وسائل غیر ضروری زندگی
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سبک زندگی-->>> وسائل غیر ضروری زندگی

وسائل غیر ضروری زندگی

 • زمان درج : 66 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2014-05-01 00:00:00
 • تعداد بازدید : 7546
  بازدید ماه:4234
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

گاهی در زندگی ما وسائلی هستند که لزومی به خرید اون ها نیست اما تعدادی از خانواده ها برای خرید ای وسائل خودشون رو خیلی ب هدردسر می اندازند و امروز 2 0وسیله غیر ضروری رو برای شما دوستان داریم

1 - سرویس خواب بچه
ایالات متحده در مورد محصولات مصرفی که جنبه امنیتی دارند می گوید : خریدن تخت برای بچه هایی که تازه به دنیا آمده اند هیچ ضرورتی ندارد چرا که به دلایل مختلفی ممکن می باشد اصلا مورد استفاده قرار نگیرد. از جمله آنکه بسیاری از پدر مادرها بچه ها را در دوران نوزادی و مدتها بعد از آن در کنار خود می خوابانند. همچنین احتمال افتادن بچه از روی آن و همچنین ایجاد یک فضای بسته برای نوزاد و یا کودک نو پا را به وجود می آورد ، که می تواند منجر به ناراحتی و گریه آنها شود.
بهتر می باشد اجازه دهید تا کودک شما کمی بزرگتر شود و بعد برای او تخت بخرید.هم چنین می توانید تختی را که از فرزند قبلی شما بوده را دومرتبه تعمیر کرده و مورد استفاده فرزند بعدی خود قرار دهید.

2 - صندلی ماشین
اداره ایمنی ترافیک بزرگراه می گوید : صندلی ماشین اگر در یک تصادف آسیب دید لزومی ندارد که حتما آن را عوض نمایید - در صورتی که کیسه هوا باز شده باشد که دیگر ، هیچ کس مجروح نخواهد شد ،فقط توصیه می شود که قبل از استفاده مجدد از ماشین صندلی های ماشین را حتما درست کرده و آنها را نصب نمایید تا در معرض خطر قرار نگیرید .به این ترتیب لزومی به عوض کردن دوباره آنها نمی باشد. پس چگونه می توانیم بگوییم که بین صندلی ماشینی که در یک تصادف کوچک آسیب دیده، با یکی در یک تصادف بزرگ آسیب دیده ، و یکی که اصلا با آن تصادفی نشده تفاوت وجود دارد ؟ این آسیب داخلی می باشد و اصلا قابل رویت نیست. پس خرید مجدد آن کاملا بیهوده می باشد.

3 - کلاه کاسکت
در یک تصادف ، فوم ضخیم که در داخل کلاه وجود دارد باعث محافظت از سر شما می شود.اما پس از یک تصادف ، ممکن می باشد کلاه آسیب ببیند و اغلب هم می شکند و فوم آن از بین می رود. آکادمی جراحان ارتوپدی آمریکا می گویند : جایگزین کردن یک کلاه جدید پس از هر تصادف – کاری درست نمی باشد. باید کلاه را تعمیر کرده و از آن استفاده مجدد شود. ممکن است کلاه جدید هم در تصادف بعدی دو مرتبه از بین برود.

4 - لپ تاپ
اگر شما از لپ تاپ خود به خوبی مراقبت نمایید و آن را در دسترس همه قرار ندهید مطمئن باشید که سالها می توانید از آن استفاده نمایید، چرا که حتما می دانید که دیگران به وسایل شخصی شما مثل خودتان نمی توانند اهمیت دهند. مثلا ممکن می باشد به راحتی روی آن چای یا قهوه بریزند یا آن را از دستشان بیاندازند. این لپ تاپ در ابتدا می تواند کارهای بزرگی را برای شما انجام دهد اما ممکن می باشد پس از آسیب دیدن دیگر به درد شما نخورد.
من فقط با پرداخت مبلغ کمی توانستم هارد دیسک لپ تاپ خود را تعویض کرده و آن را به مانند اولش در بیاورم.

5 - دوربین فیلمبرداری
دوربین های ویدئویی و فیلم برداری به راحتی آسیب پذیرند و نگهداری از آنها بسیار سخت است. مخصوصا آنکه بیشتر، در معرض آب قرار می گیرند ، و یا در غیر این صورت به درستی از آنها استفاده نمی شود. تعمیرکردن دوربین فیلمبرداری کاری بسیار پرهزینه می باشد ،در نهایت باید گفت خریدن آنها آنچنان ارزشی ندارد.

6 - تشک
سلول های پوست، باکتریها، مو، و هر چیز دیگری که شما بتوانید تصور نمایید – با تشک یا تختی که استفاده می نمایید رابطه ای مستقیم دارد. به این ترتیب باید تمام اشکالات تخت خود را رفع نمایید .در اینجا مشکلاتی را که یک تشک یا تخت بد می تواند برای ما ایجاد کند را بازگو کرده ایم. وجود مشکل در بستر خواب در خونرسانی بدن انسان تاثیر زیادی دارد ، همچنین می تواند باعث عفونتهای پوستی شود.

7 - کفش
من اعتقاد دارم که شما نیاز به یک تشک خوب و یک جفت کفش خوب دارید - چرا که آنها رابطه ای مستقیم با پای شما دارند. مشکل این می باشد که ، کفشی که شما استفاده می نمایید ممکن می باشد بزرگتر ازاندازه پای شما باشد، اما شما به آن عادت کرده باشید. باید توجه داشته باشید که حتما آن را تعمیر نمایید تا دقیقا متناسب با اندازه ی پایتان شود تا منجر به درد در ساق پا و مشکلات پشت پا نشود.

8 - لوازم آرایشی
تقریبا هر وقت که به خرید می روید حتما یک عدد لوازم آرایش هم می خرید. اما خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی که همگی در تماس با پوست هسنتند نمی توانند برای سلامتی بدن مناسب باشند. مثلا استفاده از انواع رژ لب ها که ممکن می باشد به راحتی به میزبانی باکتریهای مولد بیماری بروند. رفتن به فروشگاهها و مغازه های زیبایی که لوازم آرایشی می فروشند، سلامت شما را به خطر می اندازند.

9 - تلویزیون های ال سی دی و پلاسما
تلویزیون هایی که جدیدا آمده اند و صفحه نمایشهای جالبی دارند نه تنها پرهزینه هستند بلکه اگر هم ایراد یا خرابی در آنها حاصل شود به طور متوسط 500 دلار برای ، هزینه های تعمیر و اجرای مجدد آنها باید پرداخت. استفاده از همان تلویزیون هایی که قبلا داسشته ایم هیچ ایرادی ندارد. حتی ، ممکن می باشد مقرون به صرفه تر باشد که در خرید یک تلویزیون جدید حتما به دنبال گارانتی آن نباشیم چرا که نه تنها گارانتی در مدت وقت قابل مصرف مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه بدون گارانتی ارزان تر هم هستند.

10 - کلاه
گذاشتن کلاه بر سر می تواند سرشار از مشکلات و بیماری ها شود. از بین رفتن پوست و موی سر، و یا حتی بدتر - شپش را در پی دارد. شپش سر باعث واکنش های خارش دار و دردناک در پوست سرمی شود. اشکالات تقریبا نامرئی که به سرعت به افراد دیگر هم منتقل می شود.
خلاص شدن از شپش نیاز به دو درمان دارد.ابتدا باید با آفت کش های مخصوص سر آنها را از بین برده سپس باید ملافه ، ملحفه ، لباس، تشک، و هر گونه وسایل دیگر که مرتبط با سر بوده اند را تمیز کرد.این درمان می تواند چندین ساعت یا چندین روزوقت ببرد و چه ارزشی دارد که کلاه بخریم و از آن استفاده کنیم تا دچار چنین مشکلاتی شویم.

11 - لباس شنا
لباس شنا کاملا به تن می چسبد واین تماس نزدیک می تواند باکتری ها و بیماری های دیگر را به راحتی به بدن انتقال دهد . اگرطبق دستورالعمل آن را نشوییم ممکن می باشد بند های آن به راحتی پاره شوند یا لباس شنا ممکن می باشد به راحتی شکل خود را از دست بدهد. بنابراین چه لزومی دارد چیزی بخریم که ممکن می باشد تنها بعد از چند بار استفاده از بین برود وپاره شود.

12 - جاروبرقی
جاروبرقی بسیار راحت آسیب پذیر است. ( امروز صبح من در حدود سه بارازدست موهای سگم که در گوشه گوشه های خانه ریخته شد بود سرم را به دیوار کوبیدم.) اگر دستگاه دچار مشکل شود تعمیرات آن بسیار پرهزینه است. به این ترتیب با کوچکترین صدمه به آن دوباره باید یکی دیگر خرید.

13 - لاستیک
یکی از خطرهایی که برای لاستیک می تواند ایجاد شود داشتن سطح نازک آج آن می باشد - اگر از لاستیک های قدیمی استفاده می شود آنگاه می توان خطر نداشتن ایمنی را مطرح کرد. لاستیک ها پس از مدتی استفاده ، خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد ، و باعث یک حادثه بزرگ می شود. به هر حال اگر تایر شما قدیمی نیست لزومی ندارد آن را عوض کنیم فقط به خاطر آنکه می خواهیم آن را نو کنیم.

14 - نرم افزار
نرم افزار به همراه کد محصول است، و اکثر تولید کنندگان نرم افزار محدودیتی در تعداد بارهایی که شما می توانید از آن برای بارگذاری مجدد استفاده نمایید قرار داده اند. هنگامی که شما نرم افزار مورد استفاده خود را می خرید، شما به هیچ طریقی نمی توانید بفهمید که چند بار از کد محصول استفاده شده است. به عنوان مثال اگر از یک نرم افزار بتوان سه بار برای بارگذاری استفاده کرد و دو بارآن قبلا استفاده شده باشد درنهایت آن را می خرید و فقط قادر به بارگذاری نرم افزار بر روی کامپیوترخود برای یک بار می باشید بدون آنکه خودتان بدانید.

15 - دستگاه دی وی دی
غالبا هزینه هایی که برای تعمیریک دی وی دی باید پرداخت بیشتر از خریدن مجدد آن می باشد به عنوان مثال ، یکی از دوستان من دستگاه دی وی دی خود را به یک تعمیرگاه برد و مغازه تعمیری به او گفت که او باید یک سینی درایو DVD جدید روی آن بیاندازد و این کارحدود $ 55 هزینه برمی دارد. جایگزین کردن یک دی وی دی جدید به صرفه تر بوده است.

16 - حیوانات برای بازی
کودکان دوست دارند حیوانات را به دهان و بدن خود بمالند و با آنها بازی کنند، درحالیکه می دانیم کاملا کثیف هستند وباکتری ها و آلودگی ها را می توانند به خود جذب کنند. آیا شما واقعا می خواهید فرزند خود را در معرض اینگونه بیماری ها قرار دهید ، واگر شما این را نمی خواهید پس اصلا برای چه این حیوانات را وارد کنیم.

17 - لامپ های هالوژن
اگرچه آن دسته از لامپ های هالوژن قدیمی ممکن می باشد نور کمتری داشته باشند، اما خطر آتش سوزی و درواقع سوختن آن کمتر است. آن دیوسی ، بازاریاب معروف در بازار لامپ ، گفت : استفاده از لامپ هالوژن های امروزی حداقل 350 آتش سوزی، 2 میلیون دلار صدمه به اموال ، 114 صدمه دیده و 29 مورد مرگ و میر در سراسر ایالات متحده را باعث شده است.
به جای خرید لامپ هالوژن که این مشکلات را هم در پی دارد، می توان به دنبال خرید لامپ هایی رفت که علاوه بر امنیت بیشتر ارزان تر هم می باشند .می توان از لامپ های CFL و یا لامپ های LED استفاده کرد.

18 - مخلوط کن
دستگاه های مخلوط کن که در آشپزخانه استفاده می شوند به راحتی می توانند آسیب ببینند.به عنوان مثال ( من به زور توت فرنگی منجمد و یخ را در آن ریختم و به این ترتیب پره های آن آسیب دید) اگر دستگاه قدیمی باشد مواد غذایی به سطح زیرین تیغه گیر کرده و به آن آسیب می رساند. من باید $ 25 برای تعمیر آن بپردازیم- از آنجا که شما می توانید یک مخلوط کن جدید که خیلی ارزان تر هم می باشد بخرید و صرفه جویی نمایید .مهم آن می باشد که اصلا از ابتدا برای چه این دستگاه های پر آسیب را بخریم.

19 - جواهرات بدلی
کودکان و بیشتر جوانان علاقه زیادی به استفاده از بدلیجات دارند که بیشتر هم از مواد نامناسب از جمله نیکل، کادمیوم، سرب و...درست شده اند. این مشکل آنقدر شایع می باشد که آزمایشات فراوانی را روی آن انجام داده اند و پس از آن اقدام قانونی توسط مرکز بهداشت محیط زیست در سال 2004 منجر به فراخوان بیش از 150 میلیون قطعه از طلا و جواهرات اصلی برای بچه ها و نوجوانان شد. تا دیگر این بدلیجات که از مواد شیمیایی هم درست شده اند را نخرند و با این کار نه تنها به خود آسیب نمیرسانند بلکه صرفه جویی هم به عمل می آید.

20 - غذای حیوانات خانگی
اخیرا شیوع حیوانات خانگی در خانه ها بسیار نگران کننده شده می باشد .چرا که ، باعث مشکلات بهداشتی جدی برای غذای حیوانات خانگی به وجود آمده است. جایی که ما زندگی می کنیم، غیرعادی نیست که برای مواد غذایی حیوانات خانگی هیچ بهداشتی در نظر گرفته نشده و کاملا آلوده هستند. احتمال مسمومیت با مواد غذایی وجود دارد و با این اتفاقات و مشکلات اصلا چه ضرورتی به نگهداری حیوانات خانگی می باشد ؟

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-25 09:00:01
  • جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

   با توجه به سردی هوا در فصل پاییز امکان پذیر است پوستتان نسبت به گذشته حساس شود به همین منظور مناسبتر است زیادتر آب استفاده نمایید زیرا آشامیدن آب بیشتر روی رطوبت مستقیم پوست اثر می گذارد.همینطور مصرف چربی های سالم نیز از خشکی پوست پیشگیری می کند.در بخش زیر گونه های راههای مقاو
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-24 09:00:02
  • روش های جلوگیری از افسردگی های پاییزی

   گاهی افسردگی بصورت فصلی می باشد زیرا اکثر در فصول سرد سال و به علت کوتاه بودن روزها و زیاد شدن شب ها این مریضی ایجاد می شود که زیادتر مردم در این فصول انگیزه ی فعالیت ندارند و بیشتر اوقات غم گین و نا دلگرمی هستند.در بخش زیر گونه های راههای معالجه افسردگی را گذاشته ایم.برای آشنای
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-22 00:00:00
  • آشنایی با عوامل آلرژی در پاییز

   دچار به آلرژی در فصل پاییز یکی از مسائل ناراحت کننده می باشد که فاکتور های متفاوتی چون استرس ،لباسهای ضخیم و استحمام نکردن سبب بروز نشانه ها آلرزی می شود.می توان با روشهای خانگی و مواد طبیعی این گونه حساسیت را معالجه کرد.در بخش زیر دلیل آلرژی در فصل پاییز را گذاشته ایم.برای آشن
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-20 09:00:01
  • روش برخورد با مشکل بیکاری همسر

   بیکاری شوهر و کلا بیکاری معضلی است که در صورت برطرف کردن نشدن، دامنگیر کل خانواده خواهد شد و مسائلی از قبیل دعوا ، اختلافات جنسی ، افسردگی ، حتی بی وفایی ، اعتیاد و در نهایت طلاق را دنبال خواهد داشت . بیکاری شوهر بر آینده بچه ها تاثیرات خیلی بدی خواهد گذاشت
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-18 09:00:01
  • روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

   شبکه پیچیده ای از گره های شامل مایع، عروق، غدد و هیکل ها، سیستم لنفاوی تقریبا در تمام قسمت های جسم حضور دارد. با وجودی که امکان پذیر است آن را ندیده یا حس نکنیم یکی از باارزش ترین و در عین حال فراموش شده ترین سیستم های جسم انسان است. درست مثل کبد، کلیه و دهان بایست توجهی که
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-15 09:00:02
  • مراقب های لازم در وزرش های تابستانی

   ورزش کردن برای تندرستی خیلی سودمند است بطوری که بایست در روزهای گرم تابستان نیز با رعایت چند مطلب به ورزش کردن دنباله دهید.مثلا برای مقاومت با کم آبی جسم زمان ورزش کردن در فصل تابستان قبل ،حین و بعد آن به میزان به اندازه آب بنوشید.در بخش زیر اثر ورزش برای تندرستی را گذاشته ایم.م
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-14 09:00:02
  • کنترل خشکی و ترک پا در پاییز و زمستان

   باتوجه به سردی هوا در فصل پاییز و زمستان امکان پذیر است پاهای بعضی مردم خشک شود و ترک نمایان کند.مناسبتر است برای معالجه ترک پاهایتان از خیس کردن پاها و مصرف وازلین پیشگیری نمایید زیرا وازلین در لایه های خطوط پا می ماند و پوست پا را بد شکل می کند.در بخش زیر راههای معالجه خشکی و
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-10 09:00:02
  • رابطه بین استرتس و سرطان پروستات

   یکی از دغدغه های آقایان با بالا رفتن سن مسائل پروستات در آنانست. مسائل پروستات به علت ها متفاوتی در آقایان رخ می دهد. امروز می خواهیم در شیثار رابطه بین استرس و سرطان پروستات در آقایان را تحقیق کنیم. شما هم اگر میخواهید درباره این مریضی اطلاعات زیادتری کسب نمایید با ما همراه با
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-05 00:00:00
  • چجوری در پاییز خودمون رو لاغر کنیم

   بیشتر مردم چاق به دنبال راهی برای کم شدن وزن هستند تا به وزن ایده آل برسند.فصل پاییز مجال خوبی برای کم شدن دادن وزن است زیرا دمای پایین قادراست به جسم یاری کند تا به سوزاندن کالری‌های اضافی بپردازد.همینطور اقامت در یک محیط گرم بویژه در فصل زمستان سبب زیاد شدن وزن و چاقی در مردم
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-04 09:00:01
  • مصرف سیگار و تاثیر بر روی سرطان مثانه زنان

   استفاده سیگار در بین مردم جامعه خیلی رواج دارد و این قضیه در میان خانم ها نیز دیده می شود. مریضی های خیلیی در رابطه با استفاده سیگار وجود دارد. امروز در شیثار میخواهیم درباره ارتباط استفاده سیگار و سرطان مثانه در خانم ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-25 09:00:01
  • جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

   14با توجه به سردی هوا در فصل پاییز امکان پذیر است پوستتان نسبت به گذشته حساس شود به همین منظور مناسبتر است زیادتر آب استفاده نمایید زیرا آشامیدن آب بیشتر روی رطوبت مستقیم پوست اثر می گذارد.همینطور مصرف چربی های سالم نیز از خشکی پوست پیشگیری می کند.در بخش زیر گونه های راههای مقاو
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-24 09:00:02
  • روش های جلوگیری از افسردگی های پاییزی

   14گاهی افسردگی بصورت فصلی می باشد زیرا اکثر در فصول سرد سال و به علت کوتاه بودن روزها و زیاد شدن شب ها این مریضی ایجاد می شود که زیادتر مردم در این فصول انگیزه ی فعالیت ندارند و بیشتر اوقات غم گین و نا دلگرمی هستند.در بخش زیر گونه های راههای معالجه افسردگی را گذاشته ایم.برای آشنای
  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-11 00:00:00
  • آموزش درست کردن مرغ مجلسی

   14مشکل عمده خانم ها در مواقعی که مهمان دارند غذا درست کردن است از آنجا که تمامی خانم های ایرانی عادت دارند که مهمانی های مجلل را با چندین نوع غذا برگزار کنند
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-18 09:00:01
  • روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

   14شبکه پیچیده ای از گره های شامل مایع، عروق، غدد و هیکل ها، سیستم لنفاوی تقریبا در تمام قسمت های جسم حضور دارد. با وجودی که امکان پذیر است آن را ندیده یا حس نکنیم یکی از باارزش ترین و در عین حال فراموش شده ترین سیستم های جسم انسان است. درست مثل کبد، کلیه و دهان بایست توجهی که
  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-14 00:00:00
  • کم استفاده ترین وسائل سیسمونی نوزاد

   14خیلی از خانواده در هنام به دنیال اومدن بچه سعی میکنند سیمونی خیلی خیلی کامل و خوبی برای کودکان خودشون مهیا کنند اما غافل از اینکه تهیه کردن یک سیسمونی کامل همیشه هم خوب نیست و حتی خیلی از وسائل سیسمونی هست که اصلا به کار نمی آید
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-22 00:00:00
  • آشنایی با عوامل آلرژی در پاییز

   14دچار به آلرژی در فصل پاییز یکی از مسائل ناراحت کننده می باشد که فاکتور های متفاوتی چون استرس ،لباسهای ضخیم و استحمام نکردن سبب بروز نشانه ها آلرزی می شود.می توان با روشهای خانگی و مواد طبیعی این گونه حساسیت را معالجه کرد.در بخش زیر دلیل آلرژی در فصل پاییز را گذاشته ایم.برای آشن
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-20 09:00:01
  • روش برخورد با مشکل بیکاری همسر

   14بیکاری شوهر و کلا بیکاری معضلی است که در صورت برطرف کردن نشدن، دامنگیر کل خانواده خواهد شد و مسائلی از قبیل دعوا ، اختلافات جنسی ، افسردگی ، حتی بی وفایی ، اعتیاد و در نهایت طلاق را دنبال خواهد داشت . بیکاری شوهر بر آینده بچه ها تاثیرات خیلی بدی خواهد گذاشت
  • 65 ماه قبل
  • 2014-06-11 00:00:00
  • مدل های جدید مانتو رنگ سال 93

   14چهار مدل تازه از مانتو های رنگ سال 93 رو برای شما عزیزان داریم که امیدوارم بتونن از اونا استفده بکنی
  • 66 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • چاقی صورت با 8 راه طبیعی

   14

   لاغری صورت یکی از موارد و مشکلاتی است که ما همه داری و یا با آن به نوعی برخورد کرده ایم وشاید برای اون هیچ راه حلی هم نداریم

  • 63 ماه قبل
  • 2014-07-26 00:00:00
  • غذا های ممنوعه در زمان بارداری

   14امروز باز با مطلبی مفید برای دوران بارداری با شما دوستانیم مطلبی خواندنی و البته مفید و کار آمد که خواندن اون میتونم استفاده ببرید
  • 16 ماه قبل
  • 2018-06-23 00:00:00
  • روش تهیه کاچی چهار مغز

   با سلام مجدد خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ما امروز بعد از مدتی تاخیر دستور تهیه کاچی 4 مغز روبراتون داریم در روزهای گذشته دستور تهیه کاچی رو براتون قرارداده بودیم و کاچی معمولی رو براتون توضیح دادیه بودیم که چگونه تهیه میشه و قبل از اونم از خاصیت کاچی و مزایایی که برای شما
  • 16 ماه قبل
  • 2018-07-15 11:59:59
  • چگونه رایحه عطر رو ماندگارتر کنیم

   اگر شما هم مثل من عاشق خرید عطر و استفاده از اون هستید و با این مسئله مشکل دارید که عطرهایی که استفاده میکنید و خریداری میکنید اون قدری که دوست دارین ماندگار نیست و با تغییر برند و کیفیت عطر هم باز این مشکل در جای خودش پابرجاست و به دنبال حل این مشکلین؟
  • 16 ماه قبل
  • 2018-07-20 14:37:52
  • روش پاک کردن لک های چرب آشپزخانه

   برای یک خانم خانه دار اونم از نوع فوق العاده مرتب و تر وتمیزش همیشه مهم که لکه ای جایی نمونه و همه چیز و همه جای خونه مخصوصا آشپز خونه عاری از هر نوع لکه ای باشه. اما پاک کردن هر لکه ای ساده نیست مخصوصا لکه های چربی که خب در آشپز خانه به وفور یافت میشوند
  • 14 ماه قبل
  • 2018-08-25 15:51:08
  • اعتماد و پایداری یک زندگی مشترک

   یکی از مهم ترین اصل ها در زندگی مشترک بین دو فرد برقراری اعتماد خواهد بود. تا زمانی که اعتمادی وجود نداشته باشد لذت واقعی هم وجود نخواهد داشت.
  • 14 ماه قبل
  • 2018-08-31 09:00:02
  • راه حل هایی برای جوان تر شدن

   جوان تر شدن بخصوص در دوره ی میانسالی شاید مهم ترین دغدغه ای باشد که یک خانم به آن فکر می کند. در حقیقت شما می توانید با راه حل هایی این جوانی را به بدن خود باز گردانید و از آن لذت ببرید.
  • 14 ماه قبل
  • 2018-09-05 16:25:47
  • ازدواج با روانشناس ممنوع

   امروز یک موضوع تقریبا متفاوت و خاص رو براتون سوالی که برای خلی ها پیش خواهد اومده و شاید برای شما هم پیش اومده باشه و سعی کردیم پاسخ سوال های شما دوستان رو در پستی کوتاه براتون داشته باشیم و امیدوارم این پست کوتاه بتونه جوابگوی سوال های شما باشه
  • 14 ماه قبل
  • 2018-09-11 09:00:01
  • نفوذ بر دیگران و تأثیر آن بر موفقیت

   این که شما بتوانید در زمانی که به کاری مشغول هستید دیگران را نیز به سوی خود جلب کنید ، قطعا بر روی پیشرفت کاری شما مؤثر خواهد بود و شما رو در راه رسیدن به هدف هاتون کمک خواهد کرد.
  • 14 ماه قبل
  • 2018-09-13 09:00:01
  • ریواس و خواص درمانی بسیار مهم

   ریواس یکی از گیاهانی است که با خاصیت دارویی خود می تواند از بسیاری بیماری های گوناگون پیشگیری به عمل آورد ، پس با خواص آن آشنا شوید و سعی کنید بیشتر و بهتر از این گیاه مفید استفاده کنید.
  • 13 ماه قبل
  • 2018-10-02 13:42:03
  • انواع آلرژی پاییزی

   سلام خدمت دوستان عزیز امروز با مطلب دیگری در مورد آلرژی در خدمت شما هستیم و نگاهی می اندازیم به آلرژی فصلی چیزی که در فصل پاییز خیلی زیاد شما دوستان در گیر هستید آلرژی و حساسیت پاییزی در انواع مختلف پوستی تنفسی غذایی به وجود می آید
  • 13 ماه قبل
  • 2018-10-05 09:00:02
  • چه کسانی بیشتر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند؟

   سرطان دهانه رحم از سرطان شایع در زنان به شمار می رود ، این سرطان عوارض نامناسبی را از خود برجای خواهد گذاشت از جمله آنها می توان به خطر افتادن ظرفیت باروری اشاره نمود. متأسفانه بیماری سرطان دهانه رحم در اکثر موارد زمانی رخ می دهد که فرد خود مقصر اصلی آن است و به دلیل عدم رعایت بر
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید