هوالرزاق


متفاوت متفاوت:  صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم!

متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم!

این صبحانه مقوی قادراست اثرات سودمند بسیاری روی لاغر و تناسب هیکلتان بگذارد پیشنهاد می کنیم آن را تهیه و میل نمایید و سبب آب شدن چربی ششکمتان شوید.

صبحانه 

این صبحانه  مقوی قادراست اثرات سودمند بسیاری روی لاغر و تناسب هیکلتان بگذارد پیشنهاد می کنیم آن را تهیه و میل نمایید و سبب آب شدن چربی ششکمتان شوید.اگر شما هم به خیل عظیم مردمی که خواهان آب کردن شکمشان هستند پیوسته‌اید، پس برایتان یک خبر مناسب داریم. در دنباله قصد داریم صبحانه‌ای را به شما معرفی کنیم که با میل کردن آن، چربی‌های شکمتان را آب خواهید کرد.


، اگر شما هم به خیل عظیم مردمی که خواهان آب کردن شکمشان هستند پیوسته‌اید، پس برایتان یک خبر مناسب داریم. در دنباله قصد داریم صبحانه‌ای را به شما معرفی کنیم که با میل کردن آن، چربی‌های شکمتان را آب خواهید کرد.


این صبحانه  مقوی و غذایی لبریز از گونه های مواد معدنی و ویتامین‌ها است که به تثبیت مو و بافت پوست نیز یاری می‌کند. یکی دیگر از کارایی‌های این صبحانه، از بین بردن سموم جسم و پاکسازی روده‌ها است.


صبحانه‌ای که در دنباله دستور آن را برای شما شرح خواهیم داد، قادراست متابولیسم بدنتان را مرتب کردن و عملکرد بدنتان را تثبیت کند. شما از طریق میل نمودن این صبحانه موفق خواهید شد که ماهانه 2.5 کیلوگرم از وزن خود کم نمایید، اما فرق آن در این است که چربی‌ها دور شکم هدف قرار خواهند گرفت. همان‌طور که گفتیم، از خاصیت ها دیگر این صبحانه قوی نظیر بهبود بافت پوست و مو نیز بهره‌مند خواهید شد.


مواد مورد احتیاج و طرز تهیه
5 تا 7 عدد آلوی گوشتی
یک فنجان کفیر / ماست کم چرب
یک قاشق خوراکی خوری تخم کتان
دو قاشق خوراکی خوری آرد جو دو سر
یک قاشق خوراکی خوری پودر کاکائو


صبحانه روز بعد را عصر روز قبل مهیا نمایید. آلوهای خشک شده را در 100 میلی گرم آب جوش به مدت 10 تا 15 دقیقه بخیسانید.


کاکائو، تخم کتان و آرد جو دو سر را در ظرفی جداگانه‌ با هم ترکیب نمایید. به اندازه یک فنجان کفیر داخل ظرف ریخته و آن را مناسب هم بزنید. آلوها را نیز خرد کرده و هم بزنید و سپس آن‌ها را داخل ظرف بریزید. در نهایت نیز تمام موارد را مخلوط کرده تا ترکیب یکدستی به دست آید. در آخر آن را درون یخچال بگذارید.


از صبحانه سالم و غذایی خود لذت ببرید. شما در کوتاه‌ترین وقت امکان پذیر، متوجه آثار مثبت این صبحانه لذیذ خواهید شد. البته شاید روز اول اندکی با این صبحانه رابطه برقرار ننمایید، اما قرار هم نیست که وحشت نمایید. معده شما خودش از پس کار بر خواهد آمد!

فرانظر


متفاوت متفاوت:  صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم!

برچسب های
متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 622
تعداد بازدید ماه جاری : 622
تعداد بازدید در هفته جاری : 8
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به متفاوت متفاوت: صبحانه ای برای آب کردن چربی شکم!