هوالرزاق


گردآوری از میوه ها و سبزیجاتی سودمند برای معالجه نفخ شکم!

هرگاه گرفتار نفخ شکم شنظر توصیه می کنیم از میوه های سالم و سودمند یاری بگیرید تا دل دردتان از بین برود از جمله این میوه ها می توانیم به هندوانه و سبزیجاتی و مرکباتی نظیر گوجه فرنگی, خیار, جعفری , کلم ترش ذکر کنیم معالجه های متفاوتی برای برطرف کردن نفخ شکم وجود دارد که از آن جمله به تهیه اسموتی های خانگی ذکر کنیم و از بهبود دراثر استفاده آن ها برخوردار شویم .

معالجه نفخ شکم

آخر هفته، قبل از آنکه میزان بسیاری همبرگر، سالاد ماکارونی و گونه های آشامیدنی بخورید که به احتمال بسیار سبب نفخ تان می شوند، مطمئن شوید که آشپزخانه تان، پر از میوه های زیر است. این میوه ها به شما یاری می کنند به جنگ نفخ بروید.


هندوانه
سلاح مخفی هندوانه چست؟محتوای آب زیاد بالای آن (۹۳%)! چرا برای شکمتان مناسب است؟ زمانی که شما گرفتار کم آبی هستید، سدیم سبب می شود که بدنتان آب را نگه دارد و بنابراین شما باد می نمایید. میل کردن چند قاچ هندوانه، هیدراتاسیون کلی شما را زیاد شدن می دهد و به خارج شدن سدیم و آب اضافی از سیستم شما یاری می کند.


گوجه فرنگی
این میوه های سبزی نظیر، غنی از پتاسیم هستند، یک ماده معدنی که به کم شدن سطوح سدیم در جسم یاری می کند و بنابراین نفخ را کم شدن می دهد. یکی دیگر از میوه های فصلی شامل پتاسیم، طالبی است. ما پیشنهاد می کنیم که آنان را برش دهید و اندکی روغن زیتون، نمک دریا و فلفل رویشان بریزید.
یک برتری دیگر: گوجه فرنگی ها شامل لیکوپن هستند که درمطالعات ثابت شده به حفاظت از پوست در برابر ضرر نور خورشید یاری می کند.


خیار
این سبزی ترد نیز محتوای آب زیاد بالایی دارد و یک ادرار آور طبیعی است که به خارج کردن مایع اضافی از جسم یاری می کند. یک برتری دیگر: خیارها استثنائی کم کالری هستند. یک خیار کامل فقط ۴۷ کالری دارد. آن را به تنهایی بجوید، در اسموتی ها ترکیب نمایید یا آن را به همراه چند تکه هندوانه، به آب اسپای خانگی تان اضافه نمایید.


جعفری
این گیاه نظیر خیار، یک ادرار آور طبیعی است که به خارج شدن مایع اضافی از جسم یاری می کند. همینطور شامل ویتامین K استخوان ساز و ویتامین C تثبیت کننده سیستم ایمنی جسم است. آن را ریز ریز کدسته و به هر سالادی اضافه نمایید یا برای برطرف کردن نفخ شکم، آن را در یک اسموتی سبز مخلوط نمایید.


کلم ترش
کلم ترش(تا وقتی که ازگونه خام و تخمیر شده باشد) لبریز از پروبیوتیک هاست که به تثبیت تندرستی باکتری های مناسب روده شما، ترویج هضم سالم و کم شدن یبوست یاری می کنند. با این حال اگر تازه شروع به استفاده آن کدسته اید، میزان بیش از اندازه امکان پذیر است تاثیر معکوس داشته باشد. دفعه بعد میزانی از آن را به هات داگ تان اضافه نمایید تا فورا تندرستی آن را زیاد شدن دهید.


نعناع تازه
دلگرمیوارم شما میزانی نعناع تازه در حالپرورش در باغچه تان داشته باشید. اگر نه، میزانی نعناع تازه از فشیوهگاه مواد خوراکی بخرید یا حتی یک جعبه چای نعناع بردارید. این گیاه قدرتمند، یک ضد اسپاسم است، یعنی دستگاه گوارش را آرام می کند و به گاز نفخ شکم امکان می دهد که به راحتی عبور کند. برای رسیدن به مناسبترین نتایج، متخصصان استفاده آن را (به شکل چای، در یک اسموتی یا جویدن چند برگ آن) قبل و بعد از هر نوبت خوراکی پیشنهاد می کنند.


اسموتی‌های تابستانه
زمانی که اسموتی ها با مواد تشکیل دهنده درست تهیه شوند، یک پادزهر قدرتمند برای نفخ هستند، یکی از مواد مورد علاقه ما جمله است از آناناس، ماست ساده و موز(شما می توانید برای زیاد شدن قدرت تسکین دهندگی معده، به این ترکیب، جعفری نیز اضافه نمایید.)


چرا این اسموتی سودمند است؟ آناناس شامل آنزیم بروملین است که با یاری کردن به شما برای تجزیه پروتئین ها در خوراکی یتان، به فرایند هضم یاری می کند. ماست شامل پروبیوتیک های سازگار با روده است که برای هضم کارامد نیز عالی هستند و موزها شامل پتاسیم هستند که به شما یاری می کند از شر آن آب اضافی خلاص شوید.

مجله تناسب هیکل


برچسب های
گردآوری از میوه ها و سبزیجاتی سودمند برای معالجه نفخ شکم! - - - - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 770
تعداد بازدید ماه جاری : 770
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به گردآوری از میوه ها و سبزیجاتی سودمند برای معالجه نفخ شکم! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به گردآوری از میوه ها و سبزیجاتی سودمند برای معالجه نفخ شکم!


مطالب مرتبط با گردآوری از میوه ها و سبزیجاتی سودمند برای معالجه نفخ شکم!