هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 15 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 6 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 18 ساعت قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 1 روز قبل

  fa/every/4545/بهترین-روغن-های-طبیعی-مخصوص-سلامتی-و-زیبایی-پوست/بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 3 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  fa/sport/4539/با-این-ورزش-ها-و-دستور-ها-سینه-مردونه-تری-داشته-باشید/با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید 7 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی

  با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی

  پرسش این است که مدل ها و رفتار والدین در یک خانواده سالم چگونه باید باشد؟ شاید لازم باشد برای پاسخ به این موضوع به انواع نظام خانوادگی پرداخته شود.

  بهداشت روانی

   پرسش این است که مدل ها و رفتار والدین در یک خانواده سالم چگونه باید باشد؟ شاید لازم باشد برای پاسخ به این موضوع به انواع نظام خانوادگی پرداخته شود:
   

  نظام باز و بسته خانوادگی

  نظام خانوادگی را از جهتی دیگر می‌توان به نظام «باز و بسته» تقسیم كرد.

  نظام  باز خانوادگی

  الف-  میزان اهمیت اعضای خانواده بالاست و هر یك از اعضا اهمیت دیگری را درك می‌كند و به او احترام می‌گذارد.

  ب- رابطه اعضای خانواده با یكدیگر صادقانه، شیوه ن و مستقیم است. از بیان مطالب ترسی ندارند و مقاصد خود را به وضوح بیان می‌كنند.

  ج-  قواعدی كه حاكم  بر خانواده است انسانی، قابل‌انعطاف و تغییرناپذیر است. هر یك از اعضای خانواده می‌تواند آزادانه احتیاج ها و خواست خود را بیان كند و پذیرای انتقاد سایرین باشد.

  نظام بازخانوادگی محلی خوب برای پرورش اعضا و تبادل‌نظر و بالندگی است. در این خانواده هر فردی به تناسب توان و استعداد خود پرورش می‌یابد و پیشرفت می‌كند.

  نظام بسته خانوادگی

  الف-  اهمیت اعضای خانواده پایین است. هركدام از اعضا، دیگری را تحقیر می‌كند  و به او احترام نمی‌گذارد.

  ب-  رابطه اعضای خانواده با یكدیگر غیرصادقانه و مبهم است. متداول ا اعضای خانواده  یكدیگر را سرزنش کرده و مطالب را به‌صورتی پوشیده  و به اصطلاح مبهم بیان می‌كنند.

  ج- قواعد حاكم بر خانواده غیرانسانی، خشك و تغییرناپذیراست. هركس در این خانواده به فكر خویش است و توجهی به احتیاج ها و خواسته‌های سایر اعضا ندارد.

  در نظام بسته، آشفتگی مشهود است. گرچه خانواده‌ها مشكلات خود را در قالب مشكل یكی از اعضا  و غالبا كودكان و نوجوانان بیان می‌دارند، ولی باید مشكل را در ساخت خانواده و نظام آن و در شبكه ارتباطات خانوادگی جست‌وجو كرد.

  در خانواده‌هایی كه مشكل دارند و خانواده درست سازمان ‌نیافته، هر یك از اعضا نقش خود را درست ایفا نمی‌كند، دارای شبكه ارتباطی مناسبی نیست و پیام‌ها به صورت صادقانه و شیوه ن ردوبدل نمی‌شود.

  لازم به ذكر است كه شبكه ارتباطات فقط شامل پیام كلامی نمی‌شود، بلكه كلمات، وضع بدن، اشارات و علایم و حتی نحوه لباس پوشیدن و آراستگی ظاهر را نیز دربرمی‌گیرد.

  بهداشت روانی

  بررسی ویژگی‌های خانواده سالم

  در نظام‌های سالم خانوادگی، نقش‌ها هم سالم هستند و فرزندان از رفتار پدر و مادر مدل می‌گیرند. پدر و مادر نقش آموزگاران را بازی می‌کنند، برای فرزندان خود زمان می‌گذارند، به آنها دقت می‌کنند و آنها را جهت می‌دهند.


  بهداشت روانی


  در نظام‌های سالم خانوادگی نقش‌ها انعطاف‌پذیرند و دست‌به‌دست می‌شوند. حركت آرام و آهسته است، تبادل افكار با یكدیگر دارند، روابط آنها با هم ملایم است. مادر ممكن است در یك زمان براساس اقتضا در نقش بلاگردان ظاهر شده و سپس، این وظیفه به پدر و چندی بعد به  فرزندان واگذار می‌شود.

  خانواده سالم و موفق، مجموعه‌ای است كه در آن، همه اعضا موفق هستند و همه مناسبات میان مردم آن روال طبیعی و موفقی دارد. اعضای این خانواده می‌توانند از قدرت‌های انسانی خود مصرف كنند. آنها از این قدرت‌ها برای مشاركت و تعاون و ارضای احتیاج های فردی و جمعی خود مصرف می‌كنند. خانواده سالم، خاك سالمی است كه در آن مردم رشد سالم دارند و انسان‌ها بالغ می‌شوند. البته رسیدن به این بااهمیت مشمول نكات زیر است:  

  الف- خانواده، واحدی برای پرورش و بقاست.

  ب- خانواده مكانی است كه احتیاج های احساسی و عاطفی همه اعضای خود را تأمین می‌كند، ازجمله این متغیرها می‌توان به تعادل میان استقلال و وابستگی اشاره كرد.

  ج- خانواده سالم پرورش و اعتلای همه اعضای خود، ازجمله پدر و مادر را دردید می‌گیرد.

  د- خانواده مكانی است كه در آن عزت‌نفس خلق می‌شود.

  ه- خانواده، واحد بااهمیت ی در اجتماع است و برای جامعه‌ای كه قصد دوام دارد، حایز اهمیت است.

  و- خانواده، خاكی حاصلخیز برای رشد انسان‌های بالغ است.

  آدم بالغ كسی است كه تفاوت میان خود و دیگران را درك می‌كند و از هویت برخوردار است. شخصی با این خواص می‌تواند بی‌آن‌كه به خانواده خود متصل باشد با آنها روابط معنی‌دار خلق كند.

  بهداشت روانی

  مقررات در خانواده‌های موفق شیوه ن است. زن ‌و شوهر از تفاوت‌های رفتاری، ارتباطی و نگرش خانواده‌های خود آگاهند و آنها را بدون تعصب و بی‌آن‌كه به درست بودن یا نبودن آن كاری داشته باشند، می‌پذیرند و مختلف بودن آنها را تصدیق می‌كنند. زن و شوهر هركدام در جهت یافتن راه‌حل‌های مسالمت‌آمیز گام برمی‌دارند. البته این هرگز به معنای آن نیست كه تضاد و اختلافی میان آنها وقوع نمی‌كند.

  ظرفیت قبول تفاوت و مواجهه منطقی با تضاد‌ها و اختلاف‌ها علامت صمیمت و خانواده سالم است، اختلاف سالم چنانچه مورد مصرف درست قرار گیرد، سودمند و سازنده است. در یك ازدواج موفق، زن و شوهر متعهد ند كه بر سر تفاوت‌های خود به توافق برسند. در تضاد و اختلاف باقی نمی‌شبیه و به این هم تن نمی‌دهند كه با هم بحث و مخالفت نكنند. به‌جای آن برای مصالحه و صمیمت تلاش می‌كنند. با هم گفت‌وگو‌كردن قسمتی از تماس و مصالحه است. زوج‌های موفق هم با هم درگیر می‌شوند؛ اما با اختلافات خود برخورد منصفانه می‌كنند.

  بهداشت روانی

  چگونه می‌توان در برابر اختلافات برخورد منصفانه داشت؟

  ١-  جرات داشتن به جای پرخاشگری

  ٢- دقت به زمان اكنون و اجتناب از مراجعه به سوابق امر

  ٣- اجتناب از پرگویی و نپرداختن به جزییات

  ٤- اجتناب از داوری

  ٥- صداقت داشتن و توجیه  واقعیت‌ها به جای كمال‌طلبی

  ٦- اجتناب از سرزنش

  ٧- گوش‌كردن پویا

  ٨- پرداختن به یك موضوع به‌خصوص در هر زمان

  ٩- دقت به راه‌حل به جای تلاش برای اثبات نظریه خود.

  در خانواده موفق مقررات پنهان، مطرح  و بررسی می‌شود. آنچه مطرح‌ناشدنی باقی می‌ماند زیاد جزیی است. در این شرایط فرزندان خانواده تحت‌تأثیر باورهای ناگفته پدر و مادر آسیب نمی‌بینند.

  بهداشت روانی

  در یك ارتباط زناشویی سالم، اتصال و وابستگی به علت میل است و نه صرفا از روی احتیاج ، در این شرایط هر كدام در جهت و جانب كامل‌شدن كم‌وبیش در حركتند. زن و شوهری كه از كامل‌بودن یكدیگر حمایت و حراست می‌كنند به‌هم می‌پیوندند و پرورش می‌كنند.

  هر كدام با كم كردن كنترل، انتقاد، سرزنش و داوری به پرورش دیگری كمك می‌كند. در خانواده‌های زنده و بالنده، به‌طورمداوم شاهد مدل های متفاوتی هستیم. ارتباط‌ها مستقیم، واضح، صریح و صمیمانه است. قاعده‌ها قابل‌انعطاف، انسانی، مقتضی و دستخوش تغییر بوده و پیوند با اجتماع نیز بارز و امید قسمت است.

  روان


  با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی

  برچسب های
  با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1394/12/08-35 ماه قبل
  کل بازدید : 1,159
  تعداد بازدید ماه جاری : 1,159
  تعداد بازدید در هفته جاری : 3
  تعداد علاقه مندی ها : 0

  تعداد 0رای به با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی


  مطالب مرتبط با با روانشناسی نقش خانواده در بهداشت روانی

  • تازه ترین مطلب آلودگی هوا با اعصاب و روان ما چه می کند?تازه ترین مطلب آلودگی هوا با اعصاب و روان ما چه می کند?
   چتر دود دیگر فقط بر سر تهران گسترده نشده است و شهرهای بزرگ دیگری مثل اصفهان، اراک و حتی تبریز و ارومیه را هم در سایه تاریک خود پنهان کرده است.در کنار تمام معضلات جسمی که نتیجه آلودگی هوا است، روان ما نیز قربانی این چتر سیاه شده.
  • از روانشناسی دلایل نداشتن اعتماد به نفس را دور بیندازید! از روانشناسی دلایل نداشتن اعتماد به نفس را دور بیندازید!
   آیا این جمله معروف را شنیده اید که ۸۰ درصد ثروت و فراوانی جهانی که در آن زندگی می کنیم تنها در اختیار ۲۰ درصد افراد دنیا قرار گرفته است و مابقی انسان ها گاه حتی شرایط یک زندگی مناسب را هم ندارند؟
  • از نگاه روانشانسی بازگرداندن آرامش به زندگی پرنگرانی امروزی !!از نگاه روانشانسی بازگرداندن آرامش به زندگی پرنگرانی امروزی !!
   چگونه آرامش را به زندگی پر اضطراب امروزی بازگردانیم
  • از نگاه روانشانسی 10 تست آشفتگی نگرانی اجتماعیاز نگاه روانشانسی 10 تست آشفتگی نگرانی اجتماعی
   ممکن است تست‌های اختلال اضطراب اجتماعی زیر به شما در تشخیص اینکه آیا از اضطراب اجتماعی رنج می‌برید یا خیر، کمک کند...
  • از روانشناسی واکسنی برای خودارضایی از روانشناسی واکسنی برای خودارضایی
   در علم کشاورزی می خوانیم که اگر اولین برداشت پیش از رسیدن کامل میوه ها باشد، و کشاورز میوه های نارس را از درخت بچیند، عمر درخت کم شده، و توانایی باروری آن نیز به شدت کاهش پیدا می کند. این امر در مورد حیوانات نیز صدق می کند به همین دلیل هم هست که دامپزشکان اهمیت بسیار زیادی برای این امر قائل هستند. باید بدانید که مطلب فوق در مورد انسان ها نیز صحت پیدا می کند.
  • دید روانشناسی اینگونه حسود نباشید!دید روانشناسی اینگونه حسود نباشید!
   همه مي‌دانند كه حسادت صفتي ناپسند است. با اين حال همه ما در ميان اطرافيان و آشنايان افرادي را سراغ داريم كه به حسادت شهره‌اند و خودمان هم در برخي امور زندگي از حسادت در امان نمي‌مانيم. البته حساب حسادت را بايد با آنچه در ادبيات، رشك ناميده مي‌شود از هم جدا كرد. رشك به معني حسرت بردن نسبت به ديگري است و در پي آن تلاش و ايجاد انگيزه براي ارتقاي خود و دستيابي به آنچه نداريم و ديگري دارد. در قرآن كريم ذكر مي‌شود كه مومنان در بهشت نسبت به مومنان ديگري كه جايگاهي بالاتر از آنان دارند رشك مي‌برند.
  • از نگاه روانشانسی 5 گام ضروری تا خلق اعتماد به نفس در نوجوانان از نگاه روانشانسی 5  گام   ضروری تا خلق اعتماد به نفس در نوجوانان
   مهارت یافتن در فرایند تصمیم گیری، از عوامل موثر در تقویت عزت نفس نوجوانان است‎
  • از نگاه روانشانسی چرا مردم به هم دروغ می گویند؟ از نگاه روانشانسی چرا مردم به هم دروغ می گویند؟
   اگر به افرادی که دراطرافتان هستند خوب توجه کنید، درخواهید یافت که بسیاری از آنها در طول روز دروغهای فراوانی می گویند. در واقع این مسئله گویای این است که تقریبا همه افراد دراین سیاره به شیوه های متفاوتی درزندگی دروغ می گویند.
  • گردآوری از این آشفتگی ات روانی با مرگ زودرس همراهندگردآوری از این آشفتگی ات روانی با مرگ زودرس همراهند
   خطر مرگ زودرس در مبتلایان به بیماری های روانی دو تا سه برابر بیشتر از سایر افراد است
  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم
  تست منطقی بودن شخصیت تست منطقی بودن شخصیت
  امروز تستی دیگر رو در مورد این برای شما داریم که شما درک ککنید که فردی منطقی هستید با اینکه شما بیشتر فردی احساساتی هستید و در گیر احساسات البته این که شما فردی احساسی باید یا فردی منطقی هیچ کدام دلیل بر بد یا خوب بودن شما نیست و تنها تفاوت های شخصیتی در شما به وجود می آورد که شما را از فردی در گروه دیگر متفاوت میکند ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد
  در روانشناسی یک فرد رو از زوایای متفاوتی مورد بررسی و شناخت قرار میدن و بر اساس نشانه های مختلفی شخصیت فرد رو بررسی میکنند و نتیجه های خودشون رو استخراج میکنند. یکی از ابعادی که روحیات و شخصیت افراد رو میشه با اون شناخت علاقه فرد به رنگ هاست و شخصیتی که اون ها از این رنگ ها گرفته اند نحوه بیان کردن دوستت دارم نحوه بیان کردن دوستت دارم
  توانایی گفتن دوستت دارم میتونه در یک رابطه مثل یک معجزه بمونه و زنده کننده رابطه ای باشه و تحول خولدی رو در رابطه ها ایجاد کنه.معمولا این خانم ها هستند که راحتتر ابرار علاقه میکنند و کلمه دوستت دارم رو بر زبان میارن اما آقایون کمی سختتر احساسات خودشون رو کلامی بیان میکنند و خب این مشکل در مردان است . متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟ متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟
  رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشناسید. خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟ خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟
  انتقام هم برای خودش قانون دارد. وقتی به حدی می رسید که کینه ذره ذره وجودتان را فراگرفته و دارد خفه تان می کند، دیگر جایی برای بخشش نیست. جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان! جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان!
  پژوهشگران موضوع خنده، يا ژلاتولوژيستها، کوشيده اند که به ماهيت خنده پی ببرند و به اين سوال پاسخی علمی بدهند که انسان چرا می خندد؟ تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی! تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی!
  اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌بینیدکه با بی‌نظمی‌های‌شان با اعصاب شما بازی می‌کنند. با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی! با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی!
  در یک مطالعه جدید آشکار شد که تکنیک «مراقبه‌درمانی گروهی» به درمان اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟ خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟
  آن ها دیگران را به سر حد جنون می رسانند. فقط می خواهند نظر خود را اعمال کنند و تحمل شنیدن نظر دیگران را ندارند.
  13 کاری که افراد با روحیه انجام نمی دهند 13 کاری که افراد با روحیه انجام نمی دهند

  افرادی که موفق و با روحیه هستند خصوصیاتی دارند که افراد  عادی از آن بی بهره اند و این خصوصات باعث تفاوت آن ها با افراد عادی میگردد

  مشخصات افراد دورو مشخصات افراد دورو

  دورویی یکی از خصوصات بد است که در این صورت فرد حتی ممکن است به صورت ناخواسته اقدام به رفتارهای دو رویی کند و خودش نداندو...

  تحولات جسمانی یک عاشق تحولات جسمانی یک عاشق

  عشق تاثیرات عجیبی در خلق و خو و رفتارهای هرکدام از ما میگذارد و علاوه بر این تحولات جسمانی نیز در بدن ما دارد که نگاهی به آن ها انداختن بد نیست

  آشنایی با ذهن زنان آشنایی با ذهن زنان

  مردان زنان دارای تاوت های بیشماری هستند که آشنایی با این تفاوت ها شاید کمک کنده در رابطه بین این دو جنس باشی و بهتر است ویژگی های جنس مخالف خود را بشناسیم

  نکاتی برای رفع لکنت نکاتی برای رفع لکنت

  امروز تعدادی نکته کاربردی برای رفع لکنت زبان رو برای شما دوستانداریم تا با استفاده از او نها بتونن دوستانی که کمی لکنت دارن مقداری کنت خودشون رو کم کنند

  استرس عامل نازایی استرس عامل نازایی

  شده تا حالا به تاثیرات بد استرس در زندگی و سلامت خودتون فکرکنید و فکرکنید که چه تاثیرات منفی این استرس ها برروی بدن شما وسلامتی شما دارد

  افسردگی بیشتر در دختران تا پسران افسردگی بیشتر در دختران تا پسران

  افسردگی یکی از بیماری هایی است که در بین جوانان خیلی  زیاد است و روان پزشکان میگویند دختران بیشتر دچار این بیماری میشوند

  اعتماد به نفس و میزان اعتماد به نفس شما اعتماد به نفس و میزان اعتماد به نفس شما

  اعتماد به نفس چیزی است که تمامی ما تقریبا داریم و البته باید داشته باشیم اما اینکه اعتماد به نفس ما چقدر هست خودش سئوالی است که شاید تمامی ما داشته باشیم

  رهایی از اضطراب با روشی متفاوت رهایی از اضطراب با روشی متفاوت

  امروز با روشی متفاوت برای رهایی از اضطراب همراه شما دوستان هستیم و برای شمادوستان یک روش کاملا متفاوت برای رهایی از اضطراب رو برای شما دوستان داریم

  مشکلات ازدواج در سنین بالا مشکلات ازدواج در سنین بالا
  وقتی سنین ازدواج در سنین معمول طی میشود و سن ازدواج افراد بالا میرود معمولا مشکلاتی را در مراحل ازدواج پیش میاورد


  فندوق منبع سرشار ویتامین ها است فندوق منبع سرشار ویتامین ها است
  فندوق جزء میوه های جنگلی است که خیلی خیلی کم در سبد غذایی ما قرار دارد و بسیار کم مورد استقاده قرار میگیرد در شرایطی که فندق فوق العاده است و سرشار از ویتامین هاست
  اگر لبو دوست دارید بخوانید اگر لبو دوست دارید بخوانید
  شما هم جزء دوست داران لبو این خوردنی زمستانی هستید و در این روزها لبو زیاد میخورید؟؟ خب پس بد نیست مقداری با فواید و خصوصیات لبو نیز آشنا بشید
  بدرقه تیم ملی از زیر قرآن به سمت مسابقات آسیایی بدرقه تیم ملی از زیر قرآن به سمت مسابقات آسیایی
  تیم ملی کم کم برای مسابقات آسیایی راهی شده و به سمت مسابقات سخت خودش در راه است و امروز تصاویری از بدرقه بازیکان تیم ملی رو براتون داریم
  با روشی ساده 30 درصد از چاقی بکاهید با روشی ساده 30 درصد از چاقی بکاهید
  کافی است تنها غذای خود را آرامتر میل کنید تا نزدیک به 30 درصد از چاقی خود بکاهید و به بدنتان اجازه دهید غذاها را بهتر هضم کند
  آشنایی با خواص هل آشنایی با خواص هل
  هل گیاهی است که در مناطق حاره میروید و در این روزها مصارف متفاوتی در کشور ما دارد و البته طرفداران خاص خودش را نیز پیدا کرده است ،هلی که مطن اون رو هندوستان میدانند
  ارتباط مدرک تحصیلی و سلامتی ارتباط مدرک تحصیلی و سلامتی
  دستاورد های جدید آماری و البته پزشکی نشان میدهد که میزان تحصیلات میتواند بر روی سلامتی تاثیر مستقیم و البته مثبتی داشته باشد
  گفت و گو با شهاب حسینی :از زندگی طلبی ندارم گفت و گو با شهاب حسینی :از زندگی طلبی ندارم
  شهاب حسینی جز بازیگران محبوب و البته محجوبی است که تعداد کارهای خوب او بسیار زیاد است ، و امروز گفت و گوی دیگری رو با او برای شما دوستان داریم بازیگری به خودم خیلی خیلی دوستت دارم
  حقیقت های اشتباهات و حماقت های مردانه حقیقت های اشتباهات و حماقت های مردانه
  گاهی خانم ها مدعی این می شوند که مرد ها همه بچه هستند و یا کارهایی میکنند که منشأ عقلی نداره و به نوعی حماقت های مردانه دارد و حال پژوهشگران بر روی رفتارهای مردان و زنان تحقیق بیشتری کرده اند که نتایج شگفت انگیز در بر داشته
  هدیه کریسمس جاستین بیبر هدیه کریسمس جاستین بیبر
  جاستین بیبر روزهای فوق العاده خوبی رو داره پشت سر میگذاره و علاوه بر حال و خوش خوب کنسرت هاش از نظر مالی نیز به وضعیت خوبی رسیده و خوب با این وضعیت خودش پز میده خوبببب
  مشکی رنگ عشقه -ارتباط رنگ ها و شخصیت ها مشکی رنگ عشقه -ارتباط رنگ ها و شخصیت ها
  همه ما در زندگی شخصیت های فراوانی رو میشناسیم و حتی بعضی از افراد رو همیشه با شکل و رنگ خاصی میشناسیم ، و این حقیقتی است که هر رنگی نمایانگر خصوصا شخصیتی خاص خودش است
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو