هوالرزاق


مطلبی تازه درباره  آب  طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید!

مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید!

آب طالبی طرفداران بسیاری در این فصل دارد توصیه می کنیم مواظب آب طالبی های زیان آور موجود در بازار باشید و حتی الامکان در منزل تهیه نمایید و بلافاصله استفاده نمایید و در مدت زیاد نگه ندارید.

آب طالبی

پیام فرحقسمت کارشناس غذا  گفت: این میوه از خانواده میوه های تابستانی خربزه، ملون، دستنبو و تیل است که همگی خصوصیات مشابهی را دارند.وی افزود: میوه‌های آبداری چون طالبی برای فصل تابستان زیاد خوب هستند و به صورت فالوده، آبمیوه یا میوه متداول مصرف می شوند.


فرحقسمت با ذکر به شستن این میوه قبل استفاده تصریح کرد: مناسبتر است پوست طالبی را با مایع ظرفشویی شسته تا میکروب‌های میزان آن قبل از برش کاملا از بین بروند.


این کارشناس غذا اظهار داشت: با توجه به اینکه اضافه وزن و چاقی در کشور روبه زیاد شدن است، به هنقدم استفاده طالبی به شکل فالوده یا آبمیوه، مردم بایست از حداقل مقدار شکر برای آن مصرف کنند.


وی درمورد تهیه و استفاده آبمیوه ها در بیرون از منزل پیشنهاد کرد: برای خرید آبمیوه های متفاوت حتما بایست به آبمیوه فشیوهی های معتبر با مدارک بهداشتی مراجعه کرد، چرا که آشامیدنی های غیربهداشتی بخصوص در تابستان احتمالا دچار به مریضی های گوارشی و اسهال را در پی دارد.


فرحقسمت با تاکید بر لزوم گنجاندن میوه در برنامه خوراکی، بیان کرد: به مردم با دیابت کنترل شده پیشنهاد می شود با توجه به اینکه طالبی جزو میوه هایی با قند بالا است تنها یک سهم میوه خود را به آن تخصیص دهند و از خورن آب طالبی پرهیز کنند.


وی درباره مردم با دیابت کنترل نشده یادآوری کرد: این مردم تا وقتی که به دیابت کنترل شده نرسیده اند بایست از استفاده طالبی را کنار گذارند و به جای آن میوه هایی با قند پایین تر را میل کنند.

باشگاه خبرنگاران


مطلبی تازه درباره  آب  طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید!

برچسب های
مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 543
تعداد بازدید ماه جاری : 543
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید!