هوالرزاق


تازه ترین مطلب با استفاده این صبحانه چربی سوزی نمایید!

با استفاده این صبحانه به شتاب چربی های اطراف شکمتان آب خواهند شد این صبحانه افزون بر چربی سوزی قادراست سبب سم زدایی بدنتان نیز شود.

صبحانه

کسانی که درگیر رژیم خوراکی و چاقی و لاغری بوده اند می‌دانند که صبحانه  باارزشترین نوبت غذ ایی است.  و نمیل کردن و حذف آن اثرات زیاد بدی روی جسم می گذارد. برای اینکه یک صبحانه عالی و چربی سوز داشته باشید ما یک دستور استثنائی داریم. این صبحانه  افزون بر آنکه تمام مواد غذایی و مورد احتیاج جسم در صبح را دارد برای از بین بردن چربی های شاندکی زیاد سودمند است کافیست برای مدتی این صبحانه را بخورید تا ببینید چطور سایز کمر خود را کمتر و کمتر می‌نمایید. این صبحانه چربی سوز شکم تنها با وجود داشتن مواد غذایی و معدنی کافی یک مناسبی دیگر هم دارد و آن اینکه با استفاده مدام آن در پرورش مو هم اثر می گذارد. سیستم ایمنی جسم را تثبیت می کند و متابولیسم را بالا می‌برد.


همینطور این صبحانه  چربی سوز شکم فایده سم زدایی بالایی دارد و و شکم را از گونه های سموم پاکسازی می‌کند. و در آخر اینکه سیستم چربی سوزی جسم را فعال می‌کند و وزن جسم را نرمال می‌کند مناسبترین بخش سرگذشت این است که با استفاده یک ماه از این صبحانه به طور مسلم از ۲ تا ۳ کیلوگرم از چربی های دور شکم و پهلو می‌سوزد. به این دستور صبحانه چربی سوز اطمینان نمایید و و از آن لذت ببرید.


مواد مورد احتیاج برای صبحانه چربی سوز شکم
۵تا ۷ آلو بخارای گوشتی
۳۰۰ میلی لیتر کفیر
یک قاشق خوراکی خوری پودر تخم کتان
۲ قاشق خوراکی خوری جو پرک
۱ قاشق خوراکی خوری پودر کاکائو


شیوه تهیه:
همیشه صبحانه اتان را از شب قبل مهیا نمایید. آلوها را با ۱۰۰ میلی لیتر آب جوش بپوشانید و بگذارید ۱۵ دقیقه به حال خودشان بنظیر. مواد خشک جو پرک، کاکائو و تخم کتان را با هم در یک کاسه  مخلوط نمایید. کفیر را مناسب مخلوط نمایید وبه ترکیب اضافه نمایید. آلوها را می توانید در مخلوط کن بریزید و پوره نمایید یا در آب له نمایید و به ترکیب اضافه نمایید تمام چیز را مناسب مخلوط نمایید و در یخچال بگذارید برای فرد ا صبح مهیا شود. صبح روز بعد از صبحانه لاغری و چربی سوزتان لذت ببرید.

مطلب: امکان پذیر است دو روز اول یک احساس عجیب در شکم خود داشته باشید یا صدای قار وقور شکم بسیار شده باشد بی قرار نباشید بعد از دو روز از بین می‌رود و سیستم گوارشی جسم فعالیت خودش را به نحو احسن دنباله خواهد داد. حتی چند روز اول امکان پذیر است مدفوع بسیار داشته باشید ویا گرفتار اسهال شوید. تمام اینها در روزهای اول از بین می رود و روده خود به خود پاکسازی می‌شود.
دنباله بدهید تا بعد از یک ماه به نتیجه مناسبی برسید.

پزشک سلام


برچسب های
تازه ترین مطلب با استفاده این صبحانه چربی سوزی نمایید!

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 440
تعداد بازدید ماه جاری : 440
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به تازه ترین مطلب با استفاده این صبحانه چربی سوزی نمایید! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به تازه ترین مطلب با استفاده این صبحانه چربی سوزی نمایید!


مطالب مرتبط با تازه ترین مطلب با استفاده این صبحانه چربی سوزی نمایید!