لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سلامتی-->>> لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند

لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند

 • زمان درج : 3 هفته قبل
 • تاریخ درج : 2019-05-03 21:00:04
 • تعداد بازدید : 28
  بازدید ماه:28
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

چیزی درباره چند نمونه خوراکی انرژی زا طبیعی شنیده‌اید؟ حتما با شنیدن اسم خوراکی انرژی زا یاد ردبول افتاده‌اید! اما منظور ما خوراکی های پرقند و مصنوعی نیست. منظور ما خوراکی های انرژی زای طبیعی است که شادابی و نشاط و انرژی از دست رفته را به شما برمی‌گرداند. با ما همراه باشید تا ۲۳ خوراکی انرژی زا طبیعی که زندگی‌تان را دگرگون می‌کنند را بشناسید. این غذا ها میتواند ترکیبی عالی برای شما باشند و باهم بمب انرژی غذایی برای شما ایجاد کنند

غذا انرژی زا

شاید شب گذشته را بد خوابیده باشید یا شاید کم‌کم به وضعیت خمودی بعد از ظهر نزدیک می‌شوید، به هر حال مطلب باارزش این است که به یک خیز انرژی فوری احتیاج دارید! خب همانطور که گفتیم، بی‌خیال ردبول بشوید زیرا منابع انرژی مناسبتر و سالم‌تری نیز در مقایسه با آن وجود دارد. به طور کلی، ظاهرا تمام مواد خوراکی به شما انرژی می‌دهند. اما بعضی از خوراکی ها در ارائه‌ی آن مقدار از انرژی که برای تسخیر جهان ضروری دارید، مناسبتر هستند. هر کدام از این غذا‌ها را که دوست دارید میل کنید و در مقیاس انرژی از ۰ به ۱۰ برسید.

غذا انرژی زا
۱. کینوآ

این دانه‌های غذا که بیش‌تر از هر دانه‌ی دیگری پروتئین دارند و همینطور پربار از اسیدهای آمینه هستند، سبب زیاد شدن انرژی فوق‌العاده‌ای در اواسط روز می‌شوند. پزشک لینزی دانکن، کارشناس غذا‌ی مشهور می‌گوید: “کینوآ همینطور دارای فولات، منیزیم، فسفر و منگنز است و درست به همین علت یک منشا کربوهیدرات برای دارا بودن انرژی زیاد مدت است.

مطلب مرتبط: خصوصیات بامیه: ۳۵ خاصیت بامیه برای تندرستی، پوست و مو
۲. عدس

این غذا انرژی زا گونهی ماده‌ی غذا دارای اهمیت خوراکی خیلی بالا است که انرژی بیشتری به شما می‌دهد. میزان بی‌شمار فیبر موجود در آن سبب زیاد شدن میزان قند خون می‌شود و شما را در تمام طول روز پرانرژی نگه می‌دارد.
۳. ماهی تن

هرچند ماهی تن بوی دلپذیری ندارد، اما میل کردن آن برای ناهار قادراست انرژی بیشتری برای شما فراهم کند. ربکا اسکریچ‌فیلد کارشناس غذا‌ی رسمی می‌گوید: میل کردن هرگونه ماهی که از پروتئین و ویتامین B لبریز است قادراست منشا مناسبی از انرژی را برای شما فراهم کند. و یک پیشنهاد: به سراغ قوطی ماهی تن روش بروید که یکی از ۶ مناسبترین ماهی برای از دست دادن وزن است.
۴. لوبیا

لوبیا نه تنها سبب می‌شود که احساس سیری داشته باشید، بلکه همینطور قادراست از بروز وضعیت نخوت و بی‌حالی در وسط روز پیشگیری کند. زید می‌گوید: “این ماده‌ی غذا شامل پروتئین به حفظ ثبات قند خون یاری می‌کند و به این ترتیب شما را پر انرژی نگه می‌دارد، به علاوه کربوهیدرات پیچیده‌ی موجود در آن برای مغز و جسم انرژی فراهم می‌کنند.”

غذا انرژی زا
۵. تخم‌مرغ

علتی وجود دارد که تخم‌مرغ صبحانه‌ی شماره‌ی یک محسوب می‌شود! الیسا زید، کارشناس رسمی غذا، و نویسنده‌ی کتاب هفته‌ی بعد جوان‌تر خواهیم بود و وبلاگ خوراکی ، تناسب هیکل و داستان، می‌گوید: “تخم‌مرغ پروتئین با کیفیت بالا و اسیدهای چرب تک غیراشباع و چند غیراشباع سودمند برای قلب تامین می‌کنند و یاری‌تان می‌کنند که هم پرانرژی بمانید و هم پرخوری ننمایید.”

