هوالرزاق


از نگاه سلامت  با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید!

از نگاه سلامت با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید!

با مصرف بعضی سبزیجات ترش مزه می توانید چربی خونتان را کم شدن دهید و وزن خود را تنظیم نمایید و از شر چاقی خلاص شوید و اندام خود را زیباتر نمایید.

سبزیجات

کلم ترش یا سبزیجات ترش خصوصیات تندرستی بی‌شماری همانند تقویت گوارش، جلوگیری از سرطان, حمله مغزی, حمله قلبی و مسائل قلبی عروقی دارند که به طور علمی اثبات شده است.کلم ترش یا همان سبزیجات ترش خصوصیات پروبیوتیک دارد و دلیل آن فرآیندی است که مزه آن ترش می‌شود و تخمیر طبیعی آن سبب می‌شود باکتری‌های سودمندی در دستگاه گوارش بوجود آید به همین دلیل پیشنهاد می‌شود به منظور بازیابی باکتری‌های سودمند و سالم در روده‌ها، آن را بعد از فرآیند‌های معالجه ای آنتی‌بیوتیکی استفاده نمایید.


این سبزی لبریز از ویتامین ث است و از مریضی‌هایی که بر تاثیر کمبود ویتامین ث در جسم به وجود می‌آید به شدت پیشگیری می‌کند. گفته می‌شود که استفاده خوراکی های تخمیپرورشه همانند سبزیجات ترش در فرآیند کم شدن وزن به ویژه در ناحیه شکم و باسن و ران زیاد اثربخش است.


خوراکی های تخمیپرورشه متابولیسم جسم را افزایش می‌دهد و از تورم و التهاب اندام‌های داخلی و خارجی جسم پیشگیری می‌کند و به همین علت حتی از چاقی‌های ظاهری نیز پیشگیری می‌کند.


سبزیجات ترش محتویاتی دارد که از باریک شدن رگ‌ها و تنگ شدن شریان‌های جسم پیشگیری می‌کند و آنزیم‌های آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی را فعال می‌کند، به همین دلیل ریسک حمله‌های قلبی و عروقی را به شدت کم شدن می‌دهد.


افزون بر این سبزیجات ترش شامل موادی با خصوصیات ضد سرطان است و به همین علت قادراست از سرطان پیشگیری کند و در صورت ابتلا آن را مهار یا متوقف کند. این گونه سبزی به دلیل داشتن مواد معدنی و ویتامین K در استحکام و تقویت استخوان‌ها نیز نقش زیاد باارزشی را ایفا می‌کند.


برای تهیه آن در خانه می‌توانید 2 عدد کلم سبز را با دو قاشق نمک دریایی تصفیه‌شده را ترکیب نمایید و سپس تمام موارد را ظرفی بزرگ بریزید و با دست آن‌ها را هم بزنید تا یکدست شود و ساختار سلولی‌اش عدم موفقیته شود. به محض عدم موفقیته شدن ساختار سلولی کلم سبز، مایعی از آن خارج می‌شود که می‌توانید از کلم و مایع آن مصرف نمایید.


از نگاه سلامت  با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید!

برچسب های
از نگاه سلامت با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 762
تعداد بازدید ماه جاری : 762
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به از نگاه سلامت با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به از نگاه سلامت با سبزیجات ترش مزه اندام خود را زیباتر نمایید!