ویژگی های مشترک افراد موفق!!
مسیر فعلی شما در سایت دهکده دانلود بخش دانلود کتاب :
مجله سرگرمی شیثار-->>> روانشناسی-->>> ویژگی های مشترک افراد موفق!!

ویژگی های مشترک افراد موفق!!

 • زمان درج : 47 ماه قبل
 • تاریخ درج : 2015-12-16 00:00:00
 • تعداد بازدید : 1416
  بازدید ماه:1416
  بازدید هفته:1
 • بخش مربوطه :

احتمالا تا به حال با افراد درمانده ای مواجه شده اید که علت ناکامی های خود را نیازهای مالی ، بی عدالتی، وضعیت خانوادگی، شرایط محیطی یا محدودیت های اجتماعی و عدم توجه مسئولین به مشکلات آن ها می دانند. اگر به زاویه دید آن ها در مقابل مشکلات گوناگون دقت کرده باشید، متوجه می شوید که مقصر اصلی در عدم پیشرفت و بالا بردن سطح توانایی هایشان، خود این افراد هستند نه آن چیزی که به عنوان عامل ناکامی (در حقیقت باز دارنده) در ذهن خود می پرورانند. اصولا همین طرز تفکر افراد ناکام، عمده تفاوت آن ها با اشخاص موفق است که با گذشت زمان، فاصله ای جبران نشدنی را در بین این دو گروه  به وجود می آورد.

ریشه های فکری افراد موفق اصولا با خوش بینی، اعتماد به نفس، اراده نامحدود ، تصمیم مصمم و منطق بالا تلفیق شده است.آنها هرگونه مشکل و مانعی که در راه تحقق اهدافشان وجود دارد را به چشم جاده ای می نگرند که برای دست یابی به خواسته هایشان ناگزیر به پیمودن آن هستند، حال چه این مشکلات و تحمل ناملایمات به علت موقعیت و شرایط شخصی و اجتماعی آن ها باشد، چه به صورت طبیعی و عمومی سر راه هر کسی که قصد رسیدن به آن هدف را دارد قرار گرفته باشد.

 

دیدگاه افراد موفق  در پیروزی اهداف و برنامه های مورد نظرشان،  دست و پنجه نرم کردن با مسایل و مشکلات موجود است. آن ها با مقاومت در مقابل سختی و اندوه سعی بر مقابله و پیروزی بر مشکلات دارند. برای افراد موفق بدیهیست که شرایط و امکانات ایده آل می تواند مشوق و ابزار مناسبی برای دست یابی راحت تر به خواسته ها باشد ولی هیچ وقت عدم وجود این شرایط و امکانات آن ها را مایوس نمی کند و نبود پشتوانه یا حامی را دلیلی برای عدم تحقق اهداف خود نمی دانند. افرادی که نمی توانند راه خود را پیدا کنند و عمده عمر آن ها با سرگردانی سپری شده است فاقد اراده کامل، اعتماد به نفس ، هدف و برنامه مشخص ، پشتکار و فعالیت لازم برای پیشرفت و ارتقای خود هستند.آن ها  شرایط و امکانات ایده آل را ملاک اصلی موفقیت در کارها می دانند و برای بهبود موقعیت خود نیاز به پشتوانه و حامی دارند.

 

این افراد نمی توانند به تنهایی از عهده مشکلات و تحمل سختی ها برآیند و با لاینحل دانستن مشکلات خود به علت شرایط محیطی و شخصی سعی بر تبرئه و فرار خویش از واقعیت دارند.آن ها با این که می بینند افراد موفق باتلاش ، پشتکار و تحمل سختی ها از مشکلاتی که گریبانگیرشان شده به راحتی عبور می کنند، بازهم پیروزی آن ها را از روی شانس یا داشتن امتیازی برتر نسبت به خود می دانند. آن ها  نمی خواهند واقعیت را بپذیرند که لازمه رسیدن به موفقیت، توانایی حل مشکلات ، تحمل سختی ها ، تلاش، پیگیری ، پشتکار و باور توانایی ها و استعدادهای خویش است. هنگامی می توان زندگی موفقی داشت که با جدیت تمام شخصا به ترمیم نقاط ضعف خود و مرتفع نمودن مشکلات پرداخت، بدون بهانه و نگرانی از شرایط اطراف. 

 

● تعریف موفقیت:

بیشتر دانشمندان و نویسندگان سعی کرده اند تعریف جامع و کاملی از موفقیت ارائه دهند تا مورد استفاده همگان قرار گیرد، اما شمار فراوان این تعاریف خود موجب گردیده است که تا به حال توصیف دقیق و مشخصی از این کلمه در دست نباشد و در واقع ندانیم که اصولاً موفقیت چیست و ما دستیابی به چه چیزهایی را موفقیت می نامیم. یکی از دلایل عمده ی تعدد تعاریف موفقیت، برداشت های گوناگونی بوده که از این مفهوم شده است. بسا افرادی که به دلیل دستیابی به خواسته هایشان، خود را موفق و کامیاب می پندارند، امّا این موفقیت از نظر دیگران چندان ارزش و اعتباری ندارد و یا افرادی هستند که احساس می کنند، موفق شده اند ولی وقتی واقعاً در آن تفکر می کنند، می بینند پدیده ی فوق واقعاً، آن موفقیتی که فکر می کردند نیست. بنابراین موفقیت امری نسبی بوده و هرگز تعریف واحدی به خود نمی پذیرد. «آرامش و اطمینان، بهترین موفقیت است» آلفرد اوستن در نظر اکثریت مردم فرد موفق کسی است که به آرزوهای خود رسیده و در درون،احساس رضایت خاطر دارد، که این خود حاصل تلاش و کوشش مداوم در زندگی می باشد. البته این را هم باید دانست که هیچکس واقعاً موفق نیست، مگر آنکه خوشبخت باشد و خوشبخت کسی است که کاری مفید و با ارزش انجام دهد.

 

می توان گفت موفقیت به مفهوم برخورداری از بسیاری مواهب است، از جمله: رفاه نسبی در زندگی، کسب احترام، بزرگی و عزّت در محیط کار و در عرصه ی اجتماع، رهایی از نگرانی، سرخوردگی و شکست. موفقیت یا کامیابی هدف زندگی است، هر انسانی خواهان موفقیت بوده و طالب بهترین چیزهایی می باشد که از روزگار می تواند بدست آورد. نخستین و بهترین ایستگاه آن است که از هم اکنون خود را در شمار افراد منتخبی قرار دهید که می خواهند از روزگار کام ستانند.

 

موفقیت، جریان مداومی است که ضمن آن مشتاق و آرزومند توفیق های بیشتری هستیم. و در واقع راه موفقیت همیشه در دست ساختن است. موفقیت پیش رفتن در مسیر است، نه به نقطه ی پایان رسیدن.

 

 

● موفقیت واقعی چیست؟

کوشیدن، جستن، یافتن و هرگز تسلیم نشدن راز موفقیت واقعی است؛ که اگر به آن دست یابیم با تمام وجود احساس رضایت خواهیم کرد. در این مقاله به بحث نیروهای درونی می پردازیم.

 

▪ نیروهای درونی خود را آزاد کنید:

امام علی (ع) می فرماید: آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی، در حالی که در درون تو جهان بزرگی نهفته است. لحظاتی با خود خلوت کنید، در چشمه ی صاف و فراوان اندیشه ها، غرق شوید و نیروهای عظیم و حیات بخش خود را در نظر آورید!

کاوش ها و پژوهش های عصر حاضر در مورد انسان حاکی از آن است که برخلاف آنچه تصور می کنند، انسان ها، کم یا بیش دارای منابع و ذخایر بالقوه و خداداد مشابهی هستند و از این لحاظ تفاوت فاحشی بین آنها وجود ندارد. عده ای این استعداد و ذخایر را در وجود خویش کشف می کنند و با بکار بستن آن به نتایج عظیم و شگرفی دست می یابند و عد ه ای دیگر از توانایی های بالقوه ی خود استفاده نکرده و آنرا با خود به گور می برند. تفاوت انسان های موفق جهان با سایر افراد در همین است.

نیروهای آشکار و پنهانی که در درون انسان وجود دارد و متناسب با شرایط محیطی خاص، از طریق نظام عصبی واکنش نشان می دهند عبارتند از: شعور و آگاهی، قدرت جسمانی، عشق و علاقه، نبوغ و خلاقیّت، ایمان، پشتکار، خشم، شهوت، کینه، اعتماد به نفس، اراده، شادی و نشاط، غم و اندوه، ضعف و کسالت، اضطراب و نگرانی، حساسیت، کنجکاوی، مهر و محبت و ... هر یک از این نیروها همانند یک بردار، دارای شدت و جهت معینی هستند که اندازه و جهت آن در افراد مختلف و در حالت های گوناگون با یکدیگر تفاوت دارد. این نیروها نیز فعال نیستند و تأثیر چندانی در رفتارها ندارند. فرآیند مجموع این نیروهاست که روحیه و عملکرد انسان را شکل می دهد و او را وادار به بازتاب در مقابل عوامل محیطی می کند. اگر این نیروها تحت تأثیر محرک ها با شرایط ویژه ای آزاد و همسو شوند، نیروی عظیمی پدید می آید که دارای انرژی خارق العاده ای است و انسان را بسیار نیرومند می کند به طوری که قادر خواهد بود حتی بعضی از کارهای غیرممکن را، ممکن کند.www.migna.ir اگر همسو شدن نیروها در جهت مثبت باشد، انرژی بیکران آزاد خواهد شد و انسان را در جهت مثبت به منظور سازندگی حرکت می دهد و اگر این نیروها به هر دلیل و تحت هر شرایطی در جهت منفی و مخالف، همسو شوند، آنگاه همین نیروی عظیم در جهت تخریب و نابودی انسان عمل می کند. سستی و تنبلی، افسردگی و کسالت روحی، خشم و خشونت، کشتار دسته جمعی، قتل عام و بسیاری از رویدادهای دیگر، از همین قبیل است. «موفقیت همیشه با ذهنیت های مثبت ایجاد می گردد و زاییده ی آن است.»

 

شاه آبادی «وین دایر» در تشریح تصویر یک شخصیت سالم می نویسد: «داشتن انرژی سرشار و قابل ملاحظه، از ویژگی های شخصیت سالم است. شور زندگی در وجودش موج می زند. عشق و اشتیاق، انرژی پر قلیانی را در او متمرکز می کند و او را به چنین تکاپو وا می دارد. ساعات کمی را به خواب اختصاص می دهد و مفهوم بی حوصلگی و کسالت را نمی فهمد. مجموعه رویدادهای زندگی اش، حاصل احساسات، اندیشه ها، تلاش ها و فرصت هاست، حتی اگر در زندان باشد، فکر خود را بطور بدیهی بکار می اندازد تا با استفاده از اوقات، از فلج شدن شور و شوقش نسبت به زندگی جلوگیری کند.»

 

پس نتیجه می گیریم که اگر این نیروها به طور سازنده و مثبت با یکدیگر جمع شوند، چگونه به خدمت انسان در می آیند. حال وقت آن است که ابتدا این نیروها را آزاد کرده، سپس در جهت مثبت بکار گیریم. با این کار، نیروی درونی ما بسیار قدرتمند می شود و قادر خواهیم بود اختیار زندگی و سرنوشت خویش را در قلمرو ممکن ها بدست گیریم.

 

امام علی (ع) می فرماید: درد تو از توست، ولی تو بدان بصیرت نداری و درمان تو نیز در درون توست، لیکن تو بدان آگاهی نداری. در دیدگاه حضرت علی (ع) انسان تمامی هستی را در درون خویش دارد ولی بدان آگاهی و شعور ندارد. انسان بالقوه قادر است بر اسرار عالم امکان، آگاهی یافته و نسبت به آنها علم حضوری پیدا کند.در مقاله ی بعد به بحث «خود شناسی وتوانائی های خود» و« برنامه ریزی برای آینده» می پردازیم.

 

(   تمامی موفقان جهان ؛  بنوعی در رفتار با هم مشترک هستند  )

«  شما گاهی فکر میکنید که ؛ مثلا : اخلاق  این شخص چقدر شبیه خودم و یا  فلان شخص است »

لطفا سر فرصت کافی  و با دقت ؛  نکا ت ذیل را بخوانید و در مقایسه با  خودتان ؛ به هر موضوع یک  ٪  یا امتیاز دهید : 

 

یکصد خصوصیات رفتاری در بین افراد موفق:

1- به خداوند ایمان دارند و معتقدند که ایمان مبنای همه اعجازهاست و پادزهر شکست و در همه حال شاکر خداوند هستند .

 

۲- دارای اهداف مشخص هستند .

 

۳- همیشه در پی فرصت های مناسب هستند .

۴- دارای روحیه مداومت و پشتکار هستند .

۵- در اثر بروز مشکلات متوقف نمی شوند .

۶-با متخصص مشورت مینمایند .

۷- تسلیم مشکلات نمیشوند و سخت کوش هستند .

۸- در مقابل جواب نه ، تسلیم نمی شوند .

۹- از غیر ممکن حرف نمی زنند .

۱۰- می دانند که چه می خواهند.

۱۱- حاکم بر سرنوشت خود هستند .

۱۲- محدودیت های ذهنشان را ؛ معیار سنجش نمیدانند .

۱۳- دارای اشتیاق سوزان جهت رسیدن به هدف هستند .

۱۴-  در پی  رسیدن به هدف خود ؛  راه بازگشتی را قرار نمیدهند ؛ شاید راه را عوض کنند ولی هدف را هرگز .

۱۵-  به رویا های خود جامه عمل میپوشانند ؛ و اجازه بی احترامی را  نمیدهند .

۱۶-  به گفته های بیجای  ؛ این و آن آنچنان توجه نمیکنند .

۱۷- در لحظات بحرانی ؛ بدنبال نقطه عطف موفقیت هستند .

۱۸-  ذهنشان در شرایط باور است .

۱۹- خوب گوش میدهند و راهکارهای مناسب را پیدا میکنند.

۲۰-  عقیده دارند که « هرگز » زمان طولانی است .

۲۱-  معتقد هستند که  با ایمان به خود ؛ هرشخصی از ذلت به قدرت میرسد .

۲۲-  عوامل ناخوشایند را از ذهن خود دور نگهمیدارند .

۲۳-  از نیروی دیگران نیز استفاده میکنند ؛ با شرایط  منصفانه .

۲۴-  دیگران را تشویق میکنند و مورد احترام و عشق و محبت  و تقدیر و یاری  ؛ قرار میدهند .

۲۵-  از حسادت  و خود خواهی به دور هستند .

۲۶-  از اظهار نظر خود ؛ ترسی ندارند .

۲۷-  عاشق رشد و اوج هستند .

۲۸-  پیروز میشوند چون باور دارند .

۲۹-  اشخاصی با احساس و هیجانی هستند که خوب خود را کنترل میکنند .

۳۰-  معتقد هستند در قبال هیچ ، نصیب هیچ است .

۳۱-  در ابتدای کار حساب میکنند که ؛ پاداش کار به تلاشش می ارزد ؟

۳۲-  ریسک میکنند و منتظر برنامه قطعی و ۱۰۰% نیستند و زیاد به استدلال اعتماد نمی کنند و  معتقد هستند که ذهن نیمه هشیارشان  ؛ نقشه را طراحی میکند .

۳۳- ارباب خویشتن هستند و مسلط بر خود .

۳۴- معتقدند که تمامی موفقان و قهرمانان جهان ؛ روزی شکست خورده بودند .

۳۵- میدانند که جواب سوالات خود را ؛ از کجا تهیه کنند .

۳۶- میتوانند یک گروه متخصص مورد نیاز را دور هم جمع کنند .

۳۷-  موفقیت را یک عادت میدانند .

۳۸-  با کسانی همکاری میکنند که با سختی ها کنار نمی آیند .

۳۹-  ذهن خود را ماهیچه میدانند و مانند یک ورزشکار تمرین میکنند تا قوی تر شوند .

۴۰-  با اراده راه های محال را پیدا میکنند .

۴۱-  خواسته اشان را با تمام و جود به خود و دیگران و خداوند  میگویند.

۴۲-  در مقابل انتقادها و سرزنش ها صبور هستند و هدفشان برایشان مهم است .

۴۳-  در برابر شکست ها ی موقتی ؛ میگویند این راه اشتباه بود و راه دیگر را امتحان میکنند .

۴۴-  معتقد هستند که رهبر خوب ؛ قبلا پیرو خوبی بوده است .

۴۵-  شجاعتشان موقتی نیست و ادامه دار است .

۴۶-  خویشتن را براحتی کنترل میکنند .

۴۷-  احساس انصاف و عدالت  در درون آنهاست .

۴۸-  در تصمیم گیری های خود ؛ قاطع هستند .

۴۹- دارای برنامه قبلی و عملی هستند .

۵۰-  همیشه از دیگران فعال تر هستند .

۵۱- دارای شخصیت خوشایند و محترم هستند .

۵۲-  نسبت به اطرافیان ؛ احساس همدلی و همدردی واقعی هستند .

۵۳-  بر تمام جزئیات  امور خویش احاطه دارند .

۵۴-  حتی مسئولیت اشتباهات و نواقص همکاران و پیروان خود را می پذیرند و به گردن دیگری نمی اندازند و دنبال بهانه آوردن نیستند .

۵۵-  براحتی اصول همکاری را رعایت میکنند ؛ و رضایت همکاران و پیروان را بدست می آورند .

۵۶-  همیشه در پی آن هستند که به دیگران خدمت کنند .

۵۷-  از رقابت نمیترسند و از اینکه دیگری جایشان را بگیرند ؛ واهمه ای ندارند .

۵۸- موفقیت و زحمات  پیروان  و همکاران را به پای خود نمی نویسند و موفقیت را بین گروه تقسیم میکنند .

۵۹-  بسیار وفادار و صمیمی  هستند .

۶۰-  در دل همکاران و پیروان ؛ ترس و هراس نمی کارند .

۶۱- به سمت و عنوان ؛ جهت ایجاد احترام ؛ معتقد نیستند .

۶۲-  به وضع ظاهری خود ؛ اهمیت می دهند .

۶۳-  ادب را همچون ؛ خدمات میدانند .

۶۴-  بهای پیشرفت و ترقی را می دهند .

۶۵-  خواسته های خویش را بدون خدشه وارد کردن به حقوق دیگران ؛ بر آورده میکنند .

۶۶-  تنبل نیستند و کار امروز را به فردا موکول نمی کنند .

۶۷-  در انتظار رسیدن زمان مناسب نیستند ؛ زمان مناسب را می سازند .

۶۸-  مشکلات آنها را خسته نمیکند ؛ آنها مشکلات را خسته میکنند .

۶۹-  در تصمیم گیری ها ؛  سرعت عمل دارند و در اجرای آن ؛ تجدید نظر نمیکنند .

۷۰-  به احتیاط بیش از حد ؛ اهمیت نمی دهند .

۷۱-  چشمانشان را باز نگهداشته و نمی ترسند .

۷۲-  برای آینده همیشه پس انداز میکنند .

۷۳-  توسط رفتار خوب بادیگران ؛ رابطه خوب میسازند و از این فرصت ؛ بموقع استفاده میکنند .

۷۴-  صادق هستند و از دروغ متنفر هستند .

۷۵-  همه نقاط ضعف و قدرت خود را میدانند و همیشه در پی اصلاح و تقویت آن هستند . ۷۶-  برای اهداف خود زمان تعیین میکنند .

۷۷-  فرق خود باوری و خوستائی را میدانند .

۷۸-  تعادل رفتاری خود را خوب حفظ میکنند .( ظاهرشان نشان نمیدهد که دارا هستند و یا ندار ) .

۷۹-  تفاوت حیا و نجابت  را با کمروئی ؛ خوب میدانند .

۸۰-  اهل تکبر نیستند و میدانند که مثلا :  فروشنده ای که متکبر باشد ؛ مشتری های خود را از دست میدهد ویا… . ۸۱-  دیگران را بزرگ میکنند .

۸۲-  در برخورد اول اثر خوبی بر روی طرف مقابل میگذارد .

۸۳-  کسی با انها ؛ احساس ناراحتی نمی کند .

۸۴-  بخشنده هستند ؛  هم نسبت به خود و هم دیگران .

۸۵-   از افراد منفی دوری میکنند .

۸۶-  تا حدودی شوخ طبع هستند .

۸۷-  برای جدی بودن ؛ از اخم  استفاده نمی کنند .

۸۸-  در مقابل ضعیف تر از خود مغرور نیستند و در مقابل بالا دست خود ذلیل نیستند و ادب را رعایت میکنند  .

89-  اکثرا ؛ افراد سختی کشیده  هستند و در ناز و نعمت نبوده اند .

۹۰-  خوب بلدند که از خودشان دفاع  و مراقبت کنند .

۹۱-  از تنهائی حوصله اشان سر نمیرود . ۹۲-  خنده رو هستند و قاطع .

۹۳-  به انچه میدانند ؛ جدا  عمل میکنند .

۹۴-  در باره دیگران کمتر حرف میزنند و متقابلا در رابطه با طرحهای بزرگ سخن میگویند .

۹۵-  سعی میکنند که دانش و اطلاعات  خود را به روز رسانند .

۹۶-  وعده و قول بیخود به کسی نمیدهند .

۹۷-  علاوه بر برداشت ؛ مدام در حال کاشت هستند .

۹۸-  در اموری که به شخص دیگری مربوط است ؛ بیخود تصمیم گیری  نمیکنند .

۹۹-  در ندانسته هایش ؛ براحتی میگوید که نمیدانم و لازم بداند پس از آن تحقیق میکند .

۱۰۰-  بدنبال هدر نمودن وقت و وقت کشتن نیست و قدر زمان را خوب میداند .  

 

اگر شما تمام این موارد را در خود ویا شخصی دیدید ؛ شما یا او؛  لایق رهبری هستید! 

نام فایل توضیحات رمز لینک دانلود
 • آخرین مطالب
 • پربازدید ترین
 • سایر مطالب
  • 2 ماه قبل
  • 2019-09-03 21:00:02
  • مقاومت مردان در برابر مشکلات سلامت روان

   متاسفانه آمار بالایی در جامعه به مسائل روحی و روانی گرفتار هستند که این مسائل در بین آقایان و خانم ها تقریبا به یک مقدار رایج است. اما آمارها نشان می دهد که آقایان کمتر حاضر به پذیرش مسائل روانی خود هستند. در دنباله در شیثار میخواهیم درباره تندرستی روانی در آقایان زیادتر صحبت ک
  • 2 ماه قبل
  • 2019-08-22 21:00:02
  • تست روانشناسی برونگرایی و درونگرایی فرد

   باتوجه به علم روانشناسی می توان از طریق خصوصیت های متفاوت مردم به شخصیت درونی مردم پی برد.از دید علم روانشناسی همه ی مردم به دو دسته درونگرا و برونگرا تقسیم می شوند.در بخش زیر تست برونگرایی و درونگرایی را گذاشته ایم می توانید برای انجام این تست روانشناسی ما را در سایت شیثار دنب
  • 3 ماه قبل
  • 2019-07-24 09:00:02
  • نگاهی مختصر بر حسادت از دید روانشناسی

   بی‌گمان راجع به چشم و هم‌چشمی و حسادت زیاد شنیده ایم و در مواردی این حس را تجربه کرده‌ایم. شاید تجربه‌ی این حس و در عین حال ناشایست دانستن آن در ما احساس متضادی ایجاد کرده باشد که از یکسو حسادت را نپسندیم و از سوی دیگر با درجات متفاوت دچار آن باشیم.
  • 4 ماه قبل
  • 2019-07-19 09:00:03
  • تست ساده اینکه شما منطقی هستید یا احساسی

   با يک آزمايش ساده مي توانيد تشخيص دهيد که احساسي هستيد يا منطقي؟اين آزمايش ساده به اينگونه است که مطابق تصوير (1) دستانتان را در حاليکه انگشتان از هم فاصله دارند بلافاصله و بدون هيچ فکري نظیر تصاوير (2) و (3) در هم گره کنيد.
  • 4 ماه قبل
  • 2019-07-14 21:00:01
  • چگونه با دلتنگی و مشکل دوری کنار بیاییم

   برای اکثر خانواده ها جدا شدن از دختران و پسران نوجوانشان سخت است و نمی توانند درد دوری و دل تنگی را تحمل کنند به همین علت علم روانشناسی راههایی را برای کنار آمدن بااین مشکل به شما ارائه می دهد مثلا اگر قرار است بچه بزرگتان از شما دور شود مناسبتر است بچه ها دیگر را بااین تقویت تا
  • 4 ماه قبل
  • 2019-06-23 09:00:02
  • یک نقاشی از تست روانشناسی بامزه

   امروزم یک تست روانشناسی بانکم و شیرین دیگه رو براتون داریم که میتونین با توجه به عکس در اون شرکت کنید و توانایی خودتون رو در این تست محک بزنید
  • 5 ماه قبل
  • 2019-06-16 09:00:03
  • چرا رنگ مشکی انتخاب اول بعضی هاست

   مشکی یکی از رنگهای دوست داشتنیی است که مردم خیلیی به آن علاقه دارند. مشکی به سادگی با تمام رنگها سازگار است و انتخاب لباس را ساده تر میکند. با این وجود، علت روانشناسی علاقه مردم به این رنگ، ابعاد دیگر روانشناسی آنان را نیز در برمیگیرد.(روانشناسی رنگها)
  • 5 ماه قبل
  • 2019-05-20 21:00:03
  • در موردافراد مشکی پوش بیشتر بدانیم

   رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشن
  • 5 ماه قبل
  • 2019-05-20 09:00:01
  • چرا آرامش روحی نداریم

   آرامش روحی ندارم!چگونه به یک آرامش واقعی برسیم؟آیا تا بحال احساس افسردگی وکسلی و پوچی و خستگی کرده اید؟ اگر چنین است، آیا هیچ به دلیل آن و این که چرا چنین احساسی به شما دست داده است، اندیشیده اید؟
  • 7 ماه قبل
  • 2019-03-27 21:00:03
  • امید به زندگی آقایان نسبط به خانم ها کمتر است!

   آقایان نسبت به خانم ها دربرابر ریسکات زیادتری هستند و به همین علت مقدار مرگ و میر در آقایان زیادتر از خانم ها است و تندرستی آنان زیادتر در ریسک است. امروز در شیثار می خواهیم درباره مقدار دلگرمی به زندگی در آقایان با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید
  • 66 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • رنگ لباس و روحیه افراد

   14رنگ ها میتواند در روحیه شما تاثیر مستقیم داشته باشند و رنگ های لباس شما میتونه روحیه فردی شما و اطرافیانتون رو مستقیما تحت تاثیر بگذارد
  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-12 00:00:00
  • تاثیر موسیقی بر آرام کردن کودکان

   14شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که از گریه کردن و ناآرامی کودک خود کلافه شده باشید و دلیل بی قراری نوزادتان را نمی دانید
  • 60 ماه قبل
  • 2014-10-25 00:00:00
  • تست قدیمی شخصیت شناسی و روانشناسی

   14امروز یک تست قدیمی رو براتون داریم تستی که خیلی قبل تر هم حتما با اون روبرو شده اید و اون رو تجربه کردین و شاید همتون اون رو حداقل یکبار زده باشید وبرای این اسم تتس قدیمی رو بهش داریم
  • 66 ماه قبل
  • 2014-05-01 00:00:00
  • مشخصات افراد دورو

   14

   دورویی یکی از خصوصات بد است که در این صورت فرد حتی ممکن است به صورت ناخواسته اقدام به رفتارهای دو رویی کند و خودش نداندو...

  • 64 ماه قبل
  • 2014-07-12 00:00:00
  • نحوه مبارزه کردن با کمرویی

   14کمرویی در جامعه معمولا افراد را دچار مشکل می کند و افراد در جامعه نمی توانند آنچنان شاید و باید به فعالیت های اجتماعی خود بپردازند
  • 54 ماه قبل
  • 2015-04-24 00:00:00
  • زندگی در ساحل آرامش

   14مهم ترین کار برای رسیدن به آرامش کنار کشیدن از ضد آرامش ها
  • 43 ماه قبل
  • 2016-04-06 00:00:00
  • متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟

   14رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشن
  • 61 ماه قبل
  • 2014-10-02 00:00:00
  • بهترین روش کاهش اضطراب چیست

   اضطراب زیاد میتونه بر روی تمامی رفتارهای ما تاثیر بگذاره و اختلال در زندگی و کار و تمامی رفتارهای مارو داشته باشه و چجوری میتونین اضطراب رو کاهش بدیم اون هم به صورتی ساده و سریع که روزگار والبته زندگی بهتری داشته باشیم
  • 61 ماه قبل
  • 2014-10-10 00:00:00
  • مشکل مادر حسود و سرنوشت دختران

   گاهی حسادت آنچنان بالا میرود که ممکن است حتی مادر ها  به دختر های خودشون نیز حسودی کنند و یا شدت حسودی آن ها انقدر زیاد باشه که زندگی رو برای بچه ها سخت کنه چون حسودی به تنهایی نیست و رویداد های بعد از حسودی اذیت کننده هستند
  • 61 ماه قبل
  • 2014-10-18 00:00:00
  • مرد که گریه نمیکنه!! این جمله از کجا می آید

   این جمله رو حتما تمامی شما دوستان شنیده اید که مرد گریه نمیکنه و گریه کردن کار مرد نیست و مردها نباید گریه کنند اما این جمله از کجا می آید و سررشته این جمله چیست و آیا اصلا درست هست یا نه
  • 60 ماه قبل
  • 2014-10-24 00:00:00
  • ارتباط رنگ پوشش و شخصیت افراد

   همینطور که در حال وبگردی بودم مطلبی خواندنی و زیبا رو مشاهده کردن درباره اینکه با  هر رنگی در شخصیت افراد چه تاثیری دارده و پوشیدن رنگ های متفاوت در سنین متفاوت چه فرقی میکنه  و چه تاثیراتی داره و بد ندیدم که امروز براتون این مطلب رو داشته باشید تا شما هم از خواندن آن لذت ببرید
  • 60 ماه قبل
  • 2014-10-24 00:00:00
  • تست روانشناسی: آیا منزوی هستید

   امروز با تست روانشناسی دیگری رو براتون داریم که  در اون شما میتونین به این پی ببرید که آیا  شخصیت منزوی دارید یا نه و میتونین با انجام این  تست به این مسئله پی ببرید که دچار این مشگل هستید که
  • 60 ماه قبل
  • 2014-10-25 00:00:00
  • تست قدیمی شخصیت شناسی و روانشناسی

   امروز یک تست قدیمی رو براتون داریم تستی که خیلی قبل تر هم حتما با اون روبرو شده اید و اون رو تجربه کردین و شاید همتون اون رو حداقل یکبار زده باشید وبرای این اسم تتس قدیمی رو بهش داریم
  • 62 ماه قبل
  • 2014-09-14 00:00:00
  • خود را بیشتر بشناسید:شما چگونه سلام میکنید

   تاحلا به این مسئله دقت کرده اید که شما چگونه سلام میکنید و سلام کردن شما میتواند شخصیت و خصوصیات شما را نشان دهد و شما چگونه هستید را از سلام کردنتان پیدا کنید
  • 62 ماه قبل
  • 2014-09-12 00:00:00
  • دلیل چشم و هم چشمی عدم اعتماد به نفس است

   آیا شما هم خواسته و ناخواسته چشم و همچشمی میکنید و با این مشکل درگیر هستید که با دیگران خودتون رو به شدت مقایسه میکنید و در همه مسائل دوست دارید برتر باشید و...اگر خیلی اهل چشم و همچشمی هستید بزرگترین مشکل شما عدم اعتماد به نفس است
  • 60 ماه قبل
  • 2014-11-06 00:00:00
  • تست روانشناسی متفاوت روزانه

   امروز تست روانشناسی با مزه ای داریم براتون که فکرکنم انجامش براتون خالی از لطف نباشه و شناخت کم و بیش بیشتری از خودتون پیدا میکنین البته اگر در جواب هایی که به این تست میدین صادق باشین
عشق به کتاب

عشق به کتاب

امید داریم از ما راضی باشید دانلود pdf کتاب

لینک های مهم

لینک های مهم

فعلا خالی

توضیحات

توضیحات

در حال ساخت

تماس با ما

تماس با ما

از طریق قرار دادنپیام در تلگرام با ما در ارتباط باشید آیدی : yashar_0007 با ما در ارتباط باشید