مطلب مرتبط: خصوصیات لوبیا سبز: ۱۰ خاصیت لوبیا سبز که بایست بدانید
۶. غلات صبحانه‌ی کامل

چیز ناخوشایندی در مورد غلات صبحانه وجود ندارد! و میل کردن این غذا انرژی زا زمان صبح یک راه عالی برای زیاد شدن انرژی شما است. “لیزا موسوکوویتز کارشناس غذا و بنیانگذار گروه غذا‌ی NY ( NY Nutrition Group)، می‌گوید: ” غلات سبوس‌دار با فیبر بالایی که دارند سبب کم شدن مقدار تولید گلوکز در جریان خون می‌شوند و در نهایت سبب می‌شوند که در طول روز میزان انرژی پایداری داشته باشید. ”
۷. دانه‌ی چیا

این دانه‌های سالم را به ماست یا اسموتی‌های‌تان اضافه نمایید و انرژی ضروری را برای کل روزتان تامین نمایید. کارولین براون، کارشناس غذا در Foodtrainers در آپر وست ساید منهتن می‌گوید: “دانه‌های چیا به شما انرژی پایدار می‌دهند، زیرا به مقدار بی‌شماری پروتئین، چربی و فیبر دارند و در عین حال کم کربوهیدرات هم هستند. آنان سبب خیز یا افت ناگهانی در قند خون یا میزان انسولین نمی‌شوند، و از ایجاد ولع بیشتر به میل کردن و پرخوری نیز پیشگیری می‌کنند.”
۸. چای سبز

چای سبز نیز نظیر قهوه به طور طبیعی شامل کافئین است، اما ترکیبی به نام تیمین نیز دارد که شما را متمرکز و هوشیار نگه می‌دارد بدون این‌که شما را عصبی کند. در عین حال، خصوصیات قدرتمند آن به سوختن چربی شکم یاری می‌کند؛ به همین علت کسانی که در گروه آزمایش برای پاکسازی جسم از آن مصرف می‌کنند تا ۴.۵ کیلو در هفته وزن کم کرده‌اند.
۹. ماست

زید می‌گوید: “ماست یک منشا عالی از پروتئین با کیفیت است که شما را سیر می‌کند و انرژی اولیه را برای مغز فراهم می‌کند.” مناسبترین قسمت در مورد این ماده‌ی غذا این است که تقریبا با هر چیزی قابل میل کردن است. می‌توانید اندکی گرانولا، آجیل یا میوه به ماست اضافه نمایید تا عطر و مزه آن را مناسبتر نمایید.

غذا انرژی زا
۱۰. پرتقال

پرتقال شامل مقادیر بالایی از ویتامین C است که قادراست یاری‌تان کند تا دو ساعت بعد از استفاده آن احساس خستگی نداشته باشید.
۱۱. آجیل

بیش‌تر مغزها نظیر بادام، کره‌ی بادام زمینی و بادام هندی لبریز هستند از مواد غذایی، چربی‌های سالم و همینطور منشا مناسبی از پروتئین محسوب می‌شوند. مطالعات گذشته نشان داده‌اند که محتوای غذا‌ای آنان قادراست به حفظ میزان انرژی یاری کند. افزون بر این، می‌توانید هر جایی که می‌روید آنان را به همراه داشته باشید.

مطلب مرتبط: ۱۰ خاصیت شگفت انگیز باقالی برای تندرستی
۱۲. سالمون وحشی

هیچ شک و تردیدی در مورد این غذا انرژی زا وجود ندارد! ماهی سالمون وحشی نه تنها برای عضله‌سازی عالی است بلکه منشا پربار اسیدهای چرب امگا ۳ و پروتئین است که قادراست به شما در بالا حفظ کردن میزان انرژی‌تان یاری کند.
۱۳. تخمه‌ی کدو تنبل

پزشک دانکن می‌گوید: “تخمه‌ی کدو تنبل منشا مناسبی از پروتئین، چربی‌ها و فیبرهای سالم است و سبب می‌شود احساس سیری نمایید و انرژی بیش‌تری داشته باشید. این دانه‌های غذا همینطور شامل منگنز، منیزیم، فسفر و روی هستند که انرژی بیش‌تری را برای نهایت مصرف وقت باشگاه فراهم می‌کنند.” آنان را به سالادتان اضافه نمایید با در ساعت ناهار به تنهایی میل کنید تا بقیه روز را هم پرانرژی باشید.

غذا انرژی زا
۱۴. سیب

سیب با مقدار بی‌شمار ویتامین‌ها و مواد معدنی که دارد، اساسا عضو نمایان یک رژیم خوراکی سالم است. این ماده‌ی غذا همینطور از کربوهیدرات‌های ساده تشکیل شده‌است که می‌توانند سبب انفجار سریع سوخت شوند.
۱۵. موز

موز یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین خوراکی ها است که قادراست فورا انرژی شما را زیاد شدن بدهد. این میوه شامل گلوکز است که سبب بالا رفتن انرژی می‌شود تا تمرینات ورزشی خود را به مناسبی انجام بدهید. افزون بر این میل کردن این میوه مزایای بی‌شماری برای تندرستی‌تان دارد.
۱۶. اسفناج

این گیاه غذا برگ سبز و قدرتمند در این مورد هم خیلی اثرگذار است. اسفناج به علت اسیدهای آمینه و تیروزینی (یک ترکیب که ثابت شده هوشیاری را زیاد شدن می‌دهد) که دارد، جزو خوراکی های عالی برای زیاد شدن انرژی محسوب می‌شود. اهل میل کردن سبزیجات نیستید؟ خیلی خب آن را داخل اسموتی‌های‌تان بریزید. قول می‌دهیم که اصلا متوجه مزه و مزه‌ی آن نخواهید شد!
۱۷. بلوبری ( زغال‌اخته‌ی آبی)

میل کردن این غذا انرژی زا به عنوان یک میان‌نوبت قادراست به شما یاری کند که آن وضعیت خمودی پس از ناهار میل کردن را تجربه ننمایید. آنان قند اندکی دارند، اما لبریز از فیبر هستند، ترکیبی قدرتمند که یاری می‌کند بدن‌تان پرانرژی باشد. مناسبترین مطلب در مورد بلوبری این است که شما می‌توانید آن را به هر چیزی اضافه نمایید: سالاد، ماست، کوکی‌ها، یا حتی می‌توانید به تنهایی از آنان لذت ببرید.

غذا انرژی زا
۱۸. شکلات تلخ

پژوهشگران دانشگاه آریزونای شمالی، از شرکت‌کنندگان در یک مطالعه خواستند که به عنوان میان‌نوبت شکلات دارای ۶۰ درصد کاکائو استفاده کنند. نتیجه‌ی این مطالعه یک زیاد شدن هوشیاری و توجه را در شرکت‌کنندگان نشان داد. اما این نتیجه نبایست چراغ سبزی برای بلعیدن یک تکه‌ی بزرگ شکلات باشد. یک قطعه‌ی کوچک شکلات به شما انرژی ضروری را می‌دهد اما به یاد داشته باشید شکلات تلخ شامل دست کم ۷۰ درصد کاکائو را انتخاب نمایید.
۱۹. آمیخته آجیل و میوه‌ی خشک

این ترکیب از آجیل، دانه‌ها و مواد خوراکی خشک یک میان‌نوبت‌ی عالی است برای وقتی که خستگی کم‌کم به سراغ‌تان می‌آید. موسکوویتز می‌گوید، چربی موجود در آجیل و دانه‌ها یک منشا عالی برای گرفتن انرژی زیاد مدت است، در حالی که فیبر بی‌شمار موجود در آنان سبب کم شدن شتاب آزاد شدن گلوکز می‌شود و به این ترتیب میزان انرژی بدن‌تان ثابت می‌ماند. فقط مطمئن شوید که در میل کردن این میان‌نوبت بیشتره‌روی ننمایید؛ شما در واقع فقط یک یا دو مشت کوچک از این غذا را احتیاج دارید. استفاده یک بسته‌ی بزرگ از این غذا در واقع یک بمب کالری برای شکم شما است.
۲۰. قهوه

تمام‌ی ما می‌دانیم که کافئین قادراست آن هوشیاری مورد احتیاج را در طول روز کاری برای‌مان فراهم کند. اما یک مطالعه نشان داده‌است که آشامیدن قهوه قبل از انجام تمرینات ورزشی قادراست عملکرد شما را خوب شدن قسمتد. در این مطالعه شرکت‌کنندگان که محدوده ۵ میلی‌گرم قهوه (محدوده ۲ تا ۳ فنجان) آشامیدند و نمایان شد که قادر هستند پرس سینه و پرس پا را به تعداد بیش‌تری انجام بدهند.
۲۱. گوشت گاو بدون چربی

کسانی که عاشق گوشت هستند، همواره انرژی بیشتری دارند! زید می‌گوید یک قطعه گوشت گاو شامل پروتئین و اسیدهای آمینه‌ی بی‌شمار برای حفظ میزان انرژی و سیر حفظ کردن شما به مدت زیاد‌تر، عالی است. آن را همراه با سبزیجات میل کنید تا یک نوبت‌ی خوراکیمناسب  داشته باشید.
۲۲. آب

مطالعات گذشته نشان داده‌اند که کاهش آب جسم (دهیدراته شدن) یکی از علت ها بیشتری خسته بودن ما است (و همین‌طور علت این‌که مدام فکر می‌کنیم گرسنه هستیم). درنتیجه، دفعه‌ی بعد که احساس کسالت و بی‌حالی داشتید، میزانی H۲O را برای زیاد شدن انرژی سریع استفاده نمایید.

غذا انرژی زا
۲۳. ماته

آیا تا به حال چیزی در مورد ماته شنیده‌اید؟ اجازه دهید ما برای‌تان توضیح دهیم: این یک غذا انرژی زا کاملا طبیعی است که از گیاه ماته در امریکای جنوبی آماده می‌شود. این آشامیدنی نیز نظیر قهوه و چای سبز، منشا طبیعی کافئین است، اما به مقدار بی‌شماری ویتامین و مواد معدنی نیز دارد، و به همین علت یاری می‌‌کند که بدون تجربه‌ی وضعیت خستگی و بی‌حالی، انرژی خود را حفظ نمایید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 21:00:02
  • درمورد قاعدگی خانم ها بیشتر بدانید

   قاعدگی ، پریود و عادت ماهیانه نام چرخه ای است که هر ماه برای خانم ها رخ می دهد. در بانوان بارور به منظور تولید مثل جنسی قاعدگی رخ می‌ دهد و در جریان این مسئله هر ماه یک تخمک بالغ شده در زنان آمادهٔ پروردن جنین می‌ گردد.
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 09:00:02
  • با گیاهان دارویی به درمان زود انزالی برویم

   طب سنتی یکی از شیوه های درمانی است که قدمتی هزاران ساله دارد. در ایران و چین و هند که از قدیمی ترین کشورها در این زمینه هستند بسیاری از بیماری از طریق همین شیوه درمانی ، درمان می شوند. از آن جاییکه کشور ما ایران از قدیمی ترین کشورها در زمینه طب سنتی است
  • 3 هفته قبل
  • 2019-05-03 21:00:04
  • لیست 23 تایی که انرژی روزانه شما رو متحول میکند

   چیزی درباره چند نمونه خوراکی انرژی زا طبیعی شنیده‌اید؟ حتما با شنیدن اسم خوراکی انرژی زا یاد ردبول افتاده‌اید! اما منظور ما خوراکی های پرقند و مصنوعی نیست. منظور ما خوراکی های انرژی زای طبیعی است که شادابی و نشاط و انرژی از دست رفته را به شما برمی‌گرداندچیزی درباره چند نمونه
  • 3 هفته قبل
  • 2019-04-29 09:00:02
  • چرا موهای جلوی سر جوان ها میریزد

   ریزش مو در مردم تا یک میزان طبیعی و عادی می باشد ولی زیادتر از آن مقدار ضروری است توسط دکتر پیگیری شود.

   امروزه جوانان بیش از گذشته به ظاهر خود ارزش می دهند. جوانان به ظاهر خود زیادتر رسیدگی می کنند و می خواهند به مناسبترین شکل خودشان دیده شوند. مو ها از جمله بخش هایی محسوب م
  • 4 هفته قبل
  • 2019-04-23 09:00:02
  • چجوری با چند عادت ساده بدنمون رو سم زدایی کنیم

   با ساده ترین روش های سم زدایی روزانه بدن آشنا شده و برای سلامتی خود آنها را انجام دهید.بدن ما به طور منظم در طول روز با غذایی که می خوریم، آبی که می نوشیم، هوایی که نفس می کشیم و محصولات آرایشی و بهداشتی که مصرف می کنیم، از سموم مختلف انباشته می شود. مصرف نگهدارنده ها و افزودنی ها
  • 1 ماه قبل
  • 2019-04-20 09:00:03
  • چرا آقایان بیشتر دچار درد قفسه سینه میشوند

   ناراحتی قلبی یکی از مشکلاتی است که افراد در زندگی امکان دارد به آن دچار شوند. یک فوق تخصص جراحی قفسه سینه ، آقایان را به خاطر ویژگی‌ های جسمی بیشترین مبتلایان به درد قفسه سینه ناشی از ناراحتی قلبی دانست و اعلام کرد : پرخوری و بد غذا خوردن از علت های مهم این درد می باشد. حمله قلب
  • 1 ماه قبل
  • 2019-04-21 09:00:01
  • نگاهی به شیوع بیماری روماتیسم در بالغان

   بیماری روماتیسم ستون فقرات یک مشکل زنتیکی است و در اکثر موارد با دیسک کمر اشتباه گرفته می شود.امروز می خواهیم درباره یک بیماری صعب العلاج و خطرناک صحبت کنیم که گفته می شود در مردان ۵برابر بیشتر از زنان دیده می شود. بیماری روماتیسم ستون فقرات بیماری است که در ادامه در نیک صالحی
  • 1 ماه قبل
  • 2019-04-20 21:00:01
  • چوب صندل قرمز چه فوایدی برای پوست و زیبایی دارد

   افرادی که دارای پوست خشک هستند و از پوسته پوسته شدن پوست شان رنج می برند می توانند از این گیاه همراه با شیر استفاده کنند .صندل قرمز نام گیاهی است که در کشور هندوستان بیشتر وجود دارد و در طب سنتی کاربردهای فراوانی دارد
  • 22 ماه قبل
  • 2017-07-12 00:00:00
  • دلیل سیخ شدن موی سر

   14همواره برای همه ما پیشاومده که موی سرمون سیخ بشه یا این احساس رو داشته باشیم امروز نگاهی انداختیم به دلیل سیخ شدن موی سر
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 21:00:02
  • درمورد قاعدگی خانم ها بیشتر بدانید

   14قاعدگی ، پریود و عادت ماهیانه نام چرخه ای است که هر ماه برای خانم ها رخ می دهد. در بانوان بارور به منظور تولید مثل جنسی قاعدگی رخ می‌ دهد و در جریان این مسئله هر ماه یک تخمک بالغ شده در زنان آمادهٔ پروردن جنین می‌ گردد.
  • 1 ماه قبل
  • 2019-04-20 09:00:03
  • چرا آقایان بیشتر دچار درد قفسه سینه میشوند

   14ناراحتی قلبی یکی از مشکلاتی است که افراد در زندگی امکان دارد به آن دچار شوند. یک فوق تخصص جراحی قفسه سینه ، آقایان را به خاطر ویژگی‌ های جسمی بیشترین مبتلایان به درد قفسه سینه ناشی از ناراحتی قلبی دانست و اعلام کرد : پرخوری و بد غذا خوردن از علت های مهم این درد می باشد. حمله قلب
  • 3 هفته قبل
  • 2019-04-29 09:00:02
  • چرا موهای جلوی سر جوان ها میریزد

   14ریزش مو در مردم تا یک میزان طبیعی و عادی می باشد ولی زیادتر از آن مقدار ضروری است توسط دکتر پیگیری شود.

   امروزه جوانان بیش از گذشته به ظاهر خود ارزش می دهند. جوانان به ظاهر خود زیادتر رسیدگی می کنند و می خواهند به مناسبترین شکل خودشان دیده شوند. مو ها از جمله بخش هایی محسوب م
  • 32 ماه قبل
  • 2016-08-31 00:00:00
  • بخوانید معرفی مواد خوراکی ارزان قیمت و مقرون به صرفه!

   14در این مطلب قصد داریم برخی موادغذایی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را به شما معرفی کنیم که می توانند بسیار پرخاصیت و مفید باشند و فایده های زیادی برای سلامتی تان به همراه داشته باشند شک نکنید با استفاده از این مواد خوراکی علاقه مند خواهید شد و مزایای از املاح و ویتامین های آن ها به
  • 2 هفته قبل
  • 2019-05-08 09:00:02
  • با گیاهان دارویی به درمان زود انزالی برویم

   14طب سنتی یکی از شیوه های درمانی است که قدمتی هزاران ساله دارد. در ایران و چین و هند که از قدیمی ترین کشورها در این زمینه هستند بسیاری از بیماری از طریق همین شیوه درمانی ، درمان می شوند. از آن جاییکه کشور ما ایران از قدیمی ترین کشورها در زمینه طب سنتی است
  • 60 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • چگونه در کمترین زمان لاغر شویم

   14

   لاغزی و خوش هیکل بودن یکی از چیزهایی است که اکثر ما با هر سن و سالی از اون لذت میبریم و در پی اون هستیم اما اینکه چگونه در کمترین زمان ممکن این کار رو بکنیم خودش مسئله ای است

  • 40 ماه قبل
  • 2015-12-28 00:00:00
  • طب سنتی می گوید پنیر را به چی بخوریم با چی نخوریم؟

   14در طب سنتی زمان خوردن برخی مواد غذایی و همچنین این که آن ها را با چی بخوریم و با چی نخوریم خیلی مهم است؛ یکی از این مواد غذایی پنیر است که در ادامه نکاتی را راجع به آن آورده ایم.
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-05 00:00:00
  • جلوی چروک پوست دست رو بگیریم

   پشت دست یکی از مناطقی است که خیلی سریعتر از نقاط دیگر رن گ پیری و چروک رو به خودش میگیره که خب خیلی هم خوش آیند کسانی  که به سلامتی و زیبایی خودشون توجه میکنند نیست
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-05 00:00:00
  • در پاییز چگونه مراقب پوست خود باشیم

   با تغییر فصل و آمدن آهسته سرما تغییراتی در زندگی همه ما نیز رخ میدهد که شاید همه آن ها خوش آیند نباشه، یکی از این تغییرات که برای عده ای رخ میدهد تغییرات پوستی است که از آن جمله خشک شدن و  ادذیت شدن پوست در فصل پاییز است
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-06 00:00:00
  • سم زدایی از بدن در 9 روز

   گاهی بدن ما نیز نیاز دارد که دوره های درمانی و باز پروری خودش رو داشته باشه و از اون نگهداری های خوبی صورت بگیره که بر این اسساس رو به راه بشه و یکی از این توجه ها و دوره های درمانی سم زدایی از بدن است
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-07 00:00:00
  • آشنایی با نارنگی این میوه پاییزی

   با اومدن پاییز و شروع بیماری های پاییزی استفاده از نارنگی و پرتقال و البته لیمو به شدت زیاد میشه و واقعا هم که در این آب وهوا این میوه ها نیاز واقعی بدن هستند و بد ندیددیم که امروز نگاهی بندازیم به خواص نارنگی و  فواید این میوه دوست داشتنی برای شما دوستان
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-01 00:00:00
  • چشم را اینگونه تمیز کنید

   چشم یکی از نواحی فوق العاده حساس بدن اسا و نمیتوان آنرا به هر صورتی که دوست داریم تمیز کنیم و باید جدا مراقب تمیزی آن بود و بهتر است با توجه به روش های زیر چشم را تمیز کنید
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-01 00:00:00
  • تفاوت های کشک طبیعی و صنعتی و دلیل استفاده از هرکدام

   تازگی ها شایعی های زیبادی در مورد کشک های صنعتی مطرح شده است و اینکه باید از آن ها استفاده کرد یا نه و کلا کدامیک از این کشک ها بهتر و از کشک های صنعتی استفاده بکنیم یا نه سوالی است که در ذهن همه شکل گرفته است
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-16 00:00:00
  • استرس را با روش های ساده کنترل کنید

   گاهی میشه استرس و بسیاری از مشکلات وبیماری های که مارو اذیت میکنه رو با روش های ساده ای نیز کنترل کرد و اون ها رو کمتر و کمتر کرد و یکی از این ناراحتی ها و مشکلات استرس است که شما میتونین اون رو با دستور العمل های ساده ای کم کنید و در اصل کنترل نمایید
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-18 00:00:00
  • مراقب عمل های زیبا و رفع چروک باشید

   اگر قصد عمل زیبایی دارید و میخواهید چروک های صرتتون رو از بین ببرید بهتره کمی مراقب باشید که ممکنه این عمل زیبایی مشکلات بزرگگی براتون داشته باشه
  • 55 ماه قبل
  • 2014-10-19 00:00:00
  • ماست چکیده یا ماست ساده

   امروز مطلبی براتون داریم در مورد ماست و مخصوصا تفاوت های ماست جکیده و البته ماست های ساده و اینکه کدوم رو بیشتر استفاده کنیم بهتره و برای سلامتی شما دوستان میتونه بهتر باشه که امیدوارم براتون خواندنی و البته مفید باشه
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید