هوالرزاق


بخوانید  حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟!

بخوانید حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟!

با استفاده حبوبات بدنتان را مقابل اضافه وزن مصون نگه میدارید و می توانید مانع چاقی خود شوید پیشنهاد می کنیم در رژیم خوراکی تان از این غذا ها بیشتر مصرف نمایید.

حبوبات

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که تمام راه‌ها و شیوه‌ها را برای کم شدن وزن و رسیدن به وزنی مطلوب امتحان کرده باشید و همچنان نتوانسته‌اید به نتیجه‌ای مطلوب برسید. بیشتر اوقات عدم موفقیت در اضافه وزن به دلیل انتخاب نکردن راه درست و اصولی برای این کار است.


بیشتر مردم به منظور کم شدن وزن، رژیم می‌گیرند و خود را از خوردن غذاهای سودمند و سالم محروم می‌سازند و نه تنها نمی‌توانند از این طریق کم شدن وزنی موفق داشته باشند، بلکه به تندرستی جسم خود ضرر می‌رسانند. حبوبات از جمله مواد خوراکی سودمند و غذایی هستند که جسم به آن‌ها احتیاج دارد و حتی می‌توان با یاری آن‌ها کم شدن وزنی خوب را تجربه کرد.
‌بنابر مطالعه‌ای جنظر که در مجله آمریکایی «غذا بالینی» منتشر شد، پیروی از برنامه خوراکی ثابت و منظمی متشکل از حبوبات به ویژه لوبیا و عدس قادراست در زمینه لاغری زیاد کارگشا باشد.


این تحقیق نشان داد که مصرف هر روزه و کنترل‌شده لوبیا،‌ نخود، نخود فرنگی و عدس سبب می‌شود که مردم زودتر احساس سیری کنند و به همین دلیل از پرخوری پیشگیری کنند.


نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که محدوده 90 درصد از رژیم‌های لاغری با عدم موفقیت مواجه می‌شود و دلیل آن میل شنظر به بیشتر خوردن و پرخوری است که با مصرف این برنامه خوراکی که شامل از حبوبات است می‌توان آن را کنترل کرد. استفاده این مواد سبب می‌شود که کم شدن وزن به طور تدریجی و اصولی انجام شود و از برگشت به وزن اصلی نیز پیشگیری می‌شود. افزون بر این، حبوبات لبریز از فیبر هستند و همین مطلب در کم شدن وزن نقش باارزشی را ایفا می‌کند.

پزشک سلام


بخوانید  حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟!

برچسب های
بخوانید حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 895
تعداد بازدید ماه جاری : 895
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به بخوانید حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به بخوانید حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟!


مطالب مرتبط با بخوانید حبوبات چه اثرهایی روی جسم دارد؟!