هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 15 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 6 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 18 ساعت قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 1 روز قبل

  fa/every/4545/بهترین-روغن-های-طبیعی-مخصوص-سلامتی-و-زیبایی-پوست/بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 3 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  fa/sport/4539/با-این-ورزش-ها-و-دستور-ها-سینه-مردونه-تری-داشته-باشید/با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید 7 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

  تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

  پرونده‌های نیمه‌باز، روی میز است. پرونده‌هایی که عنوان «تجاوز» روی آنها حک شده و مسئولان در حال رسیدگی به آنها هستند.

  تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

   

  پرونده‌های نیمه‌باز، روی میز است. پرونده‌هایی که عنوان «تجاوز» روی آنها حک شده و مسئولان در حال رسیدگی به آنها هستند. در این مقاله مروری داریم به این پرونده‌ها، پرونده‌هایی که رسانه‌ای شدند و منابع رسمی و خبری درباره آنها اطلاع‌رسانی کرده‌اند. ۱۰ داستان در مقابل شما قرار می‌دهیم و توصیه می‌کنم تمام داستان‌ها را تا انتها بخوانید. واقعیت این است که تمام این داستان‌ها از روی ماجراهای واقعی برداشت شده‌اند، اما بیایید و تشخیص دهید که کدام یک از این پرونده‌ها واقعی است و کدام یک با تخیلات بشری سروکار داشته است. البته که از همین ابتدای راه تاکیدی خاص وجود دارد؛ خطر شایعه در کمین شماست و اگر حدس می‌زنید، توانایی لازم یا حوصله کافی برای خواندن کامل این متن را ندارید، خواندنش را شروع ننمایید.


  ۱- گریزاز خانه
  دختری ۱۵ ساله، در یکی از روستاهایی که هنوز برق به آنها نرسیده، با عمویش به سمت خانه حرکت می‌کند. ماشینی در جاده خلوت حرکت نمی‌کند، عموی ناتنی در راه او را به سمت مهمانخانه‌ای متروک می‌برد و خیلی دیرتر از زمان متداول دختر متوجه غیرعادی بودن اوضاع می‌شود. داد و فریاد و التماس و زاری هم نتیجه‌ای ندارد و مرد سنگدل خشنود به فراموشی نمی‌شود. دختر ۱۵ ساله، به روستا بازمی‌گردد اما از آنجا گریزمی‌کند و در نهایت به تهران می‌رسد. عمو دستگیر نمی‌شود، اما کامیونش ترمز پاره می‌کند و از دنیا می‌رود.
  ۲- روحانی در تهران
  یک روحانی، ملبس به لباس روحانیت، در ساعت ۱۰ شب مثل یک روز عادی از سر کار به خانه بازمی‌گردد. او صدای داد و فریاد دختری را می‌شنود و زمانی به صدا نزدیک می‌شود، متوجه می‌شود که دو پسر جوان می‌خواهند او را به زور سوار بر موتور کنند. او به صحنه نزدیک می‌شود تا میانجی داستان شود. یکی از پسرهای جوان شیشه نوشابه‌ای را که در دست داشته، می‌شکند و به سمت روحانی حمله می‌کند. به چشم راست او تا جایی آسیب می‌زند که حتی احتمال تخلیه یک چشم برای او وجود دارد. نیروی انتظامی یکی از پسرها را بلافاصله پیدا می‌کند و دومین جوان، کمتر از ۲۴ ساعت، با پدرش به نیروی انتظامی می‌آید و خودش را معرفی می‌کند.
  ۳- ماکسیمای سرقتی
  ماکسیمایی ربوده می‌شود، پلیس به دنبال یافتن راهی برای رسیدن به ماکسیماست که خبر می‌رسد دختر جوانی توسط سه پسر که سوار بر ماکسیما بودند، ربوده شده است. شاهدان از حرکت این ماشین به سمت شهرستان کوچک در اطراف شهر اصلی خبر دادند و پلیس به دنبال رد و نشانه‌ای به آن سو می‌رود. ماشین در نخستین گشت‌زنی توسط پلیس پیدا می‌شود، اما خبری از پسرها نیست. هویت آدم‌ربایان توسط پلیس نمایان می‌شود و باغی در اطراف شهر تبدیل به اصلی‌ترین سرنخ. تجسس‌ها به آن باغ متروک می‌رسد، سه دستگاه تلفن همراه، قمه و اسپری اشک‌آور در اتاقک این باغ کشف می‌شود، پیکر نیمه‌جان دختر نیز آنجاست. او را به بیمارستان منتقل می‌کنند و دختر توضیح می‌دهد که در فاصله‌ای کمتر از ۲۴ ساعت بارها مورد تجاوز قرار گرفته است.
  ۴- زنی با دو بچه
  در یکی از روستاهای کوچک که احتمالا اسمش را هم نشنیده‌اید، زنی مطلقه با دو بچه‌اش زندگی می‌کند. او فکر می‌کند که مرد رویاهایش را پیدا کرده و با او قرار می‌گذارد تا چرخی بزنند و مرد او را با ماشینش به خانه برساند. در ورودی روستا آنها ماشین را متوقف می‌کنند تا با یکدیگر صحبت کنند. اما در همین هن گام چند موتورسوار به آنها نزدیک می‌شوند، مرد را کتک می‌زنند و زن را می‌ربایند و به یک گندمزار می‌برند. نه تنها سرنشین‌های موتور زن را مورد تجاوز قرار می‌دهند که به دوستانشان نیز زنگ می‌زنند و آنها هم سر می‌رسند. در میان افرادی که آنجا هستند، مرد جوانی زن را می‌شناسد و دیگران را مورد تهنظرقرار می‌دهد و به شهر و بیمارستان بازمی‌گرداند.
  ۵- باز هم گریزاز خانه
  دختری که در دوره راهنمایی درس می‌خواند، به هزار و یک دلیل از آن دلیل‌هایی که معلوم نیست نوجوان‌ها با خودشان چه فکر و خیالی می‌کنند، از خانه خارج می‌شود. او دوستانی در سطح شهر پیدا می‌کند و پاتوق هر روزه‌اش می‌شود پارک‌های شهر. با آرایش‌ غلیظ و لباس نامناسب در سطح شهر تردد می‌کند. پسرهایی دورو بر او هستند که نشانه‌ و رد درستی از خود به جای نمی‌گذارند. او، در یک صبح متداولی، در تلاش پلیس دستگیر می‌شود و به کانون اصلاح و تربیت منتقل می‌شود.
  ۶- زیر سن قانونی
  دختری ۱۶ ساله به خانه مردی میانسال می‌رود. ابتدا فکرش را نمی‌کند که قرار است چه اتفاقی برای او بیفتد، پس ترسی از موقعیت ندارد. اما مرد میانسال، او را به زور وادار به انجام کاری می‌کند که او دلش نمی‌خواهد. دختر، پس از مدتی سکوت در مقابل مرد میانسال طرح شکایت می‌کند. پلیس، مرد میانسال را دستگیر می‌کند و پس از آن‌که دادگاهی برای او تشکیل شد، او را متهم می‌شناسد. اما مرد، گریزرا بر قرار ترجیح می‌دهد و به سرعت از کشور گریزمی‌کند. در فاصله‌ای بیش از ۱۰ سال، در یکی از فرودگاه‌های جهان، او را شناسایی و دستگیر می‌کنند و پرونده نیمه‌باز برای همیشه بسته می‌شود.
  ۷- باغی دیگر
  زوج‌هایی جوان در یک باغ مستقر شده‌اند تا تعطیلات آخر هفته را بگذرانند. سروصدای آنها، توجه افرادی را که در باغ همسایه هستند جلب می‌کند. آنها در حال شوخی‌ها و خنده‌های متداول خود هستند که مردان همسایه از دیوار وارد باغ می‌شوند، دست و پای مردان را می‌بندند وخانم ها را به گوشه‌ای دیگر می‌برند و آنها را مورد آزار قرار می‌دهند. اما این پرونده مسکوت نمی‌ماند و همسایه‌ها از پلیس می‌خواهند تا عوامل را شناسایی و معرفی کند. این اتفاق به سرعت می‌افتد و ۱۲ نفر دستگیر می‌شوند.

  ۸- این بار هتل
  در یک هتل اعیانی، مردی میانسال به جرم تجاوز به یکی از خدمتکارهای هتل دستگیر می‌شود. آن هم در یک صبح روز متداولی که می‌خواست حاضر شود تا به محل کار خود برود. مرد، جرم را می‌پذیرد و زن خدمتکار برای پلیس توضیح می‌دهد که چقدر ترسیده و چقدر از قرارگرفتن در این موقعیت ناراضی بوده است. در نهایت به دلیل نمایان بودن محل استقرار مرد، پلیس به سادگی او را دستگیر و روانه زندان می‌کند.
  ۹- شهر عجیب
  یک شهر تفریحی را در دیدبگیرید و خانواده‌ای کوچک و خوشبخت که گام به آنجا گذاشته‌اند. یکی از دوستان مرد، به زن نزدیک می‌شود تا تصمیم عجیب خود را عملی ‌کند. البته زن، تن به چنین کاری نمی‌دهد و در نهایت، در یک درگیری درون خانه، مرد کشته می‌شود. پلیس، زن را به جرم قتل دستگیر و روانه زندان می‌کند.
  ۱۰- تکرار موقعیت
  دختری نوجوان، از طرف پسر همسایه مورد تجاوز قرار می‌گیرد. او که دستش از همه جا کوتاه است، حتی با مادر خود صحبت نمی‌کند و این راز، تبدیل به راز سالیان عمر او می‌شود. رازی که سال‌ها بعد و در موقعیتی مشابه به زبان آورده می‌شود. زمانی که دختر نوجوان زن، این بار از طرف ناپدری‌اش مورد حمله قرار می‌گیرد، ولی از دست او گریزمی‌کند. در موقعیت مشابه دوم، دختر نوجوان داستان را برای مادرش تعریف می‌کند. اتفاق تا مرحله قتل ناپدری قبل می‌رود و پلیس نقش چندانی در این میانه بازی نمی‌کند.
  طبیعی است که بیشتر این ماجراها برای شما آشنا باشند. حتی این احتمال وجود دارد که آنها را بشناسید و داستان کامل آنها را خوانده باشید. اما آن‌قدر فاصله میان خیال و واقعیت کم‌رنگ است که احتمالا باید دوباره نگاهی به این ماجراها و نشانه‌های نهفته در آنها بیندازید تا متوجه شوید که دقیقا کدام یک واقعی است و کدام یک، خیال بشر نیز به آن راه پیدا کرده است. اما قبل از آن‌که عجله نمایید و خود را در موقعیت پاسخ قرار دهید، بگذارید چند نکته‌ای را برای شما یادآوری کنیم.

  خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

  اول آن‌که؛ در تمامی پرونده‌های واقعی این مجموعه، پلیس متهمان را دستگیر کرده و در پرونده‌های قدیمی‌تر، حتی مجرمان در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند.

  دوم آن‌که؛ پس از دو تجاوز گروهی در شهرهای کوچک ایران که اتفاقا سروصدای فراوانی به راه انداخت، معاون اول قوه قضاییه در یک گفت‌وگوی صریح و قدرتمند گفت: «اراده‌ای جدی در دستگاه قضایی وجود دارد که برخورد عبرت‌آموزی با مجرمان صورت گیرد.»

  سوم آن‌که؛ یک خبرگزاری گزارش داده است که شماری از افراد متهم به شرکت در این ماجراها دستگیر و به گفته مقام‌های قضایی، بررسی آنها به دلیل جریحه‌دارکردن امنیت عمومی در اولویت بررسی قرار گرفته است.
  چهارم آن‌که؛ «عنف» در لغت به معنای سختی، درشتی، تندی و غلبه و زور و معادل کلمه لاتین «VIOLENCE» به معنای خشونت و زور است. بنابر این تجاوز به عنف، به معنای نزدیکی جنسی با زن با اجبار و بدون خوشنودیاوست.
  پنجم آن‌که؛ فقه اسلام و قانون مجازات اسلامی، به صراحت مجازات ارتکاب چنین جرمی را «مرگ» و «اعدام» در دیدگرفته است. در صورتی که نمایان شود که زنا صورت نگرفته، که در موارد تجاوزهای گروهی، چنین چیزی اثبات شده است، ماده ۸۲ قانون مجازات اسلامی رعایت می‌شود. این ماده دارای چند بند است که در بند د می‌گوید: «زنای به عنف و اکراه، موجب قتل زانی اکراه‌کننده است.»
  عجله‌ای برای خواندن پاسخ‌ها نداشته باشید و بگذارید در ابتدای راه، یادآوری کنیم که پرونده‌های تجاوز، چیزی نیست که در این یکی، دو سال مطرح شده باشند و به عنوان یکی از عجیب‌ترین شکل‌های قانون‌شکنی، در تمام سال‌ها مطرح بوده و در تمام کشورهای جهان، بدون آن‌که تفاوتی میان در حال توسعه یا توسعه یافته وجود داشته باشد، موجود است و نیروهای اجرایی همیشه در مقابل آن عکس‌العمل‌های سریع و صریح نشان داده‌اند. اما پرونده‌های عجیبی در کشورهای دیگر جهان به این نام باز شده است که گاهی خواندنشان عقل از سر آدم می‌پراند. نمونه‌اش داستان دختری ۱۸ ساله در پاکستان است که دادگاه قبیله‌ای‌شان به دلیل اعمال خلاف منافی عفت برادرش، او را مجرم شناختند و حکم به تجاوز گروهی به او آن هم در مقابل پدر برایش صادر کردند. این اتفاق که خیلی سریع در مجامع بین‌المللی خبری شد، از سوی سازمان حقوق بشر تایید شده و اصل سرگذشتحتی باورنکردنی‌تر از این صحبت‌هاست. در این گزارش برادر این دختر ۱۸ ساله، تنها ۱۱ سال دارد و از قبیله «گوجار» با دختری از قبیله «ماسوتی» که از لحاظ اجتماعی بالاتر از قبیله او بود، رابطه برقرار کرده و مردم شهر آنها را در حال گام زدن در شهر مشاهده کرده بودند. دادگاه قبیله‌ای وابسته به قبیله پسر، برای انتقام از این کار نوجوان، طبق «قواعد عرفی» حاکم بر پاکستان دستور داد که باید خواهر او در میان عموم مردم شهر و در حضور پدر مورد تجاوز چهار مرد به انتخاب دادگاه قرار گیرد. ولی گریه‌های دختر به جایی نرسید و این حکم اجرا شد. آنها این شیوه را طبق عرف اختیار کرده‌اند و حق عرفی و قانونی افراد برای ستاندن شرف و حیثیت خود در جامعه‌شان است.
  مورد عجیب دوم، تجاوز جنسی به یک دختر ۱۲ ساله در افغانستان است. در ولایت تخار در شمال شرقی افغانستان، مردانی به منزل یک خانواده حمله‌ور می‌شوند که به گفته اعضای خانواده، شش نفر از آنها لباس پلیس بر تن داشته‌اند. پلیس افغانستان در حال پی‌گیری ماجراست و کمیسیون مستقل حقوق بشر از ۳۹ مورد تجاوز جنسی برخانم ها و دختران افغانستان صحبت می‌کند و توضیح می‌دهد که در اکثر موارد، به دلیل ترس از پیامدهای اجتماعی، خانواده‌ها حاضر به افشای این‌گونه موارد نیستند. عموی این دختر ۱۲ ساله توضیح می‌دهد که این گروه به خانه آنها حمله‌ور شده‌اند، دست‌های او را بسته‌اند و شریفه را با خود بردند و گفتند قوماندان یا همان «فرمانده» با تو کار دارد. شریفه حالا دیگر نمی‌تواند از خانه بیرون بیاید و می‌گوید: «نزد پدر و مادر روی ندارم. اجازه ندارم از خانه بیرون شوم. همه بر من می‌خندند.»  تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

  برچسب های
  تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی - - - - - - - - - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1394/04/08-43 ماه قبل
  کل بازدید : 2,286
  تعداد بازدید ماه جاری : 2,286
  تعداد بازدید در هفته جاری : 4
  تعداد علاقه مندی ها : 0

  تعداد 0رای به تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی


  مطالب مرتبط با تجاوز؛ خشونت‌بارترین شکل از قانون‌شکنی

  • راه های مقاومت و مقابله با تجاوزراه های مقاومت و مقابله با تجاوز
   تحاوز جنسی به معنای برقراری رابطه جنسی با کسی است که تمایلی به برقراری رابطه جنسی ندارد مراقبت و پیشگیری از تجاوز و حمله جنسی یکی از مهمترین مواردیست که خانم ها و دختر خانم های جوان باید بدانند و درمورد آن آگاهی داشته باشند و از خود دفاع کنند
  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم
  تست منطقی بودن شخصیت تست منطقی بودن شخصیت
  امروز تستی دیگر رو در مورد این برای شما داریم که شما درک ککنید که فردی منطقی هستید با اینکه شما بیشتر فردی احساساتی هستید و در گیر احساسات البته این که شما فردی احساسی باید یا فردی منطقی هیچ کدام دلیل بر بد یا خوب بودن شما نیست و تنها تفاوت های شخصیتی در شما به وجود می آورد که شما را از فردی در گروه دیگر متفاوت میکند ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد
  در روانشناسی یک فرد رو از زوایای متفاوتی مورد بررسی و شناخت قرار میدن و بر اساس نشانه های مختلفی شخصیت فرد رو بررسی میکنند و نتیجه های خودشون رو استخراج میکنند. یکی از ابعادی که روحیات و شخصیت افراد رو میشه با اون شناخت علاقه فرد به رنگ هاست و شخصیتی که اون ها از این رنگ ها گرفته اند نحوه بیان کردن دوستت دارم نحوه بیان کردن دوستت دارم
  توانایی گفتن دوستت دارم میتونه در یک رابطه مثل یک معجزه بمونه و زنده کننده رابطه ای باشه و تحول خولدی رو در رابطه ها ایجاد کنه.معمولا این خانم ها هستند که راحتتر ابرار علاقه میکنند و کلمه دوستت دارم رو بر زبان میارن اما آقایون کمی سختتر احساسات خودشون رو کلامی بیان میکنند و خب این مشکل در مردان است . متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟ متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟
  رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشناسید. خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟ خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟
  انتقام هم برای خودش قانون دارد. وقتی به حدی می رسید که کینه ذره ذره وجودتان را فراگرفته و دارد خفه تان می کند، دیگر جایی برای بخشش نیست. جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان! جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان!
  پژوهشگران موضوع خنده، يا ژلاتولوژيستها، کوشيده اند که به ماهيت خنده پی ببرند و به اين سوال پاسخی علمی بدهند که انسان چرا می خندد؟ تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی! تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی!
  اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌بینیدکه با بی‌نظمی‌های‌شان با اعصاب شما بازی می‌کنند. با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی! با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی!
  در یک مطالعه جدید آشکار شد که تکنیک «مراقبه‌درمانی گروهی» به درمان اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟ خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟
  آن ها دیگران را به سر حد جنون می رسانند. فقط می خواهند نظر خود را اعمال کنند و تحمل شنیدن نظر دیگران را ندارند.
  با این روش های ساده استرس را کنترل کنید با این روش های ساده استرس را کنترل کنید
  همه ما در زندگی روز های سخت و پر استرسی رو داریم اما باید یاد هم بگیری که این استرس رو چجوری باید بتونیم کنترل کنیم و از بین ببریم ، امروز روش های ساده ای براتون داریم برای از بین برد استرس جنگ با افسردگی و پیروزی دربرار آن جنگ با افسردگی و پیروزی دربرار آن
  آیا فکر میکنید افسردگی مشکلی سخت و بیماری نابود کننده ای است و ممکنه شما در برابر افسردگی کم بیارید اما اینجوری نیست افسرگی قابل شکت است یک آغونش امن برای رفع استرس یک آغونش امن برای رفع استرس
  آغوش امن میتونه درمان هر مشکلی باشه حتی استرس رو میشه با آغوشی امن از بین برد و بر استرس خودتون غلبه کنید برای رهایی از استرس 7 ساعت بخوابید برای رهایی از استرس 7 ساعت بخوابید
  اگر شما هم استرس فراوانی دارید و یه جورایی این استرس براتون اذیت کننده است و داره شما رو ناراحت میکنه و به دنبال راهی برای ازبین ربردنش و یا کم کردنش هستید ، یه دقتی به ساعت خواب خودتون بکنید چون تحقیقات نشان داده میزان خواب میتونه بر روی استرس تاثیر داشته باشه خانم ها کم نیاورید لطفا خانم ها کم نیاورید لطفا
  جامعه زنان جامعه تلخی است. محدودیت های آنها در سراسر دنیا، جنس دوم به حساب آمدن و هزار و یک بحث دیگر درگیر زندگی جنس مونث است که اگر صبوری زیاد آنها نبود، شاید دنیا به گونه ای دیگر شکل می گرفت. زنان در همه دنیا باید تحصیلات عالیه داشته باشند و از مهارت های خود در جهت رشد موقعیت اجتماعی و رشد شخصیتی خود استفاده کنند. اگر با قیافه خودت کنار نمی آیی... اگر با قیافه خودت کنار نمی آیی...
  معیارهای زیبایی، که ارتباطی مستقیم با فرهنگ هر جامعه ای دارد، در بافت خانواده ها، اجتماعات صمیمی و دوستان، جای خود را باز کرده است؛ اما گذشت زمان و روی کار آمدن فناوری های جدید، هنجارهای زیبایی شناختی جامعه را تغییر داده است. آیا عدالت به معنای برابری است؟ آیا عدالت به معنای برابری است؟
  این موقعیت را تجسم کنید: گروهی از دانش‌آموزان سر کلاس انشا نشسته بودند. ناگهان یکی از شاگردان می‌گوید، «این عادلانه نیست! چرا آنها با هدفون به درس گوش می‌دهند، منم می‌خواهم گوش کنم.» تست روان‌شناسی: میزان استرس و اضطراب خود را بسنجید تست روان‌شناسی: میزان استرس و اضطراب خود را بسنجید
  تست استرس، اقتباسی از آزمون حوادث «هولمز و رِیح» است که با انجام آن میزان استرس و عواقب زیانبارش سنجیده می‌شود. در این آزمون، به هر رویدادی امتیاز مشخصی داده می‌شود که بیانگر میزان سازگاری فرد با آن تغییر تنش‌زا به شمار می‌رود. چطور بفهمیم که به استرس معتاد هستیم یا نه؟! چطور بفهمیم که به استرس معتاد هستیم یا نه؟!
  برخی متخصصین باور دارند که رابطه نزدیک ما با استرس تا حدودی به خودمان بسته است. آنها فکر می‌کنند که بسیاری از ما در واقع به استرس اعتیاد داریم ونمی خواهیم رهایش کنیم! راهکارهای عملی برای اینکه شادی را بیاموزیم راهکارهای عملی برای اینکه شادی را بیاموزیم
  همه می‌دانیم که بسیاری از افراد دائما غمگین، تحریک‌پذیر و زودرنج هستند. علاوه بر این، هر روز با افراد بسیار شادی روبه‌رو می‌شویم که شاید گاهی غمگین شوند و یا دچار استرس‌های روزمره شوند، اما می‌ببینیم که آنها به خوبی استرس‌هایشان را کنترل می‌کنند، از روش‌های مناسبی برای مدیریت استرس‌ها در زندگی‌شان استفاده می‌کنند و در نتیجه، روزهایشان پرثمرتر و لذت‌بخش‌تر می‌شود.

  • عکس های بامزه از میوه‌های شکل دار
   عکس های بامزه از میوه‌های شکل دار

   ک شرکت چینی با نام "فروت مولد" با قرار دادن میوه های درختان مختلف در درون قالب های خاصی، به چهره این میوه ها شکل خاصی می بخشد و تصمیم دارد تا با این راه فروش خوبی را به دست آورد. گران ترین ساختمان لندن
   گران ترین ساختمان لندن

   این کاخ مجلل که هفت طبقه، ۴۵ اتاق، ۶۸ پنجرۀ ضد گلوله و بیش از شش هزار متر مربع مساحت دارد، تا سال ۲۰۰۵ به رفیق حریری نخست وزیر اسبق لبنان تعلق داشت و پس از کشته شدن وی، به عنوان “هدیه” از سوی خانوادۀ حریری – که روابط نزدیک با آل سعود دارند- در اختیار سلطان بن عبدالعزیز قرار گرفت.فروش این ملک، “گران ترین معامله املاک در تاریخ بریتانیا” لقب گرفته است. چگونه یک رابطه جنسی خوب داشته باشیم؟
   چگونه یک رابطه جنسی خوب داشته باشیم؟

   در تمامی دوره های زندگی بشر رابطه جنسی یکی از عوامل جدایی ناپذیر برای انسان بشمار می رفته و همانگونه که انسان به آب و غذا احتیاج داشته تمامی انسان ها به خصوص مردان به رابطه جنسی نیاز مبرم داشته است سفر به چشمه‌های آبگرم‌ معدنی سرعین
   سفر به چشمه‌های آبگرم‌ معدنی سرعین

   پانزده کیلومتر که از اردبیل به سمت تبریز برانی و سر دوراهی شک کنی، تابلوی «سرعین ٥ کیلومتر» آنقدر وسوسه‌انگیز است که به راست بپیچی و برای یک آب تنی ساده هم که شده سری به سرعین بزنی. فقط یک کیلومتر بعد از خودت به خاطر این انتخاب ممنون می‌شوی: سبلان باشکوه آغوشش را برایت باز کرده، سرعین را مثل کودکی روی دست‌هایش گرفته و انگار که منتظر توست. عیادت هنرمندان از محمدعلی کشاورز
   عیادت هنرمندان از محمدعلی کشاورز

   اصغر همت ، شراره رخام ، رز رضوی ، فریبا طالبی و پرند زاهدی هنرمندانی بودند که عصر دیروز جمعه 7 شهریور به عیادت استاد محمد علی کشاورز رفتند.
  • عکس جنجال آفرین مهاجم تیم ملی ایتالیا
   عکس جنجال آفرین مهاجم تیم ملی ایتالیا

   ماریو باروتی فوروارد جنجالی ایتالیا با انتشار عکسی از خود در فضای مجازی دوبار جنجال آفرین شده است 14 ماده غذایی با خاصیت افزایش طول عمر
   14 ماده غذایی با خاصیت افزایش طول عمر

   اگر به دنبال افزایش طول عمر و سلامتی هر چه بیشتری امروز براتون 14 ماده غذایی رو داریم که براتون سلامتی و افزایش طول عمر رو به همراه خواهد داشت دلیل عدم رضایت از عکس ها و صداهای شخصی
   دلیل عدم رضایت از عکس ها و صداهای شخصی

   آیا شما هم  جزء آن دسته از افراد هستید که از عکس های خودتون و البته صداهای ضبط شده شده از شما براتون غریبه است و از شنیدن شون لذت نمی‌رسد ولی چرا عادت های اشتباه در تغذیه ما از گذشته تا امروز
   عادت های اشتباه در تغذیه ما از گذشته تا امروز

   بسیاری از بیماری ها و مشکلات نشات گرفته از  عادت های اشتباه تغذیه ای است که ما از گذشته تا امروز داریم همانند استفاده نا کافی لبنیاتی همانند شیر   ماست و البته مصرف زیاد شیرینی و.... متن نامه خدا حافظی علی کریمی از فوتبال
   متن نامه خدا حافظی علی کریمی از فوتبال

   علی کریمی فوتبالیست خوب کشورمون از فوتبال خدا حافظی کرد و برای حسن ختام فوتبال خود نامه خداحافظی منتشر کرده است که متن خواندنی نیز هست
  • حرکات کششی برای افزاریش قد
   حرکات کششی برای افزاریش قد

   حرکات کششی هم میتونه در افزایش قد شما دوستان در دوران نوجوانی و سنین بلوغ موتر باشه و تنها بازی های مانند والیبال و بسکتبال نیستند که برای افزایش قد میتونه راه حل خوبی برای شما دوستان باشه ، پس حرکات کششی رو  فراموش نکنید و البته این مطلب رو از دست ندهید علی دایی 28 ساله و 43 ساله
   علی دایی 28 ساله و 43 ساله

   امروز عکس زیبایی برای شما دوستان داریم از علی دایی در سنین 28 سالگی و 43 سالگی دیروز و امروز رضا عطاران و سعید آقاخانی
   دیروز و امروز رضا عطاران و سعید آقاخانی

   امروز عکس بامزه ای برای شما داریم از گذشته و امروز رضا عطاران و سعید آقاخانی لیفتینگ پوست صورت با ماسک خانگی
   لیفتینگ پوست صورت با ماسک خانگی

   امروز ماسک خانگی دیگری رو برای شما دوستان داریم ، ماسک خانگی برای لیفتینگ پوست صورت که میتونه برای داشتن صورتی زیباتر و جذابرت شما دوستان رو یاری کنه و بتونین با استقاده از آن صورتی زیباتر داشته باشید زیبایی دردسر ساز ورزشکار قزاق
   زیبایی دردسر ساز ورزشکار قزاق

   والیبالیست قزاقستانی تازگی ها خیلی بر روی زبان ها اتفاده است و زیبایی او جلب توجه فراوانی کرده است طوری که حتی عکس او رو میتوان در صفحه اول یاهو نیز پیدا کرد

  حواستون به کلیه هاتون باشه حواستون به کلیه هاتون باشه
  کلیه یکی از بخش های حساس بدن است و خدا نکنه که مشکلی برای شما و کلیه هاتون پیش بیاد ، کلیه جز بخش هایی است که به طور آرام و خاموش مشکل ساز میشود
  مدل شلوار پارچه اي مردانه مختص عيد نوروز مدل شلوار پارچه اي مردانه مختص عيد نوروز
  مدل شلوار پارچه اي مردانه مختص عيد نوروز را براي آقاياني که به شلوار پارچه اي علاقه دارند قرار داده ايم.
  تصاویری از مدل لباس کودکانه دخترانه نوروزی تصاویری از مدل لباس کودکانه دخترانه نوروزی
  تصاویری از مدل لباس کودکانه دخترانه نوروزی را برای شما دوستان عزیز و کاربران سایت در این بخش قرار داده ایم.
  3 سوال نجات دهنده 3 سوال نجات دهنده
  امروز 3 سوال پزشکی رو براتون داریم که میتونه حتی موجب نجات زندگی شما دوستان بشه پس بهتره به اون ها توجه نمایید
  عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
  امروز عکسی دوستانه از دو چهره معروف رو براتون داریم عکس رفاقتی آرش برهانی و امیرعلی دانایی
  مدل لباس مجلسي با تم آبي مدل لباس مجلسي با تم آبي
  مدل لباس مجلسي با تم آبي را براي شما عزيزاني که به لباس مجلسي آبي علاقه داريد قرار داده ايم.
  عکس هایی از مدل لباس پسرانه مختص عید نوروز عکس هایی از مدل لباس پسرانه مختص عید نوروز
  عکس هایی از مدل لباس پسرانه مختص عید نوروز را برای شما پسران خوش پوش و زیبا در بخش قرار داده ایم.
  چگونه ترش کردن را کنترل کنیم چگونه ترش کردن را کنترل کنیم
  امروز راه کارهایی براتون داریم که بتونین با استفاده از خورنی های سالم و کاملا خوبی مشکل ترش کردن رو کنترل کنید و بدنتون رو کمی آرامتر و سالمتر نمایید
  دلایل و راه های درمان انزال زود هنگام در مردان دلایل و راه های درمان انزال زود هنگام در مردان
  یکی از مشکلات شایع در روابط زناشویی انزال زودرس در مردان است که میتوان با شناخت بیشتر و کامل تر از این مشکل با روش هایی آن را مرتفع نمود
  مدل لباس عروس به طرح و پارچه هاي جديد مدل لباس عروس به طرح و پارچه هاي جديد
  مدل لباس عروس به طرح و پارچه هاي جديد را براي شما عزيزاني که به لباس عروس علاقه داريد قرار داده ايم.
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو