هوالرزاق


گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید!

گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید!

دونات ها و پیراشکی ها طرفداران بسیاری دارند این خوراکی ها ضرر های بسیاری به تندرستی مردم وارد می کنند از جمله می توانند سبب بروز سرطان سینه در آن ها شوند.

استفاده پیراشکی

زیادی مردم در زندگی اهداف بلند و کوتاه مدتی را برای خود ترسیم می‌کنند و با فکر به آن‌ها تلاش‌هایشان را مضاعف می‌کنند؛ لحظه به لحظه به اهدافشان نزدیک‌تر می‌شوند و می‌رسد روزی که به آرزوهای کوچک و دست‌یافتنی خود می‌رسند اما در کمال تعجب و ناباوری ناگهان احساس ذوق و هیجان آن‌ها کم شدن می‌یابد و آن‌طور که بایست خوشحال نمی‌شوند.


اگر شما هم جزء آن دسته مردمی هستید که با رسیدن به اهداف و آروزهایتان به حد کافی خوشحال و خشنود نمی‌شوید، بی قرار نباشید زیرا علم دکتری توجیهی جالب برای این واکنش دارد و تا محدودهی این حالت را طبیعی قلمداد می‌کند.


آدرنالین، مقصر اصلی است نه شما!


به گفته پژوهشگران و دانشمندان، هنقدم ترسیم یک رویا، آرزو یا هدف و تفکر به آن‌ها، در خون میزان اندکی دوپامین و آندرنالین ترشح می‌شود و مقدار اندکی از آن ها در جسم می‌ماند اما به محض رسیدن به این آروزهای کوچک یا بزرگ ناگهان میزان ترشح دوپامین برای مدتی کوتاه به شدت زیاد شدن می‌یابد و سپس ناپنظر می‌شود و جای خود را به آدرنالین می‌دهد.


تفکر بیش از اندازه به مسائل مالی و چنوع تطبیق دادن درآمد با آن‌ها سبب زیاد شدن فشار روحی می شود و آدرنالین زیادتری در بدنتان ترشح می شود بنابراین احساس افسردگی می نمایید.


به همین علت است که پس از رسیدن به آرزو یا درخواستی که همواره داشته‌اید، آن‌طور که بایست شادی نمی‌نمایید. وقوع این واکنش در جسم طبیعی است و تا محدودهی از کنترل شما خارج است پس سعی نمایید با تفکر به این موضوع خود را سرزنش ننمایید. در واقع، تعجبی ندارد که بعد از زیاد شدن حقوق یا رسیدن به موقعیت شغلی مناسبتر پس از مدتی نسبت به آن بی‌فرق یا حتی ناراحت باشید. البته زیاد شدن و استمرار این حالت طبیعی نیست و امکان پذیر است ریشه در دیگر مسائل داشته باشد.


برای رسیدن به پیشرفت مالی و شغلی با تندرستی خود چه می‌نمایید؟
انسان همواره در پی پیشرفت است و تمایل او به پیشرفت‌های مالی و درآمد سیری‌ناپذیر است. افزون بر این، زیادتر مردم در تقویت عادی از آن‌چه دارند خشنود و راضی نیستند و همواره به دنبال درآمد و جایگاه مناسبتری هستند. حقیقت این است که مردم کسب درآمد می‌کنند تا آن‌چه می‌خواهند یا لازم دارند را تهیه کنند و این سیکل تا پایان زندگی دنباله دارد.


این روز ها مردم به منظور کسب درآمد زیادتر خوشبختی را از خود می‌گیرند و تعجبی ندارد که با رسیدن به این هدف خوشحال نشوند. قرار گرفتن تحت فشار روحی و روانی بسیار در محیط‌ های شغلی، مسئولیت‌های بی‌شمار، فقدان استراحت و تفریح و عدم توجه به خود، خانواده و احساسات سبب می‌شود که پیشرفت‌های مالی زیاد چشمگیر نیز نتواند شما را خوشحال و خشنود کند.


