هوالرزاق
ads


«با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟

«با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟

سالم بودن جزء اصول اولیه به قول امروزی‌ها باكلاس بودن است

باكلاس ‌های واقعی

 علم روانشناسی می‌گوید خانم‌ها بیشتر از آقایان به نمایشگری علاقه‌مندند و شاید با دانستن این نكته بشود تمركزخانم ها دنیا و به‌خصوص كشورمان بر ظاهرشان را علمی‌تر درك كرد اما با همه اینها بدون هیچ شكی زیباترینخانم ها دنیا هم اگر به رفتار و اندیشه‌ای خوب و قابل توجه آراسته نباشند، متداولی و حتی بی‌اصالت به دیدمی‌رسند.

اگر می‌خواهید بدرخشید باید لایق درخشش باشید و خوشبختانه یا متاسفانه نمی‌شود تنها با داشتن سر و ظاهر زیبا، در دیدمردم باهوش، لایق، دیدنی و باكلاس جلوه كرد. ما این‌بار با حضور دكتر دهقان، پزشك، نویسنده و مدرس مهارت‌های زندگی به بررسی‌ها ویژگی‌های خانم‌های باكلاس واقعی و با كلاس‌نماها می‌پردازیم. شما چطور هستید؟ «با كلاس» یا «با كلاس نما»؟

روی ظاهر متمركز نشوید
این روزها بعضی از خانم‌های با كلاس نما برای مختلف به دیدرسیدن درحال آزار بی‌وقفه خودشان در سالن‌های زیبایی زیر سشوارهای داغ یا تغییر رنگ و موج موها و انجام آخرین طرح‌های روز روی ناخن‌های‌شان هستند؛ البته كفش‌هایی كه حفظ تعادل روی آنها به مهارت یك سیرك‌باز احتیاج دارد و لباس‌هایی تنگ و عذاب‌آور هم به پكیج باكلاسی‌شان اضافه می‌شود تا بلكه بتوانند ظاهری چشمگیر بسازند.

این پروسه متفاوت‌نمایی از راه دستكاری ظاهر، اغلب در جامعه ما جواب می‌دهد اما یك «خانم باكلاس واقعی» هیچ‌زمان برای به چشم آمدن، تمام تمركز و زمانش را روی ظاهرش نمی‌گذارد. اگر بهترین ساعات زندگی‌تان در آرایشگاه و سالن مد بگذرد در نهایت یك مانكن متداولی هستید كه نگاه‌تان می‌كنند، نه آن بانویی كه باید باشید.

رژگونه كم‌خونی را درمان نمی‌كند!
خوب است بدانیم هرچند با كمك لوازم آرایشی مرغوب می‌شود به‌راحتی زیبا و حتی جذاب شد اما این ابزار رنگین‌كننده نمی‌تواند به شما سلامت و شادابی واقعی ببخشد. اگر كم‌خون باشید قاعدتا رنگ و روی‌تان كمرنگ می‌شود و هرچند با استفاده از كرم پودر و رژگونه، سرخ و سفید شدن آسان است و می‌توان به عوارض ظاهری كم‌خونی غلبه كرد اما بی‌توجهی به كم‌خونی بالاخره روزی پای باكلاس  ‌نماها را به مطب دكتر باز می‌كند.

بنابراین بیشتر از اینكه سعی در زیبا شدن داشته باشید، روی سلامت‌تان حساس باشید، به دندان‌های‌تان برسید، به اندازه كافی بخوابید و با یك برنامه منظم ورزش كنید، به‌طور كلی سالم بودن جزء اصول اولیه به قول امروزی‌ها باكلاس  بودن است. نكته بسیار مهم‌تر بعدی هم اینكه همیشه تمیز باشید، هر روز دوش بگیرید، به‌طور مرتب مسواك كنید، به سلامت و آراستگی موهای‌تان به دقت برسید و در مورد نظافت شخصی‌تان سختگیر باشید.

زنان باكلاس فضولی نمی‌كنند
باكلاس  های واقعی افرادی شاد، مثبت‌اندیش و واقع‌بین هستند كه درك درستی از زندگی با انسان‌های دیگر و زیست مسالمت‌آمیز اجتماعی دارند؛ بنابراین می‌توانند احساسات زنانه مثبت و منفی‌شان را با توجه به آگاهی كافی از مسائل، به خوبی كنترل كنند. آنها هیچ‌زمان برای تسكین درد ناشی از حسرت‌ها و نداشته‌های‌شان به غیبت، بدگویی و حسادت مبتلا نمی‌شوند.

باكلاس  های واقعی شاید پولدار نباشند اما طبعی بلند داشته و همواره دست و دلبازند. این دسته ازخانم ها با كشف عیب‌ها و رازهای دیگران ذوق زده نمی‌شوند و هرگز كنجكاوی منفی یا فضولی ندارند؛ یعنی غیر ممكن است برای فهمیدن وضعیت سلیقه صاحبخانه‌ای كه در خانه‌اش ‌مهمان هستند در كشوها و كابینت‌ها را باز كنند.

عجقم! لوس بودن‌های بی‌كلاس. . .
همه می‌دانند كهخانم ها بیشتر از مردان به صحبت كردن علاقه‌مند هستند؛ بنابراین بیشتر هم حرف می‌زنند. یك خانم باكلاس  همان‌طور كه خوب حرف می‌زند سكوت به‌موقع را نیز خوب بلد است؛ ضمن اینكه به لحن و چیدمان كلماتش دقت دارد. برای نمونه اگر با همسر یا نامزدش لوس حرف می‌زند، عین همان بازی را وسط واگن مترو برای مردم اجرا نمی‌كند!

ضمن اینكه ناگفته پیداست ادب كلامی داشتن برای خانم‌های ایرانی، یك ویژگی مهم است؛ پس حواس‌تان باشد كه فحش دادن، تعریف كردن جوك‌های ركیك، مسخره كردن افراد با اصوات و اشاره‌های كلامی یا استفاده از اصطلاحات و ادبیات مردانه، گاف بزرگی است كه اگر تمام شرایط یك خانم واقعی را هم داشته باشید به سادگی هر چه رشته‌اید، پنبه می‌كند.

برای زیبا شدن باید آموزش ببینید
باكلاس‌نماها برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب گاهی میلیون‌ها تومان خرج می‌كنند اما برای باكلاس  بودن واقعی تنها كافی است كه باسلیقه باشید و البته اولین گام آنكه عیوب بدن‌تان را شناخته و با توجه به آنها لباس بپوشید؛ یعنی به‌طور مثال اگر خانمی هستید كه شكمی تخت ندارد از لباس‌هایی كه كمربندشان روی شكم بسته می‌شود، دوری كنید.

داشتن دانش در مورد رنگ‌شناسی برای ست كردن لباس‌ها، خوش‌پوشی، خودآرایی و رفع نواقص ظاهری اگر از داشتن پول در این امر مهم‌تر نباشد، كم‌ اهمیت‌تر هم نیست. به علاوه خوب است همیشه از عطرهای ملایم و باكیفیت استفاده كنید تا رایحه‌ای خوب و دلپذیر یادآور حضور شما برای دیگران باشد. از دیگر مواردی كه باید برای شیك‌پوشی در دیدداشت كیفیت كیف و كفش است چون شما می‌توانید با ست كردن درست رنگ‌ها، لباسی متداولی اما برازنده به تن داشته باشید و با در دست گرفتن كیف دستی باكیفیتی از برندی مناسب كه به تیپ‌تان بیاید، كاملا شیك باشید.

آرایش‌های سنگین، زنانگی‌های سبك!
این روزها متاسفانه باكلاس ‌‌نماها باافراط در آرایش كردن آن هم در همه‌جا از سوپرماركت‌ها گرفته تا سمینارهای علمی، از مترو تا جلسه كنكور و سالن دفاعیه پایان‌نامه در دانشگاه‌های معتبر، گاهی باعث می‌شوندخانم ها و دختران بیشتر از آنكه آراسته و زیبا به دیدبیایند در مواردی خنده‌دار و عجیب جلوه كنند.

با این م گام ه باید بگوییم اولین نكته مهم در مورد آرایش برای خانم‌های باكلاس  این است كه آنها به خوبی می‌دانند چه نوع و چه میزان آرایش و آراستگی برای هر موقعیتی مناسب است؛ بنابراین پیش از آرایش كردن به این فكر كنید كه می‌خواهید به كجا بروید و آن فضا چقدر رسمی و علمی یا شاد و خودمانی است.

تواضع، فوت كوزه‌گری است!
اگر شما از آن دسته باكلاس ‌نماهایی هستید كه فكر می‌كنند برای مختلف بودن باید یك جوری به همه حالی كرد، آنها بال مگس بوده و شما قطب عالم امكان هستید (!) سخت در اشتباهید.

غرور و تكبر بیجا نه‌تنها از شما فردی مختلف و قابل اعتنا نمی‌سازد بلكه باعث می‌شود تا درجه آدم متوهمی كه می‌شود به توهماتش خندید، پایین بیایید؛ بنابراین همیشه متواضع باشید و هرگز در هیچ جمعی از زیبایی، هوش، شغل و موقعیت، امكانات مالی و خانواده یا اصل و نسب خودتان با آب و تاب تعریف نكنید. باوركنید برای زیبا به دیدرسیدن در جوامع انسانی، تواضع بیشتر از خودستایی به كارتان می‌آید.

اعتماد به نفس از زیبایی مهم‌تر است
گفتنی‌ها را گفتیم اما مهم‌ترین نكته اینجاست كه برای باكلاس بودن، داشتن اعتماد به نفس از زیبایی بسیار مهم‌تر است. اگر خودتان را دوست داشته باشید و از آن مهم‌تر نسبت به توانایی‌ها و زیبایی‌های درونی‌تان آگاه بوده و روی آنها متمركز شوید، ناخودآگاه مردم را نیز بدون زحمت ظاهرسازی جذب خواهید كرد؛ بنابراین روی خودتان كار كنید و با خودسازی، كسب عزت نفس و داشتن رفتاری سالم اما زنانه، باكلاس و قابل توجه به دیدبیایید.

آشپزی، ننگ و عار نیست. . .
این روزها دختران جوان و خانم‌های مایل به شیك بودن برای اینكه مختلف به دیدبرسند سعی می‌كنند هرچهخانم ها قدیمی بلد بودند یاد نگیرند! برای مثال بلد بودن خیاطی، گلدوزی و به‌خصوص آشپزی برای با‌كلاس بودن‌شان ننگ و عار است اما حتما در كلاس‌های فشرده زبان آن هم تا ترم سه و چهار یا یوگا و تای‌چی شركت می‌كنند.

باكلاس  بودن واقعی یعنی سرآمد بودن در همه‌چیز و خوب است بدانید داشتن هنرهای خانگی برای یك خانم نه‌تنها بی‌كلاسی نیست بلكه نشان‌دهنده هوش، استعداد و مهارت بالای او در زندگی است. خیلی جذاب است كه ضمن شیك بودن، دستپخت بیستی داشته باشید و از هر انگشت‌تان یك هنر بریزد!

زبان بدن شیك داشته باشید
زبان بدن هر كسی یكی از اولین و موثرترین تصویرها را در معرفی شخصیت او به دیگران می‌دهد؛ برای همین بهتر است همیشه به عنوان یك خانم باكلاس  به نكات زیر دقت داشته باشید:

- درست بایستید و بنشینید. نوع راه رفتن شما میزان اعتماد به نفس‌تان را نشان می‌دهد؛ بنابراین برای ایستادن و نشستن موزون و درست تمرین كنید.

- هیچ‌زمان در مهمانی‌ها یا اماكن عمومی به كسانی كه به هر دلیلی مختلف هستند زل نزنید. این كار زننده، شما را از جمع باكلاس ‌ها به‌راحتی بیرون می‌كند.

- در گوشی حرف زدن با دوستان صمیمی یا همسرتان حركت زشتی است كه عدم آشنایی شما به آداب معاشرت را نشان می‌دهد؛ پس از آن دوری كنید.

- موقع غذا خوردن صحبت نكنید و برای بیشتر خوردن عجله نداشته باشید.

- موقع صحبت با تلفن همراه یا دوستان و خانواده‌تان هیچ‌زمان صدای‌تان را بالا نبرید.

- به گفتن كلمات و جملات احترام‌آمیزی مثل «لطفا» و «متشكرم» در خانه و اجتماع عادت كنید.

رازدار باش حتی اگر مد نباشد!
رازداری یكی از ویژگی‌های مهم برای افرادی است كه رموز خاص بودن را بلد هستند. یك خانم محترم هرگز و هرگز اسرار زندگی شخصی دیگران را برای نزدیك‌ترین كسان خودش هم تعریف نكرده و هیچ‌زمان هم اسرار محرمانه بین خود و نزدیكانش را برای افراد دیگر بازگو نمی‌كند.

نكته اینجاست برای اینكه باكلاس باشید قطعا باید قابل اعتماد باشید و بدون هیچ تردیدی زنی كه رازدار نیست، قابل اعتماد هم نیست. در تمامی جوامع، وفاداری یك اهمیت انسانی پر اهمیت است و در پیشرفته‌ترین‌شان هم دیده نشده كه زنی به خاطر عدم وفاداری مورد ستایش و تحسین قرار گیرد؛ پس نسبت به روابط‌تان متعهد و مسوولیت‌پذیر باشید تا بشود گفت بانویی محترم و باكلاس هستید.

با كلاس‌های متاهل این‌گونه‌اند
زمانی ازدواج می‌كنید باید بدانید عموم مردان، زنانی را دوست دارند كه علاوه بر داشتن شخصیت قوی و احترام‌برانگیز، دارای ظرافت‌های رفتاری و شخصیت زنانه باشند؛ بنابراین برای امروزی بودن، لازم نیست خودتان را مسلط و مردانه نمایش دهید بلكه بهتر است طبعی آرام و همراه داشته باشید و از پیش چند نكته را بدانید:

-  یكی از بی‌مایه‌ترین رفتارها اشاره كردن به ضعف‌ها و ناتوانی‌های همسرتان در ‌مهمانی‌های فامیلی یا جمع‌های دوستانه است.

-  بد بودن روابط شما با خانواده همسرتان و استفاده از اصطلاحات از مد افتاده برای مسخره كردن جایگاه‌شان یك رفتار سطحی است كه می‌تواند نشان‌دهنده ضعف شما در مدیریت روابط‌تان باشد؛ بنابراین روی آن مانور ندهید.

-  شیرین رفتار كردن فراتر از لوس حرف زدن و صدا نازك كردن در جمع‌های خانوادگی و رسمی است؛ پس با وجود شوخ‌طبعی و خوش‌اخلاق بودن سعی كنید مقتضیات زمانی و مكانی را به‌درستی درك و متناسب با آن رفتار كنید.

-  فریاد كشیدن و سلطه‌جویی شما روی همسرتان، نشان‌دهنده امروزی بودن‌تان نیست؛ پس لطفا مدلهای غلط رسانه‌ای را فراموش كنید. زن باكلاس كسی است كه با استفاده ظریف و هوشمندانه از هنر زن بودنش كمترین تنش را در زندگی شخصی‌اش داشته باشد.

عقل داشتن كلاس است!
اگر می‌خواهید زنی دوست‌داشتنی و قابل احترام به دیدبرسید باید نشان بدهید كه فكر، هوش و عمق وجود شما هم به اندازه لباس‌ها و سر و ظاهرتان زیبا و دیدنی است. همنشینی با خانم شیك‌پوشی كه از هیچ مساله‌ای در جامعه مطلع نیست و اطلاعات عمومی ناقص و ذهنی سطحی و خاموش  دارد با وجود جذابیت اولیه‌اش، در نهایت كسالت‌بار خواهد بود.

برای همین خوب است به‌طور پیوسته مطالعه كنید، در شبكه‌های اجتماعی به جز گروه‌های حرف‌های زنانه و جوك حتما در گروه‌هایی كه بار علمی یا اخبار عمومی دارند، شركت كنید. مهارت‌های تازه‌ای یاد بگیرید و همیشه در حال یادگیری و به روز شدن باشید.

مجله زندگی ایده آل


«با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟

برچسب های
«با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :1394/11/06-31 ماه قبل
کل بازدید : 1,105
تعداد بازدید ماه جاری : 1,105
تعداد بازدید در هفته جاری : 3
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به «با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟ داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به «با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟


مطالب مرتبط با «با كلاس» هستید؟ یا «با كلاس نما»؟

تست منطقی بودن شخصیت تست منطقی بودن شخصیت
امروز تستی دیگر رو در مورد این برای شما داریم که شما درک ککنید که فردی منطقی هستید با اینکه شما بیشتر فردی احساساتی هستید و در گیر احساسات البته این که شما فردی احساسی باید یا فردی منطقی هیچ کدام دلیل بر بد یا خوب بودن شما نیست و تنها تفاوت های شخصیتی در شما به وجود می آورد که شما را از فردی در گروه دیگر متفاوت میکند ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد
در روانشناسی یک فرد رو از زوایای متفاوتی مورد بررسی و شناخت قرار میدن و بر اساس نشانه های مختلفی شخصیت فرد رو بررسی میکنند و نتیجه های خودشون رو استخراج میکنند. یکی از ابعادی که روحیات و شخصیت افراد رو میشه با اون شناخت علاقه فرد به رنگ هاست و شخصیتی که اون ها از این رنگ ها گرفته اند نحوه بیان کردن دوستت دارم نحوه بیان کردن دوستت دارم
توانایی گفتن دوستت دارم میتونه در یک رابطه مثل یک معجزه بمونه و زنده کننده رابطه ای باشه و تحول خولدی رو در رابطه ها ایجاد کنه.معمولا این خانم ها هستند که راحتتر ابرار علاقه میکنند و کلمه دوستت دارم رو بر زبان میارن اما آقایون کمی سختتر احساسات خودشون رو کلامی بیان میکنند و خب این مشکل در مردان است . متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟ متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟
رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشناسید. خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟ خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟
انتقام هم برای خودش قانون دارد. وقتی به حدی می رسید که کینه ذره ذره وجودتان را فراگرفته و دارد خفه تان می کند، دیگر جایی برای بخشش نیست. جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان! جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان!
پژوهشگران موضوع خنده، يا ژلاتولوژيستها، کوشيده اند که به ماهيت خنده پی ببرند و به اين سوال پاسخی علمی بدهند که انسان چرا می خندد؟ تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی! تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی!
اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌بینیدکه با بی‌نظمی‌های‌شان با اعصاب شما بازی می‌کنند. با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی! با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی!
در یک مطالعه جدید آشکار شد که تکنیک «مراقبه‌درمانی گروهی» به درمان اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟ خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟
آن ها دیگران را به سر حد جنون می رسانند. فقط می خواهند نظر خود را اعمال کنند و تحمل شنیدن نظر دیگران را ندارند. مطلبی تازه درباره آیا میدانید استرس با نوزاد شما چه میکند؟ مطلبی تازه درباره آیا میدانید استرس با نوزاد شما چه میکند؟
حاملگی با تغییرات عمده ای در عملكرد غددی - عصبی همراه است.
تست لباس پوشیدن تست لباس پوشیدن
افراد دارای شخصیت نمایشی به طور معمول کفش‌ها و لباس‌هایی با رنگ‌های تند و غیرمعمول می‌پوشند، البته این نوع پوشش ممکن است گاهی اوقات مطابق مد باشد. این افراد اغلب تمایل دارند به دیگران نشان دهند که از آنها مجزا هستند و دوست دارند به چشم بیایند و دیده شوند. ملکی درباره شخصیت پیرو و همرنگ جماعت گفت: آیا شما همیشه از لباس‌هایی با رنگ‌ها و مدل‌های خنثی استفاده می کنید و هرگز نوع دیگری لباس نمی پوشید؟ اگر پاسخ مثبت است می تواند نشانه‌ای باشد از اینکه شما تمایل دارید که در جامعه و گروه‌های مختلف ترکیب شوید و از هرگونه مورد توجه واقع شدن پرهیز کنید. دلیل چشم و هم چشمی عدم اعتماد به نفس است دلیل چشم و هم چشمی عدم اعتماد به نفس است
آیا شما هم خواسته و ناخواسته چشم و همچشمی میکنید و با این مشکل درگیر هستید که با دیگران خودتون رو به شدت مقایسه میکنید و در همه مسائل دوست دارید برتر باشید و...اگر خیلی اهل چشم و همچشمی هستید بزرگترین مشکل شما عدم اعتماد به نفس است خود را بیشتر بشناسید:شما چگونه سلام میکنید خود را بیشتر بشناسید:شما چگونه سلام میکنید
تاحلا به این مسئله دقت کرده اید که شما چگونه سلام میکنید و سلام کردن شما میتواند شخصیت و خصوصیات شما را نشان دهد و شما چگونه هستید را از سلام کردنتان پیدا کنید اعتماد به نفس شما چقدر است؟/ تست اعتماد به نفس شما چقدر است؟/ تست
تا الان تست های روانشناسیو را انجام دادین؟ راضی بودین؟ آیا هرگز فکر کرده اید در دنیا چه چیزی وجود دارد که از تمام این موارد ارزشمندتر است؟ یک لحظه به اعتماد به نفستان فکر کنید؛ همان احساس و نگرشی که شما نسبت به خودتان دارید و مفهوم شکست و پیروزی یا محبوب و منفور بودن را برایتان معنادار می کند.ارزشمندترین دارایی شما در زندگی چیست؟ بهترین دوستتان؟ کارتان؟ خلاقیت و مهارت هایتان؟ همسر و فرزندانتان؟فکر میکنید دارای اعتماد به نفس قوی هستید؟تست زیر را انجام دهید تا مطمئن بشید. نسبت بستنی یخی با ازدواج و عشق نسبت بستنی یخی با ازدواج و عشق
مطلب قشنگیه راستش وقتی عنوانشو خوندم خنده ام گرفت.شما هم بخونین خوشتون میاد.هیچی در موردش نمیگم تا خودتون مطلبو بخونین و نظر بزارین. 5 حقیقت درباره خود که مخفی میکنیم و نمیدانیم 5 حقیقت درباره خود که مخفی میکنیم و نمیدانیم
گاهی ما حقیقت هایی درباره خودمان رو نميدونم و خصلت ها و رفتارهایی هست که در ما وجود داره اما درباره آنها اطلاعاتی نداریم بهترین روش کاهش اضطراب چیست بهترین روش کاهش اضطراب چیست
اضطراب زیاد میتونه بر روی تمامی رفتارهای ما تاثیر بگذاره و اختلال در زندگی و کار و تمامی رفتارهای مارو داشته باشه و چجوری میتونین اضطراب رو کاهش بدیم اون هم به صورتی ساده و سریع که روزگار والبته زندگی بهتری داشته باشیم مشکل مادر حسود و سرنوشت دختران مشکل مادر حسود و سرنوشت دختران
گاهی حسادت آنچنان بالا میرود که ممکن است حتی مادر ها  به دختر های خودشون نیز حسودی کنند و یا شدت حسودی آن ها انقدر زیاد باشه که زندگی رو برای بچه ها سخت کنه چون حسودی به تنهایی نیست و رویداد های بعد از حسودی اذیت کننده هستند مرد که گریه نمیکنه!! این جمله از کجا می آید مرد که گریه نمیکنه!! این جمله از کجا می آید
این جمله رو حتما تمامی شما دوستان شنیده اید که مرد گریه نمیکنه و گریه کردن کار مرد نیست و مردها نباید گریه کنند اما این جمله از کجا می آید و سررشته این جمله چیست و آیا اصلا درست هست یا نه ارتباط رنگ پوشش و شخصیت افراد ارتباط رنگ پوشش و شخصیت افراد
همینطور که در حال وبگردی بودم مطلبی خواندنی و زیبا رو مشاهده کردن درباره اینکه با  هر رنگی در شخصیت افراد چه تاثیری دارده و پوشیدن رنگ های متفاوت در سنین متفاوت چه فرقی میکنه  و چه تاثیراتی داره و بد ندیدم که امروز براتون این مطلب رو داشته باشید تا شما هم از خواندن آن لذت ببرید و براتون مفید باشه

 • اگر با قیافه خودت کنار نمی آیی...
  اگر با قیافه خودت کنار نمی آیی...

  معیارهای زیبایی، که ارتباطی مستقیم با فرهنگ هر جامعه ای دارد، در بافت خانواده ها، اجتماعات صمیمی و دوستان، جای خود را باز کرده است؛ اما گذشت زمان و روی کار آمدن فناوری های جدید، هنجارهای زیبایی شناختی جامعه را تغییر داده است. عکس لباس عروس ساده و توری جدید
  عکس لباس عروس ساده و توری جدید

  عکس لباس عروس ساده و توری جدید را برای شما خانم های گرامی در این بخش قرار داده ایم. مدل روسری زنانه برای خانم های محجبه
  مدل روسری زنانه برای خانم های محجبه

  مدل روسری زنانه برای خانم های محجبه در بخش از سایت شیثار برای شما خانم های عزیز در این بخش قرار داده ایم. یوگای خنده چه مزایایی دارد؟
  یوگای خنده چه مزایایی دارد؟

  حتما شنیده‌اید كه می‌گویند: «خنده بر هر درد بی‌درمان دواست.» این باور قدیمی به شما می‌گوید كه با كمك خنده می‌توانید بر دشوار‌ترین درد‌های جسمانی غلبه كنید. توجیه کردن، اولین راه فرار!
  توجیه کردن، اولین راه فرار!

  توجیه کردن انگار درد بی درمانی است! برای خود شما چندبار پیش آمده که پشت سر دوست و غیر دوست حرف بزنید با این بهانه که تو هم بدانی خوب است! یا حرف نزنم خفه می شوم! یا بدتر از همه اینکه می گوییم پیش خودش هم این حرف را خواهم زد!
 • گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2
  گوشی موبایل سونی اکسپریا زد 2

  سونی با بهبودهایی که در Xperia Z2 نسبت به Xperia Z1 ایجاد کرد، توانست انتظارات طرفداران خود را برآورده کند. سونی توانست با قرار دادن یک صفحه‌نمایش عالی در Xperia Z2، بزرگ‌ترین ایراد وارد شده به Xperia Z1 را برطرف سازد. بدنه‌ی زیبا، خوش‌ساخت و ضد آب، صفحه‌نمایش عالی، سخت‌افزار قدرتمند، شارژدهی زیاد باتری و دوربین با کیفیت، تنها بخشی از مزایای این سامورایی می‌باشند. درست است که Xperia Z2 دریای امکاناتی که Galaxy S5 ارائه می‌دهد را ندارد و یا قاب دور صفحه‌نمایش آن به کوچکی G3 نیست، ولی در مجموع می‌توان Xperia Z2 را یک بسته‌ی کامل و یک پرچم‌دار تمام‌عیار دانست. اگر طرفدار کمپانی سونی هستید و یا به هر دلیلی، Xperia Z2 را به عنوان گوشی بعدی خود انتخاب نموده‌اید، این گوشی در تمامی موارد، شما را کاملا راضی نگاه خواهد داشت. ولی بد نیست پیش از خرید، نگاهی هم به Samsung Galaxy S5، HTC One M8 و یا iPhone 5s بیندازید. به علاوه اگر در حال حاضر از گوشی Xperia Z1 استفاده می‌کنید، بعید است که بهبودهای ایجاد شده در Xperia Z2، شما را شگفت‌زده کند. راز این عکس چیست
  راز این عکس چیست

  هیچ میدونین راز این عکس چیست؟؟؟ هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا
  هوشمندترین کلاه ایمنی دنیا

  حرفه‌ای‌ترین کلاه ایمنی موتورسیکلت دنیا اخیرا با راه‌اندازی کمپینی در وب‌سایت ایندیگوگو به شکل رسمی فعالیت خود را پس از تست‌های اولیه در سال 2013 آغاز کرده است. این کلاه هم‌اکنون برای پیش‌خرید با قیمت 1400 دلار عرضه شده است. جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی 23 مرداد
  جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی 23 مرداد

  جدول قیمت جدید آپارتمان های مسکونی معامله شده محله سعادت آباد در منطقه دو واقع در غرب تهران است خنده و شوخی با تست هوش
  خنده و شوخی با تست هوش

  امروز تعدادی سئوال تحت عنوان تست هوش براتون داریم که بیشتر شبیه خنده و شوخی است بد نیست بخونیدشون
 • تاثیرات فیلم های غیر اخلاقی در سنین پایین
  تاثیرات فیلم های غیر اخلاقی در سنین پایین

  شکل گیری عقاید و نگرش های غلط جنسی: محصولات هرزه نگاری، به صورت اغراق آمیز و غیرواقعی رابطه جنسی را نشان می دهند؛ در نتیجه باعث می شوند کودک و نوجوان، که هنوز نگرش و اطلاعاتی نسبت به امور جنسی ندارد، به صورت کامل این عقاید و باورهای غلط را قبول کند و در واقع این تصاویر و محتوا را به عنوان الگوی درست رابطه جنسی بپذیرد. بنابراین در بزرگسالی و در برخورد با واقعیت رابطه جنسی، دچار مشکل خواهد شد راه های مقابله با کودکان بد زبان
  راه های مقابله با کودکان بد زبان

  روان شناسانی که اعتقادات نظری متفاوتی دارند در مورد چگونگی تعریف پرخاشگری اساساً با هم توافق ندارند. موضوع اصلی این است که آیا باید پرخاشگری را براساس پیامدهای قابل دیدن آن تعریف کنیم یا براساس مقاصد شخصی که آن را نشان می دهد والدینی که دوقلو دارند حتما بخوانید
  والدینی که دوقلو دارند حتما بخوانید

  تربیت و بزرگ کردن دوقلوها یا چند قلوها امری دشوار است. با این حال با رعایت چند توصیه می توان این امر را کمی آسان کرد.داشتن فرزندان دوقلو، یکی از اتفاق های شگفت انگیز خلقت است. با این حال بچه دار شدن به ویژه اگر دوقلو هم باشند می تواند کمی باعث نگرانی والدین شود. تربیت و بزرگ کردن دوقلوها یا چند قلوها امری دشوار است. با این حال با رعایت چند توصیه می توان این امر را کمی آسان کرد. با حسادت کودکان چه کنیم؟
  با حسادت کودکان چه کنیم؟

  تفاوت گذاشتن والدین بین فرزندان باعث ایجاد حس حقارت در یكی و حس خود بزرگ بینی در فرزند دیگر می‌شود كه می‌تواند سبب بروز حسادت شود.حسادت نوعی ناراحتی از شخصی است كه دارای امتیازات و موفقیت‌های بیشتری نسبت به طرف مقابل خود است و این احساس می‌تواند در بین فرزندان یك خانواده به طور معمول دیده شود. به عبارتی دیگر زمانی كه حضور فرزندی دیگر در خانواده سبب كم شدن توجه به فرزند بزرگتر و یا كوچكتر شود و فرزندان به مقایسه یكدیگر بپردازند ، این احساس حسادت می‌تواند بروز كند. با بچه‌های نسل موبایل چه کنیم؟
  با بچه‌های نسل موبایل چه کنیم؟

  این بچه‌ها نسبت به هر سن دیگری بیشتر از اینترنت استفاده می‌کنند و بیشتر عاشق گوشی هوشمندشان هستند.ممکن است به سختی باور کنید؛ بسیاری از کارشناسان تربیتی معتقدند که کودکان این نسل، به عنوان افسون‌شدگان موبایل بزرگ می‌شوندامروز بیشتر ما تلفن همراه را ابزاری ضروری در زندگی روزمره می دانیم و در کمتر شرایطی از آن شکایت می کنیم.  

طب سنتی و شرایط ایده آل بدن در ماه رمضان طب سنتی و شرایط ایده آل بدن در ماه رمضان
خیلی از اطرافیان همه ما هستند که اعتقاد خاصی به طب سوزنی دارند واون رو کارآمدتر از دارو و دکتر میدونند اما در طب سوزنی شرایط ایده آل چیست و چجور شرایطی برای  کسانی که به طب سوزنی اعتقاد دارند ایده آل است
دلیل سردرد در ماه رمضان گرسنگی نیست!! دلیل سردرد در ماه رمضان گرسنگی نیست!!
ما همیشه شنیده ایم که در ماه رمضان و روزهایی که روزه هستیم سردرد به سراغمون میاد و همه روزه دارهای یه جورایی از سردرد رنج میبرند اما ممکن است ان سردد های شما دوستان مربوط به گرسنگی نباشد
 5 خاصیت خاص آناناس را بشنایم 5 خاصیت خاص آناناس را بشنایم
آناناس یکی از میوه هایی است که در فرهنگ ما خیلی کم استفاده شده و بدون توجه به خاصیت های خوبی که دارد و فوایدی که برای هرکسی دارد و خواهد داشت
آب یخ مضر برای کبد آب یخ مضر برای کبد
آب یخ میتواند برای کب شما دوستان مضر باشد و باعث مختل شدن عملکرد کبد گردد
قرصی از گوجه فرنگی برای قلب قرصی از گوجه فرنگی برای قلب
از گوجه فرنگی هم قرصی برای تقویت قلب ساخته شده است لبه گوجه فرنگی و تقویت قلب
آموزش جدیدترین شینیون ها (سری اول) آموزش جدیدترین شینیون ها (سری اول)
آموزش جدیدترین شینیون ها (سری اول) چگونه موهای خودرا به راحتی در منزل به بهترین و جدید ترین شکل آرایش کنید .
علت درد در شب زفاف برای خانم ها علت درد در شب زفاف برای خانم ها
به طور حتم اولین رابطه جنسی برای خانم ها دردناک است و امکان دارد این رابطه با خونریزی های بسیاری همراه باشد
عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها عصبانیت سام درخشانی از شایعه ها
در دنیای بازیگری وهمیشه شایعه های فراوانی هست و این روزها و مصادف با ماه رمضان شایعه هایی برای این ماه  به گوش میرسد که در حول هوش بازیگران و هنرمندان است
آموزش جدیدترین شینیون ها (سری دوم) آموزش جدیدترین شینیون ها (سری دوم)
آموزش جدیدترین شینیون ها (سری اول) چگونه موهای خودرا به راحتی در منزل به بهترین و جدید ترین شکل آرایش کنید .،مدل مو،شنیون ساده و شیک،شینیون مهمانی ،مدل های بسایر شیک و ساده
بهترین راه ها و بدترین راههای مصرف ماهی بهترین راه ها و بدترین راههای مصرف ماهی
ماهی یکی از بهترین و مقوی ترین غذاهایی است که برای همه توصیه میشود ولی این ماهی انواع متفاوت تهیه کردن دارد که بعضی از اون ها هم خیلی خوب نیست اما در هر صورت ماهی غذای فوق العاده ای است که باید حتما استفاده کنید
خرید بک لینک دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو