هوالرزاق
ads


غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان

غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان

تابستان فصل گرم سال است و این گرما سال به سال در حال افزایش است اما می‌توان با توجه بیشتر به خوردن تو سبک غذاهای تابستانی روزهای بهتری را پشت سرگذاشت

شما مادر خانواده‌اید؟ یا مردی هستید که گاهی مسئولیت آشپزی را بر عهده دارد؟ اصلاً همه این‌ها را رها نمایید؛ شما یک موجود زنده هستید که عصرهای گرم، زمان ی از زیر تیغ گرما وارد خانه می‌شوید، دلتان عصرانه یا شامی می‌خواهد که جگرتان را حال بیاورد و به اندازه گرما، خنکا داشته باشد؟ ما با 7پیشنهاد ساده در کنار شما هستیم؛ پیشنهادهایی که خیلی زمان ‌ها بی‌دلیل در لیست غذایی ما جایی ندارند.                      

  آبدوغ خیار                                   

سنت آبدوغ خیارخوری، از آن سنت‌هایی می باشد که خوشبختانه حتی با کاهش خانه‌های حیاط‌دار و از دست دادن پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، باز هم جای خودش را در عصرها و شب‌های گرم سال ما از دست نداده است. حال خوبی که با سرازیر شدن مایع رقیق دوغ با پالپ‌های خیار در مجاری گوارشی به آدم دست می‌دهد، چیزی نیست که تغییر نسل هم بتواند کنار بقیه سنت‌های از دست رفته دفنش کند! با این حال، اگر آن روزها این غذا، واقعاً دوغ به علاوه خیار رنده شده یا خرد شده بود، این روزها قبل از مصرف شدن، انواع سبزی‌های معطر، گردو، کشمش و پیاز هم به آن اضافه می‌شود. اگر ظرف سفالی در خانه دارید، آبدوغ خیار را توی آن بریزید و سر سفره بیاورید تا هم فرقی با غذاهای امروزی و شیکتان داشته باشد و هم در کنار خانواده، یادی از گذشته‌ها بنمایید.                   

 چه خلاقیتی بزنیم؟                                   

اگر به جای سبزی خشک، سبزی تازه را خرد نمایید و در آبدوغ‌خیار بریزید، مزه‌اش زمین تا آسمان عوض می‌شود. سبزی‌هایی مثل ترخون و نعناع را به هیچ وجه از دست ندهید که عطرشان معجزه می‌کند. چند تا پیازچه را هم داخل آبدوغ خرد نمایید که حسابی خوشمزه شود.                                

  چند تا ترب که ریزریز خرد شده باشد یا گلبرگ‌های خشک شده گل محمدی، به خاطر رنگ صورتی و قرمزشان، آبدوغ‌خیار را خوش‌رنگ و خوش‌طعم می‌کنند. اگر کمی خامه یا شیر داخل آبدوغ‌خیار بریزید، خوشمزه‌تر می‌شود. اگر خانواده اهل نوآوری هستند، موسیر یا کاکوتی را هم امتحان نمایید.                             

  آبدوغ‌خیار را چند ساعت جلوتر درست نمایید و بگذارید داخل یخچال. این‌طوری هم حسابی خنک و دلچسب می‌شود و هم مزه تمام چیزهایی که در آن ریخته‌اید با هم قاطی می‌شود و کشمش‌ها هم نرم می‌شوند.                         

  دکترها چه می‌گویند؟                                      

  گردوی داخل آبدوغ‌خیار، علاوه بر اینکه فسفر و امگا 3 دارد، سردی ماست را هم می‌گیرد. ضمن اینکه گردو و کشمش، ارزش غذایی آبدوغ‌خیار را هم بالا می‌برند و باعث می‌شوند برای گذراندن عصرهای طولانی این روزها، انرژی کافی ذخیره داشته باشید. ناگفته پیداست که دوغ خاصیت گرمازدایی هم دارد و نمی‌گذارد گرمازده شوید.                            

  نان و پنیر و هندوانه                                         

 اگر از آن دسته آدم‌های میوه‌دوست هستید، نان و پنیر و هندوانه هم گزینه مناسبی است. ممکن می باشد نان و پنیر و طالبی را همه نپسندند یا بچه‌ها برای خوردنش ایراد بگیرند، اما کمتر کسی می باشد که به این غذای مخصوص ایام گرم «نه» بگوید.                            

اگر خودتان یا افراد خانواده‌تان، طبیعتی گرم دارید که چه بهتر! این غذا اصلاً برای شماست. یک چاقوی بزرگ بردارید، خانواده را مهمان شنیدن صدای دلنواز قاچ خوردن هندوانه بنمایید و هلال‌های خوش‌رنگ سبز و قرمز را سر سفره پخش نمایید.                 

چه خلاقیتی بزنیم؟                                    

 معمولاً ترجیح بر این می باشد که هیچ طعم دیگری با پنیر و هندوانه قاطی نشود تا طعم اصلی‌اش باقی بماند. با این حال، به نان خوردنتان که می‌توانید تنوع بدهید. پنیر و هندوانه با هر نانی خوشمزه می باشد اما تنوع هم حال آدم را خوب می‌کند.                                  

 دکترها چه می‌گویند؟                                     

 هندوانه به خاطر فیبر بالایی که دارد، روده‌ها را به‌کار می‌اندازد و برای کبد هم سودمند است. ضمناً قندش هم پایین است.                         

سکنجبین خیار                                           

  آیا خودتان، همسر محترمتان یا بچه‌ها، کلاً با ماست و مشتقاتش مشکل دارید؟ دلتان یک غذای نسبتاً مایع اما خنک می‌خواهد؟ پس سکنجبین خیار را امتحان نمایید.                                

چه خلاقیتی بزنیم؟                                    

 بد نیست که کمی نعناع هم به سکنجبین خیارتان اضافه نمایید. سکنجبین خیار با تکه‌های خردشده یخ هم عجیب می‌چسبد و خنک می‌کند.                        

 دکترها چه می‌گویند؟                          

  سکنجبین و خیار برای صفرا سودمند است.                            

 نان و پنیر و خیار و گوجه                            

همه‌پسند و امتحان پس‌داده! نان و پنیر و خیار و گوجه را جلوی هر کسی بگذارید، نه نمی‌گوید. کافی می باشد نان تازه سنگک کنجددار یا بربری داغ کنارش باشد. این منو کلاً طراحی شده برای عصرهای گرم. اگر حیاط دارید که تکلیفتان مشخص است، اما اگر گرفتار آپارتمان‌نشینی هستید، سعی نمایید این عصرانه را روی بالکن میل نمایید چون تجربه نشان داده لذت خوردنش در هوای آزاد، چندین برابر است. اما یک پیشنهاد ویژه دیگر هم برایتان داریم! نان و پنیر و خیار و گوجه در پارک، انرژی و حال خوبی به آدم می‌دهد که حتماً باید تجربه‌اش نمایید تا کاملاً آن را درک نمایید.                            

 چه خلاقیتی بزنیم؟                         

اگر پیاز دوست دارید، یک خرده پیازچه هم کنار گوجه و خیارتان بگذارید؛ برای سلامتیتان خوب است. نمک و نعناع خشک را هم می‌توانید روی خیار و گوجه بریزید. آب‌لیمو را هم امتحان نمایید، بد نیست!                                          

 دکترها چه می‌گویند؟                                   

به جای آن همه پولی که خودتان یا دختر خانمتان پای کرم‌های ضدلک و ضدجوش و غیره می‌دهید، همین گوجه را در وعده غذایی‌تان بگنجانید و پوستش را روی صورتتان بگذارید. گوجه تازه برای پوست، مثل یک معجزه است.                                   

 ماست و خیار                                 

 به خاطر آبکی نبودنش، خیلی‌ها بیشتر از آبدوغ خیار آن را می‌پسندند. البته بچه‌ها معمولاً آن لذت «هورت» کشیدن آبدوغ‌خیار را با هیچ‌چیز عوض نمی‌کنند. با این حال ماست و خیار هم یکی دیگر از همان غذاهای سنتی می باشد که انگار در هیچ فصلی به جز ایام گرم، آدم نمی‌تواند سمتشان برود. ماست و خیار را، هم می‌توانید به‌عنوان چاشنی در کنار غذاهای دیگر مصرف نمایید و هم همراه نان به‌عنوان عصرانه یا شام بخورید.                                        

چه خلاقیتی بزنیم؟                                    

 به ماست و خیار، از نعناع و موسیر گرفته تا شیر و خامه می‌توانید اضافه نمایید. اگر می‌خواهید ماست و خیار را برای پدربزرگ و مادربزرگتان یا کسانی که چربیشان بالاست درست نمایید، بی‌خیال خامه شوید و از ماست کم‌چرب استفاده نمایید.                                

دکترها چه می‌گویند؟                                   

 موسیر، هم نیروبخش است، هم اشتها می‌آورد و هم معده را تقویت می‌کند. نعناع هم سردی زیاد ماست را می‌گیرد تا تعادل حفظ شود. ماست هم به تنهایی، معدن بی‌نظیر کلسیم است.                                 

سیب زمینی پخته با نعناع                              

 می‌پرسید که این کجایش خنک است؟ کجایش قرار می باشد جگرتان را حال بیاورد؟ عارضیم به خدمتتان که... مگر قرار می باشد همه غذاها از اول خنک باشند؟ سیب‌زمینی را اول کبابی یا آب پز کرده، بعد با کره و نعناع خشک، له نمایید و طبق ذائقه اعضای خانواده‌تان به آن نمک و فلفل اضافه نمایید. حالا برای یکی دو ساعت، آن را در یخچال بگذارید و بعد با نان، نوش جان نمایید.                          

 چه خلاقیتی بزنیم؟                          

 یک بار به جای نمک، کمی پنیر پیتزا با سیب‌زمینی‌تان قاطی نمایید؛ طعم جالب و خاصی دارد.                                

دکترها چه می‌گویند؟                 

  سیب زمینی؟ رژیم؟ چاق می‌شوید؟ با خیال راحت از این غذا بخورید چون کالری سیب‌زمینی خیلی کمتر از نان و برنج است.


غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان

برچسب های
غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/04/10-54 ماه قبل
کل بازدید : 19,953
تعداد بازدید ماه جاری : 16,584
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان


مطالب مرتبط با غذاهای ساده اما فوق العاده برای تابستان

 • خصوصیات یک غذای سحری مناسبخصوصیات یک غذای سحری مناسب
  باشروع ماه مبارک رمضان و با توجه به فوق العاده طولانی بودن روزها در این ماه بد ندیدیم نگاهی بندازم به سحری و شرایط یک غذای مناسب برای سحر
 • هنر غذا دادن به بچه های بد غذاهنر غذا دادن به بچه های بد غذا
  غذا دادن به کودک بد غذا واقعاً یک هنر است و البته هنری فوق‌العاده سخت است
 • چگونه مواد غذایی را نگهداری کنیم؟چگونه مواد غذایی را نگهداری کنیم؟
  خانم های خانه دار و کدبانو مشکل زیادی برای باقی مانده غذاها و مواد غذایی خود دارند و بدلیل اینکه جای زیادی برای این مواد غذایی لازم است
 • پخت متنوع ترین غذاها با باقیمانده غذای مهمانی هاپخت متنوع ترین غذاها با باقیمانده غذای مهمانی ها
  بیشتر خانم های ایرانی عادت به اسراف در پختن غذاها در مهمانی ها دارند و به طور مثال اگر 10 نفر مهمان داشته باشند به اندازه 20 نفر غذا درست کرده
 • طرز تهیه غذایی کاملا رژیمی طرز تهیه غذایی کاملا رژیمی
  برای شما این سوال پیش  می آید بورانی چیست؟یا با چه چیزی سرو میشود؟ بورانی غذایی کاملا رژیمی است که همراه با ماست سرو می شود, بورانی ها غذا های سردی است که به عنوان پیش غذا استفاده می گردد.کاربران عزیز برای شما در این مطلب طرز تهیه بورانی رژیمی  قرار داده ایم خوب حالا با ما همراه باشید:
 • غذا های ممنوعه در زمان بارداریغذا های ممنوعه در زمان بارداری
  امروز باز با مطلبی مفید برای دوران بارداری با شما دوستانیم مطلبی خواندنی و البته مفید و کار آمد که خواندن اون میتونم استفاده ببرید
 • اگر می خواهید موهایتان سفید نشود این مواد غذایی را بخوریداگر می خواهید موهایتان سفید نشود این مواد غذایی را بخورید
  بعد از گذشت سالها از عمر انسان خواه نا خواه نشانه هایی در جسم او نمود می کند پوست چرکیده و افتاده می شود و موها رو به سفیدی می روند اما می شود با کمک مواد غذایی و آرایشی و بهداشتی و داشتن سبک زندگی مناسب تر این روند را کند تر کرد.
 • با دوپینگ غذایی بمب انرژی شویدبا دوپینگ غذایی بمب انرژی شوید
  گاهی میشه بااستفاده درست از مواد غذایی و به موقع خوردن وآشامیدن در زول روز انرژی خودتون رو به خوبی بالا ببرید و به این وسیله بمب انرژی باشید
 • مقوی تر کردن غذای کودک با روشی سادهمقوی تر کردن غذای کودک با روشی ساده
  خیلی از مادر ها دنبال و تو فکر این هستند که چگونه غذاهای کودکانشون رو قویتر و بهتر کنند تا کودک در دورانی که نیاز بیشتر به غدا داره هرچه بیشتر قوی و سرحال بشه
مینیسک زانو چیست؟ مینیسک زانو چیست؟
زانوها لولایی هستند که در بدن ما قرار دارند و می توانند امر راه رفتن و تغییر دادن جهت ها را در یک محور برای پاها ایجاد نمایند. در این مطلب قصد داریم تا شما را با مینیسک زانو آشنا کنیم. چه کسانی بیشتر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند؟ چه کسانی بیشتر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند؟
سرطان دهانه رحم از سرطان شایع در زنان به شمار می رود ، این سرطان عوارض نامناسبی را از خود برجای خواهد گذاشت از جمله آنها می توان به خطر افتادن ظرفیت باروری اشاره نمود. متأسفانه بیماری سرطان دهانه رحم در اکثر موارد زمانی رخ می دهد که فرد خود مقصر اصلی آن است و به دلیل عدم رعایت برخی از مسائل مهم در زمینه روابط جنسی ، گرفتار این بیماری شده است. انواع آلرژی پاییزی انواع آلرژی پاییزی
سلام خدمت دوستان عزیز امروز با مطلب دیگری در مورد آلرژی در خدمت شما هستیم و نگاهی می اندازیم به آلرژی فصلی چیزی که در فصل پاییز خیلی زیاد شما دوستان در گیر هستید آلرژی و حساسیت پاییزی در انواع مختلف پوستی تنفسی غذایی به وجود می آید ریواس و خواص درمانی بسیار مهم ریواس و خواص درمانی بسیار مهم
ریواس یکی از گیاهانی است که با خاصیت دارویی خود می تواند از بسیاری بیماری های گوناگون پیشگیری به عمل آورد ، پس با خواص آن آشنا شوید و سعی کنید بیشتر و بهتر از این گیاه مفید استفاده کنید. نفوذ بر دیگران و تأثیر آن بر موفقیت نفوذ بر دیگران و تأثیر آن بر موفقیت
این که شما بتوانید در زمانی که به کاری مشغول هستید دیگران را نیز به سوی خود جلب کنید ، قطعا بر روی پیشرفت کاری شما مؤثر خواهد بود و شما رو در راه رسیدن به هدف هاتون کمک خواهد کرد. ازدواج با روانشناس ممنوع ازدواج با روانشناس ممنوع
امروز یک موضوع تقریبا متفاوت و خاص رو براتون سوالی که برای خلی ها پیش خواهد اومده و شاید برای شما هم پیش اومده باشه و سعی کردیم پاسخ سوال های شما دوستان رو در پستی کوتاه براتون داشته باشیم و امیدوارم این پست کوتاه بتونه جوابگوی سوال های شما باشه راه حل هایی برای جوان تر شدن راه حل هایی برای جوان تر شدن
جوان تر شدن بخصوص در دوره ی میانسالی شاید مهم ترین دغدغه ای باشد که یک خانم به آن فکر می کند. در حقیقت شما می توانید با راه حل هایی این جوانی را به بدن خود باز گردانید و از آن لذت ببرید. اعتماد و پایداری یک زندگی مشترک اعتماد و پایداری یک زندگی مشترک
یکی از مهم ترین اصل ها در زندگی مشترک بین دو فرد برقراری اعتماد خواهد بود. تا زمانی که اعتمادی وجود نداشته باشد لذت واقعی هم وجود نخواهد داشت. روش پاک کردن لک های چرب آشپزخانه روش پاک کردن لک های چرب آشپزخانه
برای یک خانم خانه دار اونم از نوع فوق العاده مرتب و تر وتمیزش همیشه مهم که لکه ای جایی نمونه و همه چیز و همه جای خونه مخصوصا آشپز خونه عاری از هر نوع لکه ای باشه. اما پاک کردن هر لکه ای ساده نیست مخصوصا لکه های چربی که خب در آشپز خانه به وفور یافت میشوند چگونه رایحه عطر رو ماندگارتر کنیم چگونه رایحه عطر رو ماندگارتر کنیم
اگر شما هم مثل من عاشق خرید عطر و استفاده از اون هستید و با این مسئله مشکل دارید که عطرهایی که استفاده میکنید و خریداری میکنید اون قدری که دوست دارین ماندگار نیست و با تغییر برند و کیفیت عطر هم باز این مشکل در جای خودش پابرجاست و به دنبال حل این مشکلین؟
طرح هایی نو برای دفترکار مدرن و خلاقانه طرح هایی نو برای دفترکار مدرن و خلاقانه
امروز مدلی طرحی نو رو براتون داریم برای دفتر کار کاری زیبا و جذاب از اتاق کار و طرحی فوق العاده متفاوت و خوب برای اتاق کاری شیک و البته متفاوت رو براتون داریم دستاورد های جدید برای قد بلند شدن دستاورد های جدید برای قد بلند شدن
همیشه راه هایی برای اینکه قد بلند تر شوید پیدا میشود و علم در راه پیشرفت برای سلامتی و افزایش قد است و امروز تعدادی از این راه های تازه رو براتون داریم تمیز هستید یا وسواسی تمیز هستید یا وسواسی
آیا شما خیلی به تمیزی اهمیت میدهید و براتون تمیزی و مرتب بودن همه چیز خیلی خیلی مهمه؟ و برای این کار خیلی وقت میبارید و، حالا به جایی رسیدید که شک دارید درگیر وسواس شده آید یا تمیز هستید؟ نه گفت به خواستگار با این روش ها نه گفت به خواستگار با این روش ها
برای ما ایرانی ها نه گفتن کاری سخت است و مشکل اما در بعضی از موقعیت ها نه گفت خیلی حیاطی تر و مهمتر است و باید توان و مهارت نه گفتن را داشته باشید ، مخصوصا در موقعیت هایی مانند خواستگاری که نه گفتن مهمتر و کلیدی تر است شما خوشبین هستید یا بدبین شما خوشبین هستید یا بدبین
شما خودتون رو جزء افراد خوشبین میدانید یا بدبین؟ و در کل دید شما به زندگی چیست و چگونه درباره زندگی و حوادث اون فکر میکنید حفظ رابطه دوستانه با همسر با جملاتی معجزه آسا حفظ رابطه دوستانه با همسر با جملاتی معجزه آسا
امروز جملاتی معجزه وار رو  براتون داریم که با اون ها میتونین رابطه خودتون با همسرتون رو حفظ کنی د وحتی این رابطه رو به سمت بهتر شدن نیز هدایت کنید و زندگی بهتری رو در کنار هم داشته باشید دستور تهیه کیک موز شکلاتی دستور تهیه کیک موز شکلاتی
انواع متفاوت کیک ر ومیشه در خونه تهیه کرد که یکی از این انواع کیک ها کیک موز شکلاتی است که امروز دستور العل تهیه کیک موز شکلاتی رو براتون داریم یکی از خوشمزه ترین کیک ها آشنایی با آرد نخودچی وخواص آن آشنایی با آرد نخودچی وخواص آن
آرد نخودچی یکی از مواد غذایی ما ایرانی هاست که البته فواید فراوانی نیزدارد که امروز نگاه کوتاهی به تعدادی از فواید آرد نخودچی رو براتون داریم حکایت ما مالک چه چیزی هستیم حکایت ما مالک چه چیزی هستیم
امروز حکایت دیگری رو براتون داریم، حکایت ما مالک چه چیزی هستیم مدل هایی از کیک های عروسی 2014 مدل هایی از کیک های عروسی 2014
این مطلب دیگه ویژه عروس خانم هاست و برای اون ها نوشته شده در این مطلب شما رو با تعدادی مدل زیبای کیک عروسی همراهتونیم و مدل هایی از کیک عروسی و نامزدی رو براتون داریم

 • مشتاق زیارت از نزدیک توام یا امام جعفر صادق (ع)
  مشتاق زیارت از نزدیک توام یا امام جعفر صادق (ع)

  امشب همه اهل زمین را فرصت آینه ای دیگر از دست می رودو فرصت امامی دیگر خاموش می شود. فرصت راهگشایی دیگر چون ستاره ای افول می کند. به کدامین گناه، نمی دانم!امشب بقیع را چراغ چراغ روضه روشن می کند، تا دنیایی را فاش شود مظلومیت تو و پدرانت را...   امشب داغ دل زهرا(س) تازه می شود، وقتی خود بر در بقیع می ایستد تا مادرانه هایش را مرثیه کند برای تسکین درد سینه ات....   امشب سیاهپوش عزای عزیز مادر می شویم به شالی و اشکی، به ذکری و روضه ای، به پاس همه ی حقی که بر گردن مذهب ما دارد...   امشب چرایی همه ی خباثت های روز و روزگار را در حق تو و اهل بیت حضرت رسول به تأمل خواهیم نشست. احمقانه ترین کار دو هنرمند انگلیسی
  احمقانه ترین کار دو هنرمند انگلیسی

  دو هنرمند انگلیسی برای اعتراض به عکس های سلفی یک لباس از پوست مرغ درست کرده اند که شاید چندش ترین لباس دنیا باشد. تمام قسمت های این لباس از پوست مرغ خام است و حتی یک ماسک وحشتناک هم دارد.این هنرمندان با پوشیدن این لباس به محل های معروف در لندن می روند و سعی می کنند مانع گرفتن عکس های سلفی شوند. بسیاری با دیدن لباس ترسیده و پا به فرار می گذارند و افرادی هم که ترسی ندارند نمی توانند با بودن مردی با این شکل در کادر دوربین عکاسی کنند. قابل توجه جوانهای بیکار
  قابل توجه جوانهای بیکار

  عنوان مطلبمو این گذاشتم همش میگن در ایران کار نیست.چرا جوون های ما منتظرند تا کار مدیریت فلان اداره رو بهشون بدهند؟ چرا خودشون کمر به کار خم نمی کنند؟حتما باید کار مدیریت با صدها میلیون تومان پول باشه؟ عزیز من خ.اهر یا برادر من که این مطلبو میخونی منم جوون این مملکتم. باید به کم راضی بشین تا خدا زیادش کنه. در مورد داستان قصه ما جوان روستایی  با یه مهمونی ساده و یه جشن تولد حالا چند نفر را هم سر کار گذاشته.پس  خدا خواسته .خدا اگه بخواد شما هم سرکار میری؟باید به درآمد پیین قانع باشی.خدا میگه از تو حرکت از من برکت. توکل کن و ادامه راه را با توکل بر خدا سپری کن. بهتر از کیمیا-ذکری برای تمام حاجت مندان و گرفتارها
  بهتر از کیمیا-ذکری برای تمام حاجت مندان و گرفتارها

  نقل شده که امام راحل(ره) در سن حدود سی الی چهل سالگی در حرم امام رضا(ع) با ایشان روبرو شده و خطاب به ایشان گفته: تو را به این امام رضا، اگر (علم) کیمیاداری به ما هم بده! مرحوم نخودکی فرمود:اگر ما «کیمیا» به شما بدهیم و شما تمام کوه و در و دشت را طلا کردید آیا قول می‌دهید که بجا استفاده کنید و آن را حفظ کنید و در هر جایی به کار نبرید؟ امام صادقانه فرمود: نه، نمی‌توانم چنین قولی به شما بدهم. شیخ فرمود: چه اصراری دارید چیزی را که ممکن است موجب خسران شود، یاد بگیرید؟ حالا که نمی‌توانید «کیمیا» را حفظ کنید من بهتر از کیمیا را به شما یاد می‌دهم مطمئن باشید وانجام دهید رد خور نداره. واقعا راسته از جایی که گمان نمی بری چنان گرفتاری برطرف میشه یا حاجتت روا میشه که خودتتم می مونی .امتحانش کن و نظرتو بزار گفت و گو با پیمان معادی در مورد باران دخترش و کارش + عکس
  گفت و گو با پیمان معادی در مورد باران دخترش و کارش + عکس

  امروز گفت و گوی دیگری داریم با پیمان معادی بازیگر خوب سینمای کشورمون که اینبار با او در باره دخترش باران نیز صحبت داشته ایم که امیدواریم باب میلتون باشه و همراه با عکس هایی از پیمان معادی و دخترش
 • مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید
  مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید

  مدل لباس های مجلسی دخترانه سری جدید مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015
  مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015

  مدل لباس مجلسی گیپوردار 2015 مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی
  مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی

  مدل های لباس مجلسی بلند 2015 و تابستانی مدل لباس مجلسی سارافون و کت دخترانه
  مدل لباس مجلسی سارافون و کت دخترانه

  مدل لباس مجلسی سارافون و کت دخترانه مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94
  مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94

  مدل کفش پاشنه بلند سری تابستان 94
 • بهنوش بختیاری نیز کتاب نوشت
  بهنوش بختیاری نیز کتاب نوشت

  بازیگران فراوانی هستند که علاوه بر بازیگری در زمینه های دیگری نیز کارهای هنری انجام داده اند و سعی کرده اند هنر خود را در زمینه های دیگر نیز نشان دهند و بتونن در زمینه های دیگر نیز نامی از خود در کنند جنیفر لوپز در مراسم قدرتمند ترین زن سال + عکس
  جنیفر لوپز در مراسم قدرتمند ترین زن سال + عکس

  بدون شک جنیفر لوپز یکی از معروفترین و البته قدرتمند ترین زن های دنیا است که محبوبت فوق العاده و البته ثروت فراوان او نیز بر قدرت او افزوده است ، او امسال نیز یکی از نامزد های اصلی قدرتمند ترین زنان سال است کفش های خود رو خلاقانه رنگ کنید
  کفش های خود رو خلاقانه رنگ کنید

  امروز طرحی تازه و زیبایی براتون داریم طرحی که شما میتونین با اون کفش های ساده خودتون رو متفاوت و البته زیبا کنید و البته مقداری صلقه و حوصله میخواد تا بتونین با این الگو کفشی زیبا و دوست داشتنی برای خودتون داشته باشید که هم زیباست و هم متفاوت و تک نوشیدنی های خوش مزه پاییزی
  نوشیدنی های خوش مزه پاییزی

  با اومدن پاییز براتون نوشیدنی هایی داریم که مناسب پاییز ان و فکرکنم با نوشییدن این نوشیدنی های حس و حال خوبی تو این پاییز خواهید داشت مدل های مانتو شیک و مجلسی
  مدل های مانتو شیک و مجلسی

  امروز مدل های مانتو های متفاوتی رو براتون داریم سری جدید و زیبایی از مدل های مانتو که امیدوارم براتون زیبا و لذتبخش باشه و از دیدنشون لذت ببرید

بازخورد افزایش 25 درصدی کرایه خودروها بازخورد افزایش 25 درصدی کرایه خودروها
بازخورد افزایش 25 درصدی کرایه خودروها مسئله ای بود که در مصاحبه با مدیر عامل سازمان تاکسیرانی مطرح شد
تصادف وهشتناک آمبولانس و پژو تصادف وهشتناک آمبولانس و پژو

باز هم با خبر ناخوشایند یگری از خبر های تصادف همراه شما دوستانیم


افزایش قیمت انواع سوخت افزایش قیمت انواع سوخت

موج تازه ای از افزایش قیمت انواع سوخت در سال جدید در راه است


جنایت برای ازدواج با همسر مورد علاقه جنایت برای ازدواج با همسر مورد علاقه

باز هم جنایتی دیگر و در پی رابطه نا مشروع دیگری  و مشکلات آن


افزایش قیمت جهانی طلا افزایش قیمت جهانی طلا

با توجه به تحولات روزهای اخیر دوباره قیمت جهانی طلا افزایش یافته است


کلاه برداری زن شیک پوش کلاه برداری زن شیک پوش

بازهم توجه به ظاهر افراد باعث شد تا دختری جوان با ظاهری خوب و زیبا بتوناد فردی را گمره کند مرد شیک‌پوشی به دادسرای منیریه مراجعه و ادعا کرد از سوی زن دروغگویی گول خورده است.


محرومیت آندو از فتح جام محرومیت آندو از فتح جام
محرومیت آندو از فتح جام در بازی آخر اتفاقی بود که با محرومیت او رخ داد
نحوه برخورد با دختران پر توقع نحوه برخورد با دختران پر توقع

در رابطه بین مرد و زن نحوه برخورد کردن با شخصیت های متفاوت تاحدودی سخت است و انقدر هاهم که بعضی از ما فکر میکنیم کار ساده ای درپیش نداریم


دختر پارکو کارایرانی !! دختر پارکو کارایرانی !!

امروز از دختر خاص ایرانی که پارکو کار است برای شما خبری جذاب داریم


رهایی محیطبان از اعدام رهایی محیطبان از اعدام

محیط بان اهل استان فارس که در طی ماموریت شکارچی را به کام مرگ کشانده بود با بخشش خانواده شکارچی از مجازات اعدام نجات پیدا کرد


خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو