هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 15 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 6 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 18 ساعت قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 1 روز قبل

  fa/every/4545/بهترین-روغن-های-طبیعی-مخصوص-سلامتی-و-زیبایی-پوست/بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 3 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  fa/sport/4539/با-این-ورزش-ها-و-دستور-ها-سینه-مردونه-تری-داشته-باشید/با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید 7 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  شرایط استفاده از دارو های لاغری

  شرایط استفاده از دارو های لاغری

  استفاده از داروهای لاغزی شاید ساده ترین کار برای کم کردن وزن باشد اما واقعا راه کار مناسبی است و همه میتوانند از این روش برای لاغز شدن استفاده کنند

  خیلی ها وقتی به هر دلیل دارویی برای کمک به لاغر شدنشان تجویز می شود، آن را به دیگران هم توصیه می کنند، اما دکتر محمدرضا وفا، متخصص تغذیه و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران می گوید: یک درمان خاص برای چاقی مشخص یک فرد مشخص، الزاما برای همه مناسب نیست و متخصصان برای هر مراجعه کننده ای دارو تجویز نمی کنند.

  استانداردها می گویند براساس نمایه توده بدنی (BMI) که از تقسیم وزن به کیلوگرم بر مجذور قد به متر به دست می آید، باید فرد را ارزیابی کرد. اگر عددی که به دست می آید، 27.5 و بالاتر باشد و هموقت فرد با دو عامل خطر که بشدت سلامتش را تهدید می کند، مثل فشارخون بالا و دیابت مواجه باشد و به شرط این که تمام مراحل قبلی درمان چاقی را طی کرده و از آنها نتیجه نگرفته باشد، می تواند از داروهای استاندارد که مورد تائید مراجع رسمی است، آن هم با دوز و مقدار مشخص که متخصص تغذیه تعیین می کند، استفاده کند. اینها را دکتر وفا می گوید و ادامه می دهد: شرط دوم تجویز داروهای لاغری ، BMI یا نمایه توده بدنی بالای 30 است. در این صورت حتی اگر فرد با عوامل خطر مواجه نباشد و قبلا رژیم درمانی، فعالیت فیزیکی، رفتاردرمانی و سایر مراحل دیگر را برای درمان های استاندارد چاقی طی کرده و به دلایلی جواب نگرفته و قبلا دارو مصرف نکرده باشد، این داروها برایش تجویز خواهدشد.

  داروهایی که مانع جذب چربی می شود

  دکتر وفا توضیح می دهد: داروهایی که هم اکنون وجود دارند و مورد تائید مراجع رسمی مثل ساوقت غذا و داروی آمریکا و ساوقت غذا و داروی وزارت بهداشت کشور خودمان هستند، معمولا عملکرد «آنتی لیپاز» دارند یعنی روی جذب چربی ها تاثیر می گذارند. این متخصص تغذیه ادامه می دهد: مصرف این داروها مثل ونوستات، اورلیستات، زنیکال یا داروهای مشابه باعث می شود، اگر کسی در وعده های غذایی بیش از حد چربی مصرف کرد، این چربی اجازه هضم و جذب در بدن پیدا نکند و دفع شود. به این ترتیب حتی اگر غذایی که فرد مصرف کرده حاوی چربی زیادی باشد که در صورت جذب، کالری زیادی به بدن برساند، مصرف این داروها مانع جذب و دریافت این کالری می شود.

  مصرف برخی داروها عوارض جدی دارد

  دکتر وفا با بیان این که برخی داروهای لاغری روی مراکز عصبی کنترل اشتها اثر می گذارد و با مهار احساس گرسنگی باعث می شود تمایل فرد به غذاخوردن از بین برود، هشدار می دهد: این داروها عوارض جانبی متعددی دارند؛ مثلا مصرف طولانی مدتشان می تواند مشکلات جدی در مصرف غذا و مشکلات روانی و عصبی در مصرف کننده ایجاد کند.

  لاغری بدون رژیم و ورزش نمی شود

  دکتر وفا بهترین راهکار خلاصی از چاقی را داشتن رژیم غذایی مناسب و متعادل زیرنظر متخصص تغذیه می داند و ادامه می دهد: علاوه بر این، فعالیت فیزیکی براساس سن و موقعیت زیستی و رفتاردرمانی هم لازم است. به گفته دکتر وفا، حتی بعد از کاهش وزن باید آن را با همین راهکارها حفظ کرد چون اگر کسی به فرض بتواند با مصرف دارو هم وزن کم کند، اگر رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی نداشته باشد و رفتارهای غلطش را کنترل نکند، نخواهد توانست در وزن ایده آل بماند و حتی اگر برای کاهش وزن جراحی هم انجام داده باشد، بی فایده خواهدبود.

  چربی ها بیش از همه مقصرند

  این متخصص تغذیه با اشاره به این که در غذایی که روزانه مصرف می کنیم، بالاترین تراکم کالری، مربوط به چربی هاست، می گوید: هر یک گرم چربی 9 کیلوکالری انرژی دارد در حالی که هر گرم کربوهیدرات خالص چه به شکل نشاسته و چه به شکل قند و شکر، حاوی 4 کیلوکالری انرژی است. یک گرم پروتئین خالص هم 4 کیلوکالری انرژی دارد. بنابراین چربی ها در مقادیر وزنی مساوی با کربوهیدرات ها و پروتئین ها، بیش از دو برابر کالری دارند. بر این اساس، در رژیم های کنترل وزن هدف اصلی، کنترل مقدار دریافت چربی هاست.

  کربوهیدرات ها هم چاق می کنند

  اگر کسی بین وعده های غذایی اش و وقتی که گرسنه است، شیرینی بخورد، مدت وقت کوتاهی، مثلا 30دقیقه، ممکن می باشد احساس سیری مطلوب داشته باشد. وقتی قندخون بالا می رود، پاسخ طبیعی بدن انسان سالم ترشح مقادیر زیادی انسولین می باشد پس از آن قندخون دوباره بشدت پایین می آید و احساس گرسنگی خیلی زود سراغ فرد خواهدآمد. دکتر وفا با بیان این جمله ها ادامه می دهد: کسانی که قندهای ساده و مخصوصا وقت گرسنگی خوراکی های حاوی قند ساده مصرف می کنند، تناوب و دفعات گرسنه شدنشان زیاد خواهد شد و از آنجا که کسی که گرسنه می شود به هر حال غذا می خورد، کالری دریافتی اش در روز زیاد می شود و این مساله به چاقی و افزایش وزن منجر خواهدشد.

  دارویی برای مسدودکردن جذب کربوهیدرات

  داروهایی به عنوان کربوبلوکر در بازار وجود دارد که دکتر وفا درباره آنها این گونه توضیح می دهد: این داروها حاوی ترکیب هایی می باشد که مقادیر فیبر در آنها زیاد است. این فیبر حرکت های دودی روده را افزایش می دهد و باعث می شود حالت اسهال به فرد دست دهد. در این صورت فرصت جذب کربوهیدرات ها در بدن کاهش می یابد. به گفته این استاد دانشگاه، همه ترکیب های فیبردار چنین خاصیتی دارند و با مصرف آنها مثلا اگر وعده غذایی 100 واحد کالری داشته باشد و در حالت عادی قرار باشد 60 واحد آن جذب شود، با مصرف این ترکیب ها 20 کالری آن جذب خواهدشد.

  چربی سوز نداریم

  عبارت «چربی سوز» به طور کلی غلط، ولی بشدت مصطلح می باشد به طوری که حتی گاهی متخصصان تغذیه هم آن را به کار می برند. دکتر وفا با بیان این جمله توضیح می دهد: به کاربردن لغت چربی سوز، این تصور غلط را در مخاطب ایجاد می کند که اگر داروی خاصی را مصرف کند، چربی های بدنش هم می سوزد در حالی که خیلی از این داروها فقط مانع جذب چربی می شوند و هیچ اثری روی چربی هایی که در بدن از قبل وجود داشته، ندارند. این متخصص تغذیه می افزاید: چنین انتظاری از قرص های لاغری مثل این می باشد که توقع معجزه داشته باشیم و اگر واقعا چنین خاصیتی داشتند، دیگر فرد چاقی باقی نمی ماند.

  مصرف خودسرانه دارو ممنوع!

  دکتر وفا تاکید می کند: همه داروهایی که برای کمک به لاغرشدن وجود دارند باید با نظر متخصص تغذیه مصرف شود چون ممکن می باشد گاه عوارضی ایجاد کنند یا حتی منع مصرف داشته باشند. وی می افزاید: مصرف داروی ونوستات که اتفاقا رایج هم است، برای کسانی که لووتیروکسین یا داروهای کنترل کننده ترشح هورمون های تیروئیدی مصرف می کنند، ممنوع می باشد و به هیچ وجه نباید سراغ آن بروند. این متخصص تغذیه توضیح می دهد: متخصص با تاریخچه و شرح حالی که از بیمار می گیرد، مقدار، دوز، نوع و وقت مصرف دارو را تنظیم می کند و مصرف خودسرانه این داروها می تواند فوق العاده خطرناک باشد.


  شرایط استفاده از دارو های لاغری

  برچسب های
  شرایط استفاده از دارو های لاغری - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1393/02/11-57 ماه قبل
  کل بازدید : 6,883
  تعداد بازدید ماه جاری : 4,730
  تعداد بازدید در هفته جاری : 4
  تعداد علاقه مندی ها : 0
  تعداد 0رای به شرایط استفاده از دارو های لاغری داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به شرایط استفاده از دارو های لاغری


  مطالب مرتبط با شرایط استفاده از دارو های لاغری

  • با خوردن این روغن لاغر می شویدبا خوردن این روغن لاغر می شوید
   همیشه برای لاغر شدن توصیه به نخوردن چربی ها می کنند اما با خوردن این روغن خاص م یتوانید لاغر شوید
  • آدامس بخورید تا لاغر باشیدآدامس بخورید تا لاغر باشید
   خیلی ها از آدامس تعریف نمیکنند و اون رو چیز خوبی نمیدانند اما با این حال آدامس میتواند در کاهش اشتها تاثیر داشته باید و علاوه بر آن باعث لاغری نیز شود
  • 10 خوردنی معجزه آسا برای لاغر ها10 خوردنی معجزه آسا برای لاغر ها
   امروز برای شما از خوراکی های معجزه اسایی برای تون داریم که میتونه برای لاغر ها معجزه کنه  شک نکنید
  • چه بخوریم تا لاغر شویمچه بخوریم تا لاغر شویم
   این موضوع همیشه به عنوان یک آرزوی محال و خنده دار در بین خانمها مطرح می شد که ای کاش می خوردیم و لاغر می شدیم حالا باید بگوییم که این امر خیلی هم دور از واقعیت نیست .
  • چگونه بخوریم و لاغر شویمچگونه بخوریم و لاغر شویم
   یکی از روشهای کاهش وزن خوردن مواد غذایی هست که متابولیسم بدن را بالا می برد. هر چه سوختو ساز بدن بیشتر شود رد نتیجه چربی ها انباشته نمی شوند در نتیجه فرد به چاقی نیز مبتلا نمی شود. 
  • آب سبزیجات مایع لاغریآب سبزیجات مایع لاغری
   مصرف روزانه آب سبزیجات میتواند علاوه بر مفید بودن برای بدن شما باعث لاغری شما نیز گردد
  • خیار و گلابی بخورید تا صورت لاغر نداشته باشیدخیار و گلابی بخورید تا صورت لاغر نداشته باشید
   بعضی ها زیاد دوست نداردن که صورتی لاغرداشته باشند پس باید هرچه بیشتر از خیار و گلابی استفاده کنند
  • تاثیر نور خوردشید در لاغریتاثیر نور خوردشید در لاغری

   ما بیشتر از اثرات زیان بار نور خورشید و استفاده از کرم های ضد آفتاب برای کاهش این مضرات شنیده ایم اما خوب است که بدانیم نور خورشید فواید بسیاری برای ما دارد از جمله کمک به تولید ویتامین "د" در بدن می کند. دانشمندان اخیرا به نتایجی مبنی بر اثر نور خورشید بر کاهش وزن رسیده انداین دانشمندان سالهاست درباره فواید نور خورشید برای پوست به نتایجی دست یافته اند، اما بررسی های جدید نشان داده نور صبحگاهی خورشید می تواند، سبب کاهش وزن در افراد شود.

  • بزاق دهان عامل پنهان لاغریبزاق دهان عامل پنهان لاغری

   برای لاغزی های ناشناخته میتوان دلایل مختلفی را دید و پیدا کرد که یکی از آن ها بزاق دهان میباشد بله بزاق دهان

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد
  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد
  چجوری از اضطراب و تپش قلب پیشگری کنیم چجوری از اضطراب و تپش قلب پیشگری کنیم
  برای سلامت فرزندان پسرتان این موارد آلت تناسلی را چک کنید برای سلامت فرزندان پسرتان این موارد آلت تناسلی را چک کنید
  برای داشتن سلامتی بیشتر این مواد غذایی را بیشتر استفاده کنید برای داشتن سلامتی بیشتر این مواد غذایی را بیشتر استفاده کنید
  شکل شکم مادران باردار و وضعیت جنسی و جسمی جنین شکل شکم مادران باردار و وضعیت جنسی و جسمی جنین
  چجوری با روش هایی ساده پوست سفیدتری داشته باشیم چجوری با روش هایی ساده پوست سفیدتری داشته باشیم
  در روزهای اول بعد از زایمان چی بخوریم در روزهای اول بعد از زایمان چی بخوریم
  رای بهبود زخم جسم پس از زایمان از بعضی راهکارهای اثربخش می توانید یاری بگیرید غذا در روزهای اول زایمان زیاد باارزش و حائز ارزش است برای بازیابی قوای جسمی مادر بعضی موادخوراکی سودمند به آن ها توصیه می کنیم که زیاد سودمند و پرفایده هستند این موادخوراکی سبب زیاد شدن شیر مادر و زیاد شدن تندرستی مادر و نوزاد نیز خواهند شد . مراقبت غذایی بعد از سقط جنین مراقبت غذایی بعد از سقط جنین
  سقط جنین برای هر مادری موضوعی دردناک و آزادستهنده است.مادرانی که بچه خود را از دست می دهند افزون بر حمایت عاطفی احتیاج دارند از دید غذا تثبیت شوند.زیرا سقط جنین سبب ضعیف شدن جسم می شود راه کارهایی ساده برای بهبود بخیه زایمان راه کارهایی ساده برای بهبود بخیه زایمان
  زایمان طبیعی نسبت به سزارین فرق های زیادی دارد. هر کس با توجه به توانایی بدنی و همینطور آمادگی روحی که دارد یکی از این شیوه ها را برای زایمان انتخاب می کند. هر دوی این شیوه ها پیامد ویژه خود را دارند. امروز در شیثار می خواهیم درباره شیوه های بهبود بخیه زایمان طبیعی با شما صحبت کنیم
  گردآوری از زمانی آب نمیخوریم، چه اتفاقی برای جسم ما می افتد؟ گردآوری از زمانی آب نمیخوریم، چه اتفاقی برای جسم ما می افتد؟
  بعضی افراد به ندرت آب مینوشند و عادت دارند آبمیوه، نوشابه، سودا یا قهوه بنوشند، یعنی هر چیزی به جز H2Oی خالص! گردآوری از آیا شیرموز سبب چاقی می شود؟! گردآوری از آیا شیرموز سبب چاقی می شود؟!
  شیر موز یکی از خوشمزه‌ترین اسموتی‌هاست و درست کردن آن هم ساده و کم هزینه است، اما مشکلی که در رابطه با شیر موز وجود دارد این سوال است: آیا شیر موز چاق کننده است؟ بیشتر بدانید فایده های بی شمار هویج برای تندرستی! بیشتر بدانید فایده های بی شمار هویج برای تندرستی!
  هویج خاصیت های بی شماری برای سلامتی ما به همراه دارد این شاخه از سبزیجات فواید بی نظیری برای بدن ما به همراه دارد در ادامه یا انواع این فواید آشنا شوید. بیشتر بدانید میل کردن بامیه و خصوصیات بی نظیر آن! بیشتر بدانید میل کردن بامیه و خصوصیات بی نظیر آن!
  از ویژگی های بامیه چه میدانید این شاخه از سبزیجات برای بیماران دیابتی بسیار پرخاصیت و مفید است و می تواند خون آن ها را تنظیم کند. مطلبی از زمانی آدامس را قورت میدهید چه اتفاقاتی در بدنتان می افتد؟! مطلبی از زمانی آدامس را قورت میدهید چه اتفاقاتی در بدنتان می افتد؟!
  وقتی آدامس را قورت میدهید چه اتفاقاتی در بدنتان می افتد با چه عوارضی مواجه خواهید شد چه توصیه هایی هنگام آدامس جویدن باید در نظر بگیریم. با سلامتی زیان آوررات استفاده بسیار مواد خوراکی پرچرب! با سلامتی زیان آوررات استفاده بسیار مواد خوراکی پرچرب!
  متاسفانه سبک غذایی ما ایرانی ها سبک غذایی چرب است و خوراکی هایی مصرف می کنیم که حاوی مقادیر زیادی چربی هستند توصیه می کنیم به خاطر سلامتی تان در این عادات غذایی تغییراتی بدهید. مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید! مطلبی تازه درباره آب طالبی را با رعایت این مطلب ها استفاده نمایید!
  آب طالبی طرفداران زیادی در این فصل دارد پیشنهاد می کنیم مراقب آب طالبی های مضر موجود در بازار باشید و حتی الامکان در منزل تهیه کنید و بلافاصله مصرف کنید و در مدت طولانی نگه ندارید. گردآوری مواظب گرفتن آب و مایعات توسط بدنتان باشید! گردآوری مواظب گرفتن آب و مایعات توسط بدنتان باشید!
  با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان در این فصل باید بیشتر مراقب دریافت مایعات توسط بدنتان باشید و سعی کنید به بدنتان مایعات بیشتری برسانید. مطلبی تازه درباره پنج ترفند برای کم شدن وزن پایدار مطلبی تازه درباره پنج ترفند برای کم شدن وزن پایدار
  پیروی نکردن از رژیم های مد شده، نقطه خوبی برای شروع روند کاهش وزن پایدار است. شما باید سبک زندگی تان را به گونه ای تغییر دهید که برای طولانی مدت دوام داشته باشد، نه یک رژیم لاغرکننده فوری که تنها برای یک یا دو هفته ماندگاری دارد. مطلبی تازه درباره آیآ خوابیدن با شکم پر سبب چاقی و زیاد شدن وزن می شود؟! مطلبی تازه درباره آیآ خوابیدن با شکم پر سبب چاقی و زیاد شدن وزن می شود؟!
  خوابیدن با شکم پر از قدیم الایام منع شده است و عقیده براین اساس بوده که شام خوردن باعث افزایش وزن و چاقی افراد می شود آیا این امر صحت دارد یا خیر؟

  • آدامس بخورید تا لاغر باشید
   آدامس بخورید تا لاغر باشید

   خیلی ها از آدامس تعریف نمیکنند و اون رو چیز خوبی نمیدانند اما با این حال آدامس میتواند در کاهش اشتها تاثیر داشته باید و علاوه بر آن باعث لاغری نیز شود آب خیار و تاثیر آن
   آب خیار و تاثیر آن

   فکر میکنین آب خیار هم میتواند در سلامتی و تغییرات بدن ما تاثیراتی را داشه باشد؟ بله اینگونه است و حتی آب خیار نیز میتواند برای تمامی ما مفید باشد سیما تیر انداز وعدم تمایل به کار کمدی
   سیما تیر انداز وعدم تمایل به کار کمدی

   سیما تیرانداز در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که دیگر تمایلی به بازی در کارهای کمدی را ندارد دلایل رفتارهای بد خودمان را بدانیم
   دلایل رفتارهای بد خودمان را بدانیم

   گاهی ما رفتارهای بدی داریم که حتی ممکن است نا خود آگاه باشد اما واقعا دلیل این رفتارهای بد چی میتونه باشه و چجوری میشه اون ها رو کنترل کرد واکنش گلزار به انتقاد ها از او
   واکنش گلزار به انتقاد ها از او

   این روزهای و بعد از منتشر شدن چندین و چند آهنگ از محمد رضا گلزار خبرهایی از انتقاد هایی که از او صورت میگیرد از گوشه و کنار به گوش میرسد وانگار او زیاد از این انتقاد ها راضی نمیباشد
  • نوشیدن یک فنجان شکلات داغ در روز، چه فایده ای دارد!
   نوشیدن یک فنجان شکلات داغ در روز، چه فایده ای دارد!

   بر اساس نتایج تحقیقات اخیر، نوشیدن یک فنجان شکلات داغ در روز، احتمال بروز حملات قلبی را در 10 سال آینده تا 31 درصد کاهش می دهد. ایا عواقب تنبیه بدنی کودک را میدانید؟
   ایا عواقب تنبیه بدنی کودک را میدانید؟

   تنبیه بدنی می‌تواند کودکان را درباره شناخت و تشخیص درست از غلط به اشتباه بیندازد نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟!
   نیمه های شب غذا خوردن چه عوارضی دارد؟!

   اگر شما هم جزو افرادی هستید که تا پاسی از شب بیدار می مانید و سراغ یخچای می روید بهتر است بدانید سخت در اشتباهید و با این کار به سلامتتان ضربه وارد خواهید کرد نیمه های شب موقع غذاخوردن نیست و می تواند در عملکرد بدن اختلال ایجاد کند. انواع روغن هایی که ضد سرطان هستند را بشناسید!
   انواع روغن هایی که ضد سرطان هستند را بشناسید!

   برخی روغن ها می توانند از بدنمان در برابر بیماری ها مراقبت کنند و مانع ایجاد سرطان شوند و توصیه متخصصین تغذیه استفاده از این روغن هاست خواص ضدسرطانی این روغن ها می تواند بسیار موثر و مفید باشد. به خاطر خوشگذرانی عذاب وجدان دارید؟!!
   به خاطر خوشگذرانی عذاب وجدان دارید؟!!

   از گیم زدن و فیلم تماشا کردن تا اس ام اس بازی، آیا به خاطر انجام دادن کارهای ظاهرا بی فایده فقط برای حال کردن، باید احساس بدی داشته باشیم؟
  • کاهش مصرف کافئین و فواید آن
   کاهش مصرف کافئین و فواید آن

   کافئین در کاکائو، قهوه و مقدار کمی هم در چای وجود داره. البته کافئین به عنوان یه افزودنی در نوشیدنی های انرژی زا هم وجود داره. خوردنی های مفید برای کیسه صفرا
   خوردنی های مفید برای کیسه صفرا

   رژیم غذایی مصنوع غربی صفرا ایجاد می کند، بنابراین بهبودی ناراحتی های کیسه صفرا و جلوگیری از ساخت سنگ به یک دگرگونی نیاز دارد، پذیرش مواد آلی با فیبر زیاد در رژیم غذایی کامل برای جلوگیری از ساخت سنگ سودمند خواهد بود . چند ماده‌ی غذایی که خوابی راحت را برایتان به ارمغان می‌آورد
   چند ماده‌ی غذایی که خوابی راحت را برایتان به ارمغان می‌آورد

   در این مطلب چند ماده‌ی غذایی که خوابی راحت را برایتان به ارمغان می‌آورد معرفی می‌شوند. لطفاً با ما باشید. مواد مغذی برای دفع سموم کبد
   مواد مغذی برای دفع سموم کبد

   مواد مغذی برای دفع سموم ضروری هستند؛ اگر شما دچار کمبود شوید توانایی کبد شما کاهش خواهد یافت. آنها شامل سولفور، محتوی اسید آمینه، آهن، روی، ویتامین های گروه B مخصوصاً اسید فولیک و ویتامین C هستند توصیه‌های طب سنتی برای گرم‌مزاج‌ها در ماه رمضان
   توصیه‌های طب سنتی برای گرم‌مزاج‌ها در ماه رمضان

   گرم‌مزاجان دو دسته‌اند: افراد دارای مزاج گرم و خشک و افراد دارای مزاج گرم و تر. در این مطلب ابتدا توصیه‌های غذایی مناسب برای افراد دارای مزاج گرم و خشک و سپس افراد دارای مزاج گرم و تر را آورده‌ایم. با ما همراه باشید ...

  از خاویار و خواص آن بیشتر بدانیم از خاویار و خواص آن بیشتر بدانیم
  چقدر با خاویار آشنایی دارید و از آن استافاده میکنید و آیا اصلا میدونید خاصیت های آن چیست
  از فیثاغورث بخوانید از فیثاغورث بخوانید
  امروز سخنان خواندنی دیگری روبراتون داریم اما اینبار این سخنان از مردی است که بیشتر نام او رو در ریاضی شنیده اید یعنی فیثاغورث
  حکایت خواندنی چوب خدا و باغ خدا و دست خدا حکایت خواندنی چوب خدا و باغ خدا و دست خدا
  امروز حکایتی خواندنی و دوست داشتنی رو براتون داریم حکاتی که شاید اون رو شنیده باشید اما بازم خالی از لطف نیست دوباره خواند و شنیدنش
  با انار پوستی زیبا و جذاب را تجربه کنید با انار پوستی زیبا و جذاب را تجربه کنید
  با انار پوستی زیبا و جذاب را تجربه کنید
  اینبار با در نظر گرفتن این نکات کفش بخرید اینبار با در نظر گرفتن این نکات کفش بخرید
  همیشه اکثر ما تنها با درنظر گرفتن سایز پاهایمان اقدام به خرید کفش میکنیم در شرایطی که پاهای هر کدام از ما فرم و شکل مخصوص به خودش را دارد و این فرم و شکل میتواند در راحتی کفش در پا بسیاری گذار باشد
  با این نکات کلیدی مبل راحتی بهتری بخرید با این نکات کلیدی مبل راحتی بهتری بخرید
  اگر قصد خرید مبل راحتی دارید، مبلی که زمان زیادی از روز رو قراره ازش استفاده کنید، حتما حتما از نکات زیر بهره بگیرید و اون ها رو در انتخاب مبل مناسب به کار ببرید
  تست راستگویی همسران تست راستگویی همسران
  بعد از مدتی که تست های متفاوتی رو هر روز برای شما داشتیم و وقفه ای که در این تست ها افتاد امروز با تست راستگویی باهاتون که افراد راستگو رو میتونین بشناسین
  با این داروی جدید استخوان ها دیرتر پیر میشوند با این داروی جدید استخوان ها دیرتر پیر میشوند
  دانشمندان دارویی کشف کرده اند که با استفاده از آن میتوان روند پیر شدن استخوان ها را کند و کنترل نمود
  در زمان شستن صورت این نکات را به کارببرید در زمان شستن صورت این نکات را به کارببرید
  شستشوی صورت در زمان های مختل حس خوبی رو در آدم ایجاد میکنه و ما اکثرا با عادت هایی که در شستشو داریم این کار رو انجام میدیم که همیشه عادت ها و حوه شست و شوی صورتمان خوب نیست ، ایبار کلید هایی رو براتون داریم که با اون ها میتونین صورتتو رو درستتر و بهتر بشویید
  موهای گوش و بینی را از ریشه نکنید موهای گوش و بینی را از ریشه نکنید
  خیلی ها عادت داردن به جای کوتاه کردن موهای گوش و بینی اون ها رو از ریشه ریشه کن کننده و از ریشه بکنند ، بدون توجه به اینکه تمامی اجزاء بدن برای ما ضروری است و هر کدام حتی این موهای کوچیک نقش مهمی در بدن دارند
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو