هوالرزاق
ads

 • آخرین مطالب »
 • fa/every/4551/نگاهی-گذرا-به-سنگ-دهبید/نگاهی گذرا به سنگ دهبید

  نگاهی گذرا به سنگ دهبید 15 ساعت قبل

  آدم های بد قول چجور شخصیتی دارند 6 ساعت قبل

  روشهایی مفید برای رشد کسب و کارتون 18 ساعت قبل

  مراحل انجام پروتز سینه در خانم ها 1 روز قبل

  چجوری میشه لکه های قهوه ای صورت رو ازبین برد 1 روز قبل

  fa/every/4545/بهترین-روغن-های-طبیعی-مخصوص-سلامتی-و-زیبایی-پوست/بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست

  بهترین روغن های طبیعی مخصوص سلامتی و زیبایی پوست 2 روز قبل

  چجوری گل شمعدانی رو پرورش بدیم و نگهداری کنیم 3 روز قبل

  با شربط انجیر اشتها کودکانتون رو چند برابر کنید 3 روز قبل

  چرا بچه ها از تاریکی میترسند 3 روز قبل

  چه تاثیرات منفی قلیان بر باروری مردان دارد 4 روز قبل

  fa/sport/4539/با-این-ورزش-ها-و-دستور-ها-سینه-مردونه-تری-داشته-باشید/با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید

  با این ورزش ها و دستور ها سینه مردونه تری داشته باشید 5 روز قبل

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم 5 روز قبل

  چیا بخوریم تا حافظه بهتری داشته باشیم 1 هفته قبل

  راه هایی برای اینکه کیفیت آبلیمو رو متوجه بشید 7 روز قبل

  مدل لباس مجلسی دخترانه شیک


  مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!!

  مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!!

  اگر بتوانید اعصاب‌تان را کنترل نمایید هم بدن‌تان را نجات داده‌اید و هم شاید زندگی‌تان را. آخرین باری که برای سی‌تی‌اسکن، ام‌آرآی یا رادیوگرافی رفته‌اید، یادتان هست؟

   اگر بتوانید اعصاب‌تان را کنترل نمایید هم بدن‌تان را نجات داده‌اید و هم شاید زندگی‌تان را!آخرین باری که برای سی‌تی‌اسکن، ام‌آرآی یا رادیوگرافی رفته‌اید، یادتان هست؟ شايد دکتر به شما گرفتگی رگ‌ها، ریه‌های پر از خلط یا یک استخوان تازه شکسته را نشان داده است، نه؟ اما قطعا پزشک‌تان به شما نگفته «5 سانتی‌متر آن طرف‌تر از مری، آن زائده قرمزی که شبیه مشت است را می‌بینی؟ این خشم تو است، به شکل خطرناکی بزرگ شده، بگو ببینم امروز چه کسی شما را عصبانی کرده است؟!»

  در حالی که تقریبا هیچ تکنولوژی پیشرفته پزشکی قادر به دیدن احساسات شما نیست، اما احساسات شما می‌توانند به اندازه سایر ارگان‌هاي بدن در تندرستی شما تاثیرگذار باشند. پژوهشگرانمی‌گویند احساسات ما واکنش‌هایی فیزیولوژیک هستند. این ایده که بدن ما از احساسات و عواطف ما جداست کاملا اشتباه است. این نوشته به نوعی یک کلاس آناتومی به زبان ساده است که شاید پزشک‌تان هم آن را نداند. در اینجا رابطهمیان عصبانیت، تنهایی و نگرانیرا با کمردرد، فشارخون بالا و زوال عقل بررسی خواهیم کرد و اینکه چطور در بدترین تقویتعصبی بتوانید خودتان را کنترل کرده و اصطلاحا فیوز نپرانید.

  مشکل شما: عصبانیت

  شما+کله‌ای که از آن دود بلند می‌شود= کمردرد؛ این را نتایج مطالعه‌اي که اخیرا در ژورنال پزشکی درد منتشر شده، نشان می‌دهد؛ اینکه وقتی آدم‌ها از عصبانیت منفجر می‌شوند درد کمر در آنانبیشترمي‌شود. عقیده بر این است که خشم مسیرهای عصبی‌ای را فعال مي‌كند که تنش‌هاي ذهنی را به عضلات اطراف ستون فقرات انتقال می‌دهد. از طرف دیگر عصبانیت شنظرتولید اندروفین‌ها را سرکوب مي‌كند؛ موادی که باعث کم شدن درد می‌شوند.

  راه‌حل شما: یک گام عقب بروید

  نخست اینکه خشم خود را تشخیص بدهید. آیا واکنش شما فیزیکی است؟ آیا دارید فحاشی می‌نمایید؟ دلیلعصبانیت هر چه هست از آن به عنوان یک راهنما مصرفکرده و کمی به عقب برگرنظرو سعی نمایید خود را در جایگاه یک قاضی ببینید. سعی نمایید با بررسی کنش و واکنش آن لحظه و آینده بهترین تصمیم را بگیرید نه اینکه صرفا همان لحظه را ببینید. تحقیقات دانشمندان دانشگاه ایالتی اوهایو نشان داده این فرایند برای فاصله انداختن بین شما و آن لحظه فوران خشم زیادموثر است و می‌تواند فکرها*# اعصاب خردکن را کم شدن داده و از شدت خشم شما بکاهد.

   مشکل شما: فرسودگی شغلی

  فکر می‌نمایید می‌توانید از پس 60 ساعت کار در هفته برآیید؟ برای این کار بایستقند خون‌تان را کنترل نمایید. مطالعات دانشمندان صرب نشان داده مردانی که سر کار احساس استرس می‌کنند 21 درصد بیشتر از مردانی که چنین حسی ندارند در معرض ریسکابتلا به دیابت قرار دارند. اگر آنقدر کارتان زیاد است که پشت پرونده‌ها گم شده‌اید آن‌زماناحتمال دارد دچار آشفتگی خواب شوید؛ چیزی که در نهایت می‌تواند ریسکابتلا به دیابت را افزایش دهد.

   راه‌حل شما:  بخننظرو تحملش نمایید

  مطمئن‌ترین راه خلاص شدن از کار و گریزبه جایی دور برای تعطیلات است. ولی خب پس تکلیف خرج زندگی چه مي‌شود؟! در این حالت بهترین راه این است که نحوه برخورد با شغل‌تان را تغییر دهید. تحقیقات دانشمندان دانشگاه کانزاس نشان داده خندیدن در زمانی که تحت استرس هستید می‌تواند ضربان و فشار وارد بر قلب را کم شدن دهد. خوشبختانه لازم نیست مثل یک دیوانه مدام بخندید؛ حتی یک لبخند نصفه نیمه هم می‌تواند استرس شما را کم شدن دهد.

  مشکل شما: بدبینی

  مردمبدبین زیادبیشتر از مردمخوشبین درمعرض ریسکسکته مغزی قرار دارند؛ پژوهشگرانفنلاندی این مشکل را ثابت کرده‌اند. بدبینی مداوم و پایدار می‌تواند به عروق خونی شما ضررزده و ‌باعث آشفتگی در بخشی از سیستم عصبی شود که عملکرد قلب را کنترل مي‌كند و بنابراینریسکسکته مغزی (به علت نرسیدن خون کافی به مغز) افزایش می‌یابد.

   راه‌حل شما:  زدن عینک خوشبینی

  احتمالا شما یک فرد خوشبین واقعی نیستید اما احتمالا آدمی هم نیستید که ذاتا به‌طور مداوم نه بگوید و غر بزند. شما صرفا بایستحس خوشبینی خود را تقویت نمایید مثل ورزیده کردن عضلات! هر هفته بخشی از زندگی خود را در دیدبگیرید (زندگی شغلی، عاطفی، اجتماعی و...) و اینطور فرض نمایید که اگر تمامچیز مناسبپیش برود 10سال دیگر چه شرایطی خواهید داشت. این تمرین بنا بر تحقیقات دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید می‌تواند دیدگاه کلی شما درمورد کلیت زندگی‌تان را به‌شدت بهبود بخشد.

  مشکل شما: تنهایی

  شاید در شبکه‌های اجتماعی 2هزار دوست داشته باشید اما اگر احساس مرتبط بودن با آنانرا نداشته باشید خودتان آن را در قلب‌تان حس خواهید کرد. نتایج مطالعه‌اي که اخیرا در دانشگاه شیکاگو صورت گرفته نشان می‌دهد مردمتنها چهار برابر بیشتر از مردمیکه ارتباطات اجتماعی رضایت‌بخشی دارند با مشکل افزایش فشارخون مواجهه می‌شوند. حتما خودتان دلیلترسناک بودن این مشکل را مي‌دانيد؛ مردممنزوی و تنها درصورت افزایش فشارخون به‌شدت در معرض ریسکحمله قلنگرانمی‌گیرند.

   راه‌حل شما: یاریبگیرید

  مردان از ارتباطات گروهی احساس خوشنودیفراوانی خواهند داشت، به همین علت است که تغییر محل زندگی یا مدرسه یا دانشگاه برای مردان سخت است چون بایستمجددخود را در گروه‌های جنظروارد کنند تا  از این احساس خوشنودیبهره‌مند شوند. پیشنهاد پژوهشگرانقسمتجامعه‌شناسی دانشگاه شیکاگو این است که برای انجام کارهایی که دوست دارید، داوطلب شوید. وقتی در گروه‌هایی وارد شوید که فعالیت‌های عالم‌المنفعه‌ای انجام می‌دهند که تمامبه آن اعتقاد داشته و از انجامش لذت می‌برند خواه ناخواه دوستی‌های تازه‌ای شکل می‌گیرد.

  مشکل شما:  اضطراب

  وقتی تقویتسخت مي‌شود نگرانیشما را وادار به واکنش مي‌كند. این غیرعادی نیست اما اگر شما به‌طور مداوم احساس نگرانی و نگرانینمایید، امکان پذیراست عقل‌تان را ازدست بدهید! نتایج تحقیق دانشمندان بریتانیایی نشان داده نگرانیمی‌تواند ریسکابتلا به زوال عقل را افزایش دهد. دلیلتنش و فشار ذهنی است که میزانگلوکوکورتیکوئیدها را در بدن افزایش می‌دهد. این مواد که در اصل هورمون‌های استرس نامیده می‌شوند در مقادیر بالا می‌توانند سلول‌های مغزی را در مرکز حافظه تضعیف کنند.

   راه‌حل شما: مغزتان را تعلیم دهید

  این نسخه را در باشگاه ورزشی انجام دهید: دست‌کم سه بار در هفته نیم ساعت تمرین هوازی (که ضربان قلب را افزایش دهد) با شدت متوسط انجام دهید. تحقیقات نشان داده این تمرین تاثیری مشابه داروهای کم شدن نگرانیدارد. به علاوه فعالیت بدنی، با افزایش میزاناکسیژن مغز به دلیلسپردن و یادآوری اطلاعات را تسهیل خواهد کرد.

  مشکل شما: افسردگی

  احساس بی‌حالی و افسردگی امکان پذیراست آژیر قرمزی برای سرطان باشد. نتایج مطالعه پژوهشگراندانشگاه جان هاپکینز نشان داده مردمیکه احساس افسردگی دارند 69 درصد بیشتر از مردمشاد و طبیعی درمعرض ریسکابتلا به سرطان قرار دارند. با گذشت زمان، افسردگی با ایجاد آشفتگی در ترشح هورمون استرس و بنابراینتغییر چرخه پرورش سلولی و برهم خوردن تنظیمات آن، ریسکابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.

   راه‌حل شما: واقع‌گرایی

  اعتمادبه‌نفس ویژگی زیادخوبی است اما نتایج تحقیقات در دانشگاه پنسیلوانیا نشان داده مردمیکه اعتمادبه‌نفس بیش از حد طبیعی دارند به‌شدت درمعرض ریسکافسردگی قرار دارند. دلیلاین است که وقتی کسی به اصطلاح بیش از حد خودش را تحویل بگیرد، راه‌های پیشرفت و بهبود تقویتممحدودهشده و ریسکافسردگی افزایش می‌یابد، درنتیجهعدمموفقیترا به عنوان یک احتمال بپذیرید. وقتی ضعف‌های خود را قبول نمایید آن زمانبه دنبال راهی برای برطرف کردن آنانخواهید رفت.

  مجله سیب سبز


  مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!!

  برچسب های
  مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!! - - - - - - -

  آمار و ارقام
  زمان قرار گرفتن در سایت :1395/01/05-34 ماه قبل
  کل بازدید : 979
  تعداد بازدید ماه جاری : 979
  تعداد بازدید در هفته جاری : 1
  تعداد علاقه مندی ها : 0

  تعداد 0رای به مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!! داده شده است
  و میانگین امتیازات برابر است با: 50 %
  نظر شما راجع به مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!!


  مطالب مرتبط با مطلبی تازه درباره با مسائلروحی کشته میشوید!!

  چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم چجوری برای زندگی برنامه ریزی ا جرایی داشته باشیم
  تست منطقی بودن شخصیت تست منطقی بودن شخصیت
  امروز تستی دیگر رو در مورد این برای شما داریم که شما درک ککنید که فردی منطقی هستید با اینکه شما بیشتر فردی احساساتی هستید و در گیر احساسات البته این که شما فردی احساسی باید یا فردی منطقی هیچ کدام دلیل بر بد یا خوب بودن شما نیست و تنها تفاوت های شخصیتی در شما به وجود می آورد که شما را از فردی در گروه دیگر متفاوت میکند ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد ارتباط شخصیت افراد با رنگ ها و ماه های تولد
  در روانشناسی یک فرد رو از زوایای متفاوتی مورد بررسی و شناخت قرار میدن و بر اساس نشانه های مختلفی شخصیت فرد رو بررسی میکنند و نتیجه های خودشون رو استخراج میکنند. یکی از ابعادی که روحیات و شخصیت افراد رو میشه با اون شناخت علاقه فرد به رنگ هاست و شخصیتی که اون ها از این رنگ ها گرفته اند نحوه بیان کردن دوستت دارم نحوه بیان کردن دوستت دارم
  توانایی گفتن دوستت دارم میتونه در یک رابطه مثل یک معجزه بمونه و زنده کننده رابطه ای باشه و تحول خولدی رو در رابطه ها ایجاد کنه.معمولا این خانم ها هستند که راحتتر ابرار علاقه میکنند و کلمه دوستت دارم رو بر زبان میارن اما آقایون کمی سختتر احساسات خودشون رو کلامی بیان میکنند و خب این مشکل در مردان است . متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟ متفاوت متفاوت: شخصیت مشکی پوش ها را می دانید؟
  رنگ‌ها پیام‌های مختلفی دارند و انتخاب همیشگی یك رنگ از لایه‌های پنهانی شخصیت ما خبر می‌دهد. در صورتی‌كه خودتان یا یكی از اطرافیان نسبت به انتخاب رنگ مشكی تمایل نشان می‌دهد و بیشتر مواقع او را مشكی‌پوش می‌بینید ، همین جا فرصت خوبی است تا بعضی از ابعاد شخصیتی او را بهتر بشناسید. خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟ خلاصه ای از شما کدام یک را انتخاب مینمایید؟ انتقام یا بخشش؟
  انتقام هم برای خودش قانون دارد. وقتی به حدی می رسید که کینه ذره ذره وجودتان را فراگرفته و دارد خفه تان می کند، دیگر جایی برای بخشش نیست. جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان! جدید روان شناسی خنده در خانم ها و مردان!
  پژوهشگران موضوع خنده، يا ژلاتولوژيستها، کوشيده اند که به ماهيت خنده پی ببرند و به اين سوال پاسخی علمی بدهند که انسان چرا می خندد؟ تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی! تازه ترین مطلب انتقال سلسله مراتبی شلختگی!
  اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید افرادی را می‌بینیدکه با بی‌نظمی‌های‌شان با اعصاب شما بازی می‌کنند. با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی! با روانشناسی اثر مراقبه معالجه ای گروهی بر معالجه مریضی های روحی!
  در یک مطالعه جدید آشکار شد که تکنیک «مراقبه‌درمانی گروهی» به درمان اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟ خلاصه ای از مردم کنترل گرا را می شناسید؟
  آن ها دیگران را به سر حد جنون می رسانند. فقط می خواهند نظر خود را اعمال کنند و تحمل شنیدن نظر دیگران را ندارند.
  سرزنش گرها بیشتر مریض میشوند سرزنش گرها بیشتر مریض میشوند
  شما هم حتما با افرادی که همیشه در حال سرزنش دیگران هستند و به جای روحیه دادن به نوعی در حال سرزنش دیگران هستند روبرو شده اید،روانشناسان میگویند سرزنش گران بیشتر و زودتر مریض میشوند تست روانشناسی : چقدر خطر میکنید تست روانشناسی : چقدر خطر میکنید
  با تستی که امروز براتون داریم شما میتونین میزان خطر پذیری خودتون رو ببینید و متوجه بشید که شما چقدر خطر پذیر هستید ، شاید با این تست به دلیل بعضی  از کارهای خودتون پی ببرید و شاید تحولی باشه بر روی رفتارهای شما ارتباط جوراب و شخصیت :))) ارتباط جوراب و شخصیت :)))
  امروز مطلبی با مزه ورو براتون داریم از ارتباط جوراب افراد و شخصیت اون ها مطلبی که علاوه بر جنبه شوخی اون بامزه و خواندنی نیز هست حقیقت های اشتباهات و حماقت های مردانه حقیقت های اشتباهات و حماقت های مردانه
  گاهی خانم ها مدعی این می شوند که مرد ها همه بچه هستند و یا کارهایی میکنند که منشأ عقلی نداره و به نوعی حماقت های مردانه دارد و حال پژوهشگران بر روی رفتارهای مردان و زنان تحقیق بیشتری کرده اند که نتایج شگفت انگیز در بر داشته مشکی رنگ عشقه -ارتباط رنگ ها و شخصیت ها مشکی رنگ عشقه -ارتباط رنگ ها و شخصیت ها
  همه ما در زندگی شخصیت های فراوانی رو میشناسیم و حتی بعضی از افراد رو همیشه با شکل و رنگ خاصی میشناسیم ، و این حقیقتی است که هر رنگی نمایانگر خصوصا شخصیتی خاص خودش است تست روانپزشکی :شاد هستید یا نه تست روانپزشکی :شاد هستید یا نه
  تست روانپزشکی :شاد هستید یا نه شخصیت شناسی از روی هدیه دادن گل شخصیت شناسی از روی هدیه دادن گل
  امروز یکی دیگر از مباحث شخصیت شناسی رو براتون داریم و این بار شخصیت شناسی از روی هدیه دادن گل ونحوه انجام اینکار استرس خوب را نیز بشناسیم استرس خوب را نیز بشناسیم
  استرس همیه هم بد نیست و شاید بشه گفت همانند باقی چیزهای موجود در دنیای ما استرس هم ماهیتی خوب و بد دارد، امروز نگاهی انداختیم به جنبه مثبتتر استرس افسردگی در یکی از همسران و نحوه برخورد با آن افسردگی در یکی از همسران و نحوه برخورد با آن
  مشکلات زندگی مشترک مربوط به هر دو میشه ،از مشکلات کوچیک گرفته تا مشکلات مالی و البته مشکلات روحی و... از آن جمله مشکل افسردگی که ممکنه یکی از زوج ها رو دچار کنه و... ویژگی های افرادی که زیاد آرایش میکنند ویژگی های افرادی که زیاد آرایش میکنند
  یکسری خصلت ها در بعضی از افراد ثابت است و میتوان از خصوصیت های افراد ویژگی های شخصی اون ها را شناسایی کرد ، یکی از این خصوصات افرادی هستند که زیاد آرایش میکنند که تقریبا ویژگی های مشخصی دارند

  • بهترین مواد غذایی زمستانه برای داشتن یائسگی کم دردسرتر
   بهترین مواد غذایی زمستانه برای داشتن یائسگی کم دردسرتر

   انتخاب درست مواد غذایی نه تنها مقاومت بدن را بالا می برد و نیازهای آن را جبران می کند بلکه به تسکین علائم یائسگی مانند خشکی پوست، اضافه وزن، گرگرفتگی، خستگی و ...نیز کمک می کند. در این مطلب بهترین مواد غذایی زمستانه برای داشتن یائسگی کم دردسرتر را آورده ایم. با ما همراه باشید.آیا بادمجان با پوست قابل خوردن می باشد!؟
   آیا بادمجان با پوست قابل خوردن می باشد!؟

   وقتی قصد خرید بادمجان دارید؛ مطمئن شوید پوست آن نرم، تمیز و براق با کلاهکی به رنگ سبز باشد. نقاط تیره ممکن است نشانه ی فساد آن باشد.ارتباط بین حس بویایی و عاشق شدن
   ارتباط بین حس بویایی و عاشق شدن

   عطر چیز بسیار قدرتمندی استاز چای بابونه تا انار ومبارزه با از آلزایمر تا چاقی!
   از چای بابونه تا انار ومبارزه با از آلزایمر تا چاقی!

   هفته ای که گذشت در بخش تغذیه و آشپزی به خواص برخی مواد غذایی و رژیم غذایی در برخی بیماری ها پرداخته شد، این بسته ی کوچک پیشکشی برای سلامتی شما...تنها شدن با داشتن این عادات منفی
   تنها شدن با داشتن این عادات منفی

   عادت اصلي را كه باعث شود ديگران دور شما خط بكشند كنار بگذاريد
  • چگونه زعفران اصل را بشناسیم؟
   چگونه زعفران اصل را بشناسیم؟

   زعفران از جمله محصولاتی است که مشتری باید تمام حواسش را در حین خرید جمع کند تا بهترین نوع را انتخاب کند. این در حالی است که «گلرنگ» و حتی ریشک ذرت شکل و ظاهری مشابه زعفران داشته و برخی از کاسبان سودجو، آن را به‌جای زعفران اصل به مشتری می‌فروشند. میگو را این‌گونه مصرف کنید
   میگو را این‌گونه مصرف کنید

   اغلب افراد با این تصور که میزان کلسترول میگو نسبت به سایر گوشت‌ها بالاتر است، کمتر آن را مصرف می‌کنند درحالی که این مقدار کلسترول آن‌قدر نگران‌کننده نیست که بخواهیم میگو را از برنامه غذایی‌مان حذف یا مقدار مصرف آن را کاهش دهیم. علت اعتیاد آور بودن این نوع کره
   علت اعتیاد آور بودن این نوع کره

   بادام زمینی جزو خوردنی‌های خوب و نیروزایی است که می‌گویند اگر انسان را بیمار نکند، اعتیاد آور است . این نیرو را دارد که با آن طعم دودی و عطر خوشش، آنقدر انسان را سرگرم کند که شکم، پیام اشتها نداشتن را دریافت نکند. بادام زمینی سرشاراز پروتئین است. احادیث نقل شده در خصوص شیر چهارپایان
   احادیث نقل شده در خصوص شیر چهارپایان

   در مطلب قبلی احادیث مربوط به شیر گاو را آوردیم. در این مطلب هم به احادیث مربوط به شیر شتر، بز و الاغ می‌پردازیم. با ما همراه باشید... دليل بي‌پولي تان نکته هايي است كه نمي‌دانيد!
   دليل بي‌پولي تان نکته هايي است كه نمي‌دانيد!

   دنيا پر از آدم‌هاي با استعداد فقير است. غالب آنها يا فقيرند يا در تنگناهاي مالي دست و پا مي‌زنند يا كمتر از مقداري كه در توان‌شان است پول در مي‌آورند. اين نه به‌دليل دانسته‌هاي‌شان است، بلكه به‌دليل چيزهايي است كه نمي‌دانند.در مورد مشكلات مالي يا حرفه‌اي، غالبا كمبود دادن و گرفتن در كنار هم به چشم مي‌خورد. مردم بي‌پول بسياري وجود دارند كه علت فقرشان اين است كه نه گيرنده خوبي هستند نه بخشنده خوبي؛ در حقيقت نه خوب ياد مي‌گيرند نه خوب ياد مي‌دهند.
  • زوج خوشبخت سینمای ایران
   زوج خوشبخت سینمای ایران

   امروزبرای شما دوستان تصویری داریم از زوج دوست داشتنی بازیگر و خوشبخت سینمای ایران رد شایعه در گذشت محمد علی کشاورز
   رد شایعه در گذشت محمد علی کشاورز

   در هفته گذشته شایعه ای در فضای مجازی دهان به دهان گشت مبلی بر اینکه محمد علی کشاورز درگذشته است اما خبرها بر رد ای شایعه حکایت دارد مصاحبه با بازیگر رهی سریال سرزمین کهن
   مصاحبه با بازیگر رهی سریال سرزمین کهن

   علی شادمان بازیگر جوان سریال سرزمین کهن بود که قبلا در فیلم کارهایی انجام داده بود والان مشغول بازی در سریال کیمیا است مدل رنگ مو ویژه تابستان 93
   مدل رنگ مو ویژه تابستان 93

   در زیر مطلبی در مورد رنگ مو تابستان 93 و همچنین طرز تهیه و فرمولاسیون این رنگ های تابستان + بقیه رنگهای سال رو برای خانم های خوش چهره و زیبا گذاشتم آخرین روش چینی ها برای جلت توریست
   آخرین روش چینی ها برای جلت توریست

   جلت توریست و صنعت توریست یکی از  صنعت های جدید به حساب می آید که بسیار پر درآمد و سود ده هست و خیلی از کشور ها به سمت این صنعت میروند و از جمله کشور چین که راه تازه ای برای جلب توریست پیش گرفته است

  مدل کفش مردانه اسپرت Massimo Dutti مدل کفش مردانه اسپرت Massimo Dutti
  امروز تعدادی از مدل ای کفش  Massimo Dutti رو براتون داریم ، مدل هایی ا سپرت
  تاثیر مستقیم نحوه زندگی بر روی پوست تاثیر مستقیم نحوه زندگی بر روی پوست
  شیوه زندگی شما میتونه بر سلامتی شما و تک تک اجزاء بدنتون تاثیر مستقیم داشته باشه ، که امروز تنها نگاهی کردیم به تاثیر زندگی بر روی پوست شما دوستان
  مدل های کفش شیک و زمستانی مرداونه Massimo Dutti مدل های کفش شیک و زمستانی مرداونه Massimo Dutti
  امروز مدل هایی از کفش های شیک و زمستونی Massimo Dutti رو براتون داریم
  دید آنا نعمتی درباره دوست خود دید آنا نعمتی درباره دوست خود
  دید آنا نعمتی درباره دوست خود
  مدل های زیبای روسری Aker مدل های زیبای روسری Aker
  امروز طرح هایی از مدل های روسری Aker رو براتون داریم مدل هایی زیبا و دوست داشتنی که مدل های تازه برای سال جدید است
  ناگفته های جنیفر انیستون از زندگی و جدایی از بردپیت ناگفته های جنیفر انیستون از زندگی و جدایی از بردپیت
  جنیر انیستون یکی از ستارهگان جذاب فیلم های هالیوودی بوده و البته هست که امرو زپای صحبت های او و البته نا گفته هایش از زندگی و جدایی اش از بردپیت نشته ایم
  مدل دستکش های شیک زنانه مدل دستکش های شیک زنانه
  امروز تعدادی از مدل های  دستکش های زیبا زنونه رو براتون داریم مدل هایی متفاوت که فکرنم به سختی بتونین پیداشون کنین اما مدل های زیبایی هستند
  فواید عرق کردن فواید عرق کردن
  زمان ی صحبت از عرق کردن می شود، فقط به جنبه منفی آن یعنی بوی نامطبوع آن فکر می کنیم، در حالی که عرق کردن به عنوان یکی از فرایندهای طبیعی بدن و یکی از نعمت های خدادادی، دارای فواید بیشماری برای حفظ تندرستی است.
  جملات خنده دار و بامزه بهمن ماه 1393 جملات خنده دار و بامزه بهمن ماه 1393
  امروز سری بهمن ماه جملات بامزه رو براتون داریم جملاتی است برای بهمن ماه که مادیوارم باب میل دوست داران جملات با مزه بوده باشه
  جواد خیابانی به حرف های نکونام جواد خیابانی به حرف های نکونام
  جواد خیابانی جزء گزارشگرانی است که حرف و حدیث و حاشیه فراوانی همیشه در پی و اطرافش بوده است و میشه گفت بیشترین اذیت ها را در گروه کاری خودش میبیند
  خرید بک لینک دانلود آهنگ دانلود بازی کم حجم مدل آستین مانتو