هوالرزاق
ads


با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم

با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم

شاید خیلی دوست داشته باشدی برای هرچه بهتر شدن زندگی مشترکتان شوهری ایده آل برای همس خود باشید اما چگونه میتونین به اینمهم دست پیدا کنید وبرای همسرتون شوهری ایده آل باشید

حواس‌تان را جمع كنيد؛ زندگي‌اي كه به سختي ساخته‌ايد، به آساني مي‌تواند از هم بپاشد. فقط كافي ‌است كه غرق تكرار شويد يا زياده از حد به‌خودتان مطمئن باشيد و فكر كنيد كه هيچ اشتباهي از شما سر نمي‌زند. دنيايخانم ها و مردان بيش از چيزي كه شما فكر مي‌كنيد مختلف است. ممكن می باشد موضوعي كه براي شما كاملا عادي و پذيرفته‌شده است، از نظر همسرتان يك اشتباه غيرقابل بخشش باشد. پس به جاي آن‌كه اينقدر به‌خودتان مطمئن باشيد و فكر كنيد كه يك زندگي بي‌عيب و نقص داريد، سعي كنيد دنيا را از دريچه چشم همسرتان ببينيد و طوري زندگي كنيد كه نه فقط از نظر خودتان يك همسر ايدآل باشيد بلكه در نگاه همسرتان هم يك مرد بي‌عيب و نقص به حساب بياييد.


خانم‌ها از مقايسه شدن بيزارند

مريم 28 ساله است. همسرش قبل از او يك‌بار ازدواج كرده بوده اما به خاطر مشكلاتي كه ميان او و همسرش وجود داشته، در دوره عقد از يكديگر جدا شده‌اند. او به شوهرش اطمينان كامل دارد و هرگز از اين‌كه پاي آن زن و هر زن ديگري در زندگي‌شان باز شود نمي‌ترسد. مشكل مريم ترس از ارتباط همسرش با فرد ديگري نيست بلكه او دوست ندارد شوهرش از همسر سابقش حرف بزند يا گاهي اين 2 را با هم مقايسه كند.

گاهي حسادت طبيعي است
خواسته مريم كاملا طبيعي است. زن‌ها سايه رقيب‌هاي احتمالي را با تير مي‌زنند. اگر قبلا ازدواج كرده‌بوديد، سابقه نامزدي ناموفقي داشته‌ايد يا در ميان آشنايان‌تان كسي بوده كه قبلا خانواده شما اصرار داشتند با او ازدواج كنيد، بيشتر بايد مراقب حرف‌زدن‌تان باشيد. احتمالا در تمامي اين افراد هم مثل آدم‌هاي ديگر توانايي‌ها يا ويژگي‌هاي مثبتي وجود داشته اما دليلي ندارد كه در مقابل همسرتان در مورد توانايي‌هاي آن‌ها حرف بزنيد. اگر همسرتان به‌خوبي آن‌ها غذا درست نمي‌كند و در كارش به اندازه آن‌ها به موفقيت نمي‌رسد، انتقاد‌تان را در دل‌تان نگه داريد و هرگز او را با زني كه در زندگي‌تان بوده يا قرار بوده كه باشد مقايسه نكنيد.


بگذاريد ملكه خانه باشد
زن‌ها فقط از مقايسه شدن با رقباي‌شان نمي‌ترسند. اين‌كه هر زن ديگري در ذهن همسرشان موفق‌تر و توامند‌تر از آن‌ها باشد، به زن‌ها احساس ناامني مي‌دهد. آن‌ها دوست دارند ملكه خانه باشند و اين‌كه در ذهن همسرشان كامل‌ترين زن دنيا باشند، براي آن‌ها به معني خوشبختي و موفقيت در ازدواج است. به همين دليل زمان ي از او مي‌خواهيد فلان غذا را مثل مادرتان درست كند، فلان ظرافت را مثل مادرتان داشته‌باشد يا فلان رفتارش مثل رفتار مادرتان باشد، از كوره در مي‌روند و نه تنها از شما مي‌رنجند بلكه مادران كه هيچ نقشي در اين ماجرا نداشته را هم مقصر مي‌دانند.


به خاطر ديگران او را سرزنش نكنيد

الهام و همسرش با عشق و به سختي زندگي‌شان را شروع كرده‌اند. خانواده او با ازدواج‌شان مخالف بوده‌اند و برخورد درستي هم با همسرش نداشته‌اند.

گرچه او هنوز هم فكر مي‌كند كه خانواده‌اش در اشتباه بوده‌اند و همسرش فردي نبوده كه آن‌ها فكر مي‌كرده‌اند اما با وجود علاقه‌اي كه به همسرش دارد، مي‌گويد كاش كمي بيشتر صبر مي‌كرد و با وجود مخالفت خانواده‌اش ازدواج نمي‌كرد. زيرا قهر چند ساله همسر و خانواده‌اش روي رابطه 2نفره‌شان هم تاثير گذاشته و آن‌ها را از هم دور كرده‌است. او مي‌گويد‌؛ بعد از ازدواج كاملا تنها شده‌است، چون نمي‌تواند مثل قبل با خانواده‌اش زمان بگذراند و از طرف ديگر، همسرش مي‌گويد دليلي ندارد كه بعد از ازدواج مثل گذشته با دوستان مجردش و گروه‌هاي چند نفره دوستانش تفريح كند.


حضور خانواده‌ها به زندگي امنيت مي‌دهد
اگر خانواده‌اش با ازدواج شما مخالف بوده‌اند يا به هر دليلي با آن‌ها دچار مشكل شده‌ايد، ناراحتي‌تان را در دل‌تان نگه داريد و آن را به ابزاري براي سركوفت زدن به همسر‌تان تبديل نكنيد. به او نشان دهيد‌، مسئوليت كار هركسي متوجه خود اوست و نه ديگران و نگذاريد كه به خاطر اشتباهات ديگران احساس گناه كند. از طرف ديگر، فراموش نكنيد كه با وجود همه اين اتفاقات، باز هم آن‌ها خانواده او هستند و تا پايان عمر به حضور و حمايت‌شان احتياج دارد. بدون غرولند و سرزنش به ملاقات‌شان برويد و بگذاريد كه همسرتان آزادانه با آن‌ها در ارتباط باشد. اگر شما از اين ملاقات‌ها آزرده مي‌شويد، مي‌توانيد به شكلي كه همسرتان را ناراحت كند، اين بازديد‌ها را كمتر كنيد اما نبايد رابطه شما و خانواده‌اش، بين او و خانواده‌اش فاصله‌اي بيندازد، زيرا اين فاصله تنها همسرتان را آزار نمي‌دهد بلكه مي‌تواند به مرور، زندگي مشترك شما را هم از هم بپاشد و البته متانت و فداكاري شما در برخورد با خانواده او، مي‌تواند از شما در ذهن همسرتان يك قهرمان و حامي هميشگي بسازد.

همسرتان ملك شخصي شما نيست
فكر نكنيد كه انتخاب همسر، يعني در اختيار گرفتن او. شما همراه او هستيد و نه مالكش. قرار نيست مردانگي‌تان را با تعيين حد و مرز و محدود كردنش اثبات كنيد. شما هم حق داريد كه از او بخواهيد مثل شما در قالب اين زندگي مشترك، به علائق و خواسته‌هايش برسد. نبايد با وضع محدوديت و بحث كردن‌هاي مداوم از همسرتان بخواهيد كه خودش را تغيير دهد اما مي‌توانيد با رفتار‌هاي‌تان و نشان دادن اين تغيير‌ها در خودتان، روي او هم تاثير بگذاريد. اگر ديديد هنوز هم اوضاع آن‌طور كه بايد پيش نمي‌رود، دوستانه و آرام با او صحبت كنيد و درصورتي كه باز هم نتيجه نگرفتيد، به جاي بحث و دعوا با يك روان‌شناس مشورت كنيد. شايد اين‌بار شما در اشتباه باشيد و مشكل، توقع‌هاي زياد شما باشد و نه رفتارهاي اشتباه همسرتان.


شما فقط نان‌آور خانواده نيستيد

ساناز 32 سالش است. او 5 سال می باشد كه با همسرش زير يك سقف زندگي مي‌كند.

وضعيت مالي خوبي دارند و دغدغه‌هاي اقتصادي زندگي‌شان را تهديد نمي‌كند اما به‌نظر او همين اوضاع خوب مالي يك تهديد براي زندگي‌شان است.

او خانه دار می باشد و درپايان روز نه تنها از كار‌هاي تمام‌نشدني خانه خسته مي‌شود بلكه تنهايي طولاني هم او را بي‌حوصله مي‌كند.

در مقابل همسرش هم اغلب تا شب سركار می باشد و زمان ي به خانه مي‌آيد نه توانايي بيرون رفتن را دارد و نه حوصله گپ زدن

مدام دو دو تا چهارتا نكنيد
فراهم كردن همه امكانات زندگي، تنها مسئوليت يك همسر ايده‌آل نيست. با شروع كردن زندگي مشترك، ‌قبل از آن‌كه يك زن به امكانات و پول احتياج داشته باشد، به يك همراه و هم‌صحبت احتياج دارد. حتي اگر خسته‌ترين آدم دنيا هم باشيد، نبايد از خانه مشترك‌تان فقط به‌عنوان يك خوابگاه استفاده كنيد. بعد از يك روز تنهايي، همسرتان به حضور صد در صدي شما و صحبت كردن با شما احتياج دارد. پس به جاي همراه شدن با او، نگوييد من اين همه جان مي‌كنم كه تو در رفاه باشي!شايد شما سرتان بيش از حد شلوغ باشد اما باز هم نبايد يك سري موضوعات را فراموش كنيد. تاريخ‌هاي مهم زندگي مشترك‌تان مثل سالگرد ازدواج و سالگرد تولد و... را هرگز فراموش نكنيد و به‌دليل شلوغ بودن سرتان از كنار اين مناسبت‌ها ساده نگذريد. فكر نكنيد كه پول همه مشكل‌ها را حل مي‌كند و به جاي هديه دادن مي‌توانيد با دادن پول به همسرتان اين روز را هم پشت سر بگذاريد. هديه‌هاي نقدي و البته هديه‌هاي ارزان قيمت مي‌تواند آفت رابطه شما باشد. شايد اين مناسبت‌ها تنها 2 يا 3 بار در سال، در زندگي شما تكرار شوند و وظيفه شما به‌عنوان همسر او، اين می باشد كه در طول سال، فكر و جيب‌تان را براي اين روز‌ها آماده كنيد.


خانم‌ها كارخانه توليد محبت نيستند
همسرتان فقط براي محبت كردن به شما و آرام‌كردن زندگي‌تان با شما ازدواج نكرده است. همانقدر كه از او انتظار محبت داريد، بايد در خودتان هم احساس مسئوليت كنيد و متقابلا شما هم در كنار او باشيد.

شايد شما خصلت‌هاي بدي داشته باشيد كه همسرتان با آن‌ها كنار مي‌آيد و شما را به‌خاطرشان كنار نمي‌گذارد اما فكر نكنيد اوضاعهميشه به اين شكل مي‌ماند. ممكن می باشد همسرتان به دليل علاقه‌اي كه به شما دارد، بيشتر از ديگران به شما براي تغيير خودتان يا شرايط‌تان فرصت دهد اما اين فرصت‌دادن تا ابد ادامه پيدا نمي‌كند.

اگر روزي صبرش لبريز شد، فكر نكنيد كه او تغيير كرده می باشد يا اين‌كه وظيفه دارد تا ابد همه اشتباهات شما را ناديده بگيرد بلكه به جاي متهم كردن او بهتر می باشد نگاهي به رفتارهاي‌تان در زمان ي كه او بي‌وقفه محبت و گذشت مي‌كرده بيندازيد و بي‌طرفانه در مورد خودتان قضاوت كنيد.


تنهايي بعد از ازدواج، زندگي را ويران مي‌كند

ستاره 23 سالش می باشد و تازه چند‌ماهي می باشد كه ازدواج كرده. او معتقد می باشد همسرش ايراد بزرگي ندارد. هم خوش‌اخلاق می باشد و هم تمام ويژگي‌هاي يك مرد ايدآل را دارد اما چند هفته‌اي می باشد كه رفتار او با همسرش سرسنگين شده و منتظر جرقه‌اي از طرف اوست كه دوباره رابطه‌شان روبه‌راه شود اما اين اتفاق نمي‌افتد. او از 2 موضوع گله دارد يكي غرق شدن همسرش در تلفن‌همراه می باشد و ديگري زمان ‌گذراني هميشگي همسرش با دوستان قديمي‌اش و تنها گذاشتن او.


موبايل‌تان را غلاف كنيد
آنقدر غرق كامپيوتر، تلفن همراه يا فيلم ديدن مي‌شويد كه نمي‌فهميد چقدر زمان گذشته است؛ شما گمان مي‌كنيد همين چند دقيقه پيش بازي را شروع كرده‌ايد و هنوز زمان زيادي نگذشته اما همسرتان ساعت‌هاست كه منتظر می باشد شما بازي‌تان را تمام كنيد و با تمام دل و جان در خانه حضور پيدا كنيد. شايد در آغاز او منتظر تمام شدن بازي شما بماند اما بعد از مدتي با افراط شما در اين زمينه، آنقدر نسبت به اين موضوع حساس مي‌شود كه هر بار سراغ تلفن همراه یا رایانه‌تان می‌روید، بیشتر و بیشتر از شما عصبانی و ناامید می‌شود. فراموش نكنید شما برای تنها روی مبل نشستن و بازی كردن ازدواج نكرده‌اید و حق ندارید به خاطر سرگرمی خودتان، در زمان ی كه مهمان دارید یا یك عالمه كار برای انجام دادن در خانه وجود دارد، او را دست تنها بگذارید و به تلفن همراه‌تان پناه ببرید. همسرتان به توجه شما احتیاج دارد و دوست دارد برای شما اولویت اول در هر لحظه او باشد و نه یك رایانه یا تلفن همراه.

خانه محل آرامش می باشد نه زندان
اشتباه فكر نكنید! قرار نیست بعد از ازدواج تنها شوید و در خانه حبس شوید اما چه بخواهید و چه نخواهید زندگی شما بعد از متاهل شدن تغییراتی خواهد كرد؛ این تغییر مشكل ازدواج شما نیست بلكه طبیعت یك زندگی 2نفره است. بعد از مدتی نه تنها تفریح‌های شما 2 نفره خواهد شد بلكه حتی علائق، عادت‌ها و نیاز‌های‌تان هم به هم شبیه خواهند شد، فقط باید كمی صبور باشید و فكر نكنید هر تغییری كه اتفاق می‌افتد به زیان شماست. اگر باهوش باشید، بعد از ازدواج می‌توانید همه آزادی‌ها و علائق‌تان را داشته باشید. این خواسته شما فقط با یك كلید برآورده می‌شود و آن هم رسیدن به این خواسته‌ها از كانال همسرتان است. شما می‌توانید دوستان‌تان را با همسرتان آشنا كنید، به خانه بیاورید‌شان و حتی یك گروه دوستی را برای شب‌های آخر هفته دور هم جمع كنید. اگر نگران این هستید كه ملاقات‌های تنهایی مردانه‌تان تمام شود، باید بگوییم كه آن هم بستگی به‌خودتان دارد. اگر تعادل را رعایت كنید، می‌توانید این ملاقات‌ها را هم از دست ندهید. شاید دیگر هر هفته یك‌بار با دوستان مجردتان دور هم جمع نشوید اما می‌توانید به ازای هر چند دیدار خانوادگی‌اش كه ترتیب می‌دهید، یك‌بار هم به تنهایی دور هم جمع شوید. زیاده‌روی نكنید و با ترجیح دادن دیگران به همسرتان او را حساس نكنید تا او هم همیشه در كنارتان باشد و از این زمان گذرانی‌های دوره مجردی‌تان هم استقبال كند.


با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم

برچسب های
با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم - - - - - - -

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1393/03/23-52 ماه قبل
کل بازدید : 3,708
تعداد بازدید ماه جاری : 3,088
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0
تعداد 0رای به با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم


مطالب مرتبط با با دستورالعملی ساده شوهر ایده آل باشیم

 • با معجزه شوهر ایده آل بسازیمبا معجزه شوهر ایده آل بسازیم
  خیلی از ما ممکنه شوهرمون یا ایده آل های ما کمی متفاوت باشه اما فراموش نکنیم که نمیتونیم شوهرمون رو عوض کنیم اما آیا با یه معجزه میتونیم شوهر ایده آل داشته باشیم؟؟
 • شوهر غیرتی خوب است یا بد؟شوهر غیرتی خوب است یا بد؟
  همه مردای ایرانی و خارجی نسبت به همسر و خواهر و زن وبچه هاشون بقول خودشون غیرتی هستند.اما مفهوم غیرت اون نیست که مثلا نزاری خواهرت با پسر همسایه حرف بزنه ولی خودت به هر کی تو کوچه و بازار میرسی متلک،هرزه،یا .....بگی اگه نسبت به من که خواهرتم یا زنتم یا مادرتم غیرت داری باید برای ناموس دیگرانم غیرت داشته باشی . 
 • آیا شوهر خوب و ایده آل هستمآیا شوهر خوب و ایده آل هستم
  در زندگی مشترک زن و مرد همیشه سعی میکنند که برای هم خوب و مناسب باشند، اما آیا ما به عنوان یک مرد برای همسرمان شوهر خوب و ایده آلی هستیم، و اگر مشکلی در زندگی ما هست از جانب ما نیست
 • تمامی قلب شوهر را تسخیر کنیمتمامی قلب شوهر را تسخیر کنیم
  امروز راه و رسمی براتون داریم از روش تسخیر تمامی قلب شوهر شما بخونید که حتما حتما به کارتون خواهد آمد
 • تمامی قلب شوهر در دستان شماست اگرتمامی قلب شوهر در دستان شماست اگر
  آیا میخواهید قلب شوهرتان تمام و کمال در دستان شما باید و کامل شوهر خود را داشته باشید،راه کارهای ساده ای وجود دارد که میتواند به شما کمک کند که شوهرتان کاملا در دستان شما باشد
 • عواملی که بر میل جنسی زن و شوهر تاثیر میگذاردعواملی که بر میل جنسی زن و شوهر تاثیر میگذارد
  شما می دانستید غذا بر احساسات و میل جنسی انسان ها چه زن و چه مرد تاثیر به سزایی دارد.آیا شما می دانستید فولاد در خون هم تاثیر بر میل جنسی دارد زیرا اگر فولاد خون کم باشد انرژی برای برقراری رابطه جنسی ندارید.ابته خانم ها ویتامین گروه بی را کمتر دریافت میکنند میل جنسی آن ها کمتر است و اینکه کمبود آهن در خانم ها با عث بی حوصلگی و بد اخلاقی آنها میشود پس بنابراین باید غذای هایی که داری اسفناج,عدس,انواع گوشت و حبوبات باید مصرف شود که این مشکلات حل شود.  
 • ارزش روابط غیر کلامی زن و شوهرارزش روابط غیر کلامی زن و شوهر
  زندگی زناشویی یکی از مهمترین و حساسترین روابط زندگی است که کوچکترین روابط در آن تاثیر بسزایی دارد، زن و شوهر باید در یک یک روابط خودشان احساس عشق و محبت را به هم منتقل کنند
 • کشوری که زنان میتوانند شوهران زیادی بکنندکشوری که زنان میتوانند شوهران زیادی بکنند
  جامعه مرد سالارانه در اکثر نقاط جهان وجود دارد و چیز عجیبی نیست اما در تعداد کمی از کشور ها این جامعه و فرهنگ جامعه ها کمی متفاوت است
 • چرایی و چگونگی استقبال از شوهرچرایی و چگونگی استقبال از شوهر
  چرا و چگونه باید از شوره استقبال کرد و اصلا این کار درستی است یا خیر
درمان دردها با استفاده از ارگاسم درمان دردها با استفاده از ارگاسم
ارگاسم علاوه بر اینکه بسایر لذت بخش است و مهمم میتونه مسکن درهایی هم باشه و دردهایی رو هم اروم بکنه ،شاید براتون مایه تعجب باشه اما این حقیقت ماجراست که با رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم میتونین هم حس و حال بهتری داشته باشین و هم مسکنی باشه برای درد ها و ناراحتی های شما مهربانی، پرارزش‌ترین ویژگی اخلاقی مهربانی، پرارزش‌ترین ویژگی اخلاقی
اگر من بتوانم از براي کودکان فقط يک آرزو داشته باشم، آن آرزو اين است که آنها مهربان و با محبت بار آيند، محبتي عميق و سخاوت‌آميز و نه آنچنان محبتي که رنگ ظاهري و کم‌مايه آداب اجتماعي را داشته باشد. مهرباني به صورتي که دشمني و کينه‌جويي در فرد به حداقل ممکن برسد. توجه به احساسات کودک توجه به احساسات کودک
کودکان به محض آنکه دريابند چه انتظاري از آنها مي‌رود، و بويژه به‌مجرد آنکه به تردد خاطر و دودلي والدين خود پي برند از همکاري امتناع مي‌ورزند و جدال با پدر و مادر را آشکارا يا پنهاني آغاز مي‌کنند. و اين حالت را تا به آنجا- شايد ماه‌ها- ادامه مي‌دهند که والدين به عقل آيند و در آموزش فرزند جدي‌تر باشند و مثلا بر پسر خود فرياد بزنند که: «ديگر بس است. بحدکافي سربسر هم گذاشته‌ايم. تو ديگر يک پسر گنده شده‌اي، پسرهاي بزرگ و مردها اينطور عمل مي‌کنند. تو هم مثل يک پسر بزرگ هم مثل يک پسر بزرگ عمل کن.» شگفت‌انگيز و باورناکردني است که چگونه يک فرزند دو سال و نيم يا سه ساله، پس از يک سال يکدندگي و لجباري، وقتي مي‌بيند که والدين او چنان شهامتي پيدا کرده‌اند که براي وي رهبران مصمم و جدي باشند، يکباره به فرمانشان گوش مي‌دهند و آغاز به همکاري مي‌کنند. نامه‌های پراحساس از عشق نامه‌های پراحساس از عشق
می‌خواهم از این دفتر خاطرات، صفحه‌ای پاره کنم و برایت به پای کبوتر ببندم، صفحه‌ای که هم شاید گوشه‌ای از تاریخ را می‌گوید، هم شاید دل‌نوشته کوچک و کوتاه زنی است از کرور کرور اتفاقات تاریخی که کمینه (به قول زن‌های قدیمی) از یک هزارمش خبر ندارد. شما در حیاط خلوت زندگی خودتان چه می‌کنید؟ شما در حیاط خلوت زندگی خودتان چه می‌کنید؟
حياط خلوت. اين کلمه براي شما چه معنايي دارد؟ شما را ياد چه چيزي مي‌اندازد؟ اصلا برايتان تعريفي دارد يا نه؟ براي من که معني‌اش مترادف است با چيزي که در نهايت مي‌رسد به حريم خصوصي انسان‌ها. جايي که فقط خودت هستي و خودت. چيزي که شايد اين روزها به متاعي ناياب تبديل شده که خيلي‌ها با چراغ دور شهر پي آن مي‌گردند. حياط خلوت ما آدم‌ها جاي عزيزي است براي خيلي‌هامان. جايي که در آنجا لااقل با خودمان بي‌رودربايستي‌تر هستيم. جايي که براي خودمان فيلم بازي نمي‌کنيم. جايي که قرار نيست آنجا به چهره‌مان نقاب بزنيم و براي خودمان فيلم بازي کنيم. نگاهی به ازدواج فامیلی نگاهی به ازدواج فامیلی
در فرهنگ ما ازدواج فامیلی به نسبت زیاد است، امروز نگاهی دیگر به ازدواج فامیلی و باید و نباید های آن انداخته ایم ده رفتار نا خوشایند مرد ها از دید خانم ها ده رفتار نا خوشایند مرد ها از دید خانم ها
امروز نکاتی کار آمد و خواندنی رو برای آقایان داریم نکاتی که بد نیست همیشه و در روابط تون در نظر داشته باشید که در رابطه شما تاثیر مثبتی دارد مردان و اقتدارشان و زنان و عاطفه مردان و اقتدارشان و زنان و عاطفه
از قدیم مرد ها در خانه به اقتدارو مردانگی شون زبان زد بوده اند و خانم ها به عاطفه و قدرت احساسشان و این توازنی در داخل خانواده ها بر قرار میکرده است اما آیا هنوز همین توازن بر اساس همین تقسیم قدرت در داخل خانواده ها باقی مانده و پابرجاست 7 قانون کلیدی برای جذب توجه یک خانم 7 قانون کلیدی برای جذب توجه یک خانم
تا حالا فکر کردید که ب ابه دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره خصوصات خانم ها و البته نگاهی دقیق به نیاز های خانم ها میتونین به خوبی رابطه خودتون رو با همسرتون و یا نامزدتون بهتر کنید ویژه آقایان : چگونه برای همسرتان جذاب باشید ویژه آقایان : چگونه برای همسرتان جذاب باشید
اگر به دنبال به دست آوردن دل همسرتان هستید و دوست دارید همچنان برای او جذاب و دوست داشتنی باشید باید دستورات و نکاتی رو همیشه به خاطر داشته باشید
شک و تردید در انتخاب همسری که همه چیز دارد جز زیبایی شک و تردید در انتخاب همسری که همه چیز دارد جز زیبایی
گاهی برای بعضی ها پیش میآید که با خانمی آشنا میشوند که از همه نظر ایده آل است از نظر رفتار و و متانت و.. و البته خانواده خوب که با خانواده شما هم خوانی نیز دارد اما ممکن است تنها از نظر زیبایی ظاهر مناسب نباشد و این سئوال پیش می آید که چه باید کرد یک نگاه با عشق به پدر و مادر خود یک نگاه با عشق به پدر و مادر خود
بعضی مواقع پیش آماده که پدر و مادر پیر می شوند از خود بی خود می شوند شما را ناراخت میکنند ولی شما هم به یاد کودکی خود بیفتید که آنها را اذیت میکردید به بر سر آنها داد و بیداد نکنید.خداوند اولین انسانهایی را که خلق کرد آدم و حوا بودند که نسل ما انسانها را ادامه دادند و بعد خداوند پیامبران الهی را خلق کرد که تمامی مقامو منزلت پدر و مادر را گفته اند و همچنین وظیفه ای که ما فرزندان در مقابل آنها داریم. فریب در ازدواج و حق فسخ برای زن و مرد فریب در ازدواج و حق فسخ برای زن و مرد
یکی از مشکلاتی که امروزه در دنیا رواج دارد ئ باعث میشود که رابطه ی عاشقانه و خانواده از هم بپاشد مین دروغ گفتن ها و فریب دادن طرف مقابل است طبق ماده ی 648 قانون مجازات اسلامی و فریب در ازدواح خود جرم بزرگی به حساب می آید و و آن فرد فریب کار مجازات میشود.امروز اگر در دادگاه ها بخواهید آمار بگیرید بیشتر دروغ ها از سمت مردان است که حال ادعای این را داشته اند که پولدار و از خانواده های بزرگ و مشهور هستند و حتی تحصیلات و ... و خانم ها هم ازدواج قبلی که داشته اند و یا خیلی چیز های دیگر را پنهان میکرده اند. روش اصلاح قوانین اشتباه حاکم بر خانواده روش اصلاح قوانین اشتباه حاکم بر خانواده
گاهی بر اثر مرور زمان قوانینی در خانواده حکم فرما مشیود که خیلی هم دست نیستند و در اصل این قوانین درست نیستند اما درست کردن اون ها هم کار خیلی ساده ای نیست مردها از چه زن هایی متنفر هستند؟ مردها از چه زن هایی متنفر هستند؟
اگر از مردی سوال شود که از کدام خصوصیت همسرش متنفر است شاید دهها خصوصیت منفی از همسرش را بیان کند پول من مال من پول تو مال تو پول من مال من پول تو مال تو
گاهی در زندگی مشترک خیلی این گفت و گو پیش می آید که این پول منه واون از پول تو اما آیا این طرض فکر درست است طلاق عاطفی و پیشگيرى از آن طلاق عاطفی و پیشگيرى از آن
طلاق عاطفی چیست و چرا بروز میکند و چگونه باید از آن پیشگیری کرد چهل مهارت همسر داری چهل مهارت همسر داری
همسر داری یکی از اصول زندگی است، و همیشه عدد چهل عدد مقدس و مهمی است و ترکیب ایده آل این دو یک راهکار خوب برای زندگی مشترک و همسر داری است سیاست های مفید زنانه در همسر داری سیاست های مفید زنانه در همسر داری
سیاست های زنانه همیشه هم بد نیست و گاهی میتوان از سیاست های مفید زنانه برای همسر داری استفاده کرد و کانون خانواده رو گرم و بهتر کرد میتونین با این راه کارها زندگی بهتری داشته باشید فرم خوابیدن میتواند شخصیت همسرتان را نشان دهد فرم خوابیدن میتواند شخصیت همسرتان را نشان دهد
خیلی بحث ها صحبت ها راجع به خواب و شناخت افراد از روی خوابیدن و مدل خوابیدن افراد میشود و خیلی ها معتقدندن که مدل خوابیدن افراد میتواند شخصیت آن ها را نشان دهد


راه های مقابله با کودکان بد زبان راه های مقابله با کودکان بد زبان
روان شناسانی که اعتقادات نظری متفاوتی دارند در مورد چگونگی تعریف پرخاشگری اساساً با هم توافق ندارند. موضوع اصلی این است که آیا باید پرخاشگری را براساس پیامدهای قابل دیدن آن تعریف کنیم یا براساس مقاصد شخصی که آن را نشان می دهد
با حسادت کودکان چه کنیم؟ با حسادت کودکان چه کنیم؟
تفاوت گذاشتن والدین بین فرزندان باعث ایجاد حس حقارت در یكی و حس خود بزرگ بینی در فرزند دیگر می‌شود كه می‌تواند سبب بروز حسادت شود.حسادت نوعی ناراحتی از شخصی است كه دارای امتیازات و موفقیت‌های بیشتری نسبت به طرف مقابل خود است و این احساس می‌تواند در بین فرزندان یك خانواده به طور معمول دیده شود. به عبارتی دیگر زمانی كه حضور فرزندی دیگر در خانواده سبب كم شدن توجه به فرزند بزرگتر و یا كوچكتر شود و فرزندان به مقایسه یكدیگر بپردازند ، این احساس حسادت می‌تواند بروز كند.
تاثیرات فیلم های غیر اخلاقی در سنین پایین تاثیرات فیلم های غیر اخلاقی در سنین پایین
شکل گیری عقاید و نگرش های غلط جنسی: محصولات هرزه نگاری، به صورت اغراق آمیز و غیرواقعی رابطه جنسی را نشان می دهند؛ در نتیجه باعث می شوند کودک و نوجوان، که هنوز نگرش و اطلاعاتی نسبت به امور جنسی ندارد، به صورت کامل این عقاید و باورهای غلط را قبول کند و در واقع این تصاویر و محتوا را به عنوان الگوی درست رابطه جنسی بپذیرد. بنابراین در بزرگسالی و در برخورد با واقعیت رابطه جنسی، دچار مشکل خواهد شد
کار کودکان در منزل چگونه است؟ کار کودکان در منزل چگونه است؟
کار کودک در خانه باید متناسب با سن، توانایی و وقت او باشد. مثلاً از کودک 5‌ ساله نباید انتظارداشت ظرف بشوید یا غذا گرم کند.انجام کار توسط کودکان در خانه موضوع بحث و مجادله‌های فراوانی است. برخی بر این باورند که کودکان نباید هیچ کاری در خانه انجام دهندآنها در واقع این طور فکر می‌کنند که کودک به دنیا نیامده که کار کند، ظرف بشوید، خانه تمیز کند یا غذا آماده کند. انجام همه این کارها وظیفه پدر و مادر است.
والدینی که دوقلو دارند حتما بخوانید والدینی که دوقلو دارند حتما بخوانید
تربیت و بزرگ کردن دوقلوها یا چند قلوها امری دشوار است. با این حال با رعایت چند توصیه می توان این امر را کمی آسان کرد.داشتن فرزندان دوقلو، یکی از اتفاق های شگفت انگیز خلقت است. با این حال بچه دار شدن به ویژه اگر دوقلو هم باشند می تواند کمی باعث نگرانی والدین شود. تربیت و بزرگ کردن دوقلوها یا چند قلوها امری دشوار است. با این حال با رعایت چند توصیه می توان این امر را کمی آسان کرد.
محرومیت برای کودکان محرومیت برای کودکان
یکی از مشکلاتی که اغلب والدین با آن مواجهه می شوند، رفتار زننده و ناراحت کننده کودک شان (گریه سردادن، تقاضاهای مداوم، لجبازی و... ) در خارج از خانه است. مسلما بارها شنیده اید که پدر و مادر بعد از بیرون بردن فرزندشان اعلام کرده اند: «دیگر هیچ وقت او را با خود جایی نمی برم» اما والدین باید بدانند با مدیریت، رفتار بد کودک در خارج از خانه را می توانند بهبود بخشند. سعی کنید برای مدیریت این نوع رفتارها از مهارت های فرزند پروری شامل تحسین و صحبت کردن در مورد رفتارهای خوب، خودداری از پاداش دادن به رفتار بد، جریمه رفتاری و محرومیت زمانمند استفاده کنید.
با بچه‌های نسل موبایل چه کنیم؟ با بچه‌های نسل موبایل چه کنیم؟
این بچه‌ها نسبت به هر سن دیگری بیشتر از اینترنت استفاده می‌کنند و بیشتر عاشق گوشی هوشمندشان هستند.ممکن است به سختی باور کنید؛ بسیاری از کارشناسان تربیتی معتقدند که کودکان این نسل، به عنوان افسون‌شدگان موبایل بزرگ می‌شوندامروز بیشتر ما تلفن همراه را ابزاری ضروری در زندگی روزمره می دانیم و در کمتر شرایطی از آن شکایت می کنیم.  
آموزش معذرت خواهی به کودکان آموزش معذرت خواهی به کودکان
« من هیچ كاری انجام ندادم »، « تقصیر من نبود »، « زود باش عذرخواهی كن » و .... این جملات برای همه ما آشناست؛ جملاتی كه بارها و بارها و در شرایط مختلف میان پدر و مادر و فرزندان‌شان رد و بدل می‌شود. ولی اگر شما هم چنین بحث‌هایی دارید و دائم باید برای معذرت‌ خواهی كردن با كودكتان صحبت كنید، بهتر است بدانید گاهی ممكن است كودك با خواهر و برادرهایش، دوستان، معلم یا حتی والدینش دچار مشكل و اختلاف نظر شود.
با فرزندان طلاق چه کنیم؟ با فرزندان طلاق چه کنیم؟
اگر كودكی ناراحت به نظر می رسد یكی از والدین كه با او زندگی می كند می تواند از كودك سوالاتی چون " الان ناراحتی ؟ به خاطر طلاقه ؟ می خوای درباره آنچه در ذهنت می گذره صحبت كنیم یا اینكه می خوای چند تا سوال از من بپرسی " را بپرسدامكان دارد كودكان طلاق عصبانی و گوشه گیر و منزوی به نظر آیند .
با دعوای کودکانمان چه کنیم؟ با دعوای کودکانمان چه کنیم؟
در بسیاری از موارد دیده شده است که رفتار پرخاشگرانه کودکان، رفتاری است که از والدین به آنها منتقل شده است.در موقع دعوای بچه ها، رفتار والدین از اهمیت زیادی برخوردار است. برخی از والدین در این شرایط، برای دعوای بچه ها تعیین نرخ می کنند و برخی دائما تصور می کنند که حق با فرزند خودشان است. عده دیگری از والدین می خواهند ژست عدالت ورزی بگیرند و به ضایع کردن و تحقیر کردن فرزند خود می پردازند و او را مقصر می دانند.
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو