت دفع کنندگی یکی از بااهمیتترین و شناخته شده ترین خصوصیات تره فرنگی است.
تهیه ی معجونی از تره فرنگی
مواد لازم
تره فرنگی             3 عدد
آب                      1 لیتر
آب لیموترش         1 عدد
نوشیدنی تره فرنگی

شیوه تهیه
در زیادیاز موارد می توان بعضیمسائلبدن را با مواد خوراکیرفع کرد. برای اینکه بتوانید از یک سبزی بی ادعا یک داروی سم زدا و لاغرکننده تهیه نمایید به سه عدد تره فرنگی نسبتاً بزرگ احتیاجدارید. ترکیب این سبزی با آب لیموترش بدن را به خوبی تمیز و پاکسازی می کند. قبل از هر چیزی یک لیتر آب داغ نمایید. تره فرنگی ها را به خوبی پاک کرده و بشویید و خرد نمایید. زمانی که آب به جوش آمد تره فرنگی های خرد شده را به آن اضافه کرده و اجازه دهید بپزند. زمانی که تره فرنگی ها نرم و پخته شد، آن را آب کش کرده و آب آن را داخل یک شیشه بریزید. سپس آب یک عدد لیموترش را گرفته و به آن اضافه نمایید. پیشنهاد می کنیم تره فرنگی های پخته شده را دور نریزید و از آن ها سوپ خوشمزه ای تهیه نمایید.

شیوه استفادهنوشیدنی تره فرنگی
اگر رژیم لاغری گرفته اید یا قصد دارید بدنتان را از شر سموم خلاص نمایید صبح هنگام بلافاصله بعد از بیداری یک فنجان از آب تره فرنگی و لیموترش را میل نمایید. خوبتراست نوشیدنی تان ولرم باشد. در این صورت متابولیسم بدنتان فعال می شود و خصوصیات آن بیشتر نصیبتان می شود. پیشنهاد می کنیم دومین فنجان از نوشیدنی تره فرنگی تان را محدودهیک ربع قبل از صبحانه میل نمایید. یک فنجان دیگر بعد از ظهر و آخرین فنجان را محدودهیک ربع قبل از شام بنوشید.
شما می توانید این دوره ی درمانی را به مدت 15 روز متوالی ادامه دهید. در کنار این نوشیدنی حتماً رژیم خوراکیکم چربی داشته باشید و ورزش نمایید. در این صورت زودتر به هدفتان نزدیک می شود و تندرستی عمومی تان در مدت وقتکوتاهی به مقدارزیادی افزایش پیدا می کند.


توجه
توجه داشته باشید اگر خودتان را مستعد سنگ کلیه می دانید و یا می خواهید از بروز آن جلوگیری نمایید و مجبور هستید اگزالات ها را ممحدودهکنند زیاد از تره فرنگی مصرفننمایید. این شیوه درمانی خوبشما نخواهد بود.

تبیان


با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه

برچسب های
با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 625
تعداد بازدید ماه جاری : 625
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه


مطالب مرتبط با با سلامتی خصوصیات بی نظیر تره فرنگی را از دست ندهید + شیوه تهیه