شغل فقط کسب درآمد نیست
بر کسی پوشیده نیست که درآمد شغلی اثر زیاد باارزشی در زندگی شخصی و دسته جمعی مردم دارد اما نبایست درآمد تمام فاکتور های اثربخش بر کار را تحت اثر خود قرار دهد. مولفه‌های دیگری نیز وجود دارد که قادراست سبب احساس خوشبختی و خوشنودی شود.


اگر پول و درآمد شغلی برایتان زیاد پرارزش شود به نوع‌ای که تمام ابعاد زندگی و حتی اخلاق و شخصیت حرفه ای تان را تحت اثر قرار دهد، در این تقویت پول کنترل شما را در دست می‌گیرد و هیچ تعجبی هم ندارد که با کوچک‌ترین تغییراتی در درآمدتان زندگی و احساس شادی‌تان نیز تغییر کند.


پژوهشگران در داشنگاه ایلینویز طی تحقیقات متعدد گرفتنند که بیش از 32 درصد از مردمی که در آمریکا و انگستان درآمد و جایگاه شغلی زیاد مناسبی دارند در مقایسه با مردم دیگر و حتی مردمی که درآمد متوسط دارند احساس خوشبختی نمی‌کنند. به همین علت به جای اینکه تنها به درآمد حاصل از انجام کار فکر نمایید به موضوعات باارزش دیگر همانند انگیزه شغلی، هدف شغلی، جایگاه دسته جمعی، خوشنودی قلبی، امنیت شغلی، تحقق اهداف، یاری به اجتماع و لذت بردن و کسب تجربه نیز بیندیشید.


با درآمدتان عاقلانه رفتار نمایید تا خوشحال شوید
گاهی اوقات درآمد هرچقدر هم که مناسب و بسیار باشد خیلی زود تمام می‌شود و از همان ابتدا ترس از تمام‌ شدنش شادی و لذت کسب آن را از شما می‌گیرد. یاد بگیرید که از درآمدتان درست و سنجیده مصرف نمایید. بایست  پس‌انداز مالی داشته باشید تا با افزودن درآمد جنظرتان به آن احساس امنیت و شادی زیادتری نمایید.
سرمایه‌گذاری کردن یکی از اصول زیاد شدن پس‌اندازهای مالی و هزینه‌ها است که بایست به آن توجه ویژه کرد. توجه به این مطلب زیاد باارزش است که پس‌انداز‌ها و درآمدها بایست عاقلانه و اصولی سرمایه‌گذاری شوند. اگر درآمد خود را به درستی و در تقویتی خوب سرمایه‌گذاری ننمایید، تلاش‌های خود را یک شبه به باد می دهید.


پیشنهاد می‌شود که به محض گرفتن درآمد قسمت معینی از آن را به پس‌انداز تخصیص دهید و برای مابقی آن نیز الویت‌بندی نمایید. الویت‌بندی شما بایست بر اساس اهداف و احتیاجهای مالی و اقتصادی‌تان باشد. احتیاجهای اولیه و باارزش زندگی‌تان را بشناسید، آن‌ها را در الویت قرار دهید و به مخارج مالی‌تان نظم بدهید. البته قسمتی از درآمدتان را به تفریح و شادی‌های سالم  نیز تخصیص دهید تا بتوانید از آن لذت ببرید.


خرجتان را با دخلتان هماهنگ نمایید
شخصی از دید مالی موفق است که حساب درآمد، پس‌انداز، اقساط و هزینه‌های خرد و کلان خود را داشته باشد و به قولی به درآمد و هزینه خود توجه داشته باشد و آن‌ها را هماهنگ سازد.
هنقدمی که درآمدتان زیادتر می‌شود مناسبتر است با آن کارهای سودمند انجام دهید تا لذت خرج آن را حس نمایید. زیادی مردم به این دلیل از زیاد شدن درآمد خود خوشحال نیستند که تمام درآمد خود را در مدتی کوتاه ناپنظر می‌کنند سپس تنها خستگی و پشیمانی برای آن ها می‌ماند و از درآمد خود نیز همچنان ناخشنود هستند.


البته در تفریح و خرید کردن نیز افراط جایز نیست زیرا امکان پذیر است از خرید اجناس مورد علاقه خود در همان لحظه و حتی تا روزها لذت ببرید ولی بعد از چند زمان و یا در تقویتی بحرانی به حدی از این کار خود پشیمان شوید که لذت مصرف آن مورد به تنفر و پشیمانی تبدیل شود.


پس چه مناسبتر که در خرید و تفریح کردن اندکی آینده‌نگرتر و دوراندیش‌تر عمل نمایید و شخصای خود را فدای لذت امروزتان ننمایید.
لازم نیست به منظور زیاد شدن دخل و خرج‌ها آرامش خود را به هم بریزید. اما این را نیز مد دید داشته باشید که رفاه و ضمانت مالی قادراست برای شما آرامش و آسودگی خیال به ارمغان بیاورد و در مقابل، بی‌پولی قادراست سبب بروز مسائل و دل‌ مشغولی‌های زیادی بشود و اثراتی منفی بر روح و روان و همینطور روابط دسته جمعی شما داشته باشد.


همواره سعی نمایید درآمد و جایگاه شغلی‌تان را با گذشته خود و روزهای اول زندگی شغلی‌تان مقایسه نمایید و از سپری کردن پله‌های ترقی به خود ببالید و از درآمد و جایگاه کنونی‌تان خشنود و راضی باشید.

پزشک سلام


گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید!

برچسب های
گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 768
تعداد بازدید ماه جاری : 768
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید!


مطالب مرتبط با گردآوری از با پیامد ریسک دار استفاده پیراشکی آشنا شوید!

معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی
زودانزالی مشکلی است که کم و بیش خیلی ها با اون درگیر هستند و میشه گفت مشکلی تقریبا فراگیر است و خب راه حل های متفاوتی دارد که یکی از این را حل ها استفاده از قرص های تاخیری است که خب راه حلی سریع و زود بازده است قند خون چیست قند خون چیست
کلا قند خون به معنای معیاری جهانی است برای اندازه گیری غلطت مولی است و این میزان غلظت برای بررسی های بیماری که به عنوان قند خون شناخته شده است استفاده میگردد، اون عناونی که همه ما به عنوان قند خون شنیده ایم و میشناسیم منظور بالا بودن میزان غلظت مولی است در فرد بیمار. آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است
هزینه از بین بردن مو با روش لیزر چقدر است؟ آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست
بواسیر یکی از انواع بیماری هاست که به دلیل اینکه نشانه های فراوان و البته نمایان اون به راحتی قابل تشخیص توسط خود فرد نیز میباشد و شما میتونین با کمی مطالعه و تحقیق قبل از مراجعه به دکتر متخصص خودتون متوجه این بشید که به بیماری بواسیر دچار شدین یا دارین میشین و بنابر این پیشگیری رو شروع کنید نگاه به پرسش گیاه خواری چیست نگاه به پرسش گیاه خواری چیست
اگر شما هم مثل من به درستی نمیدونین گیاه خواری چیست و به چه کسانی با چه مشخصاتی گیاه خوار میگن و به طور کلی گیاه خواران چه کارهایی رو انجام میدن امروز رو با ما و با این مطلب همراه باشید تا مطلبی درمورد گیاه خواری رو با هم مرور کنیم و نگاهی بندازیم به این بحث دلیل سیخ شدن موی سر دلیل سیخ شدن موی سر
همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن
سیخ شدن موی بدن تجربه همگانی که امروز نگاهی گذرا به این اتفاق داریم خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز! خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز!
مصرف انگور قرمز فایده های زیادی برای سلامتی مان به همراه دارد می تواند موجب می تواند موجب کاهش فشارخون بالا , درمان یبوست , بیماری آلزایمر و پیشگیری از سرطان شود . از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد! از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد!
کارها و وظایف مهمی در بدن انسان برعهده کبد است و کبد یکی از اعضای مهم بدن انسان میباشد.به همین منظور نیاز است که انسان زندگی اش را طوری مدیریت کند که به کبدش آسیب نرسد و در عوض کبدش را بهبود ببخشد.خوراکی هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها میتوانید کمک زیادی به سلامت کبدتان کنید و در واقع خواهید توانست کبدتان را از هر مضراتی دور نگه دارید. از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند! از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند!
