هوالرزاق


دید سلامتی اثرات منفی و زیان آور میل کردن فست فود در شب!

با استفاده گونه های فست فودها در زمان شب سبب بی خوابی خود خواهید شد اثرات منفی و زیان آور فست فودها را ادر دنباله مطلب باهم مرور می کنیم.

میل کردن فست فود در شب

– برخی ها شب را دوست دارند و برخی روز، برای عده ای آرامش و سکوت شب خواستنی است، مردمی که شب را برای انجام کارشان انتخاب می کنند؛ اما این روش از زندگی با وجود همه ی لذت هایی که دارد تا چه حد تندرستی است؟ آیا شب بیداری قادراست بر بدنمان تأثیر منفی بگذارد؟ فکر می نمایید چه ریسکاتی شب بیدار ها را تهنظر می کند؟


 امکان پذیر است در ظاهر رابطهی میان شب بیداری و رژیم خوراکی وجود نداشته باشد؛ ولی نتایج به دست آمده از آخرین تحقیقات انجام شده نشان از دارد که ساعت خواب بر وزن ما تأثیر مستفیمی دارد. یافته های علمی دانمشندان می گوید: یک انسان بالغ احتیاجمند هفت ساعت خواب در طول شبانه روز است و کمتر از این میزان سبب ضرر های بی‌شماری به روح و جسم آدمی می شود.


انبوهی از تحقیقات انجام شده تاثیر منفی کم خوابی بر جسم انسان و زیاد شدن احتمال دچار به مریضی هایی هم چون: دیابت، چاقی، پر فشاری خون، مسائل قلبی و مغزی را اثبات کدسته اند. بر همین اساس، اغلب مردمی که شب ها دیر به تخت خواب می روند نسبت به دیگرین شاخص توده بدنی زیادتری دارند، پنظره ای که نشان از رژیم خوراکی اشتباه آنان دارد. در واقع، مردمی که گرفتار فقدان خواب هستند زیادتر از دیگران گرسنه می شوند و زیادتر از دیگران خوراکی می خورند.


یکی از عادت های خوراکی رایج میان آنانیی که شب ها دیر به خواب می روند استفاده فست فودها است. در واقع، خلاف رویه سرگذشت فقدان خواب و رژیم خوراکی رابطهی دو جانبه با یکدیگر دارند. از یک سو فقدان خواب سبب زیاد شدن میل انسان به خوراکی می شود و از سوی دیگر رژیم خوراکی اشتباه سبب بالا رفتن وزن می شود. درنتیجه، اگر جزء شب بیدار ها دسته بندی می شوید تلاش نمایید تغییری در برنامه زندگی خود ایجاد نمایید، ورزش کردن را فراموش ننمایید و با دوری از این روش خودتان را ضرر های احتمالی نجات دهید.

پزشک سلام


برچسب های
دید سلامتی اثرات منفی و زیان آور میل کردن فست فود در شب!

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 526
تعداد بازدید ماه جاری : 526
تعداد بازدید در هفته جاری : 4
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به دید سلامتی اثرات منفی و زیان آور میل کردن فست فود در شب! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به دید سلامتی اثرات منفی و زیان آور میل کردن فست فود در شب!


مطالب مرتبط با دید سلامتی اثرات منفی و زیان آور میل کردن فست فود در شب!