هوالرزاق


حشره خواری برای تکامل مغز!!!

حشره خواری برای تکامل مغز!!!

حشره ها یکی از بدترین چیزهایی که میشه تصور کرد که میشه خورد وامروز یک مطلب کاملا چندش رو براتون داریم در مورد حشره خواری  اوووه اووه فکر کنین!!!

متخصصان دانشگاه واشنگتن دریافتند در حالی که خوردن حشرات چندش‌آور می باشد می‌تواند به تکامل مغز انسان کمک کند. در حقیقت متخصصان مشاهده کردند زمان ی که نسل‌های گذشته انسان از رژیم غذایی حشرات تغذیه می‌کردند قدرت فکر کردن آنان پرورش بیشتر و بهتری داشته است.

«آماندا دی‌. ملین»، محقق ارشد این مطالعه گفت: چالش‌های توام با یافتن مواد خوراکی در روند تکامل مغز ، ذهن و قدرت شناختی در پستانداران نخستین و انسان‌ها مهم شناخته شده است.

مطالعه انجام شده نشان می‌دهد که روی آوردن به مصرف حشرات در مواقع کمیاب و ناکافی بودن مواد خوراکی ممکن می باشد به تکامل قدرت شناختی و ادراکی انسان کمک کند.

در این بررسی تعدادی میمون به مدت پنج سال در کاستاریکا مورد مطالعه قرار گرفتند و مشخص شد تئوری تکامل با بهبود مهارت‌های خاصی در موتور حسی که روندی نهفته دارد و به سختی حاصل می‌شود، مرتبط است.

آنان همچنین دریافتند همانطور که بسیاری از انسان‌ها تمایل دارند مناسب فصل از حشرات تغذیه کنند، این میمون‌ها هم در فصل‌های خاصی به رژیم غذایی حشرات روی می‌آورند.

به نقل از ورلد ساینس ریپورت، این مطالعه تایید می‌کند چگونه حشرات می‌توانند جایگزین مهمی در مواقع کمبود مواد غذایی برای انسان‌ها باشند.


حشره خواری برای تکامل مغز!!!

برچسب های
حشره خواری برای تکامل مغز!!! - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 16,127
تعداد بازدید ماه جاری : 12,401
تعداد بازدید در هفته جاری : 7
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به حشره خواری برای تکامل مغز!!! داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به حشره خواری برای تکامل مغز!!!