خلاصه ای از ساعات متفاوت روز خوراکی میل کردن تان را مرتب کردن نمایید!
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سلامتی-->>> خلاصه ای از ساعات متفاوت روز خوراکی میل کردن تان را مرتب کردن نمایید!

خلاصه ای از ساعات متفاوت روز خوراکی میل کردن تان را مرتب کردن نمایید!

 • زمان درج : 35 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2016-09-07 00:00:00
 • تعداد بازدید : 459
  بازدید ماه:459
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

غذا نیز بایست طبق اصول رعایت بعضی نکات باارزش صورت بگیرد در ساعات متفاوت روز بایست خوراکی میل کردنتان را مرتب کردن نمایید و بسته به احتیاج بدنتان خوراکی بخورید در هر ساعتی از روز احتیاج بدنتان به موادخوراکی متفاوت را بایست تامین نمایید اما طبق اصول و روش درست و تایید شده ،که در دنباله توضیحات زیادتری خواهیم داد.

خوراکی میل کردن

 زمانی چشمان خود را باز می‌نمایید و از حالت خواب‌آلودگی در‌می‌آیید چه بایست بخورید؟ زمانی آقای رئیس یک کار دیگر در پایان یک روز سخت کاری به شما محول می‌کند، چطور؟ آنچه در این مورد ارزش دارد این است که برای هر ساعت از روز یک برنامه خوراکی داشته باشید. دانستن اینکه در هر ساعتی از روز چه بایست بخورید، شما را با یک تجربه جنظر آشنا خواهد کرد. از کلم گرفته تا شیر شکلات، بایست از مناسبترین مواد خوراکی در هر لحظه از روز مصرف نمایید.


اما وقت مصرف هر خوراکی زیاد باارزش است زیرا اثراتی که موادخوراکی دارند می‌توانند حال‌تان را در طول روز مناسبتر یا بدتر کنند، پس افزون بر دانستن خصوصیات مواد خوراکی، بایست بدانید که چطور از آنان مصرف نمایید تا مناسبترین خصوصیات را از آن خود نمایید. ما در این مطلب به شما می‌گوییم که در ساعات متفاوت شبانه‌ روز چه خوراکی بخورید و چه خوراکی نخورید. چند دقیقه زمان بگذارید و این مطلب را بخوانید، مطالب جالبی برای‌تان تدارک نظره‌ایم.


ساعت ۷صبح، زمان برپا!
اگر می‌خواهید با بوی خوش، خواب را دور نمایید
براساس مطالعات موسسه ملی خواب، بوی مرکبات ازجمله گریپ‌ فروت جسم را هوشیارتر می‌کند. بوی این میوه‌ها نه تنها یاری می‌کند که راحت‌تر بیدار شوید، بلکه سبب تولید هورمون شادی یا همان سروتونین نیز می‌شود. به‌علاوه ویتامین‌C موجود در این میوه‌ها آثار تثبیتی داشته و سایز دور کمر را کم شدن می‌دهد. یکی از مطالعات اخیر نشان می‌دهد که میل کردن نصف یک گریپ‌فروت قبل از خوراکی به چربی شکم و میزان کلسترول در جسم یاری می‌کند.

اگر فقدان آهن دارید
کلم لبریز از ویتامین و مواد معدنی است؛ شما می‌توانید از کلم در تهیه املت و اسموتی موردعلاقه خود مصرف نمایید. این ماده خوراکی منشا آهن است که سبب هوشیاری زیادتر پس از بیداری می‌شود. می‌توانید از کلم برای زیاد شدن هوشیاری در ابتدای روز مصرف نمایید. فقدان آهن سبب کم‌خونی شده و شما را در طول روز خسته می‌کند.


ویتامین ‌B احتیاج دارید؟
تخم‌مرغ لبریز از کولین است؛ ترکیبی از خانواده ویتامین‌‌B که سبب تثبیت مغز و زیاد شدن انرژی جسم در طول روز می‌شود. همینطور شما را تیز و هوشیار نگه می‌دارد. پروتئین موجود در تخم‌مرغ، برخلاف پروتئین زیادی از کربوهیدرات‌ها به آرامی متابولیزه می‌شود. بنابراین، در طول روز انرژی دارید و مناسبتر می‌توانید وزن کم نمایید.


سیری زیاد‌ مدت
لوبیا لبریز از «نشاسته مقاوم» است؛ گونهی فیبر که هضم آن زیادتر از دیگر گونه های فیبر طول می‌کشد. گونه های لوبیا شما را تا مدتی سیر نگه می‌دارد، اما لوبیا قرمز در این مورد مناسبتر عمل می‌کند، چون هر نصف فنجان از این دانه غذایی شامل ۱۴گرم کالری است همینطور کوینولا لبریز از پروتئین سیرکننده و فیبر است، به‌علاوه تمام اسید آمینه‌های الزامی برای جسم را در خود دارد


ساعت ۹‌صبح: مقاومت با استرس
حافظه قوی می‌خواهید؟
استرس دارید؟ یافته‌های پژوهشگران نشان می‌دهد که آب انگور مسئله شما را رفع می‌کند. پژوهشگران دانشگاه لیدز گرفتنند که استفاده هر روزه ۳۰۰‌میلی‌لیتر آب انگور در زیاد‌مدت بر حافظه و عملکرد کلی مردم استرسی اثر مثبت دارد.

از بین بردن اشتهای کاذب
استفاده آووهدیه مناسبترین راه مقاومت با استرس است. با‌توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله غذا، میل کردن یک آووهدیهی نصفه اشتهای کاذب را از بین‌می‌برد. این ماده خوراکی فوق‌العاده سیر‌کننده است و میزان قند‌خون شما را مرتب کردن می‌کند.

مقاومت با استرس، با مصرف جویدن
مطالعه پژوهشگران دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نشان می‌دهد که میل کردن پسته، واکنش جسم نسبت به استرس را کم شدن می‌دهد. برخلاف دیگر مواد خوراکی، شما می‌توانید هرقدر می‌خواهید پسته بخورید! عمل جویدن پسته از شدت استرس می‌کاهد و فایده معالجه ای دارد.


ظهر: زمانی گرسنه‌اید اما یک قرار کاری دارید
تثبیت سیستم ایمنی بدن
ساعت ۱۱:۴۵ است و گرلین (هورمون گرسنگی‌آور) وجود شما را فرا گرفته است، لازم نیست رژیم خوراکی یا خلق‌‌وخوی خود را به‌طور کامل نانظره بگیرید.
یک ظرف ۱۷۵میلی‌لیتری ماست یونانی بدون چربی ۱۰۰کالری دارد و از ۱۷گرم پروتئین برخوردار است. به‌علاوه، لبریز از پروبیوتیک است که به زیاد شدن تندرستی کلی و تثبیت سیستم ایمنی جسم یاری می‌کند.


انرژی طبیعی گرفتن نمایید
سیب شامل کربوهیدرات‌های انرژی‌زا، فیبر و فراکتوز است؛ فراکتوز یک قند طبیعی است که انرژی مورد‌احتیاج شما را زمان ظهر تامین می‌کند. از آنجا که هضم سیب به کندی صورت می‌گیرد تا وقت ناهار احساس سیری خواهید داشت.


شکم صاف می‌خواهید؟
چه بادام خام استفاده نمایید چه روغن بادام، از چربی‌های سالم، فیبر صاف‌کننده شکم و پروتئین سیر‌کننده موجود در این ماده خوراکی بهره‌مند خواهید شد. بادام لبریز از منیزیم است و یاری می‌کند قند در جسم به انرژی تبدیل شود. این غذا انرژی شما را در طول روز تامین می‌کند، بدون آنکه سبب سوء‌هاضمه شود.


ساعت یک بعدازظهر: از بعضی خوراکی ها پرهیز نمایید
نمی‌خواهید بی‌حال باشید؟
شیر گاو قادراست قسمتی از یک رژیم خوراکی متعادل باشد، اما این ماده خوراکی قادراست میزان انرژی شما را کم شدن دهد. زمانی مشغول هضم خوراکی هستیم، هورمونی به‌نام آنتروگاسترون در معده ترشح می‌شود که بر جریان خون تاثیر می‌گذارد. از آنجا که لبنیات به‌راحتی هضم نمی‌شوند، خون بسیاری برای هضم خوراکی به کار گرفته می‌شود و حجم اندکی خون برای دیگر نقاط جسم باقی می‌ماند. این امر سبب بی‌حالی شما می‌شود، پس مناسبتر است در این ساعت از روز از استفاده لبنیات خصوصا شیر پرهیز نمایید.


خستگی را دور نمایید
آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که چرا پس از میل کردن ساندویچ کره بادام‌زمینی احساس خواب‌آلودگی می‌نمایید؟ اسید آمینه تریپتوفان موجود در این ماده خوراکی سبب خستگی می‌شود، اما این بدان معنا نیست که از میل کردن کره بادام‌زمینی صرف‌دید نمایید. فقط مطمئن شوید که از این ماده خوراکی تنها در یک نوبت و آن هم به همراه یک خوراکی ی عالی مصرف می‌نمایید.


کم شدن قند‌خون را جدی بگیرید
اگر دائما سیب‌زمینی سرخ کدسته می‌خورید، مناسبتر است تجنظردید نمایید! مواد خوراکی شامل کربوهیدرات‌های ساده هیچ خاصیت‌ای ندارند. این غذا‌ها با کم شدن میزان قند‌خون سبب بی‌حالی و خواب‌آلودگی می‌شوند.


ساعت ۳بعدازظهر: خوراکی هایی که با چرت نیم‌روزی مقاومت می‌کنند
جسم و ذهن خود را سرزنده نمایید
شکلات تلخ بر جسم و ذهن شما تاثیر می‌گذارد. مطالعه مرکز تحقیقات نستله نشان می‌دهد میزان هورمون‌های استرس‌زای کورتیزول و کاتکول آمین در مردمی که دائما تحت‌فشار و استرس شنظر هستند، با استفاده شکلات تلخ به مدت ۲هفته کم شدن می‌یابد. مطمئن شوید از یک محصول مناسب مصرف می‌نمایید؛ محصولاتی که برچسب «شکلاتی»، «تهیه شده از شکلات» یا «روکش شکلاتی» دارند، همواره کیفیت مناسبی ندارند.


عملکرد خود را مناسبتر نمایید
مطالعات نشان می‌دهد که نعناع خستگی را کم شدن می‌دهد و سبب زیاد شدن هوشیاری می‌شود همینطور یاری می‌کند در تقویت حساس عملکرد مناسبتری از خود نشان دهید. شما می‌توانید با آشامیدن چای نعناع یا جویدن آدامس نعنایی از مزایای این ماده خوراکی مصرف نمایید.


ساعت ۵بعدازظهر: خوراکی هایی که پس از ورزش به شما انرژی می‌دهند
قدرت زیادتر را تجربه نمایید
استفاده شیر کاکائو قبل یا بعد از تمرین به شما انرژی می‌دهد. مطالعه منتشر شده در مجله بین‌المللی ورزش و غذا نشان می‌دهد مردمی که قبل از دوسیکل‌سواری شیرکاکائو استفاده می‌کنند، می‌توانند با قدرت زیادتر مسافت زیادتری را رکاب بزنند.


کم شدن درد عضلانی
باور نمایید یا نه، هندوانه یکی از مناسبترین میوه‌هایی است که می‌توانید پس از ورزش بخورید. یکی از مطالعات اخیر که توسط پژوهشگران دانشگاه اسپانیا و در میان ورزشکاران به انجام رسید، نشان داد که آب هندوانه به کم شدن میزان درد عضلانی یاری می‌کند. آشامیدن یک یا دو فنجان آب هندوانه پس از یک تمرین پرفشار زیاد سودمند است. ۹۲درصد از حجم هندوانه را آب تشکیل می‌دهد، از این رو یاری می‌کند که هیدراته بمانید.


ریکاوری نمایید لطفا!
پتاسیم به ریکاوری عضلات پس از تمرین یاری می‌کند. با این حال، این تمام چیزی نیست که موز قادر به انجام آن است. استفاده موز سبب زیاد شدن توده عضلانی بدون چربی می‌شود، چون این میوه شامل منیزیم است که به انقباض عضلات و سنتز پروتئین یاری می‌کند.

کم شدن هوشیاری را دور نمایید
۵۰تا ۶۵درصد از جسم انسان از آب تشکیل شده است؛ از این رو، زمانی به اندازه کافی آب نمی‌نوشیم، میزان انرژی و هوشیاری جسم کم شدن می‌یابد. آیا در ساعات اولیه بعدازظهر احساس خستگی می‌نمایید؟ احتمالا آب بدن‌تان کم شده است. سعی نمایید یک بطری آب همراه خود داشته باشید و هرازگاهی آن را پر نمایید. با این کار همیشه هیدراته می‌مانید و انرژی کافی دارید


ساعت ۷ ‌غروب: خوراکی هایی که شما را سیر می‌کنند
کنترل وزن و تندرستی قلب
ماهی آزاد که لبریز از امگا3 و پروتئین است یکی از مناسبترین گونه های ماهی برای کنترل وزن و بهبود تندرستی قلب و عروق است. مناسبتر است از ماهی‌های آزاد رشدی مصرف نمایید که جیوه، کالری و چربی زیادتری دارند.


با پروتئین سیر شوید
کوینولا لبریز از پروتئین سیرکننده و فیبر است، به‌علاوه تمام اسید آمینه‌های الزامی برای جسم را در خود دارد. کوینولا یک ماده خوراکی سالم و شگفت‌انگیز است، سعی نمایید آن را جانشین برنج کدسته یا از آن برای تهیه سالاد مصرف نمایید.


ساعت ۹‌شب: خوراکی هایی که شما را به خواب می‌برند
به گفته پژوهشگران، یک فنجان چای بابونه قبل از خواب یاری می‌کند راحت‌تر بخوابید. چای ترشح گلیسین را برانگیختن می‌کند؛ گلیسین یک ماده شیمیایی است که مثل یک آرام‌قسمت عمل می‌کند و روی اعصاب و عضلات تاثیر می‌گذارد. اگر از چای بابونه خوش‌تان نمی‌آید، می‌توانید از چای سبز مصرف نمایید که شامل تیانین است. این چای نیز قادراست به شما یاری کند تا خوابی آرام و راحت را تجربه نمایید.


به مغز استراحت دهید
باور نمایید یا نه، میل کردن یک قاشق مرباخوری عسل یاری می‌کند که از شر بی‌خوابی خلاص شوید. چیزهای شیرین که شامل گلوکز هستند، مغز را به استراحت وامی‌دارند و سبب می‌شوند شما از شر بی‌خوابی رها شوید و به خوابی شیرین فرو روید.

از بین بردن نشانه ها بی‌خوابی
گیلاس منشا طبیعی ملاتونین است و اگر به‌طور منظم خودسته شود، برنامه خواب شما را مرتب کردن می‌کند. به گفته پژوهشگران دانشگاه پنسیلوانیا و روچستر، مردمی که آب آلبالو می‌نوشند، در مقایسه با کسانی که به این آبمیوه علاقه ندارند، کمتر گرفتار نشانه ها بی‌خوابی می‌شوند.


مطلب هایی که شاید به کارتان آید
اشتهای کاذب
میل کردن یک آووهدیهی نصفه، اشتهای کاذب را از بین می‌برد. این ماده خوراکی فوق‌العاده سیر‌کننده است.
خاصیت ها بادام
بادام لبریز از منیزیم است و یاری می‌کند قند در جسم به انرژی تبدیل شود.

جام جم آنلاین

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 1 روز قبل
  • 2019-08-24 21:00:02
  • دلیل ضرورت آزمایش پروستات در مردان بالای 40 سال

   امکان پذیر است تا بحال برای شما هم مسائل ادراری ایجاد شده باشد ولی آن را بی ارزش برشمرده و با استفاده دارو و یا گذر وقت آن مسئله رفع شده باشد. اما مناسب است بدانید که مسائل ادراری به ویژه در آقایان بالای ۴۰سال میتواند پرمخاطره باشد و ضروری است آزمایش پروستات انجام دهند. در دنبال
  • 3 روز قبل
  • 2019-08-22 09:00:01
  • روش کنترل جرم دندان ها در خانه

   زمانی که ذرات مواد خوراکی زیاد مدت بین دندان‌ ها و لثه بمانند، سبب به وجود آمدن جرم در میان دندان ها می‌ شوند. جرم دندان لبریز از نمک‌ های معدنی و ضایعات است که به شکل لایه‌ ای به رنگ زرد پشت دندان‌ ها جمع شدنمی کنند. اگر در وقت خوب برای از بین بردن جرم دندان ها اقدام نشود ، منج
  • 5 روز قبل
  • 2019-08-20 09:00:02
  • حرکات ورزشی برای کاهش وزن ساده و بی دردسر

   تقریبا همه ی مردمی که اضافه وزن دارند تمایل به کم شدن وزن و رسیدن به وزن ایده آل دارند.به همین علت از طریق متفاوت آغاز به کم کردن وزنشان می کنند.در بخش زیر روشهای خوب برای کم شدن وزن با حرکات ورزشی را گذاشته ایم تا با انجام این حرکات از چربی های اضافی خلاص شوید.می توانید برای آشنا
  • 3 هفته قبل
  • 2019-08-04 09:00:01
  • چگونه جلوی پوسیدگی دندان را بگیریم

   مسواک زدن درست و مصرف نخ دندان از روش های مواظبت از دندان ها می باشند. دندان ها در زیبایی چهره مردم اثر باارزشی ایفا می کنند. به همین دلیل مواظبت از دندان ها ارزش خیلیی دارد. افزون بر مسواک و نخ دندان ، مصرف دهانشویه‌ های شامل فلوراید نیز برای پیشگیری از پوسیده شدن دندان ها ، پیش
  • 3 هفته قبل
  • 2019-08-03 09:00:03
  • چجوری در تابستان پوستی زیبا داشته باشیم

   در فصل تابستان به علت تابش مستقیم نور آفتاب پوست دربرابر ریسک زیادتری قرار دارد و بایست از آن به مناسبی مواظبت کرد. امروز در شیثار می خواهیم شیوه هایی به شما معرفی کنیم که با مصرف آنان پوست شاداب و سالم داشته باشید
  • 3 هفته قبل
  • 2019-08-02 21:00:03
  • عوارضی از عمل های زیبایی که خبر ندارید

   عمل های زیبایی در ایران خیلی طرفدار دارد و در سال های اخیر این آمار به شدت زیاد شدن نمایان کرده است. پیشنهاد دکتران این است که ترجیحا فقط در موارد لزوم از جراحی های زیبایی مصرف شود. در دنباله می خواهیم درباره پیامد عمل های زیبایی با شما صحبت کنیم. با شیثار همراه باشید
  • 3 هفته قبل
  • 2019-08-02 09:00:02
  • چند عادت مضر برای زیبایی پوست و مو

   رسیدگی به پوست مو برای تندرستی آنان الزامی است. شیوه های متفاوتی برای رسیدگی به زیبایی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب ویژه خودشان را دارند. اما امروز می خواهیم در شیثار بعضی از عادات زیبایی پرمخاطره را عنوان کنیم که به هیچ عنوان نبایست آنان را انجام دهید
  • 4 هفته قبل
  • 2019-07-27 09:00:02
  • توجه به افزایش آب مروارید در کودکان

   آب مروارید یک مریضی چشمی است که سبب تار شدن عدسی چشم شده و به مرور سبب از دست رفتن بینایی خواهد شد. تمام ما از آب مروارید تصور داریم که فقط در کهنسالان رخ دهد اما ما امروز می خواهیم در شیثار درباره مقدار دچار به آب مروارید در بچه ها صحبت کنیم و ببینیم این مریضی چه مقدار در بین بچه
  • 25 ماه قبل
  • 2017-07-12 00:00:00
  • دلیل سیخ شدن موی سر

   14همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر
  • 1 ماه قبل
  • 2019-07-06 09:00:02
  • به رنگ ادرار خود توجه کنید و دلایل تفاوت رنگ را بدانید

   14ادرار یک شیوه برای دفع سموم جسم به وسیله ی کلیه است.که می توانیم از روی رنگ ادرار تندرستی یا وجود مسائل در جسم را شناسایی دهیم.رنگ ادرار باتوجه به مقدار آبی که جذب می کند تغییر رنگ میدهد و گاها نیز به علت مسائل در جسم رنگ ادرار تغییر می کند.در متن زیر علت ها رنگ های متفاوت ادرار ر
  • 60 ماه قبل
  • 2014-08-12 00:00:00
  • چند حدیث در مورد آب

   14پرهیز از زیاد نوشیدن اب: امام صادق ع :زیاد اب منوش زیرا منشآ هر دردی است پرهیز از نوشیدن اب بر روی غذای چرب: پیامبرخدا ص :اشامیدن اب بعد از چربی بیماری را تحریک میکند
  • 41 ماه قبل
  • 2016-02-27 00:00:00
  • مطلبی از به کودکان بیش از حد از این نوع تنقلات ندهید!

   14متاسفانه مصرف قند و شکر در برنامه های غذایی روزمره ما بسیار زیاد است علاقه به خوردنی های شیرین بسیار زیاد است خانواده ها باید در این زمینه بیشتر مراقب باشند و به کودکانشان بیش از حد تنقلات و خوراکی های قندی و شیرین ندهند.
  • 63 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • خواص ریشه بهمن

   14بهمن، ریشه گیاهی است علفی و خودرو که در نواحی کوهستانی میروید. این ریشه قدری شبیه است به زردک و کمی از آن سخت تر و هموارتر و غیرصاف و معطر میباشد. اندازه این گیاه معمولا حدود چهل تا پنجاه سانتیمتر می باشد و برگهای آن شبیه است به برگ آلوبخارا و خاردار است.قسمت زیر زمینی یعنی ریشه
  • 63 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • خواص جالب جینسنگ

   14یکی از جدیدترین خبرهای تغذیه‌ای که امروزه به گوش می‌رسد اندر خواص جینسنگ است؛ با این همه خبرهای مختلف ممکن است به این فکر بیفتید که واقعاً این جینسنگ برای چه خوب است؟ و یا این که اصلاً این جینسنگ چیست؟
  • 41 ماه قبل
  • 2016-03-05 00:00:00
  • مطلبی از توصیه هایی برای مصرف روغن!

   14 وقتی می خواهید روغن استفاده و نگهداری کنید توصیه می کنیم به برخی نکات مهم مانند تاریخ انقضا توجه کرده و همچنین در مورد نگهداری از آن نیز به توصیه های متخصصین تغذیه توجه کنید.
  • 38 ماه قبل
  • 2016-06-11 00:00:00
  • از سلامتی غذا هایی که برای سفر زیان آور هستند!

   14 اگر در این فصل قصد سفر دارید بهتر است از همراه بردن برخی خوراکی های مضر خوداری کنید و با توجه به گرمای هوا از این قبیل خوراکی ها که مستعد فاسدشدن هستند استفاده نکنید.
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-30 00:00:00
  • از سلامتی استفاده بیش از اندازه گوشت قرمز چه پیامدهای دارد؟!

   همه ما میدانیم که با مصرف بیش از حد گوشت قرمز به بیماری های گوناگون مبتلا میشویم.چاقی واقعا یک بیماری است که خیلی از افراد از آن فرار میکنند،اما باید بگوییم گوشت قرمزی که در زندگی ما مصرف آن رایج است سبب چاقی شده و افراد چاقی که هر روزه در اطراف مان میبینیم احتمالاً بخاطر همین م
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-30 00:00:00
  • بخوانید میل کردن سرکه سیب قبل از خوراکی چه نتیجه ای دارد؟!

   تا کنون راه های زیاد و گوناگونی برای کاهش وزن ارائه شده است که با یک سرچ در جستجوگرها میتوانید آن ها را پیدا کنید و بخوانید،اما این بار روشی متفاوت را برای شما معرفی منماییم.سرکه سیب خواص زیادی دارد و یکی از آن ها کاهش وزن و در نهایت لاغر شدن است.این سرکه را باید قبل از غذا خورد ت
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-30 00:00:00
  • جدید با این آشامیدنی معجزه آسا به لاغری برسید!

   لاغری در مدت زمان کوتاه آروزی خیلی از آدم ها میباشد، به طوری برای رسیدن به این آرزو روزانه چند ساعت ورزش میکنند و رژیم های سخت میگیرند. رژیم غذایی نقش بزرگی در لاغری دارد؛ ولی این نباید باعث شود که ما تأثیر کبد در کاهش وزن را فراموش کنیم.
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-29 00:00:00
  • از نگاه سلامت میان نوبت های سودمند برای زیاد شدن وزن!

   برخی میان وعده ها تاثیرات زیادی بر افزایش وزن میگذارند استفاده از آن ها باعث چاقی شما خواهد شد پروتئین موجود در این مواد غذایی بالاست آجیل ،ماهی تن،محصولات لبنی پر چرب، کراکر و نان شیرینی،غلات،میوه‌ها و سبزیجات می توانند به افرادی که از کمبود وزن رنج میبرند کمک کنند اسنک های
  • 34 ماه قبل
  • 2016-10-01 00:00:00
  • مطلبی تازه درباره اصول و رعایت غذا سالم در دختران نوجوان!

   دختران نوجوان باید در زمینه تحصیلی اصول مهم را در نظر بگیرند و نکات مهم در این زمینه را مدنظر داشته باشند تا دچار مشکلات مختلف نشوند اضافه‌وزن و چاقی از مهمترین اختلالاتی هستند که سلامت دختران جوان راتهدید میکند کنترل و پیشگیری از بیماری‌های مختلف به وسیله تغذیه سالم امکانپ
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-29 00:00:00
  • خلاصه ای از موادخوراکی که سبب ضرر رسیدن به معده می شوند!

   اگر معده شما خالی است پیشنهاد می کنیم از موادغذایی که باعث آسیب به آن می شوند برای رفع گرسنگی آن استفاده نکنید در صورتی که ساعت ها از تغذیه شما میگذرد بهتر است به سراغ برخی خوراکی ها نروید چون آسیب های زیادی برای سلامتی دستگاه گوارشتان ایجاد می کنند.
  • 34 ماه قبل
  • 2016-10-01 00:00:00
  • همه چیزدرباره چه میزان قند در روز استفاده می نمایید؟!

   عده ای بر این باورند که قند ها همان قند، شکر، نوشابه و… می باشند در صورتی اصلا اینگونه نیست! قند می تواند عامل بسیاری از بیماری ها و یا تشدید شدن سایر بیماری ها باشد. بطور مثال اگر مصرف قند شما بالا باشد و شما به دیابت یا همان مرض قند هم مبتلا باشید صدمات جبران ناپذیری به شما وار
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-29 00:00:00
  • دید سلامتی اگر سیر را خام بخوریم مناسبتر است یا پخته شده ؟!

   اگر سیر را خام بخوریم بهتر است یا پخته شده ؟تفات ها و ویژگی های این دو روش مصرف در چیست سیر خاصیت های درمانی زیادی به همراه دارد نظر متخصصین طب سنتی در این زمینه چیست آن ها چه پیشنهاداتی برای مصرف کنندگان سیر دارند برای پیشگیری از بیماری‌های مختلف بهتر است سیر را در وعده های غذ
  • 34 ماه قبل
  • 2016-10-01 00:00:00
  • جدید فایده های سودمند روغن ماهی!

   ماهی منبعی غنی از فسفر است که می تواند نقش پر رنگی در سلامت مغز ایفا کند. از گذشته پزشکان همیشه مصرف ماهی را برای 3 وعده در طول هفته را توصیه می کردند. روغن ماهی هم برای سلامت مغز بسیار مفید است زیرا این روغن سرشار از اومگا-3 بوده که می تواند بسیار به تقویت مغز و سلامت آن کمک کند.
  • 34 ماه قبل
  • 2016-09-28 00:00:00
  • بخوانید تحقیق فایده های سودمند و متفاوت نخود فرنگی!

   مصرف نخود فرنگی فایده های زیادی برای سلامتی ما دارد ارزش تغذیه ای این نوع سبزی بسیار بالاست و حاوی ویتامین سی و ویتامین b1، b2 ، b6 و b3 بالایی برای بدن است می توانید آن را در وعده های غذایی فرزندتان بگنجانید و خوراکی های خوشمزه ای با استفاده از نخودفرنگی تهیه کنید سعی کنید نخودفرن
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید