اینها نشانه های علاقه یک خانم به شماست
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سبک زندگی-->>> اینها نشانه های علاقه یک خانم به شماست

اینها نشانه های علاقه یک خانم به شماست

  • زمان درج : 4 ماه قبل
  • تاریخ درج : 2019-07-09 21:00:02
  • تعداد بازدید : 24
    بازدید ماه:24
    بازدید هفته:1
  • بخش مربوطه :

علامت های علاقه دختر ها به صور متفاوت قابل مشاهده می باشد . کافیست دقت نمایید .
از دید آقایان، خانم ها زمان ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و بیشتر آنان پاسخهای ضد و نقیضی
می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد.
درنتیجه آنچه که اکثر آقایان به دنبالش هستند، یک سری نشانه ها و علامت هایی است که بوسیله آنان
متوجه دلبستهی حقیقی طرف مقابلشان شوند.

علامت های علاقه دختر ها را در زیر مشاهده می نمایید

هر جا هستید، او آنجاست

ناگهان متوجه می شوید که او تمام جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید نمایانیش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما گام میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما « گام اول» را بردارید. مساله اینجا است که خیلیی از آقایان نسبت به این عمل خانم ها بی توجه هستند و به همین علت خیلیی از مجال ها را از دست می دهند. آقایان مستقیم عمل می کنند، خانم ها غیر مستقیم. درنتیجه اگر زنی مکررا” آغاز به قرار گرفتن سر راه شما نمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا” انجام می دهد بیشتر است.

علامت های علاقه دختر ها ، او حرکاتی ویژه انجام می دهد

یک جمله قدیمی می گوید:”جسم دروغ نمی گوید.” طبیعت بشر را جوری برنامه ریزی نموده که زمان ابراز علاقه بی اختیار آغاز به انجام یک سری حرکات جسمانی نمایان می کند. این اعمال غیر شفاهی از گشاد شدن چشم زمان نظاره به چیزی جالب گرفته تا لبخند زدن و لمس کردن، متغیر است.

در اینجا به بعضی از نشانه ها زبان جسمانی خانم ها ذکر می کنیم:

۱- ذکر نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

۲- خم شدن به طرف شما زمان صحبت

۳- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

۴- نوازش کردن جواهرات نظیر گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

۵- چشم برنداشتن از شما زمان صحبت و گفتگو

۶- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را میکند).

۷- لبخند زدن زمانی که شما او را برانداز می نمایید.

اگر بعضی از این نشانه ها را زمان حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز آغاز ارتباط برای ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

علامت های علاقه دختر ها ، او برای شما همیشه زمان دارد

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری ارتباط و بیرون رفتن با شما باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد. یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع زمان به تلفن یا ایمیل شما پاسخ خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت – و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید زمان نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت: “مناسب، این پنجشنبه نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای پنجشنبه دیگه، باشه؟ “

شما هرگز از یک زن دلبسته چنین جملاتی را نخواهید شنید: ” الان واقعا” سرم شلوغه”، یا “بذار ببینم زمان دارم”، یا “نمیدونم بتونم بیام یا نه”

علامت های علاقه دختر ها ، او در مورد شما کنجکاو است

زنی که به شما دلبسته است دوست دارد تمام چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند). او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه خوراکی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی زیادتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

علامت های علاقه دختر ها ، او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن دلبسته دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی نظیر: “کجا زندگی میکنی؟”، “چه ماشینی داری؟” و “شغلت چیه؟” قادراست علامت دلبستهی وی باشد. اگر جواب این سؤالات مطابق با “معیارهای” او باشد، نشانه ها بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

او در مورد آینده صحبت می کند

یک زن دلبسته همیشه دوست دارد در مورد اثره های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد. درحقیقت او اکثر چیزی شبیه این میگوید: “وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ بایست یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک ننمایید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر او واقعا” دلبسته باشد، دور و بر شما دستپاچه و نگران خواهد بود، بخصوص زمانیکه شما نتوانید متوجه نشانه ها اشتیاق او شوید. البته امکان پذیر است که ذاتا” یک شخص خجالتی نرمال باشد – اگر او فقط پیش شما نگرانی می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

او نسبت به ارتباط شما با خانم ها دیگر، حسادت می ورزد

یک زنتلاش می کند از مرد مورد علاقه خود هنظیر یک عقاب مواظبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. درنتیجه اگر در حال جوک گفتن برای خانم ها دیگر متوجه حرص میل کردن و جلز و ولز کردن او شدید، بدانید که او انتظار دارد برایش زیادتر از یک دوست باشید. که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و علتی بر حسادت و خودخواهی منشخصانه او نیست بلکه این خصلت در تمام ی خانم ها یکسان است و وجود دارد.

علامت های فوق امکان پذیر است لزوما” علت بر دلبستهی یک زن نباشد چون بعضی از خانم ها کلا” با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد بیشتری از این نشانه ها را در شخصی مشاهده نمودید می توانید به خود دلگرمیواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

مردمان