هوالرزاق
ads


گردآوری از  اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

بعضی خوراکی ها می توانند اثر بسیاری در زوال عقل مردم استفاده کننده بگذارند به این خوراکی های خوراکی های خنگ کننده می گویند.

زوال عقل

شاید فکر می نمایید هوش و استعداد ذاتی است و این امکان وجود ندارد که بیش از این باهوش باشید، اما غافلید از این حقیقت که برخی از غذا ها کارایی مغزتان را تحت اثر قرار داده و کم شدن حافظه شما را سبب می شوند. درنتیجه اگر می خواهید عملکرد مغزتان رو به زیاد شدن باشد و روز به روز هم زیادتر شود، بایست از استفاده گروهی از مواد خوراکی پرهیز نمایید و آنان را به رژیم خوراکی تان راه ندهید. در اینجا خوراکی های «خنگ کننده» را مناسبتر بشناسید و هرچه زیادتر از آنان فاصله بگیرید.


1- آدامس
گروهی از پژوهشگران بر این باورند که آدامس جویدن در برخی تقویت کارآیی مغز را کم شدن می دهد. پژوهش ها نشان می دهند آدامس جویدن هنقدم انجام فعالیت هایی که به تمرکز و دقت احتیاج دارند حفظ داده ها را در کوتاه مدت مخدوش می کند. آدامس جویدن ثبت داده ها و اطلاعات متفاوت در مغز را با مسائلی روبرو می کند.


با این وجود، پژوهش های دیگری نشان می دهند آدامس جویدن به زیاد شدن تمرکز یاری می کند. در این زمینه پژوهش های متناقضی نظره می شود. به همین علت این احتمال وجود دارد که در این زمینه گرفتار سردرگمی شوید. به هرحال، اگر به جویدن آدامس عادت دارید مناسبتر است نیم نگاهی به این هشدارها هم داشته باشید یا عادت های زیان آور دیگر برای تندرستی مغز را ترک نمایید. به اندازه کافی آب بنوشید، خواب کافی داشته باشید و مغزتان را فعال نگه دارید تا مسائل کم شدن حافظه به سراغ تان نیاید.


2- چیپس، سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا
پژوهش هایی که روی چهار هزار بچه انجام شده نشان می دهند بچهان سه ساله ای که در رژیم خوراکی شان میزان بسیاری خوراکی های کم اهمیت و فست فودهایی نظیر چیپس، پیتزا و سیب زمینی سرخ کرده وجود داشت در سال های بعد ضریب هوشی کمتری داشتند. درنتیجه باارزش است که پدر و مادرها از همان سال ها اولیه به رژیم خوراکی بچه هاشان توجه داشته باشند. افزون بر این، داشتن غذا مناسب در دوران بچهی هوش زبان شناختی بچهان را تثبیت می کند.


محققان تاکید می کنند استفاده خوراکی هایی سودمند برای پرورش و رشد مغز در دوران بچهی الزامی است. با این وجود، شاید سخت باشد که بچه تان را خشنود نمایید تا از استفاده فست فودهای چرب و خوشمزه دست بکشد و به سراغ خوراکی های سالم تر برود. برای رسیدن به این هدف بایست پشتکار داشته باشید. زود مایوس نشوید. یادتان باشد که بایست بچهان را بارها و بارها به میل کردن خوراکی های سالم تشویق کرده و آنقدر این کار را تکرار نمایید تا به این رژیم خوراکی عادت کنند. حتی می توانید با یاری ساندویچ و اسنک های خوش قیافه این مواد خوراکی سالم را به رژیم خوراکی بچه دلبندتان راه دهید.


3- کره
اگر رژیم خوراکی شما لبریز از چربی های اشباع شده باشد، عملکرد مغزتان کم شدن می یابد. نتیجه پژوهش های پژوهشگران دانشگاه هاروارد این موضوع را تایید می کند. در این تحقیق محققان شش هزار خانم را به مدت چهار سال تحقیق کردند و به این نتیجه رسیدند زنانیی که در رژیم خوراکی شان چربی های تک غیراشباع شده وجود داشت؛ نظیر چربی موجود در روغن زیتون و آووهدیه، نمرههای زیادتری را در آزمون های متفاوت به دست می آورند. البته احتیاجی به حذف کامل این مواد خوراکی نیست و میزان اندکی از این چربی ها در رژیم خوراکی مسئلهی ایجاد نمی کند.


پس مناسبتر است نمونه های کم چرب تری از فرآورده های حیوانی نظیر پنیر، ماست و شیر را انتخاب نمایید و از استفاده گوشت های فرآوری شده نظیر سوسیس و کالباس هم پرهیز نمایید. کارشناسان غذا پیشنهاد می کنند مناسبتر است پروتئین مورد احتیاج بدنتان را از منابع گیاهی تامین نمایید و زیادتر به سراغ استفاده سویا و حبوبات بروید.


4- رژیم خوراکی کم کربوهیدرات
خیلی ها دوست دارند لاغر شوند و برای انجام هر کاری حاضرند اما همواره اولین فکری که به ذهنشان می رسید حذف تمام هیدرات ها از رژیم خوراکی شان است، غافل از اینکه اگرچه امکان پذیر است این کار در کوتاه مدت سبب لاغری شان شود اما در درازمدت زیان آوررات بسیاری برای تندرستی شان دارد. حذف کربن با کم شدن قابل توجه هیدرات های کربن هم با کم شدن فعالیت مغز در رابطه است و شما را به سمت کندذهن شدن پیش می برد.


پژوهشی که اواخر سال گذشته روی 19 خانم 22 تا 55 ساله انجام شده نشان می دهد مردمی که برای لاغر شدن رژیم های سفت و سختی را دنبال می کردند و در رژیم خوراکی شان هیدرات کربن نمی میل کردند، قسمتی از مهارت های مغزشان ضعیف شده بود و در آزمون های حافظه عملکرد ضعیف تری داشتند و در مقابل مردمی که به اندازه کافی هیدرات کربن می خورند ذهن فعال تری داشتند و حافظه شان از شتاب قابل قبولی برخوردار بود. همانطور که ذکر شد زیادتر مردم دل خوشی از مواد خوراکی شامل هیدرات کربن بالا ندارند و آن را فاکتور اضافه وزنشان می دانند؛ در حالی که کارشناسان غذا به شما پیشنهاد می کنند که با هیدرات های کربن دشمن نباشید و آنان را فاکتور اصلی چاقی تان نپندارید.


چاقی در تاثیر زیاد شدن کالری جسم به وجود می آید و هیدرات های کربن اگر به مقدار کافی استفاده شوند، سبب چاقی شما نمی شوند. ضمن اینکه این گروه مواد خوراکی سوخت مغز بوده و استفاده شان برای زیاد شدن عملکرد مغز الزامی است. فقط برای یادآوری می گوییم غذا هایی نظیر ماکارونی، برنج قهوه ای و نان های سبوسدار مناسبترین منابع هیدرات های کربن هستند که نبایست فراموش شوند.


5- شکر
درست است که مزه مناسب و دلچسبی دارد اما شکر برای مغزتان چندان هم شیرین و خوشایند نیست و تندرستی شما را تهنظر می کند. شاید شنیده باشید که شکر برای دندان ها زیان آور است، کبد را گرفتار مسئله می کند و وزن را بالا می برد اما گذشته از تمام اینها استفاده مداوم شکر روی عملکرد مغز هم اثر گذاشته و به دید می رسد کارآیی آن را کم شدن می دهد.


دانشمندان در این زمینه پژوهش های متفاوتی انجام داده و اثر شکر را روی موش های آزمایشگاهی امتحان کرده اند. نتایج تحقیق های آنان نشان می دهد موش هایی که در رژیم خوراکی شان فروکتوز بسیاری وجود داشت، زمانی در صفحه های پرپیچ و خم یا ماز قرار می گرفتند حرکت شان آهسته شده و قدرت حافظه شان کم شدن می یافت اما موش هایی که در رژیم خوراکی شان به جای فروکتوز، امگا 3 وجود داشت، مغزی فعالت تر و حرکت های فرزتری داشتند.


براساس این نتایج و دیگر تحقیق ها، محققان به این نتیجه رسیدند که آن دسته از رژیم های خوراکی که فقط شامل قند فروکتوز هستند فعالیت های مغز را تحت اثر قرار می دهند چون توانایی انسولین را برای یاری به سلول های مغز مختل می کنند. از سوی دیگر، اسیدهای چرب امگا 3 می توانند مغز را در مقابل تاثیرهای منفی شکر مصون نگه دارند.


قند فروکتوز در گروهی از میوه ها نمایان می شوند اما استفاده این میزان فروکتوز مسئله زا نیست. مسئله وقتی ایجاد می شود که شربت های شیرینی که در شیرینی جات نمایان می شود و همینطور آشامیدنی های شیرین به میزان بسیار استفاده شوند. با وجود اینکه این تحقیقات هنوز در مراحل مگاماتی قرار دارد اما کارشناسان پیشنهاد می کنند برای حفظ تندرستی تان استفاده شکر را ممحدوده کرده و به جای آن اسید چرب امگا 3 زیادتری را در رژیم خوراکی تان بگنجانید. گردو، ماهی سالمون و سویا از جمله منابع غنی از اسید چرب امگا 3 هستند که استفاده آنان برای بهبود عملکرد مغز الزامی است.


6- نمک
نمک هم به اندازه شکر برای مغز شما زیان آور است، به ویژه هنقدمی که نمک داخل فست فودها و گوشت های فرآوری شده نظیر سوسیس و کالباس، چیپس و همبرگر باشد. نمک جدای از اینکه سبب زیاد شدن فشار خون شما می شود، فعالیت شناختی مغز را تحت اثر قرار می دهد.


پژوهشگران به این نتیجه رسیده اند که داشتن رژیم خوراکی لبریز از نمک فعالیت های شناختی مغز را به شدت تحت اثر قرار داده و شتاب سرایت داده ها را در میان مردم میانسال به طور قابل توجهی کم شدن می دهد. اگر نمک به طور مستقیم اندکی قبل از میل کردن خوراکی به آن اضافه شود زیاد زیان آورتر از وقتی است که همراه با خوراکی پخته می شود.


7- سوسیس و کالباس
این خبر برای دوستداران فست فودهای خوشمزه زیاد مایوس کننده است اما پژوهشگران این بار باز هم سوسیس و کالباس را علامت گرفته اند و این گروه از خوراکی ها را هم به مواد خوراکی خنک کننده اضافه کرده اند. در مواد خوراکی فرآوری شده مواد نگه دارنده زیان آوری وجود دارد که فعالیت مغز را تحت اثر قرار می دهد. مزه دهنده و رنگ های مصگونهی هم چنین مسئلهی ایجاد می کنند.


از سوی دیگر، براساس یافته های منابع علمی متفاوت سوسیس و کالباس ها چربی بسیاری دارند، این چربی ها قسمت هیپوتالاموس مغز را که مسئول کنترل و مرتب کردن گرسنگی است، تحت اثر قرار داده و سیکل طبیعی جسم را مختل می کند. بنابراین آشفتگیاتی در جسم ایجاد می کند و بدین ترتیب با اثر با عملکرد مغز، زمینه چاقی فراهم می شود.

ماهنامه پیام تندرستی


گردآوری از  اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

برچسب های
گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل! - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1395/02/30-29 ماه قبل
کل بازدید : 833
تعداد بازدید ماه جاری : 833
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!


مطالب مرتبط با گردآوری از اثر بسیار بعضی خوراکی ها در زوال عقل!

آب مروارید چگونه اتفاق می افتد؟ آب مروارید چگونه اتفاق می افتد؟
بیماری های مربوط به چشم به دلیل آنکه می تواند از درصد بینایی ما بکاهد باید هرچه سریع تر پیگیری شوند. این بیماری ها در برخی از موارد آنقدر شایع می شوند که باید برای آنها چاره ای اندیشیده شود. برخی از محققان عقیده دارند که شاید ژنتیک در ابتلا به برخی از بیماری ها نقش داشته باشد. هپاتیت ب و ملتهب شدن کبد هپاتیت ب و ملتهب شدن کبد
ملتهب شدن کبد یا هپاتیت ب توسط چند ویروس انجام خواهد شد ، از بین ویروس ها می توان به مهم ترین و شایع ترین آنها یعنی نوع A و B اشاره داشت. معرفی بیماری و علائم مربوط به هپاتیت A معرفی بیماری و علائم مربوط به هپاتیت A
هپاتیت A نوعی بیماری مربوط به آب و غذا خواهد بود ، در بیماری هپاتیت بررسی ها نشان می دهد که متاسفانه درمان دارویی تأثیر زیادی نخواهد داشت. بیماری آبله مرغان در کودکان بیماری آبله مرغان در کودکان
آبله مرغان یا بیماری chicken pox در زمره ی بیماری هایی قرار دارد که بسیار مسری بوده و در کمترین زمان توسط تماس از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. راه های کنترل و درمان آلرژی فصلی راه های کنترل و درمان آلرژی فصلی
بسیاری از ما با تغییر فصل شروع فصل جدید و تغییرات آب و هوایی دچار مشکلات آلرژی فصلی می شود سرفه آبریزش یکی از مهمترین مشکلات شایعه این بیماری می باشد میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟ میخچه چیست و چگونه درمان می شود؟
میخچه نوعی بیماری بر روی نقاط فشاری بدن بخصوص در پاها می باشد که حالت پینه بسته شدن پوست بوده و معمولا به صورت خودبه خودی از بین خواهد رفت. بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!! بیماری کبد چرب را جدی بگیرید !!!!
متأسفانه بیماری کبد چرب با علائم هشدار دهنده خاصی همراه نیست و زمانی تشخیص داده می شود که دیگر کار از کار گذشته و آسیب جدی به کبد وارد  کرده است. آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی آشنایی با غذاهای سالم منبع بمب انرژی
غذا خوردن میتونه یکی از لذت های زندگی هر فردی باشه  است اما برای خیلی ها مهم است که چه غذایی استفاده بکنند و چی کار بکنند که انرژی بیشتری به بدن فرد جذب بشه و به قولی بتونین بمب انرژی غذایی داشته باشند چیزی که خیلی ها از ورزشکار گرفته تا دانشجو و.. دنبالش هستند مختصری در مورد هیدروسل مختصری در مورد هیدروسل
هیدروسل به نام لاتین Hydrocele به بیماری تجمع مایع در داخل اسکروتوم یا داخل بخش بیضه است در اصطلاح عادی به آن آب آوردن بیضه گفته میشود خواص درمانی میوه ی زرشک خواص درمانی میوه ی زرشک
زرشک میوه ای است که نه تنها به صورت خام بلکه در غذا هم می توانید از طعم خوشمزه آن استفاده کنید ، زرشک پلو یکی از معروف ترین غذاهایی است که با استفاده از آن طبخ می شود.
چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم
آیا این سوال و یا خواسته شما هست که چگونه مغزمان را هوشیارتر و قویتر کنیم؟ امروز راهکارهای ساده ای براتون داریم که چجوری بتونین هوشتون و عملکرد مغزتون رو قویتر کنید و خودتون رو عملکرد مغزتون رو بالاتر ببرید پیشگیری از اگزما با رعایت نکات زیر پیشگیری از اگزما با رعایت نکات زیر
اگر شما نیز مشکل اگزما دارید و هر از گاهی این مشکل شما رو اذیت میکنه ، میتونین با رعایت کردن نکاتی شاید ساده از دست این بیماری رهایی پیدا کنید تازگی ها خیلی زود خسته می شوم تازگی ها خیلی زود خسته می شوم
آیا شماهم تازگی ها خیلی خسته میشود و احساس خستگی مفرط و زود هنگام دارید؟ و آیا براتون پیش اومده که وقتی اینجوری خسته شدید سریع به خواب و کم خوابی فکر کنید؟ ولی شاید دلیل این خستگی کم خوابی نباشه و دلایل دیگه ای داشته باشه پوست چه میوه هایی را باید بکنید پوست چه میوه هایی را باید بکنید
همیشه از اینور و اونور میشنوید که باید پوست این میوه را کند و آن یکی میوه رو باید با پوست خورد ، واتفاق بامزه هم این است که فردای اون روز همه چیز متفاوت به گوش ما میرسه چگونه ترش کردن را کنترل کنیم چگونه ترش کردن را کنترل کنیم
امروز راه کارهایی براتون داریم که بتونین با استفاده از خورنی های سالم و کاملا خوبی مشکل ترش کردن رو کنترل کنید و بدنتون رو کمی آرامتر و سالمتر نمایید حواستون به کلیه هاتون باشه حواستون به کلیه هاتون باشه
کلیه یکی از بخش های حساس بدن است و خدا نکنه که مشکلی برای شما و کلیه هاتون پیش بیاد ، کلیه جز بخش هایی است که به طور آرام و خاموش مشکل ساز میشود 3 سوال نجات دهنده 3 سوال نجات دهنده
امروز 3 سوال پزشکی رو براتون داریم که میتونه حتی موجب نجات زندگی شما دوستان بشه پس بهتره به اون ها توجه نمایید بیماری های شایع مردان از تولد تا 40 سالگی بیماری های شایع مردان از تولد تا 40 سالگی
امروز نگاهی کوتاه به بیماری های شایع در مردان از کودکی تا 40 سالگی انداختیم . میگم بد نیست که ما مردان هم نگاهی کوتاه به سلامتی خودمون بندازیم و همانند خانم ها مراقب سلامتی خودمون باشیم تاثیر عصرونه در سلامتی و کمتر شام خوردن تاثیر عصرونه در سلامتی و کمتر شام خوردن
شما اهل عصرونه خوردن هستید و کلا با عصرونه خوردن احال میکنید یانه؟ و آیا میدونید که خوردن عصرونه میتونه در سلامتی و سرحال بودن و سر وزن بودن هرچه بیشتر شما تاثیر مثتبی داشته باشته؟ با خوراکی افسردگی را مهارکنید با خوراکی افسردگی را مهارکنید
باورتون میشه که نحوه غذا خوردن و غذاهایی که استقاده میکنید نه تنها بر روی سلامتی جسمی که بر روی سلامتی روحی شما هم میتونه تاثیر منفی داشته باشه و براتون مشکلاتی به همراه داشته باشه مشکلات روحی


بهتر از کیمیا-ذکری برای تمام حاجت مندان و گرفتارها بهتر از کیمیا-ذکری برای تمام حاجت مندان و گرفتارها
نقل شده که امام راحل(ره) در سن حدود سی الی چهل سالگی در حرم امام رضا(ع) با ایشان روبرو شده و خطاب به ایشان گفته: تو را به این امام رضا، اگر (علم) کیمیاداری به ما هم بده! مرحوم نخودکی فرمود:اگر ما «کیمیا» به شما بدهیم و شما تمام کوه و در و دشت را طلا کردید آیا قول می‌دهید که بجا استفاده کنید و آن را حفظ کنید و در هر جایی به کار نبرید؟ امام صادقانه فرمود: نه، نمی‌توانم چنین قولی به شما بدهم. شیخ فرمود: چه اصراری دارید چیزی را که ممکن است موجب خسران شود، یاد بگیرید؟ حالا که نمی‌توانید «کیمیا» را حفظ کنید من بهتر از کیمیا را به شما یاد می‌دهم مطمئن باشید وانجام دهید رد خور نداره. واقعا راسته از جایی که گمان نمی بری چنان گرفتاری برطرف میشه یا حاجتت روا میشه که خودتتم می مونی .امتحانش کن و نظرتو بزار
ممنوعیت کفش پاشنه بلند در روسیه ممنوعیت کفش پاشنه بلند در روسیه
زنان روسی در دنیا شهرت دارند که اغلب زیبایی را بر راحتی ترجیح می دهند. بر این اساس در خیابان های این کشور دیدن زنانی که با کفش های پاشنه دار بر روی یخ و یا حتی در ساحل شنی درحال پیاده روی و گفتگو هستند، امری عادی به نظر می رسد اولگ میخویف، معاون رییس دومای روسیه طرحی را پیشنهاد کرده که بر اساس آن تولید و واردات و فروش کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند یا خیلی صاف ممنوع شود. آقای میخویف دلیل این پیشنهاد خود را مضر بودن استفاده از کفش هایی با پاشنه های بسیار بلند و یا کفش های بسیار صاف (بالرین) برای سلامت بدن عنوان کرده است. بر اساس این پیشنهاد کفش های ساخته شده باید حداقل حدود دو و حداکثر چهار سانتی متر پاشنه داشته باشند .  
قابل توجه جوانهای بیکار قابل توجه جوانهای بیکار
عنوان مطلبمو این گذاشتم همش میگن در ایران کار نیست.چرا جوون های ما منتظرند تا کار مدیریت فلان اداره رو بهشون بدهند؟ چرا خودشون کمر به کار خم نمی کنند؟حتما باید کار مدیریت با صدها میلیون تومان پول باشه؟ عزیز من خ.اهر یا برادر من که این مطلبو میخونی منم جوون این مملکتم. باید به کم راضی بشین تا خدا زیادش کنه. در مورد داستان قصه ما جوان روستایی  با یه مهمونی ساده و یه جشن تولد حالا چند نفر را هم سر کار گذاشته.پس  خدا خواسته .خدا اگه بخواد شما هم سرکار میری؟باید به درآمد پیین قانع باشی.خدا میگه از تو حرکت از من برکت. توکل کن و ادامه راه را با توکل بر خدا سپری کن.
مشتاق زیارت از نزدیک توام یا امام جعفر صادق (ع) مشتاق زیارت از نزدیک توام یا امام جعفر صادق (ع)
امشب همه اهل زمین را فرصت آینه ای دیگر از دست می رودو فرصت امامی دیگر خاموش می شود. فرصت راهگشایی دیگر چون ستاره ای افول می کند. به کدامین گناه، نمی دانم!امشب بقیع را چراغ چراغ روضه روشن می کند، تا دنیایی را فاش شود مظلومیت تو و پدرانت را...   امشب داغ دل زهرا(س) تازه می شود، وقتی خود بر در بقیع می ایستد تا مادرانه هایش را مرثیه کند برای تسکین درد سینه ات....   امشب سیاهپوش عزای عزیز مادر می شویم به شالی و اشکی، به ذکری و روضه ای، به پاس همه ی حقی که بر گردن مذهب ما دارد...   امشب چرایی همه ی خباثت های روز و روزگار را در حق تو و اهل بیت حضرت رسول به تأمل خواهیم نشست.
پل دخیل + عکس و توضیحات پل دخیل + عکس و توضیحات
پل مشهوری در پاریس که عشاق به نشان وفاداری به یکدیگر به آن قفل می‌آویزند، زیر بار سنگین چند تن فولاد خم به ابرو آورده است. این سنت در بسیاری از کشورها وجود دارد. برخی از کشورهای اروپایی اما آن را ممنوع اعلام کرده‌اند. پل پو دز آر روی رود سن در پاریسدر اروپا سنت پرطرفداری وجود دارد که به نماد وفاداری ابدی عشاق به یکدیگر تبدیل شده است. دلدادگان قفلی به نرده حاشیه پلی معروف می‌زنند و کلید آن را به رودخانه زیر پل می‌اندازند. در پاریس که به "شهر عشق" مشهور است اما از قرار معلوم بار عشق بیش از اندازه زیاد شده است. ۲ متر و ۴۰ سانتی‌متر از "پو دز آر" (Pont des Arts) زیر بار چند تنی قفل‌ها شکم داده است. این پل پیاده‌رو در قلب پایتخت فرانسه موزه نام‌آشنای لوور را به کرانه دیگر رود "سِن" متصل می‌کند. مدت‌هاست که دلدادگان به دلیل نبود جا قفل‌ها را در ردیف دوم و سوم می‌آویزند. پل دخیل در شهر کلن این تنها پلی نیست که عشاق به آن قفل می‌آویزند. در شهر کلن آلمان در کنار کلیسای جامع مشهور این شهر پلی فولادی برای عبور عابر پیاده و قطار روی رودخانه راین وجود دارد. به نرده‌های اطراف این پل هم هزاران قفل آویخته شده است. در برخی از شهرهای اروپایی نمی‌توان به پل‌ها قفل آویخت. شاید مسئولان "شهر عشق" هم به زودی مجبور به اتخاذ تصمیم مشابهی شوند.
تست لباس پوشیدن تست لباس پوشیدن
افراد دارای شخصیت نمایشی به طور معمول کفش‌ها و لباس‌هایی با رنگ‌های تند و غیرمعمول می‌پوشند، البته این نوع پوشش ممکن است گاهی اوقات مطابق مد باشد. این افراد اغلب تمایل دارند به دیگران نشان دهند که از آنها مجزا هستند و دوست دارند به چشم بیایند و دیده شوند. ملکی درباره شخصیت پیرو و همرنگ جماعت گفت: آیا شما همیشه از لباس‌هایی با رنگ‌ها و مدل‌های خنثی استفاده می کنید و هرگز نوع دیگری لباس نمی پوشید؟ اگر پاسخ مثبت است می تواند نشانه‌ای باشد از اینکه شما تمایل دارید که در جامعه و گروه‌های مختلف ترکیب شوید و از هرگونه مورد توجه واقع شدن پرهیز کنید.
احمقانه ترین کار دو هنرمند انگلیسی احمقانه ترین کار دو هنرمند انگلیسی
دو هنرمند انگلیسی برای اعتراض به عکس های سلفی یک لباس از پوست مرغ درست کرده اند که شاید چندش ترین لباس دنیا باشد. تمام قسمت های این لباس از پوست مرغ خام است و حتی یک ماسک وحشتناک هم دارد.این هنرمندان با پوشیدن این لباس به محل های معروف در لندن می روند و سعی می کنند مانع گرفتن عکس های سلفی شوند. بسیاری با دیدن لباس ترسیده و پا به فرار می گذارند و افرادی هم که ترسی ندارند نمی توانند با بودن مردی با این شکل در کادر دوربین عکاسی کنند.
کلمات معصومین علیه السلام کلمات معصومین علیه السلام
خداوند  انسانهای جوینده دانش،انسان با حیا،اصرار کنندگان در دعا ،انسان شجاع- کار نیک کردن -به همه سلام کردن و.........را دوست دارد
گفت و گو با پیمان معادی  در مورد باران دخترش و کارش + عکس گفت و گو با پیمان معادی در مورد باران دخترش و کارش + عکس
امروز گفت و گوی دیگری داریم با پیمان معادی بازیگر خوب سینمای کشورمون که اینبار با او در باره دخترش باران نیز صحبت داشته ایم که امیدواریم باب میلتون باشه و همراه با عکس هایی از پیمان معادی و دخترش
وقتی کسی دستتتان می اندازد و اذیتتان میکند وقتی کسی دستتتان می اندازد و اذیتتان میکند
خیلی پیش می اید که در جامعه ما کسی یا کسانی در اجتماع برای شوخی یا تفریح دیگری رو دست می اندازند و به این وسیله شوخی میکنند اما وقتی کسی همچین رفتاری دارد چگونه باید برخورد کنیم تا دست اندازی افراد تمام شود ورفتارشان را درست کنند
خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو