هوالرزاق


دید سلامتی  استفاده قند و شکر و این زیان آوررات!

دید سلامتی استفاده قند و شکر و این زیان آوررات!

اگر می خواهید زودتر به کم شدن وزن و تناسب اندام دست یابید پیشنهاد می کنیم استفاده قند و شکر خود را ممحدوده نمایید چون این دوماده اثر بسزایی در ایجاد اضافه وزن در جسم شما دارند.

استفاده شکر

با گرمتر شدن هوا و روش تر شدن لباس ها مطمئناً بیشتر مردم به دنبال این هستند که وزنشان را پایین بیاورند. اما برای نتیجه گرفتن چه کار بایست کرد؟ راه ساده ای برای تغییر در جسم و از بین بردن نفخ شکم وجود دارد. تمام چیز مربوط به خوراکی است که می خوریم، اما باارزشتر از آن، پرخوریست. اگر بیش از حد نمک و قند استفاده نمایید، هسته جسم امکان پذیر است با لایه هایی از آب و چربی پوشیده شود، این در صورتی است که شاید به یاری ورزش شکم و پهلویی واقعا قوی ساخته باشید.


با این راه می توانید بر آمدگی بی مورد در ناحیه شکم را از بین ببرید: استفاده سدیم ( نمک ) خود را به هر روزه 1.500 میلی گرم کم شدن دهید، همینطور قند استفادهی را نیز 20 گرم نمایید. کم شدن استفاده این دو ماده که هر دو سبب بزرگ شدن شکم می شوند به جسم اجازه می دهد به صورت طبیعی وزن آب جسم را کم شدن دهد و عضلات شکم و پهلو و کاری که روی آنان کرده اید نمایان شود. همین که چنین تغییری در برنامه خوراکی خود انجام دهید سریع نتیجه اش را می بینید. ( زیادی از مردم فکر می کنند نمک سبب اضافه وزن می شود، چنین فکر کردنی تا محدودهی درست است اما این وزن اضافی چربی نیست بلکه آب است و می توان با استفاده درست نمک این مسئله را سریع حل کرد. )


برای ممحدوده کردن نمک و قند در برنامه خوراکی، غذاهای فر آوری شده استفاده ننمایید و به جایش غذاهای کامل میل نمایید، مانند محصولات تازه و غلات کامل. و هر بار از فشیوهگاه مواد خوراکی خریداری می نمایید حتما به برچسب اطلاعات غذا محصول نگاه نمایید. اگر متوجه میزان بسیاری نمک و قند شنظر، این نشانه ریسک است و بایست محصول را سر جایش بگذارید و به دنبال جانشینی مناسبتر باشید.

پزشک کرمانی


دید سلامتی  استفاده قند و شکر و این زیان آوررات!

برچسب های
دید سلامتی استفاده قند و شکر و این زیان آوررات! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 741
تعداد بازدید ماه جاری : 741
تعداد بازدید در هفته جاری : 2
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به دید سلامتی استفاده قند و شکر و این زیان آوررات! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به دید سلامتی استفاده قند و شکر و این زیان آوررات!


مطالب مرتبط با دید سلامتی استفاده قند و شکر و این زیان آوررات!