هوالرزاق


گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

بعضی خوراکی ها می توانند اثر بسیاری در زوال عقل مردم استفاده کننده بگذارند به این خوراکی های خوراکی های خنگ کننده می گویند.

زوال عقل

شاید فکر می نمایید هوش و استعداد ذاتی است و این امکان وجود ندارد که بیش از این باهوش باشید، اما غافلید از این حقیقت که برخی از غذا ها کارایی مغزتان را تحت اثر قرار داده و کم شدن حافظه شما را سبب می شوند. درنتیجه اگر می خواهید عملکرد مغزتان رو به زیاد شدن باشد و روز به روز هم زیادتر شود، بایست از استفاده گروهی از مواد خوراکی پرهیز نمایید و آنان را به رژیم خوراکی تان راه ندهید. در اینجا خوراکی های «خنگ کننده» را مناسبتر بشناسید و هرچه زیادتر از آنان فاصله بگیرید.


1- آدامس
گروهی از پژوهشگران بر این باورند که آدامس جویدن در برخی تقویت کارآیی مغز را کم شدن می دهد. پژوهش ها نشان می دهند آدامس جویدن هنقدم انجام فعالیت هایی که به تمرکز و دقت احتیاج دارند حفظ داده ها را در کوتاه مدت مخدوش می کند. آدامس جویدن ثبت داده ها و اطلاعات متفاوت در مغز را با مسائلی روبرو می کند.


با این وجود، پژوهش های دیگری نشان می دهند آدامس جویدن به زیاد شدن تمرکز یاری می کند. در این زمینه پژوهش های متناقضی نظره می شود. به همین علت این احتمال وجود دارد که در این زمینه گرفتار سردرگمی شوید. به هرحال، اگر به جویدن آدامس عادت دارید مناسبتر است نیم نگاهی به این هشدارها هم داشته باشید یا عادت های زیان آور دیگر برای تندرستی مغز را ترک نمایید. به اندازه کافی آب بنوشید، خواب کافی داشته باشید و مغزتان را فعال نگه دارید تا مسائل کم شدن حافظه به سراغ تان نیاید.


2- چیپس، سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا
پژوهش هایی که روی چهار هزار بچه انجام شده نشان می دهند بچهان سه ساله ای که در رژیم خوراکی شان میزان بسیاری خوراکی های کم اهمیت و فست فودهایی نظیر چیپس، پیتزا و سیب زمینی سرخ کرده وجود داشت در سال های بعد ضریب هوشی کمتری داشتند. درنتیجه باارزش است که پدر و مادرها از همان سال ها اولیه به رژیم خوراکی بچه هاشان توجه داشته باشند. افزون بر این، داشتن غذا مناسب در دوران بچهی هوش زبان شناختی بچهان را تثبیت می کند.


محققان تاکید می کنند استفاده خوراکی هایی سودمند برای پرورش و رشد مغز در دوران بچهی الزامی است. با این وجود، شاید سخت باشد که بچه تان را خشنود نمایید تا از استفاده فست فودهای چرب و خوشمزه دست بکشد و به سراغ خوراکی های سالم تر برود. برای رسیدن به این هدف بایست پشتکار داشته باشید. زود مایوس نشوید. یادتان باشد که بایست بچهان را بارها و بارها به میل کردن خوراکی های سالم تشویق کرده و آنقدر این کار را تکرار نمایید تا به این رژیم خوراکی عادت کنند. حتی می توانید با یاری ساندویچ و اسنک های خوش قیافه این مواد خوراکی سالم را به رژیم خوراکی بچه دلبندتان راه دهید.


3- کره
اگر رژیم خوراکی شما لبریز از چربی های اشباع شده باشد، عملکرد مغزتان کم شدن می یابد. نتیجه پژوهش های پژوهشگران دانشگاه هاروارد این موضوع را تایید می کند. در این تحقیق محققان شش هزار خانم را به مدت چهار سال تحقیق کردند و به این نتیجه رسیدند زنانیی که در رژیم خوراکی شان چربی های تک غیراشباع شده وجود داشت؛ نظیر چربی موجود در روغن زیتون و آووهدیه، نمرههای زیادتری را در آزمون های متفاوت به دست می آورند. البته احتیاجی به حذف کامل این مواد خوراکی نیست و میزان اندکی از این چربی ها در رژیم خوراکی مسئلهی ایجاد نمی کند.


پس مناسبتر است نمونه های کم چرب تری از فرآورده های حیوانی نظیر پنیر، ماست و شیر را انتخاب نمایید و از استفاده گوشت های فرآوری شده نظیر سوسیس و کالباس هم پرهیز نمایید. کارشناسان غذا پیشنهاد می کنند مناسبتر است پروتئین مورد احتیاج بدنتان را از منابع گیاهی تامین نمایید و زیادتر به سراغ استفاده سویا و حبوبات بروید.


4- رژیم خوراکی کم کربوهیدرات
خیلی ها دوست دارند لاغر شوند و برای انجام هر کاری حاضرند اما همواره اولین فکری که به ذهنشان می رسید حذف تمام هیدرات ها از رژیم خوراکی شان است، غافل از اینکه اگرچه امکان پذیر است این کار در کوتاه مدت سبب لاغری شان شود اما در درازمدت زیان آوررات بسیاری برای تندرستی شان دارد. حذف کربن با کم شدن قابل توجه هیدرات های کربن هم با کم شدن فعالیت مغز در رابطه است و شما را به سمت کندذهن شدن پیش می برد.


پژوهشی که اواخر سال گذشته روی 19 خانم 22 تا 55 ساله انجام شده نشان می دهد مردمی که برای لاغر شدن رژیم های سفت و سختی را دنبال می کردند و در رژیم خوراکی شان هیدرات کربن نمی میل کردند، قسمتی از مهارت های مغزشان ضعیف شده بود و در آزمون های حافظه عملکرد ضعیف تری داشتند و در مقابل مردمی که به اندازه کافی هیدرات کربن می خورند ذهن فعال تری داشتند و حافظه شان از شتاب قابل قبولی برخوردار بود. همانطور که ذکر شد زیادتر مردم دل خوشی از مواد خوراکی شامل هیدرات کربن بالا ندارند و آن را فاکتور اضافه وزنشان می دانند؛ در حالی که کارشناسان غذا به شما پیشنهاد می کنند که با هیدرات های کربن دشمن نباشید و آنان را فاکتور اصلی چاقی تان نپندارید.


چاقی در تاثیر زیاد شدن کالری جسم به وجود می آید و هیدرات های کربن اگر به مقدار کافی استفاده شوند، سبب چاقی شما نمی شوند. ضمن اینکه این گروه مواد خوراکی سوخت مغز بوده و استفاده شان برای زیاد شدن عملکرد مغز الزامی است. فقط برای یادآوری می گوییم غذا هایی نظیر ماکارونی، برنج قهوه ای و نان های سبوسدار مناسبترین منابع هیدرات های کربن هستند که نبایست فراموش شوند.


5- شکر
درست است که مزه مناسب و دلچسبی دارد اما شکر برای مغزتان چندان هم شیرین و خوشایند نیست و تندرستی شما را تهنظر می کند. شاید شنیده باشید که شکر برای دندان ها زیان آور است، کبد را گرفتار مسئله می کند و وزن را بالا می برد اما گذشته از تمام اینها استفاده مداوم شکر روی عملکرد مغز هم اثر گذاشته و به دید می رسد کارآیی آن را کم شدن می دهد.


دانشمندان در این زمینه پژوهش های متفاوتی انجام داده و اثر شکر را روی موش های آزمایشگاهی امتحان کرده اند. نتایج تحقیق های آنان نشان می دهد موش هایی که در رژیم خوراکی شان فروکتوز بسیاری وجود داشت، زمانی در صفحه های پرپیچ و خم یا ماز قرار می گرفتند حرکت شان آهسته شده و قدرت حافظه شان کم شدن می یافت اما موش هایی که در رژیم خوراکی شان به جای فروکتوز، امگا 3 وجود داشت، مغزی فعالت تر و حرکت های فرزتری داشتند.


براساس این نتایج و دیگر تحقیق ها، محققان به این نتیجه رسیدند که آن دسته از رژیم های خوراکی که فقط شامل قند فروکتوز هستند فعالیت های مغز را تحت اثر قرار می دهند چون توانایی انسولین را برای یاری به سلول های مغز مختل می کنند. از سوی دیگر، اسیدهای چرب امگا 3 می توانند مغز را در مقابل تاثیرهای منفی شکر مصون نگه دارند.


قند فروکتوز در گروهی از میوه ها نمایان می شوند اما استفاده این میزان فروکتوز مسئله زا نیست. مسئله وقتی ایجاد می شود که شربت های شیرینی که در شیرینی جات نمایان می شود و همینطور آشامیدنی های شیرین به میزان بسیار استفاده شوند. با وجود اینکه این تحقیقات هنوز در مراحل مگاماتی قرار دارد اما کارشناسان پیشنهاد می کنند برای حفظ تندرستی تان استفاده شکر را ممحدوده کرده و به جای آن اسید چرب امگا 3 زیادتری را در رژیم خوراکی تان بگنجانید. گردو، ماهی سالمون و سویا از جمله منابع غنی از اسید چرب امگا 3 هستند که استفاده آنان برای بهبود عملکرد مغز الزامی است.


6- نمک
نمک هم به اندازه شکر برای مغز شما زیان آور است، به ویژه هنقدمی که نمک داخل فست فودها و گوشت های فرآوری شده نظیر سوسیس و کالباس، چیپس و همبرگر باشد. نمک جدای از اینکه سبب زیاد شدن فشار خون شما می شود، فعالیت شناختی مغز را تحت اثر قرار می دهد.


پژوهشگران به این نتیجه رسیده اند که داشتن رژیم خوراکی لبریز از نمک فعالیت های شناختی مغز را به شدت تحت اثر قرار داده و شتاب سرایت داده ها را در میان مردم میانسال به طور قابل توجهی کم شدن می دهد. اگر نمک به طور مستقیم اندکی قبل از میل کردن خوراکی به آن اضافه شود زیاد زیان آورتر از وقتی است که همراه با خوراکی پخته می شود.


7- سوسیس و کالباس
این خبر برای دوستداران فست فودهای خوشمزه زیاد مایوس کننده است اما پژوهشگران این بار باز هم سوسیس و کالباس را علامت گرفته اند و این گروه از خوراکی ها را هم به مواد خوراکی خنک کننده اضافه کرده اند. در مواد خوراکی فرآوری شده مواد نگه دارنده زیان آوری وجود دارد که فعالیت مغز را تحت اثر قرار می دهد. مزه دهنده و رنگ های مصگونهی هم چنین مسئلهی ایجاد می کنند.


از سوی دیگر، براساس یافته های منابع علمی متفاوت سوسیس و کالباس ها چربی بسیاری دارند، این چربی ها قسمت هیپوتالاموس مغز را که مسئول کنترل و مرتب کردن گرسنگی است، تحت اثر قرار داده و سیکل طبیعی جسم را مختل می کند. بنابراین آشفتگیاتی در جسم ایجاد می کند و بدین ترتیب با اثر با عملکرد مغز، زمینه چاقی فراهم می شود.

ماهنامه پیام تندرستی


گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

برچسب های
گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1395/02/30-26 ماه قبل
کل بازدید : 778
تعداد بازدید ماه جاری : 778
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!


مطالب مرتبط با گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی معرفی قرص های تاخیری برای درمان زود انزالی
زودانزالی مشکلی است که کم و بیش خیلی ها با اون درگیر هستند و میشه گفت مشکلی تقریبا فراگیر است و خب راه حل های متفاوتی دارد که یکی از این را حل ها استفاده از قرص های تاخیری است که خب راه حلی سریع و زود بازده است قند خون چیست قند خون چیست
کلا قند خون به معنای معیاری جهانی است برای اندازه گیری غلطت مولی است و این میزان غلظت برای بررسی های بیماری که به عنوان قند خون شناخته شده است استفاده میگردد، اون عناونی که همه ما به عنوان قند خون شنیده ایم و میشناسیم منظور بالا بودن میزان غلظت مولی است در فرد بیمار. آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است آیا از بین بردن مو با لیزر دائمی است
هزینه از بین بردن مو با روش لیزر چقدر است؟ آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست آشنایی با بواسیر و بواسیر چیست
بواسیر یکی از انواع بیماری هاست که به دلیل اینکه نشانه های فراوان و البته نمایان اون به راحتی قابل تشخیص توسط خود فرد نیز میباشد و شما میتونین با کمی مطالعه و تحقیق قبل از مراجعه به دکتر متخصص خودتون متوجه این بشید که به بیماری بواسیر دچار شدین یا دارین میشین و بنابر این پیشگیری رو شروع کنید نگاه به پرسش گیاه خواری چیست نگاه به پرسش گیاه خواری چیست
اگر شما هم مثل من به درستی نمیدونین گیاه خواری چیست و به چه کسانی با چه مشخصاتی گیاه خوار میگن و به طور کلی گیاه خواران چه کارهایی رو انجام میدن امروز رو با ما و با این مطلب همراه باشید تا مطلبی درمورد گیاه خواری رو با هم مرور کنیم و نگاهی بندازیم به این بحث دلیل سیخ شدن موی سر دلیل سیخ شدن موی سر
همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن نگاهی به رویداد سیخ شدن موهای بدن
سیخ شدن موی بدن تجربه همگانی که امروز نگاهی گذرا به این اتفاق داریم خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز! خلاصه ای از خاصیت های بسیاری استفاده انگور قرمز!
مصرف انگور قرمز فایده های زیادی برای سلامتی مان به همراه دارد می تواند موجب می تواند موجب کاهش فشارخون بالا , درمان یبوست , بیماری آلزایمر و پیشگیری از سرطان شود . از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد! از نگاه سلامت غذا هایی برای پاکسازی و تندرستی کبد!
کارها و وظایف مهمی در بدن انسان برعهده کبد است و کبد یکی از اعضای مهم بدن انسان میباشد.به همین منظور نیاز است که انسان زندگی اش را طوری مدیریت کند که به کبدش آسیب نرسد و در عوض کبدش را بهبود ببخشد.خوراکی هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها میتوانید کمک زیادی به سلامت کبدتان کنید و در واقع خواهید توانست کبدتان را از هر مضراتی دور نگه دارید. از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند! از سلامتی مواد غذا ای که سبب زیاد شدن کلسترول خون می شوند!
برخی مواد تغذیه ای می توانند در افزایش کلسترول خون شما تاثیرگذار باشند و عوارضی همچون بیماری های قلبی و دیابت را در بر داشته باشند می خواهیم به بررسی برخی عوارض افزایش کلسترول و همچنین روش های درمانی کلسترول خون بالا اشاره کنیم سعی کنید مانع ازدیاد رسوب چربی در عروق خود شوید .
دید سلامتی دانه های روغنی چه یاریی به تندرستی ما می کنند؟! دید سلامتی دانه های روغنی چه یاریی به تندرستی ما می کنند؟!
دانه های روغنی را چگونه باید مصرف کنیم این دانه ها چه کمکی به سلامتی ما می کنند و در چه زمینه هایی مفید هستند توصیه های متخصصین تغذیه را در این زمینه با هم می خوانیم. تازه ترین مطلب نقش مغز در زیاد خوردن غذا تازه ترین مطلب نقش مغز در زیاد خوردن غذا
آیا میدانستید مغز شما تاثیرات زیادی روی خورد و خوراک شکت ما میگذارد و باعث اضافه وزن و چاقی شما میشود زیاده روی در تغذیه از انواع مواد غذایی را در ادامه مطلب بررسی می کنیم. بیشتر بدانید قهوه و اثرش بر روی آنزیم‌های کبدی! بیشتر بدانید قهوه و اثرش بر روی آنزیم‌های کبدی!
برای تنظیم آنزیم های کبدی تان از برخی روش های تغذیه ای موثر می توانید پیروی کنید نوشیدنی های کافئین دار تاثیر زیادی در این زمینه دارند و به شما کمک زیادی خواهند کرد. تازه ترین مطلب هشت ماده ی خوراکی سودمند برای حفظ عملکرد پانکراس! تازه ترین مطلب هشت ماده ی خوراکی سودمند برای حفظ عملکرد پانکراس!
لوزالمعده با ترشح آنزیم ها به هضم پروتئین، چربی و کربوهیدرات ها کمک مهمی می کند. در این مطلب قصد داریم 8 ماده ی غذایی مفید را معرفی کنیم که باعث تغذیه و حفظ عملکرد پانکراس شده و از این عضو مهم مراقبت می کنند. لطفاً با ما همراه باشید. دید سلامتی باورهای شایع درباره گونه های ویتامین ها دید سلامتی باورهای شایع درباره گونه های ویتامین ها
آیا مرباها ویتامین های موجود در میوه ها را حفظ می کنند؟ به نظرتان مواد کنسروی عاری از ویتامین هستند؟ یا اینکه همه ی میوه ها سرشار از ویتامین C هستند؟ اگر می خواهید به جواب علمی چنین سؤالاتی برسید مطالعه ی ادامه ی مطلب را از دست ندهید. خلاصه ای از تندرستی سیستم گوارشی تان با این خوردنی خلاصه ای از تندرستی سیستم گوارشی تان با این خوردنی
سبزیجات برای رفع مسمومیت غذایی بهترین داروهای طبیعی هستند بهتر است هنگام بروز مسمومیت غذایی از برخی سبزیجات مفید و پرخاصیت کمک بگیرید و به سلامتی سیستم گوارشی تان کمک کنید. مطلبی از تاثیرات مثبت فراوان میوه آووکادو! مطلبی از تاثیرات مثبت فراوان میوه آووکادو!
پیشنهاد می کنیم از مصرف آووکادو غافل نمانید این میوه تاثیرات مثبت فراوانی بر بدنتان میگذارد و می تواند برای درمان برخی مشکلات رایج در بدن مفید باشد ارزش غذایی این میوه را در ادامه مطلب با هم مرور خواهیم کرد. بیشتر بدانید ایننوع با ماءالشعیر بدن خود را پاکسازی نمایید! بیشتر بدانید ایننوع با ماءالشعیر بدن خود را پاکسازی نمایید!
می‌توان پیش‌بینی کرد که کسانی که در زمستان، به‌سبب پُرخوری و کم‌حرکتی، دچار انباشت مواد زائد در بدن شده‌اند، در بهار بیشتر بیمار می‌شوند. مطلبی تازه درباره مریضهای شایع در تاثیراستفادهزیاد خوردن غذا در فصل بهار! مطلبی تازه درباره مریضهای شایع در تاثیراستفادهزیاد خوردن غذا در فصل بهار!
پرخوری در بهار می تواند باعث بسیاری از امراض و بیماری های مختلف شود توصیه می کنیم با انواع بیماری های رایج در اثر مصرف زیاد انواع خوراکی ها آشنا شوید. متفاوت متفاوت: برنج و نان ریسک ابتلا به این مریضی را افزایش میدهند! متفاوت متفاوت: برنج و نان ریسک ابتلا به این مریضی را افزایش میدهند!
مصرف برنج و نان مردم ایران بسیار بالا است. حال آنکه نمی دانند، این دو خوراکی خطر ابتلا به سرطان ریه را افزایش می دهند.

 • بررسی کمبودهای ویتامینی و مواد مغذی رایج !
  بررسی کمبودهای ویتامینی و مواد مغذی رایج !

  بسیاری از مواد مغذی برای سلامتی لازم و ضروری هستند و امکان دریافت بسیاری از آن ها از غذاها وجود دارد. با این حال، شاهد کمبود بعضی مواد مغذی هستیم. در قسمت اول و دوم این مطلب کمبودهای مواد معدنی را بررسی کردیم. در این مطلب، به بررسی کمبودهای ویتامینی رایج می پردازیم.آلبالو سرشار ازاین ویتامین‌ها و املاح!
  آلبالو سرشار ازاین ویتامین‌ها و املاح!

  خوردن آلبالو چه تاثیراتی روی سلامتی ما میگذارد آیا می دانستید به جای مصرف انواع مسکن ها و تب بر ها می توانید آلبالو را جایگزین کنید این میوه به خاطر وجود آنتی اکسیدان بالا برای درمان انواع مشکلات و بیماری های مختلف می تواند به ما کمک کند.اینگونه تصمیمات هوشمندانه بگیرید!
  اینگونه تصمیمات هوشمندانه بگیرید!

  افراد باهوش موقع ریسک پذیری و خلق و بهره برداری از فرصت ها تصمیمات هوشمندانه تری می گیرندمیوه هایی برای افزودن به طول عمر شما!
  میوه هایی برای افزودن به طول عمر شما!

  اگر می خواهید مانع پیری زودرس شوید توصیه می کنیم از برخی میوه های موثر در این زمینه استفاده کنید تا در افزایش سلامتی خود نقشی داشته باشید و به طول عمرتان کمک کنید.به آرامش رساندن عضلات و رفع گرفتگی آن ها با کرفس و هویج+روش تهیه
  به آرامش رساندن عضلات و رفع گرفتگی آن ها با کرفس و هویج+روش تهیه

  در این مطلب می خواهیم نقش تغذیه را در به آرامش رساندن عضلات و رفع گرفتگی آن ها بررسی کنیم. کرفس و هویج دو ماده ی غذایی مفید هستند که ترکیب آن ها به صورت یک نوشیدنی سالم و طبیعی باعث نرمی و رفع خستگی عضلاتتان خواهد شد.
 • سلامت ترین آشامیدنی دنیا
  سلامت ترین آشامیدنی دنیا

  همیشه به نوشیدن حداقل 8 لیوان آب در روز توصیه شده

  آب یکی از عناصر اصلی بدن می باشد که تقریبا 60 تا 70 درصد وزن بدن انسان را تشکیل می‌دهد و هم در داخل و هم در خارج سلول‌ها وجود دارد و به همین دلیل بدن برای ادامه حیات خود به  وجود آب کافی در بدن نیازمند است.

  کاهش وزن بعد از دید و بازدید های نوروز
  کاهش وزن بعد از دید و بازدید های نوروز

  یکی از مشکلاتی که بعد از عید نوروز و دید و بازدید ها برای بعضی افراد پیش می آید اضافه وزن ناشی از خوراکیهای خوشمزه و وسوسه انگیز عید نوروز است اما باید بدانیم  که در همین روزهای ابتدایی سال باید با جدیدت در صدد کاهش وزن برآییم که در غیر این صورت پشیمان می شوید و دیگر کاری از دست تان برنمی آید.

  اهمیت گفتگوی زوجین
  اهمیت گفتگوی زوجین

  یکی از مهارتهایی که لازمه یک زندگی سالم است مهارت گفتگو می باشد. زوجین باید همیشه در صدد نگهداری از و مراقبت از زندگی و رابطه زناشویی باشند و این جز با گفتگو از نیازها و خواسته ها و انتظارات متقابل براورده نمی شود.

  آیا می دانید مهمترین فاکتور زیبایی چیست؟
  آیا می دانید مهمترین فاکتور زیبایی چیست؟

   تغذیه مناسب اثر بسیار مطلوبی روی پوست دارد. بی شک داشتن یک پوست صاف و درخشان نیازمند تغذیه و مراقبتهای فراوان می باشد

  تاثیر حال درون شما بر روی زیبایی ظاهرتان
  تاثیر حال درون شما بر روی زیبایی ظاهرتان

  تمامی احساسات ما به طور مستقیم بر روی حالت های ظاهری بدن ما نیز تاثیر میگذارد و به طور مستقیم روحیات درونی ما حالت بیرونی مارا تحت تاثیر میگذارد

 • از این نارنجی پوش ها بیشتر بدانید
  از این نارنجی پوش ها بیشتر بدانید

  امروز چندتا مطلب بامزه درباره چند میوه نارنجی پوش دوست داشتنی براتون داریم، از پرتقال و نارنگی و... با این دستور العمل 20 درصد باهوشتر باشید
  با این دستور العمل 20 درصد باهوشتر باشید

  باهوشتر شدن نیز یکی از فواید بیشمار تغذیه سالم است، بله تحقیقات جدید نشان داده است با رعایت نکاتی در سلامتی میتونین صحیح و سالمتر و البته باهوشتر باشید ارزش روابط غیر کلامی زن و شوهر
  ارزش روابط غیر کلامی زن و شوهر

  زندگی زناشویی یکی از مهمترین و حساسترین روابط زندگی است که کوچکترین روابط در آن تاثیر بسزایی دارد، زن و شوهر باید در یک یک روابط خودشان احساس عشق و محبت را به هم منتقل کنند کیک ها شیرینی های مخصوص ولنتاین + عکس
  کیک ها شیرینی های مخصوص ولنتاین + عکس

  امروز تعدادی عکس از کیک ها وشیرینی های مخصوص ولنتاین رو براتون داریم ، کیکی ها شیرینی هایی که در هفته های آینده تب اونا حسابی داغ خواهد شد مدل لباس - پالتو های دخترانه 2015
  مدل لباس - پالتو های دخترانه 2015

  امروز مدل های تازه ای پالتو های دخترانه 2015 رو براتون داریم مدل هایی زیبا و جذاب که در این روزهای سرد خیلی به کارتون میاد

از سلامتی مقاومت با سرطان پروستات با استفاده این گونه غذاها از سلامتی مقاومت با سرطان پروستات با استفاده این گونه غذاها
پیشنهاد ما به آقایان پیروی از رژیم گیاهخواری است چون در پیشگیری از مبتلا شدن آن ها به مشکلات پروستات تاثیر بسزایی دارد و می تواند بدن آن ها را در برابر این عارضه سالم نگه دارد.
خلاصه ای از مصرف رنگ های غیرمجاز غذا چه آسیبهایی دارد؟! خلاصه ای از مصرف رنگ های غیرمجاز غذا چه آسیبهایی دارد؟!
استفاده از رنگ های غیرمجاز خوراکی چه آسیب هایی به سلامتی ما وارد میکند و باعث بروز چه مشکلاتی در بدن افراد مصرف کننده می شود این قبیل رنگ های خوراکی غیرمجاز چگونه تهیه می شوند.
با سلامتی استفاده حبوبات چه اثراتی روی تندرستی ما میگذارد؟! با سلامتی استفاده حبوبات چه اثراتی روی تندرستی ما میگذارد؟!
مصرف انواع حبوبات چه تاثیراتی روی سلامتی ما میگذارد این نوع مواد غذایی باعث چه تغییراتی در بدن ما می شوند جایگزین کردن آن ها در وعده های غذایی چگونه باید باشد.
خلاصه ای از روان شناس و روان پزشک با هم تفاوت دارند! خلاصه ای از روان شناس و روان پزشک با هم تفاوت دارند!
از دیدگاه روان‌پزشک، فرد سالم فردی است که نشانه‌های بیماری روانی در او وجود نداشته باشد.
خلاصه ای از برای کم شدن استرس مغز خود را ساکت نمایید! خلاصه ای از برای کم شدن استرس مغز خود را ساکت نمایید!
چطور می توان صداهای مغز را خاموش کرد، استرس را کاهش داد و شادتر زندگی کرد؟ در این مطلب مصاحبه ای از نویسنده کتاب «ده درصد شادتر» را برایتان آورده ایم که در آن به نکات بسیار جالبی برای زندگی شادتر اشاره می کند که کاملا کاربردی و عملی هستند و در زندگی روزمره می توان از آنها بهره گرفت. این مطلب، دقیقا کارهایی هستند که خودِ «دَن هریس» آنها را در زندگی خود انجام داده و نتیجه گرفته است.
بیشتر بدانید خشنود نگه داشتن دیگران را خاتمه دهید! بیشتر بدانید خشنود نگه داشتن دیگران را خاتمه دهید!
اطراف تک تک ما را – چه بخواهیم چه نه – افراد مختلفی گرفته اند و این طبیعی است که ما به آن چه دیگران راجع به ما فکر می کنند اهمیت بدهیم، اما زیادی نگرانِ آن چه آنها فکر می کنند بودن باعث می شود راه مان را زیادی تغییر بدهیم و به اصطلاح به ساز هر کسی برقصیم و از اهداف حقیقی خودمان عقب بیافتیم و زندگی ای بسازیم صرفآ برای راضی نگه داشتن دیگران.
جدید مناسبتر است احساسات خود را سرکوب نمایید! جدید مناسبتر است احساسات خود را سرکوب نمایید!
شادی وقتی به سراغ رابطه ای می آید که در آن احساس باشد. زمانی که نتوانیم احساسات خود را بیان کنیم شادی از روابطمان پَر می کشد.
با روانشناسی شما به این علت های اعتماد به نفس ندارید! با روانشناسی شما به این علت های اعتماد به نفس ندارید!
متخصصان روانپزشکی اکنون بر این باورند که موفقیت در مراحل سخت زندگی شاید خصوصیتی است که انسان ها با آن زاده می شوند.
از نگاه روانشانسی تست : شما در آستانه اضافه وزن هستید؟ از نگاه روانشانسی تست : شما در آستانه اضافه وزن هستید؟
چاقی مشكلی است كه این روزها خیلی از ما با آن دست و پنجه نرم می‌كنیم اما مرز چاقی نقطه مهمی است. پس تا وقتی آب از سرتان نگذشته به فكر چاره باشید. به كمك این تست می‌فهمید تا عبور از مرز چاقی و اضافه وزن چقدر فاصله دارید و تا چه حد باید نگران باشید.
بخوانید زیان آورات ریسکناک این آشامیدنی محبوب! بخوانید زیان آورات ریسکناک این آشامیدنی محبوب!
این نوشیدنی محبوب که در اکثر کافه ها تهیه می شود و جوانان و نوجوانان به مصرف آن علاقه زیادی دارند می تواند برای سلامتی شان بسیار مضر و خطرناک باشد.
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو