هوالرزاق


متفاوت متفاوت: آیا اثرات سودمند آشامیدن آب ولرم را می دانید!

اگر می خواهید زودتر به تناسب هیکل برسید سعی نمایید با آشامیدن آب گرم در کنار خوراکی حتما آب سرد میل ننمایید و تشنگی تان را با آب نیمه گرم برطرف کردن نمایید.

آب ولرم

محمد علی انوشه کارشناس غذا ، گفت: استفاده آب گرم پس ازصرف نوبت های خوراکی سبب هضم مناسبتر خوراکی و بهبود عملکرد دستگاه گوارشی می شود و کم شدن وزن طبیعی را به دنبال دارد.وی با ذکر به اینکه استفاده آب گرم سبب شتاب قسمتیدن به متابولیزم جسم می شود، اذعان داشت:

خیلی از مردم عادت دارند همراه 3 نوبت خوراکی اصلی مناسب همراه خوراکی یشان آب بنوشند در صورتی که کارشناسان بر این باورند آشامیدن آب سرد سبب سفت شدن چربی های جسم می شود و روند هضم و دفع خوراکی کند تر صورت می گیرد از این رو برای شست و شو سسیتم گوارشی و سم زدایی مناسبتر است ترجیحا همراه خوراکی آب ولرم نوشیده شود.


وی افزود: با استفاده آب سرد افزون بر اینکه تشنگی شخص بر طرف نمی شود شوک حرارتی و آشفتگی در کار دستگاه گوارشی را به دنبال دارد.


وی در پایان یادآور شد: پیشنهاد می شود روزه داران به زمان افطار از استفاده آب سرد و آشامیدنی های زیاد داغ پیشگیری کنند تا بتوانند این ایام را سالم سپری کنند.

باشگاه خبرنگاران


برچسب های
متفاوت متفاوت: آیا اثرات سودمند آشامیدن آب ولرم را می دانید!

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 557
تعداد بازدید ماه جاری : 557
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به متفاوت متفاوت: آیا اثرات سودمند آشامیدن آب ولرم را می دانید! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به متفاوت متفاوت: آیا اثرات سودمند آشامیدن آب ولرم را می دانید!


مطالب مرتبط با متفاوت متفاوت: آیا اثرات سودمند آشامیدن آب ولرم را می دانید!