هوالرزاق
ads


از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین!

از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین!

با مصرف بعضی مواد خوراکی می توانید مریضیهای خود را رفع نمایید و با مصرف مواد خوراکی و گیاهی خوب بدنتان را در برابر گونه های امراض مقاوم سازی نمایید لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا برایتان آورده ایم.

مواد خوراکی شامل ویتامین

غذا خوردن بیش از هرچیز به طبع و ذائقه شما بستگی دارد اما اگر بتوانید ذائقه خود را با غذاهای سودمند و غذایی سازگارتر نمایید، مسلما سود بیشتری عایدتان خواهد شد. اگرچه کارشناسان غذا معتقدند تمام غذاها خصوصیات خود را دارند و از تمام گروه‌های خوراکی بایست بهره بگیرید، اما توجه به احتیاجهای بدن‌تان و یافتن این احتیاجها در غذاهای متفاوت کمترین کاری است که در مورد غذا خود می‌توانید انجام دهید.


بعضی میوه‌ها و غذاها آنقدر غنی از ویتامین‌ها و مواد غذایی هستند که می‌توانید آنان را در اولویت خوراکی خود قرار دهید و به شکل هر روزه استفاده نمایید. لازم است بدانید بعضی مواد خوراکی برخلاف آنچه عموم مردم می‌پندارند، لبریز از خصوصیات سودمند هستند که ما را به خوردن این مواد غذا ملزم می‌کنند. در این مطلب بعضی غذاهای زیاد سودمند که شاید از آنان غافل باشید را برای‌تان آورده‌ایم تا خصوصیات آنان را یادآوری کنیم.


منشا کامل برای ویتامین C
گیاه گواوا یک میوه گرمسیری و منشا غنی از ویتامین‌C است. ویتامین‌C موجود در یک فنجان گواوا پنج‌برابر بیشتر از یک پرتقال متوسط است (377‌میلی‌گرم در مقابل 83‌میلی‌گرم)؛ یعنی احتیاج هر روزه شما به این ویتامین را پنج‌برابر بیشتر تامین می‌کند. به‌علاوه، این میوه لبریز از لیکوپن است (26درصد بیشتر از یک گوجه‌فرنگی)؛ ماده‌ای که استفاده آن کم شدن ریسک ابتلا به مریضی‌های قلبی را به‌دنبال دارد. اگر می‌خواهید از مریضی‌های قلبی در امان باشید و ویتامین‌C بدن‌تان تامین شود، از گیاه گواوا غافل نشوید.


لذیذ و ضدسکته
یک عدد موز لبریز از پتاسیم است و به کنترل فشار‌خون و ارتقای عملکرد سیستم عصبی یاری می‌کند. تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد، پتاسیم سبب کم شدن ریسک ابتلا به سکته مغزی می‌شود. با این حال، اغلب خانم ها فقط نیمی از پتاسیم مورد‌احتیاج خود را گرفتن می‌کنند که با این کار خود را در‌معرض ابتلا به سکته مغزی قرار می‌دهند. موز بخورید تا بتوانید سال‌های بیشتری از سکته مغزی دور باشید.


مقوی سیستم ایمنی و ضد یبوست
کره بادام‌زمینی افزون بر منیزیم (سبب تقویت استخوان‌ها می‌شود) و ویتامین6‌B (سبب تقویت سیستم ایمنی جسم می‌شود)؛ لبریز از ویتامین‌ها و مواد آلی مورداحتیاج جسم است.
فیبر و پروتئین موجود در کره بادام‌زمینی شما را برای مدتی سیر نگه می‌دارد و به پیشگیری از چاقی یاری می‌کند. به علاوه، این کره لبریز از چربی‌های اشباع نشده‌ای است که به کم شدن وزن و جلوگیری از دیابت یاری می‌کنند. برخلاف کره‌های بادام‌زمینی خامه‌ای، گونه های ترد این کره متداولا شامل فیبر بیشتر و قند کمتری هستند. با خوردن کره بادام زمینی اگرچه انرژی و مواد غذایی بسیاری گرفتن می‌نمایید اما همچنان سالم خواهید ماند.

دشمن افسردگی
ذرت بو داده شامل آنتی‌اکسیدان‌های ضدالتهابی است که از مریضی قلبی و افسردگی پیشگیری می‌کند. ذرت بو داده به‌طور کامل جزء غلات فرآوری نشده است، از این رو مناسبترین میان‌نوبت‌ای است که می‌توانید با خوردن آن احتیاج جسم به غلات را تامین نمایید. مطلب‌ای که بایست به آن توجه داشته باشید این است که ذرت‌های بسته‌بندی شده متداولا شیمیایی هستند و کالری بسیاری دارند، درنتیجه سعی نمایید برای گرفتن تمام خصوصیات ذرت، آن را در منزل بو داده و استفاده نمایید.


ضد کلسترول و سرطان
کمتر کسی وجود دارد که قارچ دوست نداشته باشد یا نسبت به خوردن آن بی‌میل باشد.  بیشتر مردم اشتهای عجیبی نسبت به خوردن قارچ دارند و این غذا جزء پرطرفدارترین‌ها به‌شمار می‌رود. اگر از‌جمله طرفداران قارچ هستید بایست به شما بگوییم که گزینه خوبی را انتخاب کرده‌اید. به گزارش انجمن سرطان آمریکا، مواد موجود در قارچ به کم شدن کلسترول یاری کرده و از پرورش آهسته تومورهای سرطانی پیشگیری می‌کند. به‌علاوه استفاده قارچ با افزایش میزان گردش بعضی پروتئین‌ها در جسم از شیوع ویروس‌هایی مانند هپاتیت پیشگیری می‌کند.


منشا آنتی‌اکسیدان و امگا 3
اگر به استفاده گونه های شربت‌های گیاهی عادت دارید تخم شربتی را هم امتحان نمایید. شاید چندان درباره خصوصیات این دانه‌های ریز اطلاعاتی نداشته باشید اما بایست بگوییم که پژوهشگران معتقدند تخم شربتی مثل بذر کتان، منشا پروتئین، امگا3 و فیبر است. این دانه‌ها شامل مقادیر بسیاری آنتی‌اکسیدان، کلسیم، روی، منیزیم و آهن هستند که همگی به افزایش میزان تندرستی یاری می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند استفاده تخم شربتی در کم شدن وزن نیز اثربخش است. اگر می‌خواهید شربت بنوشید از کنار تخم شربتی به‌راحتی عبور ننمایید.


مناسبترین انتخاب برای کنترل فشارخون
مرغ تقریبا به یکی از غذاهای اصلی سفره ما تبدیل شده که مناسبتر است راجع به خصوصیات آن برای تندرستی بیشتر بدانید. سینه مرغ یک غذای ساده است که استفاده محدوده ۱۰۰‌گرم از آن، نیمی از پروتئین هر روزه شما را تامین می‌کند. سینه مرغ منشا فسفر و ویتامین3 B (Niacin) است که به‌ترتیب به تندرستی دندان‌ها، استخوان‌ها و کنترل فشار‌خون یاری می‌کنند. با خوردن سینه مرغ  هم لذت یک غذای لذیذ را تجربه می‌نمایید و هم گونه های ویتامین‌ها را به جسم خود می‌رسانید.


منوی ویتامینه برای گیاه‌خوارها
اگر طرفدار سبزیجات و سالاد هستید، مناسبتر است با برنامه‌ای این سبزیجات را استفاده نمایید که بیشترین مقدار ویژهیت را به جسم خود برسانید. سبزیجاتی که برگ سبز رنگ دارند، از خصوصیات زیادی برخوردارند؛ کلم‌پیچ مثل اسفناج یکی از این سبزیجات سودمند است. کلم‌پیچ لبریز از ویتامین‌های A، K و C است و کلسیم، آهن، منیزیم و پتاسیم بسیاری دارد. اگر به خوردن این سبزی به شکل خام عادت ندارید، می‌توانید از آن  در تهیه سوپ و سالاد مصرف نمایید.


یک میوه تمام کاره
لیمو از آن دست مرکباتی است که خوش‌طعم و لذیذ است و به‌عنوان طعم‌دهنده برای گونه های غذاهای دیگر هم مصرف می‌شود. افزون بر ویتامین‌C، گفته می‌شود مواد فلاونوئیدی موجود در لیمو خصوصیات ضد‌سرطانی دارند. لیمو زیاد سختکوشبرد است و می‌توانید با مصرف خلاقیت خود آن را به شکل‌های متفاوت مصرف نمایید.
مثلا چاشنی گونه های غذاها، شربت و… متناسب با طبع‌تان قادراست گزینه‌های مناسبی باشد. همینطور می‌توانید از لیمو به‌عنوان یک غذای مکمل مصرف نمایید. مثلا می‌توانید از لیمو داخل چای مصرف نمایید تا آنتی‌اکسیدان بیشتری بگیرید.


منشا غنی ویتامین A
کدو‌تنبل مانند زیادی از سبزیجات نارنجی رنگ، لبریز از بتا‌کاروتن است که در جسم به‌طور طبیعی به ویتامین‌A یا رتینول تبدیل می‌شود. رتینول به تندرستی پوست و غشای مخاطی یاری کرده و عملکرد سیستم ایمنی جسم را ارتقا می‌قسمتد.  دانه کدو‌تنبل نیز شامل موادی معروف به فیتواسترول است که از بزرگ شدن پروستات پیشگیری می‌کند. متداولا از کدوتنبل به شکل خورش یا مربا مصرف می‌شود اما شما می‌توانید خلاقیت بیشتری داشته باشید و در سالاد سبزیجات یا غذاهای دیگر هم از کدو تنبل مصرف نمایید.


قند خون‌تان را کنترل نمایید
خانم های که حداقل دو بار در هفته عدس می‌خورند، در مقایسه با خانم های که یک‌بار در ماه عدس می‌خورند، به مقدار 24‌درصد کمتر به سرطان سینه مبتلا می‌شوند. عدس قند‌خون را ثابت نگه می‌دارد؛ به‌علاوه یک‌چهارم فنجان عدس 13‌گرم پروتئین، 11‌گرم فیبر و 5‌میلی‌گرم آهن دارد. استفاده عدس در کم شدن فشار‌خون بالا نیز اثربخش است. شما می‌توانید از عدس در تمام نوبت‌های خوراکی و حتی به‌عنوان میان‌نوبت و به شکل سوپ، عدسی، سالاد و… مصرف نمایید.


خوش‌خوراک پرطرفدار
حتما شما هم در سالادتان به‌دنبال کلم بروکسل می‌گرنظر تا آن را انتخاب نمایید. لازم است بدانید سلیقه مناسبی دارید زیرا بر‌اساس مطالعات پژوهشگران، این کلم‌ها شامل مواد گوگرد‌دار گلوکوزینولات هستند که سبب کم شدن ریسک ابتلا به گونه های سرطان می‌شوند. یک فنجان کلم بروکسل 54‌میکروگرم فولات دارد که 14درصد از 400‌میکروگرم احتیاج هر روزه شما را تامین خواهد کرد.


ضد مریضی‌های قلبی
ساردین یک ماهی ارزان‌قیمت و مناسبترین منشا امگا3 است. به گزارش پژوهشگران، خانم های که غذاهای شامل چربی‌های با زنجیره بلند می‌خورند، 38‌درصد کمتر به مریضی‌های قلب مبتلا می‌شوند.
امگا3 موجود در ماهی ساردین نیز به کم شدن التهاب یاری می‌کند و مانع از پرورش تومور می‌شود. این ماهی کوچک لبریز از ویتامین  B12  است که به تندرستی سلول‌های عصبی و عروق خونی نیز یاری می‌کند.


کفیر بنوشید، سالم بمانید
کفیر یک آشامیدنی تخمیری حاصل از شیر و دانه‌‌های کفیر است که لبریز از پروبیوتیک‌های سالم بوده و به تقویت سیستم ایمنی جسم و دستگاه گوارشی یاری می‌کند. مطالعات پژوهشگران نشان می‌دهند پروبیوتیک‌های موجود در این آشامیدنی از پرورش میکروب‌های زیان آور در جسم پیشگیری کرده و از شما در برابر دل درد و آشفتگیات پوستی مانند جوش و آکنه محافظت می‌کنند. کفیر ساده در مقایسه با گونه های طعم‌دار این آشامیدنی، کالری و قند کمتری دارد؛ پس مناسبتر است کفیر ساده را برای آشامیدن انتخاب نمایید.


مناسبترین داروی افسردگی
زمانی صحبت از پلی‌فنول‌ها و فلاونوئیدها به میان می‌آید، پیاز در صدر جدول قرار می‌گیرد. پلی‌فنول‌ها و فلاونوئیدها سبب کم شدن استرس شده و ریسک ابتلا به گونه های سرطان را کم شدن می‌دهند. مواد گوگرددار پیاز از شما در برابر نشانه ها دیابت و مریضی‌های قلبی محافظت می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند که کروم موجود در پیاز به تنظیم قند‌خون یاری می‌کند. حتما شما هم مثل تمام مردم دیگر مغز پیاز را دوست دارید اما بایست بگوییم ‌لایه بیرونی پیاز مواد غذایی سالم‌تری دارد.


تقویت سیستم عصبی با تمشک
تمشک از آن میوه‌های خوش‌غذا است که زمانی آن را به منزل می‌آورید اگر دیر بجنبید تمام خواهد شد و به شما نخواهد رسید. یک فنجان تمشک تقریبا نیمی از احتیاج هر روزه شما به منگنز را تامین می‌کند. منگنز به تندرستی مغز و ارتقای عملکرد سیستم عصبی یاری می‌کند و برای استخوان‌ها و مفاصل سودمند است. تمشک لبریز از فیبر، ویتامین‌C و آنتی‌اکسیدان است و کربوهیدرات اندکی دارد. به‌علاوه تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که مواد گیاهی موجود در تمشک سبب کم شدن پرورش سلول‌های سرطانی می‌شوند.

مجله سیب سبز


از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین!

برچسب های
از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1395/01/19-29 ماه قبل
کل بازدید : 920
تعداد بازدید ماه جاری : 920
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین!


مطالب مرتبط با از سلامتی لیستی از مناسبترین مواد خوراکی و غذا های شامل ویتامین!

میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟ میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟
میخچه نوعی بیماری بر روی نقاط فشاری بدن بخصوص در پاها می باشد که حالت پینه بسته شدن پوست بوده و معمولا به صورت خودبه خودی از بین خواهد رفت. بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!! بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!!
متأسفانه بیماری کبد چرب با علائم هشدار دهنده خاصی همراه نیست و زمانی تشخیص داده می شود که دیگر کار از کار گذشته و آسیب جدی به کبد وارد  کرده است. آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی
غذا خوردن میتونه یکی از لذت های زندگی هر فردی باشه  است اما برای خیلی ها مهم است که چه غذایی استفاده بکنند و چی کار بکنند که انرژی بیشتری به بدن فرد جذب بشه و به قولی بتونین بمب انرژی غذایی داشته باشند چیزی که خیلی ها از ورزشکار گرفته تا دانشجو و.. دنبالش هستند مختصری در مورد هیدروسل مختصری در مورد هیدروسل
هیدروسل به نام لاتین Hydrocele به بیماری تجمع مایع در داخل اسکروتوم یا داخل بخش بیضه است در اصطلاح عادی به آن آب آوردن بیضه گفته میشود خواص درمانی میوه ی زرشک خواص درمانی میوه ی زرشک
زرشک میوه ای است که نه تنها به صورت خام بلکه در غذا هم می توانید از طعم خوشمزه آن استفاده کنید ، زرشک پلو یکی از معروف ترین غذاهایی است که با استفاده از آن طبخ می شود. درمان خانگی سینوزیت قارچی درمان خانگی سینوزیت قارچی
سوالات زیادی مطرح میشود در مورد اینکه سینوزیت قارچی چیست و چگونه باید با آن برخورد کرد و راه های درمانی آن چیست.امروز دوباره سعی داریم نگاه کلی به این بیماری بندازی و ببینیم چیست والبته راه های درمان اون چیست معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی
زودانزالی مشکلی است که کم و بیش خیلی ها با اون درگیر هستند و میشه گفت مشکلی تقریبا فراگیر است و خب راه حل های متفاوتی دارد که یکی از این را حل ها استفاده از قرص های تاخیری است که خب راه حلی سریع و زود بازده است قند خون چیست قند خون چیست
کلا قند خون به معنای معیاری جهانی است برای اندازه گیری غلطت مولی است و این میزان غلظت برای بررسی های بیماری که به عنوان قند خون شناخته شده است استفاده میگردد، اون عناونی که همه ما به عنوان قند خون شنیده ایم و میشناسیم منظور بالا بودن میزان غلظت مولی است در فرد بیمار. آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است
هزینه از بین بردن مو با روش لیزر چقدر است؟ آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست
بواسیر یکی از انواع بیماری هاست که به دلیل اینکه نشانه های فراوان و البته نمایان اون به راحتی قابل تشخیص توسط خود فرد نیز میباشد و شما میتونین با کمی مطالعه و تحقیق قبل از مراجعه به دکتر متخصص خودتون متوجه این بشید که به بیماری بواسیر دچار شدین یا دارین میشین و بنابر این پیشگیری رو شروع کنید
تازه ترین مطلب اصولی که برای غذا درست و لاغری بایست در دید بگیرید! تازه ترین مطلب اصولی که برای غذا درست و لاغری بایست در دید بگیرید!
اصولی که برای تغذیه درست و کاهش وزن باید در نظر بگیرید کدامند روشهای موثری که در این باره باید در نظر بگیریم را در ادامه مطلب برایتان آورده ایم با ما همراه باشید خلاصه ای از آشنایی با خصوصیات پیاز این خوراکی پرفایده! خلاصه ای از آشنایی با خصوصیات پیاز این خوراکی پرفایده!
بارها در این سایت درباره خواص پیاز مطلب های مختلفی آورده ایم می خواهیم باز هم شما را تشویق به مصرف این خوردنی پرخاصیت کنیم باما در ادامه ملب همراه باشیدو مطلبی از خصوصیات سودمند میوه ی خوشمزه موز! مطلبی از خصوصیات سودمند میوه ی خوشمزه موز!
با استفاده از موز می توانید زودتر به لاغری برسید کاهش وزن سریع به کمک این میوه امکانپذیر خواهد بود بد نیست از خواص مفید این میوه بهره مند شوید. از سلامتی منابع غذایی ویتامین D را بشناسید! از سلامتی منابع غذایی ویتامین D را بشناسید!
برای دریافت ویتامین دی از چه منابعی می توانیم کمک بگیریم دریافت این ویتامین چگونه میسر خواهد بود چه نوع خوراکی هایی به ما در این زمینه کمک می کنند. خلاصه ای از مناسبتر است بعضی میوه ها را با پوست شان استفاده نمایید! خلاصه ای از مناسبتر است بعضی میوه ها را با پوست شان استفاده نمایید!
بهتر است برخی میوه ها را با پوستشان مصرف کنید و از تاثیرات و خاصیت های مفید پوست آن ها بهره مند شوید در ادامه لیستی از ان ها را در اختیارتان قرار میدهیم. خلاصه ای از رعایت مطلب های خوراکی برای لاغری! خلاصه ای از رعایت مطلب های خوراکی برای لاغری!
اگر می خواهید در مدت زمان کم وزن قابل توجهی را کم کنید و زود نتیجه بگیرید بهتر است به برنامه غذایی و رژیم خود برخی نکات جانبی را اضافه کنید. دید سلامتی بعضی غذا های اثربخش برای سم زدایی بدن! دید سلامتی بعضی غذا های اثربخش برای سم زدایی بدن!
اگر برای سم زدایی بدنتان عجله دارید توصیه می کنیم از برخی راه و روشهای موثر در این زمینه کمک بگیرید برخی خوراکی های موثر در این زمینه را به شما معرفلی خواهیم کرد. تازه ترین مطلب لسیتی از مواد خوراکی که نبایست آنان را در مایکروفر گرم کرد! تازه ترین مطلب لسیتی از مواد خوراکی که نبایست آنان را در مایکروفر گرم کرد!
برخی مواد غذایی را نباید در مایکروفر گرم کرد این کار باعث سمی شدن و مضر شدن این نوع غذاها می شود در ادامه لسیتی از آن ها را در اختیارتان قرار میدهیم. گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل! گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!
برخی خوردنی ها می توانند تاثیر زیادی در زوال عقل افراد مصرف کننده بگذارند به این خوردنی های غذاهای خنگ کننده می گویند. متفاوت متفاوت: آشنایی با وجود گونهی ماده سرطان زا در فست فودها متفاوت متفاوت: آشنایی با وجود گونهی ماده سرطان زا در فست فودها
همیشه متخصصین تغذیه مردم را از مصرف فست فودها منع می کنند علت آن وجود نوعی ماده سرطانزا به نام تلیتس می باشد در مورد این ماده توضیحاتی در ادامه مطلب آورده ایم.

 • رازهایی از خانم ها برای مردان
  رازهایی از خانم ها برای مردان

  تفاوت هایی مشهدی در بین زنان و مردان هست که باید با دید باز به ان ها پرداخت و با توجه به ان ها می توان دید بهتری از رابطه این دو جنس پیدا کردن خانم ها باید بیشتر به خودشان اهمیت بدهند
  خانم ها باید بیشتر به خودشان اهمیت بدهند

  این یک اصل هست که هر فردی باید به خودش اهمیت بدهد و بر این اساس برای خودش ارزشی قائل شود و در این بین خانم ها باید بیشتر خودشان را دوست داشته باشند و به خودشان اهمیت بدهند ازدواج با این دسته مردان ممنوع
  ازدواج با این دسته مردان ممنوع

  زدواج موهبتی است که خداوند به انسان داده تا راه و روش زندگی خود را با انتخاب آگاهانه خود پیش گیرد وقتی ما به دنیا می اییم هیچ اختیاری جهت انتخاب خانواده و به طبع ان نوع زندگی و تربیت نداریم اما با به بلوغ رسیدن فکری ما می توانیم ازدواج کنیم و بقیه زندگی خود را در مسیری انتخاب شده توسط خودمان ادامه دهیم از این رو این انتخاب بسیار بسیار مهم است و باید با دقت و وسواس خاصی انجام شود تا خوشبختی فرد تضمین شود. گفت و گو با مشاور ازدواج
  گفت و گو با مشاور ازدواج

  خیلی از ما ممکن است در مشکلاتی که برای ما و ازدواجمان پیش می اید به پیش مشاوره ازدواج برویم و با او مشاوره کنیم اما دقیقا به مشاور ازدواج چه چیزهایی باید بگوییم بیط های جام جهانی منتشر شدندن + عکس
  بیط های جام جهانی منتشر شدندن + عکس

  عکس هایی از بلیط های بازی های جام جهانی این روزها در اینترنت منتشر شده اند
 • چرا بازیگران معروف ناگهان چاق میشوند
  چرا بازیگران معروف ناگهان چاق میشوند

  تا حالا خیلی شده پیش بیاید که نا گهان بازیگری رو ببینیم که خیلی خیلی تغیر کرده است و خیلی چاق شده اند و این بسیار عجیب است و اما جرا این اتفاق می افتد و  بازیگران یهو چاق میشوند طرحهای زیبای ویترای
  طرحهای زیبای ویترای

  طرحهای زیبای ویترای نگاهی به تفاوت ستاره های هالییود از کودکی تا امروز
  نگاهی به تفاوت ستاره های هالییود از کودکی تا امروز

  امروز برای شما دوستان نگاهی به تفاوت ستاره های هالییود از کودکی تا امروز داریم و میتونین ببینید راز زیبایی آنجلینا جولی چیست
  راز زیبایی آنجلینا جولی چیست

  حقیقتا راز زیبایی آنجلینا جولی چه می باشد و چرا او انقدر زیبا و جذاب است اگر شما هم جزء دوست داران او هستید و یا تمایل داریم مانند آنجلینا جولی زیبا باشید مطلب زیر را حتما بخوانید طرحهای زیبای ویترای
  طرحهای زیبای ویترای

  طرحهای زیبای ویترای
 • سرطان دهانه رحم چگونه ایجاد می شود؟
  سرطان دهانه رحم چگونه ایجاد می شود؟

  ویروسی که موجب سرطان دهانه رحم می شوددکترقائم مقامی جراح سرطان‌های زنان در مورد این‌که چه سرطانی در دستگاه تناسلی زنان از همه شایع‌تر است گفت: در کشورهای مختلف آمارهای متفاوتی را ارائه می‌دهند، اما به طور کلی دردنیا سرطان دهانهٔ رحم پس از سرطان پستان شایع‌ترین سرطان در زنان محسوب می‌شود و این بیماری در کشورهای درحال توسعه که غربالگری سرطان دهانهٔ رحم به خوبی انجام نمی‌شود بیشتر است.   آشنایی با درد سیاتیک و کمردرد
  آشنایی با درد سیاتیک و کمردرد

  اگر ناگهان دچار کمردردی شده اید که همراه با آن درد به باسن و پشت ران و ساق شما هم انتشار پیدا میکند به احتمال زیاد دچار وضعیتی شده اید که به آن سیاتیک Sciatica میگویند. سیاتیک به درد های تیر کشنده ای میگویند که از پشت باسن شروع شده و به پشت ران و ساق و گاهی کف پا تیر میکشد. چند نکته ی تغذیه ای سالم برای شما دوستان
  چند نکته ی تغذیه ای سالم برای شما دوستان

  تغذیه خوب برای زندگی خوب نگاهی به اطرافتان بیندازید؛ تقریبا هرکسی را می‌بینید یا رژیم‌ غذایی خاصی را رعایت می‌کند یا خسته از امتحان کردن انواع رژیم‌ها به‌دنبال راه‌های میانبر دیگری برای کاهش وزن است. شما جزو کدام گروه هستید؟ آیا مفهوم دقیق رژیم غذایی را می‌دانید؟ همیشه رژیم غذایی به معنی رعایت یک نوع برنامه غذایی خاص نیست؛ بلکه گاهی به معنی داشتن برنامه غذایی منظم و رعایت اصولی خاص برای حفظ سلامت بیشتر با تغذیه مناسب است باور های نادرست درمورد ایدز
   باور های نادرست درمورد ایدز

  آیا می‌دانستید در حال حاضر ۳۳ میلیون نفر در سراسر جهان مبتلا به HIV هستند؟ حدود ۳۰ سال است که HIV (ویروس نقص ایمنی انسانی) و ایدز (سندرم نقص ایمنی اکتسابی) در هاله‌ای از باورهای نادرست و سوءتفاهمات قرار گرفته است. در برخی موارد، این تفکرات نادرست موجب بروز رفتارهایی شده که منجر به ابتلای افراد بیشتری به این بیماری گشته است. با اینکه هنوز سوالات بیشماری درمورد این بیماری بدون پاسخ مانده‌اند، اما محققان اطلاعات بسیار زیادی درمورد آن کسب کرده‌اند. در زیر به ۱۰ مورد از نادرست‌ترین باورها درمورد بیماری ایدز و ویروس HIV اشاره می‌کنیم. درمان بیماری ها با تره تیزک
  درمان بیماری ها با تره تیزک

  تره تیزک یک گیاه یک ساله است که طول  آن به 20 تا 30 سانیتمتر می‌رسد و به شکل نپخته، بعنوان طعم دهنده به غذا و دم‌کرده مورد استفاده قرار می گیرد.نیازی فرد محقق مرکز تحقیقات کشاورزی، وجود لکه های سفید روی گیاه تره تیزک که نوعی قارچ است را عامل بیماری دانست و به افراد توصیه کرد، از خوردن این نوع تره تیزک‌ها خودداری کنند.

جملات خنده دار مرداد 93 جملات خنده دار مرداد 93
امروز سری دیگری از  جملات با مزه و خنده دار رو برای شما دوستان داریم
اگر شکم شش تکیه میخواهید بخوانید اگر شکم شش تکیه میخواهید بخوانید
تا اونجا که من میدونم تمامی پسرها عاشق داشتن شکم شش تیکه هستند اما داشتن شکم شش تیکه خیلی سخت و مشکل است،اما کلا  شکم شش تیکه چیست و چجوری میشه شکممان را شنیده کنیم
نکاتی جالب دربارۀ اشک و گریه نکاتی جالب دربارۀ اشک و گریه
همه ما می دانیم که گریه یکی از واکنش های قوی به احساسات و عواطف است. زمانی که بدن ما دیگر توان مقابله با هیجان های بزرگ، غصه و ناراحتی، درد و حتی احساسات بزرگ شادی را نداشته باشد به این فشار ها به صورت گریه پاسخ می دهد. اشک ها هم که مهمترین علامت های گریه کردن هستند به دلیل ارتبط قوی بین مراکز عاطفی مغز و غدد اشکی از مجاری اشکی به چشم ها سرازیر می شوند.
عکس العمل هنرمندان به سقوط هواپیما عکس العمل هنرمندان به سقوط هواپیما
سقوط هواپیما در تهران برای همه مردم خیلی خیلی ناراحت کننده بود تعدادی از عکس العمل های هنرمندان به سقوط هواپیما آمار برای شما داریم  
 نخستین زن ریاضیدان جهان نخستین زن ریاضیدان جهان
دکتر مریم میرزاخانی، استاد ۳۷ ساله دانشگاه استنفورد به عنوان نخستین زن ریاضیدان جهان موفق به دریافت مدال «فیلدز» شد که به عنوان عالی ترین جایزه علمی رشته ریاضیات از آن به عنوان «نوبل ریاضیات» یاد می‌شود.
پسر قلعه نوعی و ماشین جدیدش پسر قلعه نوعی و ماشین جدیدش
پسر قلعه نوعی مربی استقلال نشان داده که علاقه خوبی به ماشین های خفن دارد
آیا میدانید...؟! آیا میدانید...؟!
آیامیدانید...؟ تنها قسمت بدن که خون ندارد قرنیه چشم است. حیوان گوشتخوار گوشت حیوانی راکه صاعقه زده است نمیخورد. شیرتر هرگز ترش نمیشود و نمیبرد.
حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند! حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند!
دانشمندان اخیراً پی برده‌اند که مورچه هنگامی که از نزدیک شدن مرگ خود مطمئن می‌شود، برای بازماندگان "پیغامی" می‌گذارد و بوی خاصی از خود متصاعد می‌کند که اعضای خانواده‌اش با استشمام آن، خود را برای دفن مورچه -بلافاصله پس از مردن- آماده می کنند جالب بود مگه نه؟.
شکست آبی‌ها مقابل سپاهان شکست آبی‌ها مقابل سپاهان
تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان اولین شکست خود را متحمل شد تا تیم اصفهانی به تنهایی در صدر جدول قرار بگیرد.
مدل مو رنگ مو قهوه ای بلوند مدل مو رنگ مو قهوه ای بلوند
مدل مو رنگ مو قهوه ای بلوند را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو