هوالرزاق


جدید راه‌های معالجه ای غذا برای جلوگیری از سنگ کلیه!

سنگ کلیه شبیه سنفراره هستند و قادراست درد استثنائی ای در کمر و نواحی شاندکی ایجاد کنند. گونه های متفاوتی از داروها سنگ کلیه در دسترس هستند، بعضی از داروها طراحی شده اند برای کم شدن درد دراثر سنگ.

جلوگیری از سنگ کلیه

آیا تا به حال گرفتار سنگ کلیه شده‌اید؟ در حالی‌که این سنگ‌ها هیچ ضرر دائمی به شخص وارد نمی‌کنند، اما قادراست ددستهای شنظر به همراه داشته باشد. در این‌جا به بعضی راه‌های معالجه ای برای جلوگیری از آن ذکر می‌کنیم.


۱- لوبیا قرمز
علت ارزش لوبیا قرمز در معالجه سنگ کلیه به دلیل آن است که سبب می‌شود تا از شر رسوب سولفیت خلاص شوید. سولفیت سبب فشار اکسایشی در کلیه‌ها شده و منجر می‌شود تا کلیه‌ها فعالیت‌شان را به سختی انجام دهند.


۲- کرفس
کرفس را به عنوان سبزیجات ادرارآور می‌شناسند، و این به معنای آن است که سبب می‌شود ادرار زیادتری تولید شده و در مجموع راحت‌تر ادرار نمایید. می‌توانید از آن به عنوان ادویه مصرف کدسته و یا برای سالم حفظ کردن کلیه‌هایتان، ساقه‌ی آن را بجوید.


۳- منیزیم
زیادی از ما با فقدان منیزیم مواجه هستیم که قادراست به کلیه‌ها ضرر رسانده و ریسک ایجاد سنگ کلیه را زیاد شدن دهد. در زیادی از تحقیقات، مردمی که دُز اندکی از منیزیم را به طور هر روزه استفاده کردند، تا ۹۳ درصد احتمال بروز سنگ کلیه در آنان کمتر بود.


۴- اووآ اورسی
این گیاه قادراست به معالجه عفونت‌های مجاری ادراری و تناسلی یاری کدسته و مانع از شکل‌گیری سنگ کلیه شود. قرن‌هاست که از آن برای معالجه مریضی‌هایی از این دست مصرف می‌شود.


۵- ریشه‌ قاصدک
این گیاه پرفایده در سراسر اروپا، آسیا و آمریکای شمالی می‌روید. برگ‌های سبز تیره‌ی آن منشا غنی ویتامین A، C ، B کمپلکس و D است. بومی‌های آمریکا همواره از این گیاه برای معالجه مسائل کلیوی مصرف می‌کنند. ریشه‌ی قاصدک به دلیل فایده ادرارآورش و نیز مقدار بالای پتاسیم موجود در آن و زیاد شدن مقدار ادرار زیاد شاخص است.

الو پزشک


برچسب های
جدید راه‌های معالجه ای غذا برای جلوگیری از سنگ کلیه! - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 577
تعداد بازدید ماه جاری : 577
تعداد بازدید در هفته جاری : 7
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به جدید راه‌های معالجه ای غذا برای جلوگیری از سنگ کلیه! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به جدید راه‌های معالجه ای غذا برای جلوگیری از سنگ کلیه!


مطالب مرتبط با جدید راه‌های معالجه ای غذا برای جلوگیری از سنگ کلیه!