هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 15 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 6 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 18 ساعت قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 1 روز قبل

  fa/every/4545/بهترین-روغن-های-طبیعی-مخصوص-سلامتی-و-زیبایی-پوست/بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 3 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  fa/sport/4539/با-این-ورزش-ها-و-دستور-ها-سینه-مردونه-تری-داشته-باشید/با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید 7 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟

  مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟

  سارا معلم سی و دو ساله ای است که در سه سال گذشته مدام خُلق افسرده داشته و احساس حقارت و بدبینی می کرده است. می گوید از وقتفارغ التحصیلی هرگز واقعا خوشحال نبوده است. هر روز پیش از اذان صبح از خواب بیدار می شود و بعد از آن، مجددخوابش نمی برد.

   «سارا معلم سی و دو ساله ای است که در سه سال گذشته مدام خُلق افسرده داشته و احساس حقارت و بدبینی می کرده است. می گوید از وقتفارغ التحصیلی هرگز واقعا خوشحال نبوده است. هر روز پیش از اذان صبح از خواب بیدار می شود و بعد از آن، مجددخوابش نمی برد. این موضوع باعث می شود همیشه احساس کند بیش از اندازه خسته است. بعد از انجام هر کاری هم مدام به این فکر می کند که چقدر بی کفایت شده است و اینکه چرا نمی تواند کارش را به درستی انجام دهد. کنار آمدن با همکارانش برایش دشوار شده است، ترجیح می دهد بعد از اتمام کلاس ها سریع مدرسه را ترک کند.»

  دیستایمی یا افسرده خویی نوعی افسردگی ضعیف است. بدین معنا که هرچند افسرده خویی باعث نوعی آشفتگی در عملکرد کاری، تحصیلی و اجتماعی می شود، مقدارآن به شدت افسردگی اساسی نیست. در زیادیاز مواقع مردمافسرده خو حالت خود را عادی تلقی می کنند. بنابراینزیادیاز آنان اصلا از وجود مشکل آگاهی ندارند. فرد، بیشتر روزها و در اکثر ساعت های شبانه روز احساس متوسطی از افسردگی دارد. اما دوره های زمانی کوتاهی هم در حالت عادی به سر می برد. علائم و علامتهای افسرده خویی مانند افسردگی نمایان و برجسته نیستند اما برای مدت طولانی ماندگارند (حداتقل دو سال). این احساسات مزمن کاری می کند که مریضنمی تواند از زندگی خود بیشترین بهره را ببرد یا اوقات خوش زندگی خود را به خاط بیاورد.

  پیش از آنکه تشخیص افسرده خویی برای فرد داده شود بایستآزمایش های پزشکی کامل توسط دکتر کارشناس انجام شود تا احتمال وجود سایر شرایطی که امکان پذیراست باعث این علامتها شوند، از بین برود. زیرا زیادیاز دارودرمانی های طولانی مدت (مثل کورتیکو استروئید) یا مریضهای مزمن (مثل کم کاری تیروئید و کم خونی) می توانند باعث به وجود آمدن علامتهای مشابهی با افسرده خویی شوند. درنتیجهتشخیص قطعی از طریق انجام ارزیابی تندرستی روانی توسط کارشناس روان درمانی صورت می گیرد.

  تفاوت آشفتگی افسردگی و افسرده خویی

  وجه افتراق آشفتگی افسرده خویی از آشفتگی افسردگی اساسی این است که بیماران مبتلات به آشفتگی دیستایمی از این شکایت دارند که همیشه افسرده بوده اند. در حالی که مردممبتلا به افسردگی اساسی در حالی که مردممبتلا به افسردگی اساسی در غالب موارد می توانند وقتشروع افسردگی خودر اب هص ورت تقریبی نمایان کنند.از سویی شدت علائم در افسردگی اساسی در مقایسه با افسرده خویی از شدت بیشتری برخوردار است و تمامجوانب زندگی فرد را تحت اثرقرار می دهند.

  البته رابطهنزدیکی بین افسرده خویی و افسردگی عمده وجوددارد. به عنوان مثال، زیادیاز بیمارانی که دچار افسرده خویی هستند در نهایت دچار افسردگی عمده خواهند شد و برعکس، زیادیاز بیمارانی که دچار افسردگی عمده هستند به افسرده خویی مبتلا خواهند شد. چنانچه افسرده خویی و افسردگی عمده هر دو با هم در مریضوجود داشته باشند به آن افسردگی مضاعف گفته می شود.

  سن شروع، مقدارشیوع، تفاوت بین دو جنس

  آشفتگی دیستامی (افسرده خویی) در جمعیت عمومی شایع است، یعنی 5 تا 6 درصد از کل مردمدر طول عمر خود به آن مبتلا می شوند. شاخص اصلی آشفتگی افسرده خویی و مزمن شدن آن، در خانم ها شدیدتعر و دو تا سه برابر رایج تر از مردان است. در مردممجرد و جوان و کم درآمد نیز شایع تر است. اغلب نیز در مردمیکه دارای تاریخچه طولانی استرس یا فقدان ناگهانی هستند روی می دهد. این آشفتگی به صورت متداول با آشفتگی ات دیگری از قبیل سوء استفادهمواد، آشفتگی ات شخصیتی و آشفتگی وسواسی اجباری همراه است.

  سن میانگین برای بروز افسرده خویی 31 سال است، هر چند امکان دارد در برخیمردمدر اوایل دوران بلوغ آغاز شود. اغلب بیماران نمی توانند دقیقا به یاد آورند چه موقع برای نخستین بار دچار افسردگی شدند. مدت متوسط این آشفتگی پنج سال است اما می تواند بیست سال یا بیشتر نیز به درازا بکشد.

  از بررسی بیمارانی که تشخیص آشفتگی دیستایمی داشته اند، معلوم شده تعدادی از آنانمریضشان پیشرفت می کند؛ بیست درصد آنانبه آشفتگی افسردگی اساسی تبدیل می شود، پانزده درصد به آشفتگی دو قطبی گونهدو و کمتر از پنج درصد هم به آشفتگی دو قطبی گونهیک.

  ضررهای جسمانی و روانی مبتلایان

  علامتهای افسرده خویی از فردی به فرددیگری امکان پذیراست مختلف باشد؛ اما به طور کلی این بیماران احساس غمگینی، ناامیدی، ناکامی یا بی احساسی (فقدان هیجان) دارند. آنانمتداولا بدبین اند و حس می کنند تمامچیز در زندگی سرانجام بدی پید ا خواهد کرد.

  حساسیت فزاینده عاطفی - هیجانی و گریه کردن دوره ای، از دیگر علامتهای این مریضاست. بیماران امکان پذیراست علاقه اندکی نسبت به فعالیت هایی که قبلا برایشان خوشایند بود نشان دهند. همینطورامکان پذیراست از فعالیت های اجتماعی کناره گیری کنند.

  یکی دیگر از علامتهای شایع، کمبود اعتماد به نفس است. بیماران امکان پذیراست احساس بی اهمیت بودن یا گناه کنند و یا مشکل عدم تصمیم گیری، عدم توانایی تفکر، توجه یا تمرکز به موضوعات یا مسائلحافظه داشته باشند.

  بیماران افسرده خو امکان پذیراست اشتهای شان زیاد یا کم شودت و وزن شان در دوره زمانی نسبتا کوتاهی، به طور عمده افزایش یا کم شدن یابد. بیماران امکان پذیراست دچار بی خوابی یا پر خوابی شوند. گاهی آنهاص بح زود از خواب بیدار می شوند و دیگر نمی توانند به خوابشان ادامه دهند.

  علل آشفتگی افسرده خویی

  دلیلافسرده خویی کاملا شناخته شده نیست. اعتقاد بر این است که تغییرات در ساختار و مواد شیمیایی مغز باعث تغییرات در حالت و وضع روانی می شود. به دیدمی رسد بعضیانتقال دهنده های عصبی به ویژه سروتونین، نقشی کلیدی داشته باشند. فاکتور هایریسکمتعدی برای افسرده خویی وجوددارد. این فاکتور هایعبارتندن از:

  - جنسیت: شیوع بیشتر افسرده خویی در خانم ها امکان پذیراست به علت فاکتور هاینظیر تفاوت هورمونی در برخیمراحل خاص زندگی، مثلا پس از بارداری یا یائسگی باشد.

  - سابقه خانوادگی: مردمیکه خویشاوندانی با سابقه یکی از گونههایافسردگی دارند، به ویژه درباره منسوبین درجه اول (پدر و مادر، فرزند، خواهر و برادر)، در معرض ریسکبیشتری برای ابتلا به افسرده خویی قرار دارند.

  - استرس های طولانی مدت: مردمیکه در زندگی خود با منابع ثابت استرس زا مانند عبعیض، فقر، مریضهای مزمن و سوء استفادهدارو، سروکار دارند در معرض ریسکبیشتری واقع اند. همینطورمردممتاهلی که زندگی زناشویی ناخوشایندی دارند و مردمیکه احساس طرد شدن یا خیانت و خیانت از سوی فرد مورد علاقه شان می کنند، بیشتر در معرض ریسکهستند.

  معالجهآشفتگی افسرده خویی

  فقط در 10 درصدموارد احتمال دارد علامتهای افسرده خویی بدون درمان، خود به خود از بین برود. معالجهافسرده خویی مشکل است، در عین حال می تواند به از بین رفتن کامل علامتها بینجامد. درادامه به موئثرترین شیوه های درمانی برای این آشفتگی ذکرمی کنیم.

  1- شناخت درمانی: فنی است که در آن شیوه های جنظراندیشیدن و رفتار کردن به مریضآموخته می شود تا آنانرا جانشین نگرش های منفی و معیوبی کند که درباره خود، جهان و آینده دارد. این گونهمعالجهکوتاه مدت است و بر مسائلفعلی مریضو رفع آنانتاکید دارد.

  2- رفتار درمانی: در این گونهمعالجهبرای رسیدن به اهداف خاصی که باعث افزایش فعالیت، فراهم ساختن تجارت خوشایند و آموختن نحوه آرام سازی (ریلکسیشن) به مریضمی شود، از شیوه های گوناگونی مصرفمی کننتد.

  3- روان درمانی فردی بینش مدار: شایع ترین معالجهآشفتگی دیستایمی است. با مصرفاین درمان، فرد می تواند درباره معادل های افسردگی (از قبیل سوء استفادهمواد) یا به احساس طرد شدگی در کودکی، که مگام ه و شکل اولیه افسردگی در بزرگسالی است، بینش پیدا کند. دوسوگرایی موجود در روابط فعلی مریضبا والدین، دوستان و مردمدیگری که در زندگی روزانهاش وجود دارند، بررسی می شود.

  4- معالجهبین فردی: در این گونهاز معالجهآشفتگی ات افسردگی تجارب بین فردی فعلی مریضو راه های مدارای او با استرس بررسی می شود تا بتواند به کم شدن علائم افسردگی و بهبود اعتماد به نفس نائل آید. معالجهبین فردی از محدودهدوازده تا شانزده جلسه هفتگی تشکیل می شود و همراه با آن می توان داروهای ضد افسردگی را تجویز کرد.

  5- خانواده درمانی: با مصرفاین شیوه می توان به مریضو خانواده اش یاریکرد با علائم افسردگی کنار آیند. با گروه درمانی می توان به بیماران منزوی یاریکرد برای غلبه بر مسائلبین فردی که در موقعیت های اجتماعی پیدا می کنند، راه های جدیدی را یاد بگیرند.

  6- دارو درمانی: در مطالعات زیادیدیده شده معالجهاین آشفتگی با ضد افسردگی ها موفقیت آمیز بوده است. مهارکننده های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) و نلافاکسین و بوپروپیون و در گروهی، مهارکننده های منوآمین اکسیداز (MAOIs) برای معالجهبیماران مبتلا به آشفتگی دیستایمی موثر هستند.

  نکات راهنما برای مردممبتلا به افسرده خویی

  در مواردی که افسردگی شما خفیف است، می توانید با انجام چند اقدام ساده به خودتان یارینمایید و افسردگی را از بین ببرید اما در مواقعی که افسردگی شدیدتر است، انجام این اقدامات بایستبه عنوان برنامه درمانی و با مشورت کارشناس اجرا شود. در ادامه چند اقدام ساده برای برطرف کردن افسردگی برآورده شده است اما سعی ننمایید تماماین کارها را یکباره انجام دهید.

  1- آمادگی برای مشکلات: مردماغلب به دنبال از دست دادن چیزی افسرده می شوند اما وقتی می دانیم با چنین تغییرات و از دست دادن هایی روبرو خواهیم شد بایستخود را مهیا کنیم. یک راه برای کم شدن استرس از دست دادن ها، این است که بپذیریم چنین وضعیتی امکان پذیراست فقط مشکل ای برای ماست که می توانیم از عهده رویارویی با آن بربیاییم و راه دوم این است که خود را از قبل برای این تغییرات مهیا کنیم.

  2- به خودتان استراحت بدهید: اگر احساس بی حوصلگی و افسردگی می نمایید یا احساس می نمایید تماممسائلدنیا روی سر شما ریخته شده است، به خودتان استراحت بدهید حتی اگر اتین استراحت فقط یک روز باشد و یا اینکه فقط یک شب را دور از مسائل و مسائلتان بگذرانید. اگر امکان رفتن به تعطیلات را دارید، خوبتراست این کار را انجام دهید. اگر فکر می نمایید نمی توانید از چند روزی که دور از کارتان هستید لذت ببرید، امکان پذیراست علامتاین باشد که احتیاجبه یک مشاوره روانشناسی داشته باشید.

  3- صحبت کردن درباره مشکلات: اگر از مسائلخودتان با همسر، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود صحبت نمایید و بگذارید بقیه مردمنیز از نگرانی های شما بااطلاع شوند، احساس بهتری خواهید داشت. این کار نه تنها می تواند به شما در پیدا کردن شیوهیخوبیاریکند، مطالعه کردن درباره چنین تغییراتی یا صحبت کردن با مردمیکه چنین مسائلی را پشت سر گذاشته اند می تواند زیادسودمند و یاریکننده باشد. دوستان شما امکان پذیراست قبلا دچار همین مشکلاتی که شما اکنون با آن روبرو هستید، شده باشندو درنتیجهمی توانند اطلاعات خود را در اختیار شما قرار دهند.

  زیادیاز مردمافسرده، رابطهخود را با دیگران قطع و فکر می کنند باعث ناراحتی دیگران می شوند. در واقع، این کار باعث می شود آنانبیشتر افسرده شوند. درنتیجهدوستی را انتخاب نمایید که با شما احساس همدردی کند و به صحبت های شما گوش دهد و در صورت امکان به شما، در مواقعی که مشکل دارید، یاریکند.

  4- تغییر در نحوه زندگی: ببینید آیا میتوانیدجنبه هایی از زندگی تان را که امکان پذیراست باعث افسردگی شما شده باشد شناسایی نمایید و آنانرا تغییر دهید. امکان پذیراست برای انجام این کار به یاریاحتیاجداشته باشید اما این کار، آنچنان هم که به دیدمی رسد، غیرعملی نیست.

  5- مراقب خودتان باشید: اگر شما احساس افسرده بودن می نمایید، اغلب سرگرم شدن با برخیچیزهات می تواند سودمند باشد. انجام فعالیتی جنظریا یک سرگرمی در عصرها یا در تعطیلات آخر هفته، فکر خوبی است. از خانه بیرون رفتن و ملاقات با مردم برای شما مناسباست زیرا باعث می شود حلقه معیوب تنهایی شما شکسته شود و از مسائلتان کاسته شود. تلاش آگاهانه ای برای کاری که دوست دارید، انجام دهید (مثل گوش کردن به موسیقی، خرید کردن، رفتن به سینما یا تئاتر).

  مطالعات نشان می دهد ورزش، به ویژه تمرینات هوازی، اثرمثبتی بر گونههایخفیف و متوسط افسردگی، از جمله افسرده خویی دارد. حتی اگر اشتهای زیادی برای غذا خوردن ندارید، بایستهمیشه منظم و کافی غذ بخورید. قدرت بدنی کافی نخواهید داشت تا حالتان خوبترشود و امکان پذیراست در حلقه معیوبی بیفتید و روز به روز افسردگی تان بدتر شود. توجه نمایید خوردن مشروبات الکلی باعث حل شدن مسائلشما نمی شود. این کار فقط باعث می شود بیشتر احساس افسردگی نمایید. در عین حال امکان پذیراست استفادهالکل منجر به این شود که فکرها*# خودکشی به واقعیت بپیوندد.

  6- کنترل و کم شدن استرس: کم کردن میزاناسترس در زندگی، یکی از مثبت ترین اقداماتی است که می توانید برای کم شدن علائم و شدت افسردگی تان انجام دهید. راه های زیادیوجود دارد که می توانید با مصرفآناناز استرس خود کم نمایید. بایستگفت یاد گرفتن اینکه چنوعبه آرامش برسید، نخستین اقدام ساده و مفید است.

  مجله سپیده دانایی


  مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟

  برچسب های
  مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟ - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1395/01/05-34 ماه قبل
  کل بازدید : 964
  تعداد بازدید ماه جاری : 964
  تعداد بازدید در هفته جاری : 1
  تعداد علاقه مندی ها : 0

  تعداد 0رای به مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟ داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟


  مطالب مرتبط با مطلبی از افسرده خویی با افسردگی مختلف است؟

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم
  تست منطقی بودن شخصیت تست منطقی بودن شخصیت
  امروز تستی دیگر رو در مورد این برای شما داریم که شما درک ککنید که فردی منطقی هستید با اینکه شما بیشتر فردی احساساتی هستید و در گیر احساسات البته این که شما فردی احساسی باید یا فردی منطقی هیچ کدام دلیل بر بد یا خوب بودن شما نیست و تنها تفاوت های شخصیتی در شما به وجود می آورد که شما را از فردی در گروه دیگر متفاوت میکند ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد
  در روانشناسی یک فرد رو از زوایای متفاوتی مورد بررسی و شناخت قرار میدن و بر اساس نشانه های مختلفی شخصیت فرد رو بررسی میکنند و نتیجه های خودشون رو استخراج میکنند. یکی از ابعادی که روحیات و شخصیت افراد رو میشه با اون شناخت علاقه فرد به رنگ هاست و شخصیتی که اون ها از این رنگ ها گرفته اند نحوه بیان کردن دوستت دارم نحوه بیان کردن دوستت دارم
  توانایی گفتن دوستت دارم میتونه در یک رابطه مثل یک معجزه بمونه و زنده کننده رابطه ای باشه و تحول خولدی رو در رابطه ها ایجاد کنه.معمولا این خانم ها هستند که راحتتر ابرار علاقه میکنند و کلمه دوستت دارم رو بر زبان میارن اما آقایون کمی سختتر احساسات خودشون رو کلامی بیان میکنند و خب این مشکل در مردان است . متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟ متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟
  رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشناسید. خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟ خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟
  انتقام هم برای خودش قانون دارد. وقتی به حدی می رسید که کینه ذره ذره وجودتان را فراگرفته و دارد خفه تان می کند، دیگر جایی برای بخشش نیست. جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان! جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان!
  پژوهشگران موضوع خنده، يا ژلاتولوژيستها، کوشيده اند که به ماهيت خنده پی ببرند و به اين سوال پاسخی علمی بدهند که انسان چرا می خندد؟ تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی! تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی!
  اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌بینیدکه با بی‌نظمی‌های‌شان با اعصاب شما بازی می‌کنند. با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی! با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی!
  در یک مطالعه جدید آشکار شد که تکنیک «مراقبه‌درمانی گروهی» به درمان اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟ خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟
  آن ها دیگران را به سر حد جنون می رسانند. فقط می خواهند نظر خود را اعمال کنند و تحمل شنیدن نظر دیگران را ندارند.
  اعتماد به نفس شما چقدر است؟/ تست اعتماد به نفس شما چقدر است؟/ تست
  تا الان تست های روانشناسیو را انجام دادین؟ راضی بودین؟ آیا هرگز فکر کرده اید در دنیا چه چیزی وجود دارد که از تمام این موارد ارزشمندتر است؟ یک لحظه به اعتماد به نفستان فکر کنید؛ همان احساس و نگرشی که شما نسبت به خودتان دارید و مفهوم شکست و پیروزی یا محبوب و منفور بودن را برایتان معنادار می کند.ارزشمندترین دارایی شما در زندگی چیست؟ بهترین دوستتان؟ کارتان؟ خلاقیت و مهارت هایتان؟ همسر و فرزندانتان؟فکر میکنید دارای اعتماد به نفس قوی هستید؟تست زیر را انجام دهید تا مطمئن بشید. نسبت بستنی یخی با ازدواج و عشق نسبت بستنی یخی با ازدواج و عشق
  مطلب قشنگیه راستش وقتی عنوانشو خوندم خنده ام گرفت.شما هم بخونین خوشتون میاد.هیچی در موردش نمیگم تا خودتون مطلبو بخونین و نظر بزارین. تست لباس پوشیدن تست لباس پوشیدن
  افراد دارای شخصیت نمایشی به طور معمول کفش‌ها و لباس‌هایی با رنگ‌های تند و غیرمعمول می‌پوشند، البته این نوع پوشش ممکن است گاهی اوقات مطابق مد باشد. این افراد اغلب تمایل دارند به دیگران نشان دهند که از آنها مجزا هستند و دوست دارند به چشم بیایند و دیده شوند. ملکی درباره شخصیت پیرو و همرنگ جماعت گفت: آیا شما همیشه از لباس‌هایی با رنگ‌ها و مدل‌های خنثی استفاده می کنید و هرگز نوع دیگری لباس نمی پوشید؟ اگر پاسخ مثبت است می تواند نشانه‌ای باشد از اینکه شما تمایل دارید که در جامعه و گروه‌های مختلف ترکیب شوید و از هرگونه مورد توجه واقع شدن پرهیز کنید. تاثیر موسیقی بر آرام کردن کودکان تاثیر موسیقی بر آرام کردن کودکان
  شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که از گریه کردن و ناآرامی کودک خود کلافه شده باشید و دلیل بی قراری نوزادتان را نمی دانید نحوه مبارزه کردن با کمرویی نحوه مبارزه کردن با کمرویی
  کمرویی در جامعه معمولا افراد را دچار مشکل می کند و افراد در جامعه نمی توانند آنچنان شاید و باید به فعالیت های اجتماعی خود بپردازند دلیل چشم و هم چشمی عدم اعتماد به نفس است دلیل چشم و هم چشمی عدم اعتماد به نفس است
  آیا شما هم خواسته و ناخواسته چشم و همچشمی میکنید و با این مشکل درگیر هستید که با دیگران خودتون رو به شدت مقایسه میکنید و در همه مسائل دوست دارید برتر باشید و...اگر خیلی اهل چشم و همچشمی هستید بزرگترین مشکل شما عدم اعتماد به نفس است خود را بیشتر بشناسید:شما چگونه سلام میکنید خود را بیشتر بشناسید:شما چگونه سلام میکنید
  تاحلا به این مسئله دقت کرده اید که شما چگونه سلام میکنید و سلام کردن شما میتواند شخصیت و خصوصیات شما را نشان دهد و شما چگونه هستید را از سلام کردنتان پیدا کنید شما خودخواهید یا نه و خودخواهی چیست شما خودخواهید یا نه و خودخواهی چیست
  آیا شما خودخواه هستید و شما خودخواه هستید یا خیر و چه جنبه هایی از خودخواهی در وجود شما وجود دارد علائم افسردگی در جوانان علائم افسردگی در جوانان
  انی روز ها خیلی خیلی شایع شده که جوانان دچار افسردگی میشوند و این مشکل دامن خیلی از اون ها رو میگیره اما چرا و چگونه و اصلا علائم افسردگی در جوانان چیست؟؟ 5 حقیقت درباره خود که مخفی میکنیم و نمیدانیم 5 حقیقت درباره خود که مخفی میکنیم و نمیدانیم
  گاهی ما حقیقت هایی درباره خودمان رو نميدونم و خصلت ها و رفتارهایی هست که در ما وجود داره اما درباره آنها اطلاعاتی نداریم

  • شکست آبی‌ها مقابل سپاهان
   شکست آبی‌ها مقابل سپاهان

   تیم فوتبال استقلال مقابل سپاهان اولین شکست خود را متحمل شد تا تیم اصفهانی به تنهایی در صدر جدول قرار بگیرد. حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند!
   حشره ای که پیش ازمرگ وصیت می‌کند!

   دانشمندان اخیراً پی برده‌اند که مورچه هنگامی که از نزدیک شدن مرگ خود مطمئن می‌شود، برای بازماندگان "پیغامی" می‌گذارد و بوی خاصی از خود متصاعد می‌کند که اعضای خانواده‌اش با استشمام آن، خود را برای دفن مورچه -بلافاصله پس از مردن- آماده می کنند جالب بود مگه نه؟. درگذشت لورن باکال، همسر همفری بوگارت
   درگذشت لورن باکال، همسر همفری بوگارت

   لورن باکال، بازیگر سرشناس هالیوود و همسر «همفری بوگارت» در 89 سالگی درگذشت. به گزارش «ایسنا» لورن باکال که روز سه‌شنبه بر اثر سکته مغزی در خانه‌اش در داکوتا درگذشت، متولد 16 سپتامبر 1924 و دانش‌آموخته آکادمی هنرهای آمریکا در نیویورک بود. نخستین زن ریاضیدان جهان
    نخستین زن ریاضیدان جهان

   دکتر مریم میرزاخانی، استاد ۳۷ ساله دانشگاه استنفورد به عنوان نخستین زن ریاضیدان جهان موفق به دریافت مدال «فیلدز» شد که به عنوان عالی ترین جایزه علمی رشته ریاضیات از آن به عنوان «نوبل ریاضیات» یاد می‌شود. لوکس‌ترین هتل دنیا در اسپانیا
   لوکس‌ترین هتل دنیا در اسپانیا

   معرفی تصویری لوکس هتل دنیا در اسپانیا
  • خداحافظی آنجلینا جولی از دنیای بازیگری
   خداحافظی آنجلینا جولی از دنیای بازیگری

   دیروز خبری غیر منتظره و شاید جنجالی در دنیای سینما منتشر شد و آن خبر خداحافظی آنجلینا جولی از دنیای بازیگری بود، که البته فراموش نکنید بعضی بازیگران بیش از یکبار از دنیای بازیگری خداحافظی میکنند دلیل ناخن خوردن کودکان
   دلیل ناخن خوردن کودکان

   بسیاری از بچه ها عدم ناخن خوردن رو دارند که البته عادت پرماجرا است و معمولا والدین با این عادت بچه ها خیلی مشکل دارند، در این مطب بد ندیدیم نگاهی بنداریم به دلایل ناخن خوردن کودکان الناز شاکر دوست در حال شیطنت
   الناز شاکر دوست در حال شیطنت

   امروز عکسی براتون داریم از الناز شاکر دوست در حال شیطنت در پشت صحنه فیلم جدیدش نحوه برخورد با حسودان حسودی دیگران
   نحوه برخورد با حسودان حسودی دیگران

   حسودی خصلت ناخوش آینده است که بسیار اذیت کننده نیز هست اما باید در برخورد با افراد حسود چه کرد و نحوه کنترل کردن حسودی دیگران چگونه است حکایت عاشقی با بازی بهرام رادان +عکس
   حکایت عاشقی با بازی بهرام رادان +عکس

   حکایت عاشقی نام کار جدید و به نظر خوب بهرام رادان است که در مراحل پایانی تهیه آن قرار دارد، برای همین گفت و گوی کوتاهی داریم با بهرام رادان در باره حکایت عاشقی
  • با سیب زمینی زیباتر شوید
   با سیب زمینی زیباتر شوید

   فکرکنم از خواندن تیتر این مطلب حسابی تعجب کردید و مانده اید که یعنی چیو با سیب زمینی هم مگه میشه زیباتر شد و.... پس اگر شما هم مثل من از خواندن عنوان مطلب تعجب کردید و موندین که چجوری این مطلب ر وبخونید چشم را اینگونه تمیز کنید
   چشم را اینگونه تمیز کنید

   چشم یکی از نواحی فوق العاده حساس بدن اسا و نمیتوان آنرا به هر صورتی که دوست داریم تمیز کنیم و باید جدا مراقب تمیزی آن بود و بهتر است با توجه به روش های زیر چشم را تمیز کنید در خرید شلوار لی این نکات را مد نظر قرار دهید
   در خرید شلوار لی این نکات را مد نظر قرار دهید

   شلوار لی یا همون جین یکی از پر کاربرد ترین و البته جون دارترین شلوارهاست که خیلی ها ازش استفاده میکننند و شاید در خریدش کسی احتیاج به راهنمایی آنچنانی نیز نداشته باشه اما ما بد ندیدیم که تعدادی نکات رو که شاید راهنما باشه رو براتون بزاریم که فکرکنم به کارتون نیز بیاد تفاوت های کشک طبیعی و صنعتی و دلیل استفاده از هرکدام
   تفاوت های کشک طبیعی و صنعتی و دلیل استفاده از هرکدام

   تازگی ها شایعی های زیبادی در مورد کشک های صنعتی مطرح شده است و اینکه باید از آن ها استفاده کرد یا نه و کلا کدامیک از این کشک ها بهتر و از کشک های صنعتی استفاده بکنیم یا نه سوالی است که در ذهن همه شکل گرفته است تفاوت زمین تا آسمان تند خویی و جذبه مردانه
   تفاوت زمین تا آسمان تند خویی و جذبه مردانه

   جذبه مردانه چیز خیلی خوبی است که هم مرد ها از داشتن آن لذت میبرند و هم همسر آن مرد از اینکه همسری با جذبه خوبی دارد مسلما لذت خواهد برد اما بین جذبه مردانه داشتن و تند خو بودن زمین تا آسمان فاصله است

  رنگ مو فانتزی جدید و زیبا رنگ مو فانتزی جدید و زیبا
  رنگ مو فانتزی جدید و زیبا را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  رنگ مو تیره و روشن زنانه رنگ مو تیره و روشن زنانه
  رنگ مو تیره و روشن زنانه را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  مدل آرایش عروس مدرن 2014 مدل آرایش عروس مدرن 2014
  مدل آرایش عروس مدرن 2014 را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  رمزگشایی از یک عروسک: هلو کیتی گربه نیست رمزگشایی از یک عروسک: هلو کیتی گربه نیست
  اگر تاکنون فکر می‌کردید که عروسک هلو کیتی یک گربه است، در اشتباه بودید، هرچند ظاهر غلط انداز و اسمی که برایش انتخاب شده، تقریبا همه را به اشتباه انداخته است. در آستانه تولد ۴۰ سالگی هلو کیتی، سانریو، شرکت سازنده این عروسک گفته است که برخلاف تصور عموم، او اصلا گربه نیست، بلکه یک دختر واقعی است که در حومه لندن در بریتانیا زندگی می‌کند.
  رنگ مو مدرن دخترانه رنگ مو مدرن دخترانه
  رنگ مو مدرن دخترانه را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  مدل ساعت اسپرت مختص زنان و مردان مدل ساعت اسپرت مختص زنان و مردان
  مدل ساعت اسپرت مختص زنان و مردان را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  مدل آرایش صورت عروس زیبا و جذاب ایرانی مدل آرایش صورت عروس زیبا و جذاب ایرانی
  مدل ارایش صورت عروس زیبا و جذاب را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  گرانترین قهوه دنیا در مدفوع فیل گرانترین قهوه دنیا در مدفوع فیل
  گرانترین قهوه دنیا قهوه 'عاج سیاه' است که در تایلند و با کمک فیل‌ها تولید می‌شود. دستگاه گوارش فیل پروتئین این قهوه را از بین می‌برد و به آن طعمی خاص و منحصر به فرد می‌دهد.این قهوه را فقط یک شرکت تولید می‌کند و عرضه آن بسیار محدود است. این قهوه حدود یک سال و نیم است که به بازار عرضه شده و هر کیلوی آن ۱۱۰۰ دلار قیمت دارد و در هتل‌های لوکس فنجانی پنجاه دلار به فروش می‌رود. این قهوه در شمال تایلند تولید می‌شود، در مثلث طلایی و در جایی که فیل‌های سرگردان را پناه می‌دهند. این مثلث طلایی همان منطقه‌ای است که دومین تولید کننده تریاک و هروئین دنیاست.
  مدل ساعت مردانه و زنانه جدید و جذاب مدل ساعت مردانه و زنانه جدید و جذاب
  مدل ساعت مردانه و زنانه جدید و جذاب را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  ساعت دخترانه جدید با تمی متفاوت ساعت دخترانه جدید با تمی متفاوت
  ساعت دخترانه جدید با تمی متفاوت را برای شما در این مطلب قرار داده ایم.
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو