هوالرزاق


جدید  شش راه مبارزه با نگرانی

جدید شش راه مبارزه با نگرانی

دنیای ماشینی امروزه لجظات سرشار از استرس را به مردم کادو داده است .تا جائیکه اگر در مهار این استرس ها و نگرانی ها اقدام نکنند باید خود را برای ابتلا به انواع بیمار مهیا کنند .

مبارزه با نگرانی

 دکتر اکرم منتظرالظهور؛ کارشناس روانپزشکی درباره راههای مهار نگرانیگفت :


1- همواره مطمئن باشید تحت حمایت خداوند هستید و پیوسته به خود بگوئید او با من است و من با او هستم . این جملات را مرتبا با صدای بلند تکرار نمایید و به ضمیر ناخودآگاه خود بگوئید با یاری خداوند قادر به انجام همه کارها هستم او بهترین مونس تنهائی من است . 


2- ذهن خود را از افکار منفی مایوس کننده و ترسناک خالی کرده و با مردم امیدوار , موفق , شاد و پر انرژی فعال و مثبت اندیش معاشرت نمایید .


3- از مشکلات زندگی کوه نسازید و سعی نمایید مقاوم , استوار و مصمم با آنها روبه رو شوید چون گذشت زمان به شما ثابت می کند که زیادی از نگرانیهای شما درگذشته بی مورد بوده پس از لحظه وحال حداکثر مصرف را ببرید.

4- هر روز پس از بیدار شدن از خواب چند دقیقه زمان خود را به مدیتیشن تخصیص دهید چون سکوت به ذهن استراحت و تعادل می دهد و داشتن ذهن آرام تنها داروی مورد احتیاج جسم سالم است .

5- اوقات فراغت خود را با مردمی که از صمیم قلب دوستشان دارید بگذرانید و به طبیعت زیبا بروید و از نغمه پرندگان . زیبائی گل ها . گیاهان لذت ببرید .


 6- از ورزش و پیاده روی و گوش دادن به موزیک های آرام قسمت و تجسم مناظر زیبا و یادآوری خاطرات شیرین و کلمات دلنشین در ذهن خود غافل نشوید .


راز تمام موفقیت ها از آرامش ذهن بر می خیزد پس بدانید آنچه آینده بود حال است و آنچه حال است گذشته می شود پس نگرانی چرا ؟

سلامت نیوز


جدید  شش راه مبارزه با نگرانی

برچسب های
جدید شش راه مبارزه با نگرانی

آمار و ارقام
زمان قرار گرفتن در سایت :
کل بازدید : 810
تعداد بازدید ماه جاری : 810
تعداد بازدید در هفته جاری : 1
تعداد علاقه مندی ها : 0

تعداد 0رای به جدید شش راه مبارزه با نگرانی داده شده است
و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
نظر شما راجع به جدید شش راه مبارزه با نگرانی


مطالب مرتبط با جدید شش راه مبارزه با نگرانی