برخی مواد تغذیه ای می توانند در افزایش کلسترول خون شما تاثیرگذار باشند و عوارضی همچون بیماری های قلبی و دیابت را در بر داشته باشند می خواهیم به بررسی برخی عوارض افزایش کلسترول و همچنین روش های درمانی کلسترول خون بالا اشاره کنیم سعی کنید مانع ازدیاد رسوب چربی در عروق خود شوید .
جدید با استفاده تربچه از تمامی امراض ریسک دار در فصل بهار جلوگیری نمایید! جدید با استفاده تربچه از تمامی امراض ریسک دار در فصل بهار جلوگیری نمایید!
با استفاده کردن از تربچه می توانید از تمامی امراض خطرناک در فصل بهار پیشگیری کنید و باعث تقویت سیستم ایمنی بدنتان شوید. متفاوت متفاوت: با فایده های سودمند و بی نظیر کدو آشنا شوید! متفاوت متفاوت: با فایده های سودمند و بی نظیر کدو آشنا شوید!
با خاصیت های مفید و بی نظیر کدو آشنا شوید و سعی کنید با استفاده از این نوع سبزی به کاهش وزن خود کمک کنید استفاده از کدو تاثیرات زیادی روی سلامتی تان میگذارد. از نگاه سلامت چه میان نوبت هایی برای ساعت های آخر شب سودمندترند؟! از نگاه سلامت چه میان نوبت هایی برای ساعت های آخر شب سودمندترند؟!
چه میان وعده هایی برای ساعت های آخر شب مفیدترند از چه خوراکی هایی می توانیم در میان وعده شام استفاده کنیم به برخی از آن ها در ادامه مطلب اشاره می کنیم. جدید اثرات نامطلوب رنگ‌های مصنوعی خوراکی روی بدن! جدید اثرات نامطلوب رنگ‌های مصنوعی خوراکی روی بدن!
برخی غذاها تاثیرات نامطلوبی روی بدن میگذارند وجود رنگ های مصنوعی در این قبیل غذاها سلامت مردم را در خطر می اندازد اغلب این رنگ های شیمیایی سرطانزا هستند! بخوانید غذا های سالم و اثر گذار بر داشتن زندگی زیاد! بخوانید غذا های سالم و اثر گذار بر داشتن زندگی زیاد!
پیشنهاد ما به افراد سالمند استفاده از این خوراکی های سالم و تاثیر گذار بر طول عمر می باشد اگر در وعده های غذایی خود از این نوع خوراکی ها استفاده کنید خواهید توانست صاحب عمری طولانی باشید. خلاصه ای از آشامیدنی برای مرتب کردن فشار خون! خلاصه ای از آشامیدنی برای مرتب کردن فشار خون!
کسانی که اهل نوشیدن شیر نیستند تقریبا دو برابر بیش از دوستداران شیر دچار فشار خون بالا می شوند. مطلبی تازه درباره صبحانه ای سالم با مصرف این خوراکی ها مطلبی تازه درباره صبحانه ای سالم با مصرف این خوراکی ها
توصیه می کنیم هرروز یکی از این صبحانه ها را امتحان کنید صبحانه سالم نقش زیادی در لاغری و تناسب اندام ما دارد همچنین موجب تداوم سلامتی بدن ما خواهد شد. متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم! متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم!
این صبحانه مقوی می تواند تاثیرات مفید زیادی روی لاغر و تناسب اندامتان بگذارد توصیه می کنیم آن را تهیه و میل کنید و باعث آب شدن چربی ششکمتان شوید. مطلبی تازه درباره توصیهات غذا ای برای کم شدن کلسترول بدن! مطلبی تازه درباره توصیهات غذا ای برای کم شدن کلسترول بدن!
چه نوع خوراکی هایی به ما در زمینه کم کردن کلسترول بدن مان کمک می کنند استفاده از چه منوی غذایی در این زمینه موثر است پیشنهادات تغذیه ای برای کاهش کلسترول بدن را بخوانید. از نگاه سلامت بیشترشدن فشار خون با استفاده این گونه غذا ها از نگاه سلامت بیشترشدن فشار خون با استفاده این گونه غذا ها
مصرف چربی زیاد موجب بروز بیماریهای گوناگون مانند تصلب شرایین و شدیدتر شدن فشار خون می شود.

 • بهترین خوراکی ها برای تقویت بینایی شما!
  بهترین خوراکی ها برای تقویت بینایی شما!

  برای تقویت بینایی تان بهتر است از برخی میوه ها و سبزیجات موثر در این زمینه استفاده ببرید و تاثیرات شگفت انگیز آن ها را بر بینایی خود ببینید می خواهیم به برخی از بهترین خوراکی ها در این زمینه اشاره کنیم با ما همراه باشید. انواع روغن هایی که ضد سرطان هستند را بشناسید!
  انواع روغن هایی که ضد سرطان هستند را بشناسید!

  برخی روغن ها می توانند از بدنمان در برابر بیماری ها مراقبت کنند و مانع ایجاد سرطان شوند و توصیه متخصصین تغذیه استفاده از این روغن هاست خواص ضدسرطانی این روغن ها می تواند بسیار موثر و مفید باشد. پیامد و نتیجه خوردن کاچی چیست؟
  پیامد و نتیجه خوردن کاچی چیست؟

  به خانم هایی که تازه زایمان می کنند معمولا مصرف غذاهای مقوی و دسرهایی با طبع گرم پیشنهاد می شود و برای تجدید قوا و دریافت انرژی از دست رفته پس از وضع حمل اطرافیان به تهیه اینگونه غذاها می پردازند کاچی یکی از این غذاهاست. نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟!
  نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟!

  اگر شما هم جزو افرادی هستید که تا پاسی از شب بیدار می مانید و سراغ یخچای می روید بهتر است بدانید سخت در اشتباهید و با این کار به سلامتتان ضربه وارد خواهید کرد نیمه های شب موقع غذاخوردن نیست و می تواند در عملکرد بدن اختلال ایجاد کند. از خواص گیاه ریواس چه می دانید!؟
  از خواص گیاه ریواس چه می دانید!؟

  از خواص گیاه ریواس چه می دانید و درباره روش های درمانی با آن چه میزان اطلاع دارید این گیاه چه تاثیراتی می تواند روی بدن ما بگذارد؟
 • حضور الناز شاکردوست دوست در کاری انیمیشن
  حضور الناز شاکردوست دوست در کاری انیمیشن

  الناز شاکردوست دوست بازیگر تقریبا پرکار و پر خبر کشورمون مشغول کار در پروژه ای برای کودکان است دستور تهیه سوپ کاهو
  دستور تهیه سوپ کاهو

  فصل سرما و بیماری های مرتبط با اون دیگه همه جا رو فرا گرفته، در این سرماست که انواع و اقسام سوپ مزه میده، برای همین امروز براتون دستور پخت سوپ کاهو رو داریم جنیفر انیستون :عمل زیبایی انجام نمیدهم
  جنیفر انیستون :عمل زیبایی انجام نمیدهم

  جنیفر انیستون جزء بازیگران است که کم کم پابه سن گذاشته است و برهمان اساس سوال ها از او برای عمل زیبایی روز به روز درحال افزایش است فواید شطرنج بازی کردن
  فواید شطرنج بازی کردن

  شطرنج بازی فوق العاده فکری است که البته همه علاقه ای به اون ندارند، و البته این بازی فوق العاده فکری فواید فوق العاده ای هم داره پس این شما و این فواید بازی شطرنج گزارشی از برج متفاوت در جاکارتا
  گزارشی از برج متفاوت در جاکارتا

  امروز در ادامه گزارشات از برج های خاص والبته زیبا گزارشی براتون داریم از برجی درجاکارتا برجی عمودی اما زیبا و دوست داشتنی جاکارتا
 • نواب صفوی در برزیل
  نواب صفوی در برزیل

  امروز عکسی دیگر از گردش های خارجی حسام نواب صفوی رو براتون داریم در برزیل مدل لباس 2015 - لباس مجلسی بلند
  مدل لباس 2015 - لباس مجلسی بلند

  امروز تعدادی طرح از مدل های لباس برای سال جدید رو براتون داریم مدل هایی از لباس های مجلسی بلند مناسب برای خانم های شیک پوش عکس های تازه و جذاب افسانه پاکرو
  عکس های تازه و جذاب افسانه پاکرو

  عکس های تازه و جذاب افسانه پاکرو تصویری از جوونی های علی نصیریان
  تصویری از جوونی های علی نصیریان

  امروز عکسی از جوونی های علی نصیریان رو براتون داریم جوونی و پیری این هنرمند کشورمون چگونه گل هدیه دهیم
  چگونه گل هدیه دهیم

  گل هدیه دادن هم آداب رفتاری خود را دارد و بد نیست که بدانید چگونه باید گل هدیه بدیهید که زیبا تر و بهتر باشه و بتونین بیشتری احترام رو به طرف پذیرنده هدیه خودتون بگذارید

سری اول جملات عاشقانه سری اول جملات عاشقانه
سری اول جملات عاشقانه رو براتون داریم که میشه به عنوان اس ام اس های عاشقانه نیز به اون ها نگاه کرد
تصویری زیبا از مسجد ایرانی تصویری زیبا از مسجد ایرانی
امروز تصویری زیبا از مسجدی در کشور عزیزمون رو براتون داریم
نگاهی گذرا به فیلم های در حال اکران سینمای ایران نگاهی گذرا به فیلم های در حال اکران سینمای ایران
امروز نگاهی گذرا داریم به فیلم هایی که این روز ها در حال اکران هستند فیلم هایی که در این روزها با زمان خوبی نیز روبرو شده اند و تابستان و تعطیلات عید فطر میتونه فروش اون ها بیشتر تر کنه
نشانه های کم کاری و پرکاری تیروئید نشانه های کم کاری و پرکاری تیروئید
سرپرست گروه خودداری از بیماری‌های غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام اظهار کرد: تشخیص به موقع اختلال عملکرد غده تیروئید به صورت کم‌کاری یا پرکاری در اکثر موارد با مصرف دارو قابل درمان است.
نگاهی به سریال های آماده پخش تلویزیون نگاهی به سریال های آماده پخش تلویزیون
این روزهای بعد ماه مبارک زمضان کانال های مختلف تلویزیون مشغول تهیه سریال های تازه هستند و این سریال ها از کانال های متفاوت آماده پخش است و امروز نگاهی گذرا داریم به این سریال ها
زمان مناسب مصرف گلپر زمان مناسب مصرف گلپر
گلپر جزء چاشنی هایی است که در این فصل مصرف اون بیشتر و بیشتر میشه و استفاده کننده های بیشتری  پیدا میکنه اما باید چجوری استفاده کرد و برای چه کسانی میتونه مناسب نباشه
چگونه پستانک را از کودکمان بگیریم چگونه پستانک را از کودکمان بگیریم
استفاده درست از پستانک یک چیز است و گرفتن این عادت از کودک چیز دیگری است که مشکل زیادی را برای اکثر خانواده ها ایجاد میکند امروز میخوایم نگاهی بندازیم که چگونه باید این کار سخت رو انجامد اد و ستانک رو از کودک گرفت
ماده غذایی حیاتی برای کودکان ماده غذایی حیاتی برای کودکان
شیر جزء مواد غذایی لازم بلکه جحیاتی برای کودکان است و حتما باید در دوران کودکی بچه ها حسابی از این ماده مقوی استفاده کنندو تغذیه خبوی داشته باشند
به کودکان خود انقدر نگوییند بکن و نکن به کودکان خود انقدر نگوییند بکن و نکن
یکی از عادت های بزرگ تر ها در تربیت کودکان این روزهای ما این شده که به کودکان خودشون خیلی باید و نباید هایی رو تذکر میدن و میگویند بکن و نکن که در تربیت کودک ها خیلی روش خوبی نیست و مناسب نمیباشد
روغی برای استفاده سالمندان روغی برای استفاده سالمندان
بیماری های مختلفی با بالا رفتن سن در سالمندان شایع میشود و از آن جمله میتوان به سکته مغزی اشاره کرد و امروز روغنی رو به شما دوستان معرفی میکنیم که برای سالمندان خیلی مفید است
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو