روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> سبک زندگی-->>> روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

 • زمان درج : 4 هفته قبل
 • تاریخ درج : 2019-10-18 09:00:01
 • تعداد بازدید : 16
  بازدید ماه:16
  بازدید هفته:12
 • بخش مربوطه :

شبکه پیچیده ای از گره های شامل مایع، عروق، غدد و هیکل ها، سیستم لنفاوی تقریبا در تمام قسمت های جسم حضور دارد. با وجودی که امکان پذیر است آن را ندیده یا حس نکنیم یکی از باارزش ترین و در عین حال فراموش شده ترین سیستم های جسم انسان است. درست مثل کبد، کلیه و دهان بایست توجهی که شایسته سیستم لنفاوی است را به آن داشته باشیم. پاکسازی سیستم لنفاوی یکی از اصول حفظ تندرستی جسم است

وظیفه اصلی سیستم لنفاوی پاکسازی سموم ومراقبت در برابر مهاجمان زیان آور است که این کار را با دور کردن ضایعات از بافت ها و جریان خون انجام می دهد. سیستم لنفاوی با سمومی که از خارج از طریق خوراکی ، هوا یا محصولات مواظبت های بهداشتی و آب وارد بدن می شوند و سموم داخلی که در تاثیر ضرر دیدن پروتئین ها و سلولها و ضایعات متابولیسم ایجاد می شود، مقاومت می کند.

پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

سیستم لنفاوی مسیر پاکسازی و سم زدایی جسم است. به محض این که سموم وارد جریان خون می شوند از طریق بزرگترین بافت لنفاوی جسم ، طحال ، پاکسازی می شوند. طحال اصلی ترین سیستم دفاعی جسم است که با عفونت مبارزه می کند و گلبول های سفید و قرمز را ذخیره کرده و گلبول های قرمز فرسوده را از بین می برد.

سلول های ایمنی جسم از طریف گره ها لنفاوی و شبکه لنفاوی حرکت کرده و با پاتوژن ها از قبیل باکتری ها و قارچ ها جنگیدن کرده و از مریضی و عفونت جلوگیری می کنند. به همین علت است که عملکرد درست سیستم لنفاوی با تندرستی کلی جسم رابطه مستقیم دارد. یک سیستم لنفاوی قووی تر به معنی بازتاب دفاعی قوی تر و سریعتر در جسم است.

نحوه پاکسازی پاکسازی سیستم لنفاوی

مسئله اینجاست که برخلاف خون ، لنف پمپاژ نمی شود و برای حرکت به انبساط و انقباظ عضلات و باز و بسته شدن مفاصل احتیاجمند است. سیستم لنفاوی به سادگی قادراست راکد شود، به ویژه وقتی که لبریز از سموم و ضایعات است. این مسئله نه تنها منجر به مریضی و کاستی ایمنی می شود بلکه منجر به گسترش سلولیت، ادما ( احتباس مایعات ) ، درد مزمن و رسوب چربی خواهد شد.

جریان لنفاوی کند قادراست یکی از علت ها اصلی سینوزیت مزمن باشد. غدد متورم، تورم مچ پا و چشم ، اگزما، آرتریت ، عفونت های سیستم تنفسی فوقانی ، سینوس و عفونت گوش ، مسائل گلو ، سرماخوردگی، تونسیلیت یا سنگ لوزه ، برونشیت و ذات الریه، تمام قادراست به علت رکود سیستم لنفاوی و جمع شدنسموم در جسم ایجاد شود.

خبر خمناسب این است که برای ایجاد تحرک در سیستم لنفاوی وقت بیشتری از شما نمی گیرد فقط اندکی ورزش منظم هر روزه ، آشامیدن میزان بیشتری آب و استفاده میوه ها و سبزیجات خام قادراست اثر عمده ای بر حل مسئله شما داشته باشد.

وقتی که سیستم لنفاوی به مناسبی کار می کند تندرستی می مانید یا زودتر تندرستی خود را به دست می آورید.

چطور سیستم لنفاوی جسم را به طور طبیعی پاکسازی کنیم

هیچ گاه برای جلوگیری از رکود سیستم لنفاوی زود نیست به ویژه اگر بخواهیم پوستی جوان و زیبا و بدون سلولیت داشته باشیم.

پرش

پرش یکی از ساده ترین شیوه ها برای ایجاد پمپاژ در لنف است. درست مثل همان کاری که در کودکی برای سرگرمی انجام می دادید. پریدن روی ترامپولین ( پارچه ضخیم کشسان که روی آن عملیات آکروباتیک انجام می دهند)

پاکسازی سیستم لنفاوی با پرش

برای ۱۰ تا ۳۰ دقیقه. این حرکت انفعالی سبب برانگیختن جریان خون و بنابراین حرکت لنف در جسم می شود. مطالعات متعدد اثربخش بودن این حرکت در بهبود جریان لنفاوی و تثبیت عضلات را تایید کرده اند.

نیمکت وارونه

پاکسازی سیستم لنفاوی با نیمکت وارونه

دراز کشیدن روی نیمکت وارونه به طوری که سر به سمت پایین و پاها به سمت بالا باشند روند فشردگی جسم روی مفاصل را برعکس کرده و سبب برانگیختن و جریان سیستم لنفاوی می شود. این کار خون و اکسیژن را به بافت ها رسانده و به پاکسازی سموم جمع شده در عضلات یاری می کند. افزون بر پاکسازی لنف قادراست سبب تندرستی ستون فقرت و آبرسانی به دیسک بین مهره ها شود و با کم شدن فشار روی اعصاب به استآسان عضلات یاری کند.

مصرف مواد طبعی برای پاکسازی سیستم لنفاوی

آب لیمو

۹۵ درصد لنف از آب تشکیل شده است درنتیجه استفاده به اندازه آب برای تندرستی آن باارزش است. اگر می خواهید روند پاکسازی سیستم لنفاوری را سرعت قسمتیدن به نمایید می توانید میزانی لیموترش به آبتان اضافه نمایید. لیمو یک میوه قلیایی است که به تعادل جسم و لنف یاری می کند.تلاش نمایید در طول روز آب گرم با لیمو بنوشید مناسبتر است برای آشامیدن از نی مصرف نمایید که ترشی لیمو سبب خرابی دندآنانیتان نشود.

آنزیم ها

آنزیم ها برای تجزیه مواد خوراکی و سرعت قسمتیدن به در فرایند های متابولیک در جسم تولتید می شوند و به پاکسازی ضایعات توسط سیستم لنفاوی یاری می گیرند . مصرف مکمل های آنزیمی راهی برای یاری به خوب شدن تندرستی لنف است. مصرف آنزیم های پروتئولیتیک بین نوبت های خوراکی به هضم و تجزیه ضایعات جرین خون و سیستم لنفاوی یاری می کند همینطور سبب کم شدن مواد شبه آلرژی و خوب شدن سیستم ایمنی جسم می شوند.

معالجه سلولیت با ماساژ

پاکسازی سیستم لنفاوی و معالجه سلولیت با ماساژ

تمام ما عاشق یک ماساژ مناسب هستیم. ماساژ لنفاوی شکل ویژهی از ماساژ است که بهبود جریان لنفاوی در جسم را هدف گذاشته است برای برانگیختن لنف از میزان نمایانی فشار و حرکات دایره ای ریتمیک مصرف می کنند مطالعات نشان داده است که ماساژ لنفاوی ۷۸ درصد لنف راکد را به گردش خون باز میگرداند و سبب کم شدن بار سیستم لنفاوی و از دست دادن سلولیت ها می شود.

گیاهان

گیاهان سودمند برای پاکسازی سیستم لنفاوی

تاثیر خوب شدن دهنده تندرستی لنفاوی خیلیی از گیاهان به اثبات رسیده است چه توانایی زیاد شدن جریان خون لنفاوی و چه زهکشی و سرعت قسمتیدن به در خروج اثربخش سموم از بدن.

شبدر قرمز( به انگلیسی : Red clover ) یک گیاه دوست داشتنی برای لنف است که جریان آن را زیاد شدن داده به پاکسازی سموم و کم شدن التهاب یاری می کند.

غلف شیر یا علف پنیر ( به انگلیسی : Cleavers ) گیاه دیگری برای پاکسازی سیستم لنفاوی است. این گیاه قرن هاست که به عنوان مناسبترین تونیک برای برانگیختن و یاری به تخلیه سیستم لنفاوی مصرف می شود.

مانجیستا ( به انگلیسی : Manjistha ) در درجه اول برای از بین بردن رکود لنف مورد استفاه قرار می گیرد. این گیاه با سم زدایی بافت ها به خوب شدن جربان لنف یاری می کند.

و در نهایت گیاه چتر گندمی ( به انگلیسی : bupleurum ) و رهمانیا ( به انگلیسی : rehmannia ) تونیک های گیاهی شناخته شده برای معالجه مسائل لنفاوی در طب سنتی چین هستند. این گیاهان به علت خصوصیات پاکسازی کننده سیستم لنفاوی در آسیا معروفند و به سم زدایی عمقی بدن یاری می کنند.

شیوه های ساده خانگی برای پاکسازی سیستم لنفاوی

براشینگ خشک

براشینگ خشک پوست یکی از شیوه های دوست داشتنی پاکسازی سیستم لنفاوی است که همواره برای یاری به جریان لنفاوی و تثبیت گردن خون در آیرودا مورد استفاه قرا رمی گیرد. شما می توانید به راحتی از یک برس خشک با دانه های درشت و گرد برای برس کشیدن جسم به سمت قلب مصرف نمایید. این کار سبب برانگیختن غده های عرق ، باز شدن حفرت و خلاص شدن از شر سلول های مرده پوست می شود. همینطور سبب برانگیختن حرکت لنف و خون هیکل های زیر پوست می شود که به پاکسازی سموم جمع شده یاری می کند. بنابراین پوستی سالم تر و با سلولیت کمتر خواهید داشت.

خام خواری

افزودن خوراکی های خام به رژیم خوراکی راهی ساده برای تندرستی همیشی سیستم لنفاوی است. میزان انزیم موجود در مواد خوراکی خام به صورت طبیعی بیشتر است و به تجزیه مواد سمی یاری کرده و مانع از ترشح مواد زیان آور در جسم می شود. استفاده مواد خوراکی خام به ویژه میوه و سبزیجات راهی عالی برای تثبیت آبرسانی جسم است و به قلیایی شدن خون و خنثی کردن پاتوژن های زیان آور یاری کرده و منجر به کم شدن بار لنف می شود.

مصرف نکردن از لباس زیر های تنگ

درست نظیر لباس های تنگ مصرف سینه بند ها تنگ قادراست مانع از جریان طبیعی لنفاوی شود یکی از بزرگترین خوشه های غدد لنفاوی در ناحیه زیر بغل و بخش فوقانی قفسه سینه است که به عنوان منشا تخلیه سینه ف بازو و قفسه سینه فوقانی عمل می کنند. اگر لباس زیرتان بیش از حد تنگ باشد امکان پذیر است با انقباض ایجاد شده مانع از تخلیه طبیعی لنف شود. بعضی پژوهشگران باور دارند که مصرف لباس های تنگ در دوره وقتی زیاد قادراست سبب آشفتگی در عملکرد لنفاوی شود که منجر به مسائلی از جمله بافت پستان فیبروکیستیک ، گره های لنفاوی متورم و زیاد شدن ریسک سرطان سینه می شود.

تمرین یوگا

یوگا از شیوه های متفاوت به زیاد شدن جریان لنف و خوب شدن سم زدایی جسم یاری می کند. حرکات وارونه یوگا و قرار دادن پاها بر روی دیوار تاثیر گرانش را معکوس می کند که به تخلیه لنف یاری می کند. پیچ و قوس هایی که در یوگا انجام می شود راهی عالی برای برانگیختن جریان لنفاوی است.

منشا : Thechalkboardmag

آماده و ترجمه گروه دکتری شیثار

تخصیصی شیثار

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
برچسب ها

 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-25 09:00:01
  • جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

   با توجه به سردی هوا در فصل پاییز امکان پذیر است پوستتان نسبت به گذشته حساس شود به همین منظور مناسبتر است زیادتر آب استفاده نمایید زیرا آشامیدن آب بیشتر روی رطوبت مستقیم پوست اثر می گذارد.همینطور مصرف چربی های سالم نیز از خشکی پوست پیشگیری می کند.در بخش زیر گونه های راههای مقاو
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-24 09:00:02
  • روش های جلوگیری از افسردگی های پاییزی

   گاهی افسردگی بصورت فصلی می باشد زیرا اکثر در فصول سرد سال و به علت کوتاه بودن روزها و زیاد شدن شب ها این مریضی ایجاد می شود که زیادتر مردم در این فصول انگیزه ی فعالیت ندارند و بیشتر اوقات غم گین و نا دلگرمی هستند.در بخش زیر گونه های راههای معالجه افسردگی را گذاشته ایم.برای آشنای
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-22 00:00:00
  • آشنایی با عوامل آلرژی در پاییز

   دچار به آلرژی در فصل پاییز یکی از مسائل ناراحت کننده می باشد که فاکتور های متفاوتی چون استرس ،لباسهای ضخیم و استحمام نکردن سبب بروز نشانه ها آلرزی می شود.می توان با روشهای خانگی و مواد طبیعی این گونه حساسیت را معالجه کرد.در بخش زیر دلیل آلرژی در فصل پاییز را گذاشته ایم.برای آشن
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-20 09:00:01
  • روش برخورد با مشکل بیکاری همسر

   بیکاری شوهر و کلا بیکاری معضلی است که در صورت برطرف کردن نشدن، دامنگیر کل خانواده خواهد شد و مسائلی از قبیل دعوا ، اختلافات جنسی ، افسردگی ، حتی بی وفایی ، اعتیاد و در نهایت طلاق را دنبال خواهد داشت . بیکاری شوهر بر آینده بچه ها تاثیرات خیلی بدی خواهد گذاشت
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-18 09:00:01
  • روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

   شبکه پیچیده ای از گره های شامل مایع، عروق، غدد و هیکل ها، سیستم لنفاوی تقریبا در تمام قسمت های جسم حضور دارد. با وجودی که امکان پذیر است آن را ندیده یا حس نکنیم یکی از باارزش ترین و در عین حال فراموش شده ترین سیستم های جسم انسان است. درست مثل کبد، کلیه و دهان بایست توجهی که
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-15 09:00:02
  • مراقب های لازم در وزرش های تابستانی

   ورزش کردن برای تندرستی خیلی سودمند است بطوری که بایست در روزهای گرم تابستان نیز با رعایت چند مطلب به ورزش کردن دنباله دهید.مثلا برای مقاومت با کم آبی جسم زمان ورزش کردن در فصل تابستان قبل ،حین و بعد آن به میزان به اندازه آب بنوشید.در بخش زیر اثر ورزش برای تندرستی را گذاشته ایم.م
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-14 09:00:02
  • کنترل خشکی و ترک پا در پاییز و زمستان

   باتوجه به سردی هوا در فصل پاییز و زمستان امکان پذیر است پاهای بعضی مردم خشک شود و ترک نمایان کند.مناسبتر است برای معالجه ترک پاهایتان از خیس کردن پاها و مصرف وازلین پیشگیری نمایید زیرا وازلین در لایه های خطوط پا می ماند و پوست پا را بد شکل می کند.در بخش زیر راههای معالجه خشکی و
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-10 09:00:02
  • رابطه بین استرتس و سرطان پروستات

   یکی از دغدغه های آقایان با بالا رفتن سن مسائل پروستات در آنانست. مسائل پروستات به علت ها متفاوتی در آقایان رخ می دهد. امروز می خواهیم در شیثار رابطه بین استرس و سرطان پروستات در آقایان را تحقیق کنیم. شما هم اگر میخواهید درباره این مریضی اطلاعات زیادتری کسب نمایید با ما همراه با
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-05 00:00:00
  • چجوری در پاییز خودمون رو لاغر کنیم

   بیشتر مردم چاق به دنبال راهی برای کم شدن وزن هستند تا به وزن ایده آل برسند.فصل پاییز مجال خوبی برای کم شدن دادن وزن است زیرا دمای پایین قادراست به جسم یاری کند تا به سوزاندن کالری‌های اضافی بپردازد.همینطور اقامت در یک محیط گرم بویژه در فصل زمستان سبب زیاد شدن وزن و چاقی در مردم
  • 1 ماه قبل
  • 2019-10-04 09:00:01
  • مصرف سیگار و تاثیر بر روی سرطان مثانه زنان

   استفاده سیگار در بین مردم جامعه خیلی رواج دارد و این قضیه در میان خانم ها نیز دیده می شود. مریضی های خیلیی در رابطه با استفاده سیگار وجود دارد. امروز در شیثار میخواهیم درباره ارتباط استفاده سیگار و سرطان مثانه در خانم ها صحبت کنیم. با ما همراه باشید
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-25 09:00:01
  • جلوگیری از خشکی پوست در پاییز

   14با توجه به سردی هوا در فصل پاییز امکان پذیر است پوستتان نسبت به گذشته حساس شود به همین منظور مناسبتر است زیادتر آب استفاده نمایید زیرا آشامیدن آب بیشتر روی رطوبت مستقیم پوست اثر می گذارد.همینطور مصرف چربی های سالم نیز از خشکی پوست پیشگیری می کند.در بخش زیر گونه های راههای مقاو
  • 3 هفته قبل
  • 2019-10-24 09:00:02
  • روش های جلوگیری از افسردگی های پاییزی

   14گاهی افسردگی بصورت فصلی می باشد زیرا اکثر در فصول سرد سال و به علت کوتاه بودن روزها و زیاد شدن شب ها این مریضی ایجاد می شود که زیادتر مردم در این فصول انگیزه ی فعالیت ندارند و بیشتر اوقات غم گین و نا دلگرمی هستند.در بخش زیر گونه های راههای معالجه افسردگی را گذاشته ایم.برای آشنای
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-18 09:00:01
  • روش هایی برای پاکسازی سیستم لنفاوی بدن

   14شبکه پیچیده ای از گره های شامل مایع، عروق، غدد و هیکل ها، سیستم لنفاوی تقریبا در تمام قسمت های جسم حضور دارد. با وجودی که امکان پذیر است آن را ندیده یا حس نکنیم یکی از باارزش ترین و در عین حال فراموش شده ترین سیستم های جسم انسان است. درست مثل کبد، کلیه و دهان بایست توجهی که
  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-14 00:00:00
  • کم استفاده ترین وسائل سیسمونی نوزاد

   14خیلی از خانواده در هنام به دنیال اومدن بچه سعی میکنند سیمونی خیلی خیلی کامل و خوبی برای کودکان خودشون مهیا کنند اما غافل از اینکه تهیه کردن یک سیسمونی کامل همیشه هم خوب نیست و حتی خیلی از وسائل سیسمونی هست که اصلا به کار نمی آید
  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-11 00:00:00
  • آموزش درست کردن مرغ مجلسی

   14مشکل عمده خانم ها در مواقعی که مهمان دارند غذا درست کردن است از آنجا که تمامی خانم های ایرانی عادت دارند که مهمانی های مجلل را با چندین نوع غذا برگزار کنند
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-22 00:00:00
  • آشنایی با عوامل آلرژی در پاییز

   14دچار به آلرژی در فصل پاییز یکی از مسائل ناراحت کننده می باشد که فاکتور های متفاوتی چون استرس ،لباسهای ضخیم و استحمام نکردن سبب بروز نشانه ها آلرزی می شود.می توان با روشهای خانگی و مواد طبیعی این گونه حساسیت را معالجه کرد.در بخش زیر دلیل آلرژی در فصل پاییز را گذاشته ایم.برای آشن
  • 4 هفته قبل
  • 2019-10-20 09:00:01
  • روش برخورد با مشکل بیکاری همسر

   14بیکاری شوهر و کلا بیکاری معضلی است که در صورت برطرف کردن نشدن، دامنگیر کل خانواده خواهد شد و مسائلی از قبیل دعوا ، اختلافات جنسی ، افسردگی ، حتی بی وفایی ، اعتیاد و در نهایت طلاق را دنبال خواهد داشت . بیکاری شوهر بر آینده بچه ها تاثیرات خیلی بدی خواهد گذاشت
  • 66 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • چاقی صورت با 8 راه طبیعی

   14

   لاغری صورت یکی از موارد و مشکلاتی است که ما همه داری و یا با آن به نوعی برخورد کرده ایم وشاید برای اون هیچ راه حلی هم نداریم

  • 63 ماه قبل
  • 2014-07-26 00:00:00
  • غذا های ممنوعه در زمان بارداری

   14امروز باز با مطلبی مفید برای دوران بارداری با شما دوستانیم مطلبی خواندنی و البته مفید و کار آمد که خواندن اون میتونم استفاده ببرید
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-28 00:00:00
  • میوه های انرژی زا را یشناسید

   میوه ها جزء موهبت های فوق العاده خداوند به ما هستند و میشه همه جور خواصی رو در میوه ها یافت، یکی از این خواص فوق العاده میوه ها امکان کسب انرژی اون هاست بله تعدادی از میوه ها انقدر انرژی زا هستند که شاید فکرش رو هم نتونین بکنین
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-29 00:00:00
  • گذشت زمان چه تغییری در معیارهای ازدواج به وجود آورده است؟

   فرایند سنتی ازدواج، معمولا با خواستگاری رسمی و خانوادگی شروع می شود. خانواده ها همدیگر را می سنجند تا ببینند آیا مطابق با اصول و هنجارهای یکدیگر هستند یا نه. در صورتی که تطابق وجود داشت، از دختر و پسر هم نظرخواهی می کنند و اگر این دو به ازدواج رضایت دادند، بقیه مراحل اجرا می شود
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-30 00:00:00
  • خواستگاری دخترها از پسرها

   در بیشتر مناطق جهان رسم بر این است که مردان با احترام، به خدمت خانواده ای می روند و دخترشان را از آنها خواستگاری می کنند اما در این جهان بزرگ مناطقی وجود دارد که دخترها با قدرت و جسارت قدم پیش می گذارند و از مردی که او را مناسب می دانند، درخواست ازدواج می کنند. تنها مردانی که از خ
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-30 00:00:00
  • همه چیز درباره دستگاه تصویه آب خانگی

   تازگی ها در تمامی خانه ها کم کم دستگاه های تصویه آب خانگی داره جای خودش رو در خانه ها باز میکنه و تمامی خانه ها مملو از دستگاه های تصویه آب میشوند
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-30 00:00:00
  • سردرد حین ورزش

   گاهی در زمان ورزش کردن دچار سردرد شدیدی می شوید؟؟ آیا ورزش کردن شما رو هم گاهی انقدر اذیت میکنه که دست از ورزش کردن میکشید و ورزش رو رها میکنید
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-30 00:00:00
  • کولر آبی را درستتر مصرف کنیم

   با اومدن فصل گرم تابستان گرما باعث میشه استفاده از کولر آبی هر روز و هر روز بیشتر میشود و در همه خانه ها استفاده از کولر آبی شروع میشود اما کولر آبی میتونه مظراتی نیز داشته باشه
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-31 00:00:00
  • 10 برند برتر آرایشی

   در ادامه مطلب فهرستی از 10 برند برتر جهان  ارائه شده است. این فهرست بر اساس شهرت این برند ها در مجامع عمومی طبقه بندی میشود. نظر عموم مصرف کنندگان در تهیه این فهرست لحاظ شده است.
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-25 00:00:00
  • بهتر از کیمیا-ذکری برای تمام حاجت مندان و گرفتارها

   نقل شده که امام راحل(ره) در سن حدود سی الی چهل سالگی در حرم امام رضا(ع) با ایشان روبرو شده و خطاب به ایشان گفته: تو را به این امام رضا، اگر (علم) کیمیاداری به ما هم بده! مرحوم نخودکی فرمود:اگر ما «کیمیا» به شما بدهیم و شما تمام کوه و در و دشت را طلا کردید آیا قول می‌دهید که بجا استفاد
  • 62 ماه قبل
  • 2014-08-24 00:00:00
  • وقتی کسی دستتتان می اندازد و اذیتتان میکند

   خیلی پیش می اید که در جامعه ما کسی یا کسانی در اجتماع برای شوخی یا تفریح دیگری رو دست می اندازند و به این وسیله شوخی میکنند اما وقتی کسی همچین رفتاری دارد چگونه باید برخورد کنیم تا دست اندازی افراد تمام شود ورفتارشان را درست کنند
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید