تمام موارد لازم در مورد ماه اول بارداری
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سبک زندگی-->>> تمام موارد لازم در مورد ماه اول بارداری

تمام موارد لازم در مورد ماه اول بارداری

 • زمان درج : 2 هفته قبل
 • تاریخ درج : 2019-07-01 21:00:02
 • تعداد بازدید : 552
  بازدید ماه:552
  بازدید هفته:2
 • بخش مربوطه :

ه گزارش ، دوران بارداری از باارزشترین دوران زندگی یک خانم محسوب می شود که به آن دوره ی آبستنی نیز گفته می‌ شود این دوران به دو شکل است (بی‌ریسک و طبیعی یا بارداری پرریسک) که به مدت ۹ ماه طول می‌کشد و با به دنیا آمدن نوزاد به پایان می‌رسد.

شما در روزهای معینی هر ما ازسیکلتان میتوانید باردار شوید که محدوده 14 روز قبل از آغاز سیکل بعدی شما، تخمک گذاری انجام می شود. این وقتی است که تخمک از تخمدان خارج می شود. بعد از تخمک گذاری، تخمک از طریق لوله های رحمی به رحم حمل میشوند و محدوده 4 تا 5 روز پس از تخمک گذاری ، تخمک به رحم می رسد. رحم برای لانه گزینی تخمک مهیا میشود.

در صورتی که یک سلول اسپرم تخمک را باردار کند شما باردار می شوید.

گفتنی است؛ محدوده 6 روز در ماه می شود باردار شد. زندگی تخمک 1 روز و زندگی اسپرم 5 روز است. محدوده 5 روز قبل از تخمک گذاری و 1 روز بعد از تخمک گذاری، شما باروری توانای دارید و در روزهای بعدی، تا چند روز قبل از تخمک گذاری بعدی، این توانایی باروری را ندارید.

شکم هندوانه ای در بارداری


امکان پذیر است چند هفته اول پس از بارور شدن تخمک اولین علامت‌های بارداری مشاهده شود که در این گزارش به چگونگی شناسایی این نشانه ها پرداخته شده است:

    تأخیر در پریود
    حساست بافت سینه و ورم پستان
    تهوع همراه با استفراغ یا بدون استفراغ
    لکه‌بینی یا خونریزی
    زیاد شدن و تکرر ادرار
    دارا بودن حس خستگی شدید
    بیزاری نسبت به خوراکی ها یا هوس خوراکی (ویار)
    گرفتگی عضلات
    نوسانات خلق‌وخو

همینطور درجه حرارت جسم بلافاصله زمانی که زمان صبح از خواب بیدار می‌شوید، نیز امکان پذیر است بتواند سرنخ‌های اولیه بارداری را نشان دهد.

دمای پایه جسم بلافاصله پس از تخمک‌گذاری زیاد شدن می‌یابد و تا عادت ماهانۀ بعدی در همان میزان باقی می‌ماند. اگر شما نمودار دمای پایه جسم خود را به منظور تعیین وقت تخمک‌گذاری رسم نمایید، زیاد شدن دنباله‌دار آن بیش از دو هفته، امکان پذیر است به این معنی باشد که شما باردار هستید.

اگر روز پریود خود را ثبت نمی‌نمایید، مناسبتر است سه هفته بعد از آخرین اقدام برای بارداری نسبت به انجام تست خانگی بارداری اقدام نمایید.

بعد از اینکه از بارداری خود مطمن شدید بایست برای ۹ ماه مورد مراقبت و نگهداری یک دکتر و کارشناس خانم ها باشید. همینطور احتیاج است یک سری موارد را خودتان رعایت نمایید.

تاثیر خوردن جگر در دوران بارداری


اگر در این دوران با تایید دکترتان ورزش نمایید هم بدنتان را سالم نگه می‌دارید و هم از افسردگی بارداری یا افسردگی پس از زایمان تا جای امکان پذیر دور خواهید ماند همینطور با مردمی که دخانیات استفاده می‌کنند رفت‌وآمد نداشته باشید،الکل ننوشید، به قدر به اندازه و مقوی خوراکی  میل کنید و مایعات سالم مثل آب و شیر بنوشید.

گاهی طی دوران بارداری پیامدهای به وجود می‌آید که بارداری را در دسته بارداری‌ های پرریسک قرار می‌دهد. مثل فشار خون بالا، دیابت بارداری، بارداری دو یا چندقلو و ... که ارزش مواظبت از شما و بچه را دوچندان خواهد کرد.

گفتنی است؛ بارداری همواره 280 روز یا 40 هفته بطول می انجامد که نطفه در حالپرورش انسان در هفته‌های اول بارداری رویان و پس از این دوره، تا پایان بارداری، جنین ندلگرمیه می‌شود. در زیر در مورد مرحله های هفته به هفته بارداری پرداخته شده است.

در سه ماهه اول بارداری از هفته یکم تا هفته سیزدهم بارداری را شامل می شود که آغاز شکل‌گیری وپرورش جنین است.  بعد از لقاح و لانه گزینی و تقسیم سلولی، رویان ایجاد می شود. در این دوران از بارداری، رویان در حقیقت دو لایه سلولی است که منشأ ایجاد همه ی ارگآنان و اعضای جسم جنین در طول این نه ماه می باشد. رویان به شتابپرورش نمایان می کند و به جنین تبدیل می شود اندازه جنین در ابتدا تنها به بزرگی یک دانه لوبیا است، جنین کوچک همواره در حال تکان میل کردن می باشد. قلب به شتاب می تپد،  روده در حال شکل گیری بوده و بخش آقایانه و یا خانم هاه جنین به همراه پلکها، دهان و بینی نیز در حال ایجاد می باشند.
هفته اول بارداری

هفته اول بارداری با خونریزی دوره ی قاعدگی شما آغاز می شود و شما هنوز باردار نیستید. تخمک گذاری و لقاح در انتهای هفته ی بعد رخ می دهد. دوره ی بارداری از اولین روز آخرین قاعدگی آغاز می شود.

ماه اول بارداری همراه با وضعیت تهوع، استفراغ، سر درد، درد نوک سینه ها، گرفتگی عضلات و خواب شدید همراه می باشد. در زنانی متفاوت این نشانه ها در وقت های مختلفی در ماه اول بارداری ظاهر می شود. بعضی نشانه ها اصلات ظاهر نمی شود و بعضی با شدت مختلف دیده می شود.
غذا ماه اول بارداری

مناسبتر است؛ با دکتر خود صحبت نمایید تا مولتی ویتامین خوب دوران بارداری را به برنامه‌ی خوراکی صبحگاه شما اضافه کند. اگر پیش از بارداری و در هفته‌ های نخست بارداری، هر روز حداقل ۴۰۰ میکروگرم اسید فولیک گرفتن نمایید، مسائل ویژهی که بر مغز، قلب و ستون فقرات نوزادتان تاثیر می‌گذارند، رخ نخواهند داد. توجه نمایید که مکمل های خوراکی گرفتنی‌تان، علاوه‌بر اسید فولیک، شامل کلسیم، آهن و ویتامین ب ۱۲ نیز باشد.  
چه چیزهایی در ماه اول بارداری نبایست خورد

خوراکی هایی که سبب انقباض و گرفتگی عضلات می شوند: نظیر ( پاپایای خام، آناناس و شیرین بیان) بپرهیزید. این خوراکی ها سبب انقباض و گاهی سقط جنین می شوند.

خوراکی های دریایی: خوراکی های دریایی شامل متیل جیوه هستند که بهپرورش مغز جنین ضرر می رسانند. درنتیجه مناسبتر است در زمانی که قصد دارید بچه دار شوید از این خوراکی ها دوری نمایید.

پنیر نرم:تلاش  نمایید از تمام پنیرهای نرم دوری نمایید زیرا با شیر غیر پاستوریزه آماده شده اند و سبب مسمومیت خوراکی می شوند. همینطور این پنیرها دارای گاز هستند.

خوراکی های فراوری شده:تلاش  نمایید در ماه اول بارداری از موادخوراکی فراوری شده دوری نمایید. این مواد خوراکی شامل باکتری هستند.

هفته دوم بارداری

در هفته دوم بارداری، در روز تخمک گذاری، اسپرم با تخمک ترکیب می شود که به این عمل لقاح می گویند. بارداری وقتی آغاز می شود که جنین به وجود آید، تقریبا ۶-۱۲ روز پس از تخمک گذاری و لقاح.

در این هفته بایست منتظر بمانید تا نشانه ها بارداری خود را نشان بدهند. تخمک بارورشده پس از چهار روز هورمونی به نام گونادوتروپین کوریونی انسانی تولید می‌کند که در محدوده یک هفته‌ی دیگر توسط تست‌های بارداری شناسایی می‌شود. این هورمون ابتدا در خون شما (آزمایش خون در مراکز معالجه ای) و سپس در ادرار شما (تست‌های خانگی) شناسایی داده می‌شود.گفتنی است؛ هفته اول و هفته دوم بارداری، رژیم خوراکی شما نظیر قبل از بارداری و ابتدای بارداری است. بایست پیش از باردار شدن رژیم خوراکی خوب داشته باشید.

 

هفته سوم بارداری

در هفته سوم بارداری تخمک تلقیح شده، از طریق لوله های رحم به سمت رحم حرکت می کند. کاشت جنین در رحم به طور متوسط  ۹ روز پس از تخمک گذاری اتفاق می افتد.

اندازه جنین در هفته سوم بارداری1

در واقع رژیم خوراکی بارداری شما در هفته سوم بارداری آغاز میشود. ساختن جنین نظیر دوی ماراتون است و برای مناسبتر دویدن بایست رژیم خوراکی خوب داشته باشید.
نشانه ها شایع در هفته سوم بارداری

حس بویایی بالا: این یک پیامد جانبی اززیاد شدن استروژن است، درنتیجه اگر شما هرعطر و رایحه کوچکی را در اطراف خود بفهمید، این قادراست یک مرحله اولیه باشد که جسم شما مهیا برایپرورش یک بچه شده است ، این وضعیت امکان پذیر است که در چند هفته آینده سبب ناراحتیتان در صبح شود.

فشار شکمی: احساس فشار و یا حتی احساس کرامپ های دوره ای بدون خونریزی، چیزی نیست که در مورد آن ترس داشته باشد . شما امکان پذیر است احساس پیوند جنین، زیاد شدن جریان خون به این منطقه یا حتی ضخیم شدن رحم را احساس نمایید.

مزه و مزه فلزی: یک پیامد جانبی از بارداری، مزه فلزی است که دراثر تغییر هورمونهای جسم است .این پیامد جانبی همواره در نیمه دوم حس میشوند، اگر چه این قادراست در حال حاضر برای مدت زیاد مدت احساس شود، درنتیجهتلاش  نمایید لیموناد و دیگر آبمیوه های مرکبات را امتحان نمایید واز آنان یاری بخواهید .


پیشنهاد های هفته سوم بارداری

تقریباً تمام خانم ها باردار می‌دانند که رنگ کردن موها در دوران بارداری پیشنهاد نمی‌شود، اما در سه ماه اول این دوره تاکید زیادتری از سوی کارشناسان می‌شود که در این مدت اصلاً به رنگ موهای خود دست نزنند چرا که پژوهشگران باور دارند تاثیرات شیمیایی رنگ کردن مو، سبب سقط جنین می‌شود. بطور کلی پیشنهاد میشود جز ماه آخر بارداری از رنگ های شیمیایی مصرف نشود.

بد نیست نگاهی به لوازم آرایشی خود بیندازید. لوسیون های شامل موادی  نظیر تیرولئوم، رتین-A، سالیسییلیک اسید، رتینول، اکسی بنزون و ویتامینA استفاده نشود، این مواد از طریق پوست جذب شده وپرورش نوزاد را مختل میکند.
غذا هفته سوم بارداری

امکان پذیر است در این وقتی اندکی احساس نفخ نمایید. بیشتر خانم ها باردار تا محدوده هفته 12 نشانه های از خود نشان نمی دهند. قبل از اینکه بخواهید برای دو نفر خوراکی  میل کنید، دکتران پیشنهاد می کنند در سه ماهه اول تا نهایت 2 کیلو می تونید، زیاد شدن وزن داشته باشید. در حقیقت، نبایست کار عجیبی انجام دهید، به جز اینکهتلاش  نمایید رژیم سالم و خوبی داشته باشید و هر روزه حداقل 400 میکروگرم اسید فولیک استفاده نمایید.

هفته چهارم بارداری

در هفته چهارم بارداری جنین از طریق لوله های فالوپی عبور می کند و وارد رحم می شود و به طور متوسط ۹ روز پس از بارداری در رحم کاشت می شود و در عرض چند روز پس از کاشت، آزمایش حاملگی مثبت خواهد بود. در این هفته بچه شما سخت در تکاپوست تا وضعیت معلق خود را در رحم ثابت کند و به دیواره رحم بچسبد.رویان یا جنین ابتدایی در هفته چهارم بارداری تقریباً به اندازۀ یک دانه بلور نمک است که توده‌‌ای سلولی به طول یک میلی‌متر با وزنی در محدوده ۰/۱۱ گرم خواهد بود.

1وضعیت جنین در هفته چهارم

خیلیی از خانم ها در هفته چهارم  درد خفیفی را در ناحیه شکم خود تجریه می‌کنند. این دردها طبیعی است چرا که جسم خودش را با هورمون‌های جدید بارداری هماهنگ می‌کند و رحم شما تبدیل به خونه جدید رویان کوچولو می‌شود. در این مرحله بچه شما در حال تغییر ژن ها می باشد. در این مرحله، سلول های تخصصی وجود دارند که ژن هایی که ضروری نیستند را غیبرطرف کردنال کرده و ژن هایی که وظایف ویژهی انجام می دهند را فعال می کنند.

رشد جنین در هفته چهارم

بعضی از خانم ها هم خونریزی را تجربه می‌کنند، اما یادتان باشد به رنگ آن توجه نمایید. خونی که از شما دفع می‌شود نبایست قرمز پررنگ یا روشن مثل دوران قاعدگی باشد بلکه بایست به رنگ صورتی یا قهوه‌ای باشد. خونریزی لانه گزینی  هموارهً5 تا 12 روز پس از تخمک‌ گذاری یعنی محدودها روز 22 سیکل، اتفاق خواهد افتاد. درد شما نبایست شدید باشد و اگر درد شدید، تب، لرز یا خونریزی واژینال سنگین دارید حتما با دکتر ارتباط بگیرید.
پیشنهاد های هفته چهارم بارداری

آشامیدن مایعات به مقدار کافی، باارزشترین چیزی است که در اوایل بارداری بایست به آن عمل نمایید. جسم در این دوره جریان خون‌را زیاد شدن خواهد داد، به همین علت شما به مایعات زیادتری نیاز دارید. آشامیدن مایعات به برطرف کردن خستگی و یبوست شما نیز یاری می‌کند.
نشانه ها حاملگی درهفته چهارم بارداری
دردخفیف، لکه بینی خفیف، تهوع و استفراغ، سفت و دردناک شدن پستان، حساس شدن هیکل ها، تغییرات ناگهانی روحی، درد سینه ها

غذا هفته چهارم بارداری

میل کردن ویتامین‌های طبیعی را آغاز نمایید. میل کردن ویتامین‌های A، B، D در دوران بارداری الزامی است. ویتامین A یک ویتامین محلول در چربی است که در کبد ذخیره می‌شود. میزان هر روزه 200 واحد از این ویتامین در بارداری و قبل از آن پیشنهاد می‌شود که بطور متداول در مواد خوراکی موجود است و نبایست از این میزان تجاوز کند.

میل کردن جیگر به دلیل بی‌شماری ویتامین A ممگونه است چون ویتامین A  به میزان به اندازه در مکمل ها و خوراکی ها یافت میشود  و زیادتر از 200 واحد از این ویتامین برای بچه شما آسیب دارد و همینطور جگر به دلیل اینکه امکان پذیر است داخل آن انگل وجود داشته باشد و در حین پخت این انگل ها به طور کامل از بین نروند، از میل کردن آن پیشگیری نمایید.

سونوگرافی جنین در هفته چهارم بارداری

ورزش کردن یک راه ایده‌ال برای کم شدن خستگی و سالم حفظ کردن جسم خانم ها و جنین آنانست. هر نوع فعالیتی که پیش از بارداری انجام می‌دادید، هموارهً برای سه ماه اول بارداری نیز بی‌ریسک است. برای کم شدن ورزش‌های شدید و سنگین، مناسبتر است با دکتر خود مشورت نمایید. اگر تهوع صبحگاهی دارید،تلاش  نمایید نوبت‌های خوراکی مکرر با حجم کم داشته باشید و از خوراکی هایی که منجر به تهوع شما می‌شود نیز پرهیز نمایید. خیلیی از خانم ها با میل کردن نوبت‌های شامل کربوهیدرات‌ها و خوراکی های ترش، احساس تهوع کمتری دارند. اگر تکرر ادرار دارید و ناچار به دستشویی رفتن هستید، می‌توانید استفاده مایعات خود را زمان شب اندکی کم شدن دهید.

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها
بارداری -
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 22 ساعت قبل
  • 2019-07-21 09:00:01
  • خوبی ها و بدی های قهوه در یک کلام

   همانقدری که چای در کشور ما رایج است و اصلی ترین آشامیدنی محسوب می شود قهوه در کشورهای اروپایی اینگونه است. قهوه گونه های متفاوتی دارد که هر شخص با توجه به ذائقه اش انتخاب می کند. در این قسمت از سایت شیثار می خواهیم درباره خاصیت ها و عوارض قهوه با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید
  • 2 روز قبل
  • 2019-07-19 21:00:03
  • دستور تهیه یک سوپ سبزیجات تابستانی

   سبزیجات فصل تابستان سبزی هایی خوشمزه و خوش عطرند که می توانید با آماده آنان خوراکی های خشومزه و تابستانی آماده نمایید. یکی از خوشمزه ترین خوراکی های تابستان سوپ ها هستند که از سبزیجات تازه و خوش عطر آماده می شوند. با شیثار همراه باشید تا طرز آماده سوپ سبزیجات فصل را ببینید
  • 4 روز قبل
  • 2019-07-17 21:00:01
  • چجوری کباب رو بهتر و خوبتر بپزیم

   آشپزی یک حرفه است که احتیاج به رعایت نکات باارزش دارد پختن کباب نیز گونهی آشپزی می باشد و احتیاج به روش ها و روشهای متفاوتی دارد تا بتوانید یک کباب اصیل ایرانی آماده نمایید.در متن زیر شیوه پخت کباب و نکات باارزش آشپزی را گذاشته ایم.می توانید برای پختن کباب لذیذ و خوشمزه و آشنای
  • 4 روز قبل
  • 2019-07-17 09:00:02
  • رژیم غذایی راه حلی برای درمان قارچ کاندیدا

   گاهی اوقات استفاده آنتی بیوتیک ها پیامدهای به دنبال دارد از جمله این پیامد قادراستپرورش بیش از اندازه قارچ کاندیدا در بخش های متفاوت جسم باشد که منجر به نشانه های از جمله خشکی و خارش پوست، نفخ ، و عفونت واژن است.یکی از باارزش ترین نکات رژیم خوراکی برای معالجه قارچ کاندیدا استف
  • 6 روز قبل
  • 2019-07-15 09:00:03
  • چگونه بعد از یک شکست عشقی دوباره عاشق شویم

   بعد از عدم موفقیت عشقی باز کردن مجدد قلبتان به روی عشقیجدید کار خیلی سختی است. بعد از عدم موفقیت عشقی احساس نادلگرمیی شدید که دارید سبب می شود جلوی عاشق شدن مجدد خود را بگیرید. ولی اگر به خودمان اجازه ندهیم که مجدد
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-12 09:00:02
  • چگونه دست های زیبا و قشنگی داشته باشیم

   داشتن پوستی شاداب و سرحال یکی از راهکارهای جوان تر نشان دادن شماست. پوست دست نیز نظیر پوست صورت احتیاج به مواظبت ومراقبت دارد تا گرفتار پیری نشود. امروز در شیثار می خواهیم راه هایی برای مواظبت ومراقبت از زیبایی پوست دست به شما معرفی کنیم
  • 6 روز قبل
  • 2019-07-15 11:09:43
  • با این روش ها دندان ها را سفید کنیم

   تغییر رنگ دندان‌ ها و زرد شدن آن ها از جمله مواردی می باشد که هر شخصی را آزار می‌ دهد. این امر می‌ تواند دلیل های گوناگون بی‌شماری داشته باشد. از بین بردن این رنگ‌ ها و زردی‌ های روی دندان ها دغدغه خیلیی از مردم محسوب می‌ شود. مردم تلاش می‌ کنند از هر راهی برای رسیدن به دندان ه
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-10 09:00:01
  • دستور تهیه حلیم بادمجان به سبک اصفهانی ها

   یکی از مواد خوراکی خیلی دوست داشتنی در میان ما ایرانی ها بادججان است که خوراکی های متعدد و خیلیی را می توان با آن آماده کرد. یکی از این خوراکی ها حلیمبادمجان است که به خوراکی ی قدیمی اصفهان مشهور است اما در خیلیی از شهر ها نیز طبخ می شود. با شیثار همراه باشید تا طرز آماده حلیم باد
  • 1 هفته قبل
  • 2019-07-09 21:00:02
  • اینها نشانه های علاقه یک خانم به شماست

   علامت های علاقه دختر ها به صور متفاوت قابل مشاهده می باشد . کافیست دقت نمایید .از دید آقایان، خانم ها زمان ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و بیشتر آنان پاسخهای ضد و نقیضیمی دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.درنتیجه آنچه که اکثر آقایان به دن
  • 62 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • نکات زیبایی و انتخاب رنگ لاک ناخن

   14لاک ناخن یکی از وسائلی است که خانم ها در روزهای اخیر خیلی بیشتر از آن استفاده میکنند و برای خانم ها خیلی خیلی مهم شده است اما برای هر چه بیشتر جلوه کردن این وسیله زیبایی نکاتی را باید شما دوستان در نظر بگیرید
  • 61 ماه قبل
  • 2014-06-11 00:00:00
  • مدل های جدید مانتو رنگ سال 93

   14چهار مدل تازه از مانتو های رنگ سال 93 رو برای شما عزیزان داریم که امیدوارم بتونن از اونا استفده بکنی
  • 62 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • خصوصیات رفیق خوب

   14 تعدادی از خصوصات رفیق خوب رو امروز برای شما داریم وفاداری و سخاوت و درک و صداقت و...
  • 60 ماه قبل
  • 2014-07-11 00:00:00
  • آموزش درست کردن مرغ مجلسی

   14مشکل عمده خانم ها در مواقعی که مهمان دارند غذا درست کردن است از آنجا که تمامی خانم های ایرانی عادت دارند که مهمانی های مجلل را با چندین نوع غذا برگزار کنند
  • 62 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • راز داشتن نگاه تاثیر گذار

   14گاهی در نگاه بعضی افراد تاثیر و جاذبه ای هست که نمیتاون در نگاه دیگران آن را پیدا کرد اما حقیقتا این تاثیر و جاذبه از کجا می آید
  • 62 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • با نق زدن کودکمان چه کنیم؟

   14با توجه به زندگی روزمره و خستگی های ناشی از آن شاید امروزه والدین تحمل کمتری جهت نق زدن کودکانشان داشته باشند 
  • 62 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • نحوه رفتار با دوستان خیالی کودک

   14خیلی از کودکان در دنیای بازی های خود دوستان خیالی دارند و با ودستان خود اوقات خودشون رو میگذرونند مخصوصا در این دورانزندگی های جدید و حال باید با این دوستان خیالی چه کرد؟؟
  • 60 ماه قبل
  • 2014-07-22 00:00:00
  • بچه دختر با شکمی هندوانه ای خواهید داشت

   14براتون با مزه است نه اینکه شکم هندوانه ای شکل نشونه بچه دختر است!! بله واقعا با مزه است و در زمان گذشته واقعا تشخیص  جنسیت بازی و سرگرمی بوده
  • 54 ماه قبل
  • 2014-12-30 00:00:00
  • نوشته ای زیبا از دالایی لاما

   14امروز نوشته ای خواندنی و زیبا از دالایی لاما رو براتون داریم که مملو از جملات زیبا و خواندنی است
  • 52 ماه قبل
  • 2015-02-23 00:00:00
  • چگونه در خانه شکلات صبحانه درست کنیم

   14آیا شما هم جز طرفداران شکلات صبحانه هستید و دوست دارید در خانه هم شکلات صبحانه درست کنید؟، خب امروز برای شما دوستان دستور تهیه شکلات صبحانه رو داریم  که اتفاقا تهیه اون خیلی ساده تر از چیزی است که شاید فکرش رو میکنید
  • 12 ماه قبل
  • 2018-06-23 00:00:00
  • روش تهیه کاچی چهار مغز

   با سلام مجدد خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی ما امروز بعد از مدتی تاخیر دستور تهیه کاچی 4 مغز روبراتون داریم در روزهای گذشته دستور تهیه کاچی رو براتون قرارداده بودیم و کاچی معمولی رو براتون توضیح دادیه بودیم که چگونه تهیه میشه و قبل از اونم از خاصیت کاچی و مزایایی که برای شما
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-15 11:59:59
  • چگونه رایحه عطر رو ماندگارتر کنیم

   اگر شما هم مثل من عاشق خرید عطر و استفاده از اون هستید و با این مسئله مشکل دارید که عطرهایی که استفاده میکنید و خریداری میکنید اون قدری که دوست دارین ماندگار نیست و با تغییر برند و کیفیت عطر هم باز این مشکل در جای خودش پابرجاست و به دنبال حل این مشکلین؟
  • 12 ماه قبل
  • 2018-07-20 14:37:52
  • روش پاک کردن لک های چرب آشپزخانه

   برای یک خانم خانه دار اونم از نوع فوق العاده مرتب و تر وتمیزش همیشه مهم که لکه ای جایی نمونه و همه چیز و همه جای خونه مخصوصا آشپز خونه عاری از هر نوع لکه ای باشه. اما پاک کردن هر لکه ای ساده نیست مخصوصا لکه های چربی که خب در آشپز خانه به وفور یافت میشوند
  • 10 ماه قبل
  • 2018-08-25 15:51:08
  • اعتماد و پایداری یک زندگی مشترک

   یکی از مهم ترین اصل ها در زندگی مشترک بین دو فرد برقراری اعتماد خواهد بود. تا زمانی که اعتمادی وجود نداشته باشد لذت واقعی هم وجود نخواهد داشت.
  • 10 ماه قبل
  • 2018-08-31 09:00:02
  • راه حل هایی برای جوان تر شدن

   جوان تر شدن بخصوص در دوره ی میانسالی شاید مهم ترین دغدغه ای باشد که یک خانم به آن فکر می کند. در حقیقت شما می توانید با راه حل هایی این جوانی را به بدن خود باز گردانید و از آن لذت ببرید.
  • 10 ماه قبل
  • 2018-09-05 16:25:47
  • ازدواج با روانشناس ممنوع

   امروز یک موضوع تقریبا متفاوت و خاص رو براتون سوالی که برای خلی ها پیش خواهد اومده و شاید برای شما هم پیش اومده باشه و سعی کردیم پاسخ سوال های شما دوستان رو در پستی کوتاه براتون داشته باشیم و امیدوارم این پست کوتاه بتونه جوابگوی سوال های شما باشه
  • 10 ماه قبل
  • 2018-09-11 09:00:01
  • نفوذ بر دیگران و تأثیر آن بر موفقیت

   این که شما بتوانید در زمانی که به کاری مشغول هستید دیگران را نیز به سوی خود جلب کنید ، قطعا بر روی پیشرفت کاری شما مؤثر خواهد بود و شما رو در راه رسیدن به هدف هاتون کمک خواهد کرد.
  • 10 ماه قبل
  • 2018-09-13 09:00:01
  • ریواس و خواص درمانی بسیار مهم

   ریواس یکی از گیاهانی است که با خاصیت دارویی خود می تواند از بسیاری بیماری های گوناگون پیشگیری به عمل آورد ، پس با خواص آن آشنا شوید و سعی کنید بیشتر و بهتر از این گیاه مفید استفاده کنید.
  • 9 ماه قبل
  • 2018-10-02 13:42:03
  • انواع آلرژی پاییزی

   سلام خدمت دوستان عزیز امروز با مطلب دیگری در مورد آلرژی در خدمت شما هستیم و نگاهی می اندازیم به آلرژی فصلی چیزی که در فصل پاییز خیلی زیاد شما دوستان در گیر هستید آلرژی و حساسیت پاییزی در انواع مختلف پوستی تنفسی غذایی به وجود می آید
  • 9 ماه قبل
  • 2018-10-05 09:00:02
  • چه کسانی بیشتر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند؟

   سرطان دهانه رحم از سرطان شایع در زنان به شمار می رود ، این سرطان عوارض نامناسبی را از خود برجای خواهد گذاشت از جمله آنها می توان به خطر افتادن ظرفیت باروری اشاره نمود. متأسفانه بیماری سرطان دهانه رحم در اکثر موارد زمانی رخ می دهد که فرد خود مقصر اصلی آن است و به دلیل عدم رعایت بر
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید