هوالرزاق


همه چیزدرباره  استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد!

همه چیزدرباره استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد!

خوراکی های شیرین اثرات منفی بسیاری در زیاد شدن حجم شکم دارند می توانند زمینه جمع شدن چربی در زیر پوست را ایجاد کنند مواظب افراط در استفاده آشامیدنی ها و خوراکی های شیرین باشید.

استفاده شیرینی

تحقیق جنظری بیان می‌کند چربی‌ها به تجمع در عمق شکم مردمی که هر روز آشامیدنی قنددار استفاده می‌کنند تمایل دارند.مطالعه بیش از هزار شخص بالغ گرفتن آنانیی که اقلاً روزی یک آشامیدنی شیرین‌شده استفاده می‌کردند در طی شش سال بعد زیاد شدن زیادتری در چربی عمق شکم داشتند.


پژوهشگران گفتند که نتایج آنان بی قرار‌کننده است چراکه این گونه چربی که چربی احشایی ندلگرمیه می‌شود، دور تعدادی از اعضای حیاتی را گرفته است.


آلیس لیختنشتاین، سخنگوی انجمن قلب امریکا که در این مطالعه دست نداشت گفت: «چربی احشایی همان گونه چربی‌ای است که با ریسک دچار به دیابت گونه ۲ و مریضی قلبی در رابطه است.»


یافته‌ها که در روز ۱۱ ژانویه در ژورنال گردش منتشر شد، اولین شاهدی نیستند که آشامیدنی‌های قنددار را به عواقب تندرستی ربط می‌دهند. تحقیقات گذشته قبلاً گرفتنه بود مردمی که آشامیدنی‌های قندی بسیار استفاده می‌کنند زیادتر به دیابت و مریضی قلبی گرفتار می‌شوند.


اما انجمن آشامیدنی‌های امریکا در اعلامیه‌ای گفت که هیچ فاکتور رژیمی‌ای به تنهایی سبب چاقی نمی‌شود. در این اعلامیه آمده است: «به صورت علمی نشان داده شده که مریضی قلبی و دیگر مریضی‌های مرتبط با چاقی مثل دیابت توسط فاکتور های متعددی به وجود می‌آیند، نه به وسیله یک آشامیدنی یا خوراکی ی تنها.

پزشک سلام


همه چیزدرباره  استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد!

برچسب های
همه چیزدرباره استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 842
تعداد بازدید ماه جاری : 842
تعداد بازدید در هفته جاری : 5
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به همه چیزدرباره استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به همه چیزدرباره استفاده شیرینی جات و آسیبهایی که دارد!