با سلامتی استفاده بی‌رویه گونه های گوشت چه اثراتی دارد؟!
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سلامتی-->>> با سلامتی استفاده بی‌رویه گونه های گوشت چه اثراتی دارد؟!

با سلامتی استفاده بی‌رویه گونه های گوشت چه اثراتی دارد؟!

 • زمان درج : 42 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2016-09-21 00:00:00
 • تعداد بازدید : 472
  بازدید ماه:472
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

از جمله پیامد استفاده بی رویه مواد خوراکی گوشتی دچار به مریضی‌های مزمن و صعب‌العلاج می باشد اضافه وزن ،دیابت و چاقی و دچار به بیماری ها کلیوی از جمله پیامد گوشتخواری به شمار می روند .اگر تمایل دارید به این پیامد ها گرفتار نشوید مناسبتر است گیاهخواری را انتخاب نمایید و در نوبت های خوراکی تان غذا های سالم گیاهی را جانشین نمایید پسوریازیس، دیابت، فشارخون، چربی خون و چاقی با این روش غذا ای قابل معالجه خواهند بود .

استفاده گونه های گوشت

نتیجه تحقیقات علمی نشان می‌دهد که استفاده بی‌رویه گونه های گوشت و کم شدن استفاده گیاهان و فیبر یکی از باارزش‌ترین فاکتور های دچار به سرطان، پوکی استخوان و مریضی‌های کلیوی شناخته می‌شود.
 
 تمام ما می‌دانیم که آنچه به‌عنوان روش و رژیم خوراکی برای زندگی انتخاب می‌کنیم اثر مستقیم بر طول زندگی، تندرستی و روند زندگی‌مان دارد، اما اگر تک‌تک ما مجال نمایان کنیم در کوتاه‌ترین وقت امکان پذیر، بهانه‌هایی برای استفاده خوراکی های مهیا، گونه های فست‌فود و کنسرو می‌تراشیم؛ بهانه‌هایی مثل شهرنشینی، استرس کاری، فقدان زمان، ترافیک و… شاید یادآوری نتایج تحقیقات پژوهشگران و دانشمندان دانشگاه هاروارد تصمیم‌گیری را برای‌تان راحت کند.


نتیجه این تحقیقات نشان می‌دهد که استفاده بی‌رویه گونه های گوشت و کم شدن استفاده گیاهان و فیبر یکی از باارزش‌ترین فاکتور های دچار به سرطان، پوکی استخوان و مریضی‌های کلیوی شناخته می‌شود. همین امر سبب می‌شود تا زیادی از کارشناسان این روزها رژیم‌های گیاه‌خواری و خام گیاه‌خواری را به مراجعان خود پیشنهاد کنند. پزشک راهبه شاکرحسینی کارشناس غذا و رژیم معالجه ای نیز یکی از همین متخصصان است.


البته او پا را از این موضوع فراتر گذاشته و بر این باور است که نوع‌ای از گیاه‌خواری یعنی خام گیاه‌خواری نه‌تنها قادراست تندرستی و سلامتی مردم را تضمین کند بلکه اجرای درست آن قادراست به معالجه زیادی از مریضی‌های مزمن و صعب‌العلاج یاری کند. گفت‌و‌گوی با پزشک شاکرحسینی را از‌دست ندهید.


به چه کسی گیاه‌خوار می‌گوییم؟
شخصی که در این گروه قرار می‌گیرد منابع خوراکی مورد احتیاجش را از گیاهان و میوه‌ها تامین می‌کند. ‌البته ‌گیاه‌خواران گروه‌های متفاوتی دارند. گروهی وگن هستند که گیاه‌خواری محض می‌کنند آنان سبزیجات را به‌صورت خام یا پخته میل می‌کنند. گروهی دیگر لاکتو هستند، آنان از منابع حیوانی اصلا مصرف نمی‌کنند و تنها شیر در برنامه خوراکی‌شان است.


دسته‌ای دیگر اوو هستند که از پروتئین‌های حیوانی فقط تخم‌مرغ استفاده می‌کنند. گروهی لاکتواوو هستند که در کنار گیاهان و میوه از شیر و تخم‌مرغ هم استفاده می‌کنند. مردم متناسب با احتیاج و علاقه‌ای که دارند یکی از این گروه‌ها را مصرف می‌کند.


هدف گیاه‌خواری؛ مرام‌های دیدی یا تندرستی !
بعضی به‌خاطر حمایت از حیوانات سراغ این گونه رژیم می‌روند. برای مثال بعضی می‌گویند ما برای اینکه ‌گوشت بخوریم دوست نداریم حیوانات را بکشیم. گروهی از آنان حتی شیر و تخم‌مرغ هم نمی‌خورند چون باور دارند که دوشیدن شیر یا استفاده تخم‌مرغ نیز به‌گونهی آزار حیوان است. این نظرگاه‌ها دیدی است و تندرستی برای این گروه بسیار باارزش نیست. برای آنان باارزش باور‌هایشان است که قابل احترام است.


اما گروه دیگری وجود دارند که هدف‌شان از گیاه‌خواری و حذف پروتئین‌های گیاهی حفظ تندرستی و جلوگیری از دچار به مریضی‌ها و حتی معالجه بعضی مریضی‌هاست. ‌این گروه بر‌اساس آنچه تحقیقات علمی هم ثابت می‌کنند که مناسبتر است به سمت استفاده سبزیجات و گیاهان روی آورند، ‌منابع خوراکی حیوانی را از برنامه خوراکی‌شان حذف یا کم کدسته‌اند.


ریسک در اندکین گوشتخواران‌!
در صورتی که همان رژیم متداولی را هم درست دنبال کنند مریضی سراغ‌شان نمی‌آید. مقصودم این است که در این رژیم از منابع خوراکی حیوانی و گیاهی سالم مصرف کنند. محصولات و غذا‌های فرآوری شده و گونه های آشامیدنی‌ها و محصولات کارخانه‌ای را از برنامه خوراکی‌شان حذف کنند. گاهی در میان گیاه‌خواران هم ما مردمی را می‌بینیم که گرفتار اضافه‌وزن هستند یا دیابت دارند. آنان پروتئین حیوانی را قطع کدسته‌اند اما به‌خاطر یک رژیم گیاهی اشتباه که در آن نان و گونه های کربوهیدرات بسیار است مسائلی را برای خود به‌وجود می‌آورند.


گاهی این مریضی‌ها در مردم گیاه‌خوار مطلق هم مشاهده می‌شود چون بعضی آنان از محصولات کارخانه‌ای مصرف می‌کنند که بالاخره افزودنی و مواد شیمیایی دارد. درنتیجه عدم رعایت اصول یک رژیم مسئله‌زاست نه خود رژیم،  پس باارزش‌ترین مطلب رعایت درست یک رژیم خوراکی و تعادل است.  ما هرگز شخصی یا مریضی را اجبار نمی‌کنیم که یکی از این گروه‌ها را انتخاب کند. او با تصمیم خودش و البته تقویتی که دارد و با راهنمایی که از کارشناس می‌گیرد یکی از این برنامه‌ها را انتخاب می‌کنند.


مناسبترین انتخاب
وگن‌ها که گیاه‌خواران خام و محض را شامل می‌شوند به‌دیدم مناسبترین گیاه خواران هستند. آنان تمام منابع خوراکی را طبیعی و خام استفاده می‌کنند. برای مثال به‌جای قند از چغندر مصرف می‌کنند و به‌جای نان که آرد پخته دارد از جوانه گندم استفاده می‌کنند. این روش سبب می‌شود تا نیروی حیات به آنان منتقل شود. در‌دید بگیرید جوانه گندم و آرد پخته شده کدام یک قابلیتپرورش و تولید گیاه دارند.


قطعا جوانه گندم، پس این روش قادراست نیروی حیات را به استفاده‌کننده منتقل کند. در این تقویت ویتامین‌ها و مینرال‌ها به جسم منتقل می‌شود. با تمام اینها پیشنهاد‌ام این است که تمام مردم بایست سالم خوراکی بخورند و مواظب باشند محصولات حیوانی که آنتی‌بیوتیک یا هورمون گرفتن می‌کنند را نخورند، از محصولات گیاهی که آبیاری درست دارند، استفاده کنند و از روغن‌های سالم مثل روغن‌زیتون برای طبخ خوراکی های‌شان بهره بگیرند.


خام گیاه‌خواری؛ معالجه ای برای مریضی‌های مزمن
خام گیاه‌خواری را می‌توان به‌عنوان یک روند معالجه ای در‌دید گرفت. در خام گیاه‌خواری که به‌منظور معالجه انجام می‌گیرد به مرور داروها قطع می‌شود. بعضی مریضی‌های صعب‌العلاج نظیر دیابت، مریضی کلیه و آشفتگی‌های پانکراس با یاری این روش معالجه می‌شود. همان‌طور که می‌دانید این مریضی‌ها در طب مدرن معالجه ندارند و تنها با یاری داروها می‌توان تنها نشانه ها‌شان را سرکوب کرد. مثلا می‌توان با یاری دارو، قند‌خون را نرمال و کنترل کرد، درنتیجه با یاری دارو مریضی را کنترل می‌کنند و در عین حال پیامد دارویی نیز به مریض تحمیل می‌شود.


اما با سیستم خام گیاه‌خواری و حذف تدریجی داروها، جسم مریض عادت می‌کند با رژیم خوراکی قند‌خون را کنترل کند. در‌مورد مریضی‌های کلیوی و حتی مریضی پسوریازیس  هم وضع به‌‌همین شکل است. اگر به انجمن گیاه‌خواری سر بزنید با پرونده و اسناد دکتری مریضان زیادی مواجه می‌شوید که برای معالجه مریضی‌هایی مثل پسوریازیس، دیابت، فشارخون، چربی خون، چاقی، مریضی‌های کلیوی و ‌زیادی از مریضی‌های مزمن از این مسیر نتیجه گرفتند.


تکلیف کودهای شیمیایی و گیاهان آلوده چه می‌شود؟
خیلی‌ها این اشکال را مطرح می‌کنند که اگر بعضی محصولات حیوانی به دارو، آنتی‌بیوتیک یا هورمون آلوده‌اند ‌بعضی گیاهان هم با آب ناسالم، خاک شامل فلز با کودهای شیمیایی غذا و آبیاری می‌شوند و همین موضوع سبب شده تا آنان  به رژیم‌های گیاهی اشکال وارد کنند. ‌اما مشکل این است که زمانی ما از محصول حیوانی استفاده می‌کنیم که آنتی‌بیوتیک یا هورمون گرفته و به‌فرض‌گیاهی استفاده کدسته که با کود شیمیایی غذا شده، درنتیجه مسئله را چند برابر کدسته و احتمال مریضی را نیز چند برابر کدسته‌ایم.


تمام حرف من این است که مردم سعی کنند تا جایی که می‌توانند غذا سالم داشته باشند. تا جایی که می‌توانند آب سالم بنوشند نه آبی که کلر دارد. نمک دریا را جانشین نمک تصفیه که کلرید سدیم دارد، کنند. ورزش را فراموش نکنند و به اندازه کافی آفتاب بگیرند. تا جایی که می‌توانند از گیاهان و محصولات پروتئینی سالم که دارو و کود شیمیایی جذب نکردند، مصرف کنند.


احتمال فقدان مواد غذایی با گیاه‌خواری چقدر است؟
تنها حساسیتی که این روزها هنوز وجود دارد جذب ویتامین B12 است که باز هم در آن مورد جای بی قراری نیست، چرا‌که فقدان B12 برای اولین‌بار در گوشتخواران و تمام‌چیزخواران اتفاق افتاد‌ه است. فقدان این ویتامین دراثر مسائل معده و گرفتن مواد خوراکی شامل آنتی‌بیوتیک و هورمون است، درنتیجه به‌راحتی نمی‌توان گفت که این فقدان در گیاه‌خواران وجود دارد.


از طرفی شاخص‌های ارزیابی در این زمینه هم آن‌طور که بایست و شاید دقیق نیست. با تمام اینها ما بی قرار B12 نیستیم و در تقویت ویژه می‌توانیم هر دو سال یک‌بار با انجام یک آزمایش مقدار آن را در خون گیاه‌خواران تحقیق کنیم تا در صورت فقدان برای‌شان مکمل تجویز کنیم. انجمن غذا آمریکا  بر‌اساس نتایج تحقیقاتش اعلام کرد تمام منابع خوراکی و مواد غذایی از طریق خام گیاه‌خواری تامین می‌شود و پروتئین گیاهی قادراست منابع روی  و آهن که حساسیت‌هایی روی آن وجود داشت را نیز تامین کند، درنتیجه امکان مصرف این رژیم در دوره‌های متفاوت حتی بارداری، شیدستهی، نوجوانی و میانسالی وجود دارد.
حتی زیادی از ورزشکاران حرفه‌ای هم خام گیاه‌خوارند. آن هم  مردمی که به‌صورت تخصصی ورزش می‌کنند و عضله‌سازی دارند چون پروتئین مورد احتیاج بدن‌شان را از گیاهان تامین می‌کنند.


گیاه‌خواری یک  انتخاب  ساده
روند مشاوره بستگی به این دارد که مردم چه تعداد از سوال‌های‌شان را پاسخ گرفته باشند. گاهی شخص با یک جلسه مشاوره و راهنمایی‌های کارشناس و کتاب‌ها و سایت‌های یاری‌آموزشی مسیرش را نمایان می‌کند و هر از گاهی که به سوالی بر خورد با کارشناس مشورت می‌کند. گاهی هم بعد از چند جلسه که سوالات و ابهاماتش تمام شد رژیم خوراکی‌اش را دنبال می‌کند. در تقویتی هم که شخص روند معالجه را طی می‌کند متناسب با دید دکتر جلسات مشاوره و تحقیق تعیین می‌شود.


مواظب سودجویان باشید
شرکت‌های تولید ‌محصولات حیوانی در سراسر جهان میلیادستها دلار از فشیوه محصولات‌شان منفعت دارند. بعضی از این کمپانی‌ها حتی برای آنکه سود لبریز از فشیوه محصولات‌شان را از‌دست ندهند حتی حاضر شدند به اشویژهی که در دانشگاه هاروارد مسئولیت نگارش و مرتب کردن هرم و بشقاب خوراکی سالم را داشتند رشوه دهند تا هرم را بر‌اساس فشیوه زیادتر محصولات خوراکی آنان مرتب کردن کنند تا آنان بتوانند سود لبریز از فشیوه محصولات حیوانی مثل گوشت و لبنیات را حفظ کنند.


اینها موضوعاتی است که زیادی از مسئولان دانشگاه هاروارد به‌طور رسمی درباره آن صحبت کردند و البته به شکل زیاد جدی درباره این دخالت‌ها اعتراض و با کسانی که نمی‌خواهند واقعیت به مردم منتقل شود مبارزه می‌کنند.

پزشک سلام

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 3 ماه قبل
  • 2019-12-29 09:00:02
  • انواع راههای پیشگیری و درمان بیماری پوستی اگزما

   اگزما گونهی مریضی پوستی است که بر تاثیر خشکی پوست و به علت حساسیت و یا مسئله وجودی در جسم رخ میدهد. مناسبترین شیوه معالجه این مریضی عدم مصرف وسایل حساسیت زا نظیر دستکش ،نرم کننده و… است. در بخش زیر گونه های روشهای معالجه مریضی پوستی اگزما را گذاشته ایم. برای آشنایی با گونه های م
  • 3 ماه قبل
  • 2019-12-23 09:00:07
  • اطلاعاتی درباره زگیل و روش های پیشگیری

   امکان پذیر است مردم متفاوتی برتاثیر رعایت نکردن بهداشت به مریضی زگیل تناسلی مبتلا شوند که اگر این مریضی به موقع شناسایی داده نشود تبدیل به سرطان می شود. می توانید از واکسن این ویروس به منظور جلوگیری از زگیل تناسلی مصرف نمایید. در بخش زیر نکاتی باارزش در ارتباط با واکسن زگیل را
  • 3 ماه قبل
  • 2019-12-22 00:00:00
  • روش هایی برای کنترل ترشح اسید معده

   پذیر است معده تان اسیدی شده باشد در اینصورت از میل کردن خوراکی های اسیدی بپرهیزید همینطور مناسبتر است برای کم شدن اسید معده از میل کردن خوراکی های چرب و سنگین پیشگیری نمایید و سه ساعت قبل از خواب چیزی نخورید. مصرف داروهای آنتی اسید نیز برای کم شدن اسید در معده سودمند است. در بخ
  • 3 ماه قبل
  • 2019-12-21 09:00:01
  • راه حل هایی برای حل مشکلات ناحیه تناسلی

   گاهی امکان پذیر است در ناحیه تناسلی گرفتار مسئله شده باشید. صابون و مواد بهداشتی سبب حساسیت و مسئله در ناحیه تناسلی میشود. زگیل تناسلی نیز یکی دیگر از مسائل ناحیه تناسلی است که از طریق نزدیکی منتقل می شوند و دراثر همان ویروس های زگیل دست می باشد. در بخش زیر شیوه معالجه مسائل دست
  • 5 ماه قبل
  • 2019-10-19 09:00:01
  • دلایل ابتلا به کهیر و روش های کنترل کهیر

   خیلیی از مردم به ویژه در فصل تابستان مبتلا به کهیر می شوند.کهیر به شکل ورم ‌دانه‌های گرد سرخ بر روی پوست که با خارش شدید همراه است.از علت ها دچار به کهیر می توان بعضی خوراکی ها ،حشرات و خز حیوانات را نام برد.در بخش زیر گونه های روشهای معالجه کهیر و علت ها دچار به آن را گذاشته
  • 5 ماه قبل
  • 2019-10-17 09:00:01
  • آیا سیر درمانی برای بواسیر است؟

   بواسیر نام یک مریضی است که در این مریضی یک رگ خونی در ناحیه مقعد ملتهب و متورم می شود. یبوست و اسهال مزمن از دلیل های رایج مریضی بواسیر هستند. بواسیر هم نظیر آپاندیس در تمام مردم وجود دارد اما این مشکل در مردمی حاد می شود که زمان دفع بیش از اندازه به خودشان فشار می آورند. استفاده
  • 5 ماه قبل
  • 2019-10-13 09:00:03
  • اطلاعاتی در مورد سرفه خشک شبانه

   سرفه یکی از بیمارهای خیلی ناراحت کننده است که دلایل متفاوتی دارد . خیلیی از دکتران هستند که باور دارند سرفه نگهبان ریه است . سرفه در تعریف دکتری یک بازدم انفجاری می باشد که مکانیزمی حفاظتی برای پاک کردن ریه ها از ترشحات و اجسام خارجی ایجاد می کند . افزون بر این تعریف ، سرفه یک زن
  • 5 ماه قبل
  • 2019-10-11 09:00:02
  • خوراکی های طبیعی برای ریزش مو

   زمانی نوبت به خوراکی های خوب برایپرورش و پرپشتی مو می رسد، بشقاب خوراکی ی شما بایست زیادتر شامل خوراکی های گیاهی باشد. یک رژیم خوراکیمناسب قادراست مواد خوراکی کلیدی برای تندرستی پوست، مو و ناخن را فراهم کند. با بعضی از مناسبترین مواد خوراکی برای پیشگیری از ریزش مو آشنا خواهید
  • 32 ماه قبل
  • 2017-07-12 00:00:00
  • دلیل سیخ شدن موی سر

   14همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر
  • 60 ماه قبل
  • 2015-03-11 00:00:00
  • پوست چه میوه هایی را باید بکنید

   14همیشه از اینور و اونور میشنوید که باید پوست این میوه را کند و آن یکی میوه رو باید با پوست خورد ، واتفاق بامزه هم این است که فردای اون روز همه چیز متفاوت به گوش ما میرسه
  • 71 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • با تب کودکان چه باید کرد؟

   14وقتی گرمتان می‌شود، عرق می‌کنید و حس می‌کنید حالتان خوب نیست، سراغ دماسنج می‌روید. اگر دماسنج نشان دهد که تب دارید، چه می‌کنید؟ قطعا سراغ قفسه داروها می‌روید و قرصی را نوش‌جان می‌کنید، اما آیا این کار که به نظرتان خیلی طبیعی است، کار خوبی است؟احساس خستگی و کسالت دارید، ع
  • 58 ماه قبل
  • 2015-05-17 00:00:00
  • بستنی نیتروژنی؛ یک بستنی نوظهور

   14آیا تولید بستنی با استفاده از نیتروژن مایع، ضرری برای مصرف‌کننده ندارد؟ آیا می‌توان به سلامت چنین محصولی اطمینان کرد؟ آیا تمام گروه‌های سنی و جنسی، مجاز به خرید و مصرف بستنی نیتروژنی هستند؟
  • 58 ماه قبل
  • 2015-05-24 00:00:00
  • عاملی که هیکل شما را زشت می کند

   14شکم بزرگ چیزی نیست که بتوان به ان افتخار کرد، حتما این جمله را درتبلیغات تلویزیونی زیاد شنیده اید؛ به شکم بزرگ نه تنها نمی توان افتخار کرد، بلکه مایه خجالت و سرافکندگی است و نمای بدن را زشت می کند.
  • 71 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • خواص ریشه بهمن

   14بهمن، ریشه گیاهی است علفی و خودرو که در نواحی کوهستانی میروید. این ریشه قدری شبیه است به زردک و کمی از آن سخت تر و هموارتر و غیرصاف و معطر میباشد. اندازه این گیاه معمولا حدود چهل تا پنجاه سانتیمتر می باشد و برگهای آن شبیه است به برگ آلوبخارا و خاردار است.قسمت زیر زمینی یعنی ریشه
  • 68 ماه قبل
  • 2014-07-26 00:00:00
  • انگور میوه ورزشکاران

   14انگور میوه خوشمزه و دوست داشتنی تابستانی است که  خواص فوق العاده ای است مخصوصا برای ورزشکاران
  • 71 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • آلرژی غذایی یا حساسیت چیست؟

   14حساسیت های غذایی زمانی رخ می دهد که سیستم ایمنی بدن شما دچار اشتباه میشود. در حالت طبیعی سیستم ایمنی بدن وظیفه مقابله در برابر میکروبها و کلا همه بیماریها را دارد و در برابر این آنتی ژن ها تولید ماده ای به نام آنتی بادی را میکند که این ماده خود را به شکل التهاب نشان میدهد. ولی گا
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-29 09:00:02
  • چرا موهای جلوی سر جوان ها میریزد

   ریزش مو در مردم تا یک میزان طبیعی و عادی می باشد ولی زیادتر از آن مقدار ضروری است توسط دکتر پیگیری شود.

   امروزه جوانان بیش از گذشته به ظاهر خود ارزش می دهند. جوانان به ظاهر خود زیادتر رسیدگی می کنند و می خواهند به مناسبترین شکل خودشان دیده شوند. مو ها از جمله بخش هایی محسوب م
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-23 09:00:02
  • چجوری با چند عادت ساده بدنمون رو سم زدایی کنیم

   با ساده ترین روش های سم زدایی روزانه بدن آشنا شده و برای سلامتی خود آنها را انجام دهید.بدن ما به طور منظم در طول روز با غذایی که می خوریم، آبی که می نوشیم، هوایی که نفس می کشیم و محصولات آرایشی و بهداشتی که مصرف می کنیم، از سموم مختلف انباشته می شود. مصرف نگهدارنده ها و افزودنی ها
  • 11 ماه قبل
  • 2019-05-03 21:00:04
  • لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند

   چیزی درباره چند نمونه خوراکی انرژی زا طبیعی شنیده‌اید؟ حتما با شنیدن اسم خوراکی انرژی زا یاد ردبول افتاده‌اید! اما منظور ما خوراکی های پرقند و مصنوعی نیست. منظور ما خوراکی های انرژی زای طبیعی است که شادابی و نشاط و انرژی از دست رفته را به شما برمی‌گرداندچیزی درباره چند نمونه
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-20 09:00:03
  • چرا آقایان بیشتر دچار درد قفسه سینه میشوند

   ناراحتی قلبی یکی از مشکلاتی است که افراد در زندگی امکان دارد به آن دچار شوند. یک فوق تخصص جراحی قفسه سینه ، آقایان را به خاطر ویژگی‌ های جسمی بیشترین مبتلایان به درد قفسه سینه ناشی از ناراحتی قلبی دانست و اعلام کرد : پرخوری و بد غذا خوردن از علت های مهم این درد می باشد. حمله قلب
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-21 09:00:01
  • نگاهی به شیوع بیماری روماتیسم در بالغان

   بیماری روماتیسم ستون فقرات یک مشکل زنتیکی است و در اکثر موارد با دیسک کمر اشتباه گرفته می شود.امروز می خواهیم درباره یک بیماری صعب العلاج و خطرناک صحبت کنیم که گفته می شود در مردان ۵برابر بیشتر از زنان دیده می شود. بیماری روماتیسم ستون فقرات بیماری است که در ادامه در نیک صالحی
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-20 21:00:01
  • چوب صندل قرمز چه فوایدی برای پوست و زیبایی دارد

   افرادی که دارای پوست خشک هستند و از پوسته پوسته شدن پوست شان رنج می برند می توانند از این گیاه همراه با شیر استفاده کنند .صندل قرمز نام گیاهی است که در کشور هندوستان بیشتر وجود دارد و در طب سنتی کاربردهای فراوانی دارد
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-18 21:00:02
  • کجا برای تزریف ژل و بوتاکس مناسب تراست

   با توجه به اینکه توجه به زیبایی و لطافت پوست همیشه توسط افراد مختلف مورد توجه قرار می گیرد، تزریق بوتاکس، لیزر مو های زائد و تجربه تزریق ژل در کلینیک پوست و مو رز می تواند برای علاقه مندان به زیبایی یک فرصت ویژه به شمار رود. این مرکز با بکارگیری جدید ترین و تخصصی ترین تجهیزات پز
  • 11 ماه قبل
  • 2019-05-08 09:00:02
  • با گیاهان دارویی به درمان زود انزالی برویم

   طب سنتی یکی از شیوه های درمانی است که قدمتی هزاران ساله دارد. در ایران و چین و هند که از قدیمی ترین کشورها در این زمینه هستند بسیاری از بیماری از طریق همین شیوه درمانی ، درمان می شوند. از آن جاییکه کشور ما ایران از قدیمی ترین کشورها در زمینه طب سنتی است
  • 11 ماه قبل
  • 2019-04-17 09:00:03
  • معجزه گوجه فرنگی در پیشگری از سرطان پروستات آقایان

   قدیانی با بیان این که در کشورهای پیشرفته سرطان پروستات رایج ترین سرطان پس از سرطان پوست و مرگ آورترین سرطان در آقایان پس از سرطان ریه است، گفت: باارزش ترین فاکتور ریسکزای سرطان پروستات سن است. بیش از ۷۰ درصد آقایان که سرطان در آنان نمایان شده است، بیش از ۶۵ سال سن دارند
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید